0
0

Каталог рідкісних та ексклюзивних квіти

-15%
Хіт продаж
Код товару: 397005
0
Трітелея Koningin Fabiola або друга назва Бродія - родом із Північної Америки, була відкрита у 18 ст.  Досить рідкий та оригінальний гість на наших клумбах. Цвітіння починається приблизно із середини весни. Квіти синього кольору, дрібні, зібрані в пи..
3.99 грн.3.39 грн.
Хіт продаж
Код товару: 397004
0
Трітелея (Бродія) Laxa Corrina - темно-синя багаторічна рослина, що не потребує викопування на зиму. Зацвітає пишними зірчастими квітами, що зібрані в розетку. Висота рослини може досягати до 50 см. Період цвітіння залежить від періоду посадки, при о..
3.99 грн.
Хіт продаж
Код товару: 41001
0
Дихелостемма Ida-maia - незвичайна та водночас красива трав'яниста рослина. Використовується для декоративного оформлення квітника, а також для зрізу у букети. Особливості сорту: • висота рослини 40-60 см; • цвітіння трубчасте червоно-малинового заб..
8.99 грн.
Хіт продаж
Код товару: 397008
0
Трітелея Twilight - ніжна багаторічна квітка яка вражає своїм небесним забарвленням. Даний сорт квітів чудово підходить для декоративного оформлення квіткових композицій. Особливості сорту: • висотою рослина досягає в середньому 45 см; • квіти дрібн..
11.19 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 397007
0
Трітелея Silver Queen - високо популярний сорт багаторічних квітів. Вражає дивовижним цвітінням. Даний сорт квітів чудово підходить для декоративного оформлення саду, а також квіткових композицій у декоративних горщиках. Особливості сорту: • низькор..
11.19 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 397006
0
Трітелея Rudy - представник багаторічних квітів відноситься до сімейства Спаржевих. Даний сорт трітелеї безперечно стане родзинкою Вашого саду. Прекрасно підходить для посадки у відкритий ґрунт, а також у декоративні контейнери. Особливості сорту: • ..
9.49 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 397003
0
Трітелея Hyacinthina або інша назва Бродія - рідкісна цибулькова рослина на просторах нашої країни. Рослина, що має висоту приблизно 50 см. Період цвітіння припадає на середину весни. Добре відноситься до яскравого освітлення. Швидко та без проблемно..
2.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 27002
7
Сауроматум – надзвичайно приваблива та дійсно незвична рослина. Її особливість у тому, що вона являє собою довгу стеблину, прикрашену бутоном-полотном, вивернутим назовні. Такий саурутомаутум ще називають крапленим, оскільки його забарвлення має бага..
39.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 27001
5
Арум Italicum  - незвичайна, приваблива рослина. Собою вона являє невисоке та міцне стебло, прикрашене маленькими ягідками. У висоту арум Італікум досягає 50 см.  Ягідки виглядають апетитно, але ця рослина ядовита, тому куштувати її ні в якому разі н..
13.95 грн.
Немає в наявностi
Анжела Меланчук 2018-06-06
очень красивое растение правда цветения так и не увидела , запаха не почувствовала  но сам цветок в последствии впечатляет! 
людмила 2018-04-03
Дуже задоволена замовленням!!!!
Ирина 2018-01-31
Весь прошлый сезон растение набирало силу и не цвело, в этом году начал радовать. Уже полтора месяца держит свои первые цветы и выпускает новые. Я в него просто влюбилась, единственный уход за ним - обильный полив, все время стоит таким красивым зеленым кустиком.

Цікавинки від інтернет-магазину "Матла - Фловерс"

Якщо Вам стало нудно вирощувати всім звичні квіти, такі як лілії, тюльпани, гладіолуси, жоржини. То ми пропонуємо Вам особливу категорію "Весняні Цікавинки" В даному розділі представлені різноманітні види та сорти квітів, які не являються широко поширеними, та не представлені великим розділом з багатьма підвидами.

Але якраз в цьому полягає їхня особливість та ексклюзивність. Тут Ви знайдете щось таке чого ще ніколи не бачили і не чули, і що зустрічається вкрай рідко.

Рекомендуємо Вам обов'язково спробувати чогось нового, чогось що подарує нові враження та емоції.