Саджанці актинідії

Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 225005
0
Актинідія Скарлет Септембер (жіноча) - дивовижний сорт який користується великою популярністю завдяки незвичайному плодоношенню. Також дану рослину в народі називають гладке ківі. Використовують плоди даного сорту для споживання у свіжому вигляді, пр..
127.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 225003
0
Актинідія Пурпурова (жіноча) - дивовижний плодородный сорт який відзначається незвичним плодоношенням. Рослина формує прямостоячі ліани довжина яких в середньому досягає 10 метрів. Перше плодоношення можна спостерігати з третього року після посадки. ..
90.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 225004
0
Актинідія Оригінальна (жіноча) - дивовижний сорт який користується великою популярністю завдяки незвичайному плодоношенню. Також дану рослину в народі називають гладке ківі. Використовують плоди даного сорту для споживання у свіжому вигляді, приготув..
127.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 225002
0
Актинідія Крупноплідна (жіноча) - дивовижний сорт який користується великою популярністю завдяки незвичайному плодоношенню. Також дану рослину в народі називають гладке ківі. Використовують плоди даного сорту для споживання у свіжому вигляді, пригот..
127.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 225001
0
Актинідія Запилювач - широко популярна ліана чоловічої особини. Кущ має чудові декоративні властивості. Відзначається цвітіння декоративними властивостями не даючи плодів. Особливістю даного сорту є здатність до обпилювання близько 5 саджанців жіноч..
127.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Актинідія

НазваЦіна
Актинідія Запилювач (чоловіча квітка)127.99 грн
Актинідія Крупноплідна (жіноча)127.99 грн
Актинідія Оригінальна (жіноча)127.99 грн
Актинідія Пурпурова (жіноча)90.99 грн
Актинідія Скарлет Септембер (жіноча)127.99 грн

Актинідія - рослина, яку в нашому кліматі, і наших широтах беруться вирощувати тільки найсміливіші. І справа не в тому, що актинідії занадто вимогливі щодо себе. Ситуація, скоріше, пов'язана з тим, що не всі готові докладати максимум зусиль і старань до настільки незнайомого об'єкта. Тому ми пропонуємо купити саджанці актинідії, тієї культури, смак плодів якої буде складно забути. Адже актинідія тим і унікальна, що вона своєрідна, а її плоди вважаються одними з найкорисніших у світі. На підставі цього всі власники приватних секторів дуже цікавиться, де як і коли садити цю рослину. Ми розкриємо для вас всі таїнства не тільки про актинідію, а й про всі саджанці плодових дерев, які ми можемо запропонувати вам.

Саджанці актинідії

Інтерес до рослини тільки зростає, бо вона і морозостійка, і корисна (йдеться про плоди). А це означає, що слід розуміти, якими ж є якісні саджанці актинідії. Ми хочемо виключити всі складнощі, тому від самого початку акцентуємо увагу на тому, що наша продукція високої якості та вона сертифікована. Усі саджанці будуть давати відмінні врожаї. Чому зараз і негайно варто вибрати ті сорти, які припали вам до вподоби.

Посадка актинідії

Вибір сорту - це привід задуматися! А який же із запропонованих найкращий? Річ у тім, що зараз не так багато варіацій. Асортимент не настільки різноманітний, щоб занадто довго роздумувати. Яку ви не вибрали: актинідію Пурпурову або Оригінальну. Способи посадки будуть у них подібними, навіть ідентичними. І тут ми хочемо розповісти, як же правильно посадити цю рослину, після того як ви вже зважилися купити актинідію для свого саду.

Отже, висадка здійснюється частіше навесні, ніж восени. Але і в рідкісних випадках, до настання морозів, осіння висадка можлива. Попередньо підготуйте заглиблення, приблизно рівні 60 см за всіма значеннями.

Щодо ґрунту, то актинідію назвати вимогливою складно. Як показує практика, вона може рости на мало удобрених ґрунтах, практично без азоту і фосфору, що містяться в ґрунті. При цьому ми не рекомендуємо ризикувати і завжди проводити своєчасні підживлення. І, якщо вже ви вирішили завести актинідію дерево, то потрібно забезпечити і якісний полив. Що ж стосується посадки, то нічого, крім органомінерального добрива, вам не знадобиться.

Полив актинідії

При посадці рослині достатньо не більше трьох відер теплої води. На етапі розвитку молодої рослини поливи будуть збільшуватися.

Добриво актинідії

Як уже говорилося, удобрюють актинідію скоріше нечасто, і не регулярно. Але обов'язково завжди якісно, тому крім внесення органомінерального добрива.

Вносити добрива допустимо ранньою весною (у перших числах квітня), використовуючи тільки азотні, калійні, фосфорні добрива. Повторне підживлення потрібне тоді, коли формуються зав'язі. Ви можете сміливо використовувати ті ж склади, що і на ранньому етапі. Після врожаю слід провести завершальне, третє підживлення, У цьому випадку з асортименту нашого магазину ви можете замовити фосфорні та калійні добрива. До речі кажучи, ви може оформити доставку своїх покупок поштою. 


Кориснi статтi
13.07.2018
Кімнатні квіти. Які рослини виростити вдома
Кімнатні квіти. Які рослини виростити вдома
Якщо ви хочете виростити квіти і при цьому зберегти свій час, тоді рекомендуємо вибрати вже пророщені цибулини. Плюси вирощування вже пророщених цибулин полягають у такому: ви отримуєте цибулини, які пройшли всі етапи росту, зможете самостійно регулювати час цвітіння за рахунок штучного освітлення. ..
13.06.2022
Як обрізати троянди після цвітіння?
Як обрізати троянди після цвітіння?
Липень — місяць буйного, пишного, рясного цвітіння троянд. Та аби рослини були гарними, їм потрібен догляд. Тож як правильно обрізати троянди, аби вони продовжували цвісти?..
-->