0
0

Ваги електронні

Продано
Код товару: 600008
0
Міні ваги – незамінна річу садівництві. З їх допомогою ви зможете виміряти вагу посадкового матеріалу тавизначити вагу пакетику з насінням рослин. Ваги виготовлені із нержавіючоїсталі, мають живлення від батарейки ААА, калібрування автоматичне. Макси..
169.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600022
0
Кухонні ваги – важливаріч у домі кожної господині. Кухонні ваги необхідні для того, аби зважувати м’ясо,овочі та іншу їжу. & Особливо необхідніваги при приготуванні вишуканих страв для свят. З такими вагами ви зможетеприготувати будь-яку страву по ре..
249.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600021
0
Дуже зручні та легкі увикористані ваги ложка необхідні у догляді за квітами. За допомогою такої ложкиви зможете правильно удобрювати рослини. & Використовувати таку ложку-ваги дуже легко:потрібно увімкнути прилад, насипати необхідну кількість добрив ..
229.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600012
0
Компактні ваги-гачок –дуже корисна річ у господарстві. Такі ваги підходять і для дому, риболовлі,саду та походів по магазинах. Якщо ви йдете за продуктами на базар, такі вагитакож стануть вам у нагоді.& Також усадівництві їх можна використовувати дл..
139.99 грн.
Немає в наявностi