Саджанці актинідії

-30%
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 225005
0
Актинідія Скарлет Септембер (жіноча) - дивовижний сорт який користується великою популярністю завдяки незвичайному плодоношенню. Також дану рослину в народі називають гладке ківі. Використовують плоди даного сорту для споживання у свіжому вигляді, пр..
127. грн.89. грн.
Немає в наявностi
-30%
Продано
саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 225003
0
Актинідія Пурпурова (жіноча) - дивовижний плодородный сорт який відзначається незвичним плодоношенням. Рослина формує прямостоячі ліани довжина яких в середньому досягає 10 метрів. Перше плодоношення можна спостерігати з третього року після посадки. ..
90. грн.63. грн.
Немає в наявностi
-30%
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 225004
0
Актинідія Оригінальна (жіноча) - дивовижний сорт який користується великою популярністю завдяки незвичайному плодоношенню. Також дану рослину в народі називають гладке ківі. Використовують плоди даного сорту для споживання у свіжому вигляді, приготув..
127. грн.89. грн.
Немає в наявностi
-30%
Продано
саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 225002
0
Актинідія Крупноплідна (жіноча) - дивовижний сорт який користується великою популярністю завдяки незвичайному плодоношенню. Також дану рослину в народі називають гладке ківі. Використовують плоди даного сорту для споживання у свіжому вигляді, пригот..
127. грн.89. грн.
Немає в наявностi
-30%
Продано
саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 225001
0
Актинідія Запилювач - широко популярна ліана чоловічої особини. Кущ має чудові декоративні властивості. Відзначається цвітіння декоративними властивостями не даючи плодів. Особливістю даного сорту є здатність до обпилювання близько 5 саджанців жіноч..
127. грн.89. грн.
Немає в наявностi

Вартість Актинідія

НазваЦіна
Актинідія Запилювач (чоловіча квітка)89 грн
Актинідія Крупноплідна (жіноча)89 грн
Актинідія Оригінальна (жіноча)89 грн
Актинідія Пурпурова (жіноча)63 грн
Актинідія Скарлет Септембер (жіноча)89 грн

Актинідія - рослина, яку в нашому кліматі, і наших широтах беруться вирощувати тільки найсміливіші. І справа не в тому, що актинідії занадто вимогливі щодо себе. Ситуація, скоріше, пов'язана з тим, що не всі готові докладати максимум зусиль і старань до настільки незнайомого об'єкта. Тому ми пропонуємо купити саджанці актинідії, тієї культури, смак плодів якої буде складно забути. Адже актинідія тим і унікальна, що вона своєрідна, а її плоди вважаються одними з найкорисніших у світі. На підставі цього всі власники приватних секторів дуже цікавиться, де як і коли садити цю рослину. Ми розкриємо для вас всі таїнства не тільки про актинідію, а й про всі саджанці плодових дерев, які ми можемо запропонувати вам.

Саджанці актинідії

Інтерес до рослини тільки зростає, бо вона і морозостійка, і корисна (йдеться про плоди). А це означає, що слід розуміти, якими ж є якісні саджанці актинідії. Ми хочемо виключити всі складнощі, тому від самого початку акцентуємо увагу на тому, що наша продукція високої якості та вона сертифікована. Усі саджанці будуть давати відмінні врожаї. Чому зараз і негайно варто вибрати ті сорти, які припали вам до вподоби.

Посадка актинідії

Вибір сорту - це привід задуматися! А який же із запропонованих найкращий? Річ у тім, що зараз не так багато варіацій. Асортимент не настільки різноманітний, щоб занадто довго роздумувати. Яку ви не вибрали: актинідію Пурпурову або Оригінальну. Способи посадки будуть у них подібними, навіть ідентичними. І тут ми хочемо розповісти, як же правильно посадити цю рослину, після того як ви вже зважилися купити актинідію для свого саду.

Отже, висадка здійснюється частіше навесні, ніж восени. Але і в рідкісних випадках, до настання морозів, осіння висадка можлива. Попередньо підготуйте заглиблення, приблизно рівні 60 см за всіма значеннями.

Щодо ґрунту, то актинідію назвати вимогливою складно. Як показує практика, вона може рости на мало удобрених ґрунтах, практично без азоту і фосфору, що містяться в ґрунті. При цьому ми не рекомендуємо ризикувати і завжди проводити своєчасні підживлення. І, якщо вже ви вирішили завести актинідію дерево, то потрібно забезпечити і якісний полив. Що ж стосується посадки, то нічого, крім органомінерального добрива, вам не знадобиться.

Полив актинідії

При посадці рослині достатньо не більше трьох відер теплої води. На етапі розвитку молодої рослини поливи будуть збільшуватися.

Добриво актинідії

Як уже говорилося, удобрюють актинідію скоріше нечасто, і не регулярно. Але обов'язково завжди якісно, тому крім внесення органомінерального добрива.

Вносити добрива допустимо ранньою весною (у перших числах квітня), використовуючи тільки азотні, калійні, фосфорні добрива. Повторне підживлення потрібне тоді, коли формуються зав'язі. Ви можете сміливо використовувати ті ж склади, що і на ранньому етапі. Після врожаю слід провести завершальне, третє підживлення, У цьому випадку з асортименту нашого магазину ви можете замовити фосфорні та калійні добрива. До речі кажучи, ви може оформити доставку своїх покупок поштою. 


Кориснi статтi
20.07.2017
Сонячні тюльпани на зріз
Сонячні тюльпани на зріз
Вигонку можна здійснювати цілий рік, як правило, це робиться взимку, щоб була можливість виростити квіти до 14 лютого і 8 березня. Вирощувати тюльпани взимку складно, оскільки потрібно ретельно імітувати природний процес їхнього росту...
30.01.2019
Подарунок кожному клієнту. Протягом всього сезону '' Осінь 2019''
Подарунок кожному клієнту. Протягом всього сезону '' Осінь 2019''
При замовленні товару на суму 150 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. При замовленні на 300 грн - в подарунок 3 Тюльпани Міх. При сумі в 600 грн - 10 Тюльпанів Міх. При оформленні замовлення на суму в 850 грн Вас чекає подарунок у10 Тюльпанів Міх і + безкоштовна доставка!..
21.07.2020
Чим відрізняються троянди флорібунда від чайно-гібридних
Чим відрізняються троянди флорібунда від чайно-гібридних
Сьогодні практично жоден великий розарій в Україні не обходиться без таких популярних і поширених груп сортів троянд як флорібунда і чайно-гібридні. Читайте про особливості цих квітів, різновидах і які краще вибрати...
-->