Саджанці гліцинії

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 221004
1
Гліцинія Фіолетова - бездоганно красива рослина відзначається декоративним оформлення садів. Особливості сорту:Цвітіння даного саджанця дуже подібне до цвітіння акації. Квіти фіолетового забарвлення мають ледь відчутний аромат. Гліцинія розпочинає цв..
574.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 20-30 см
Немає в наявностi
Код товару: 800208
0
Гліцинія Фіолетова - бездоганно красива рослина відзначається декоративним оформлення садів. Особливості сорту: Цвітіння даного саджанця дуже подібне до цвітіння акації. Квіти фіолетового забарвлення мають ледь відчутний аромат. Гліцинія розпочинає ..
299.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Вік 1 рік
Немає в наявностi
Код товару: 800041.2
5
 Гліцинія Фіолетова - належить до роду в’юнких деревовидних рослин. Відома завдяки своїй декоративності. Квіти дуже схожі до квітів акації, тільки колір у них фіолетовий, це й не дивно тому що, ці рослини належить до одного і тогож самого сімейства б..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 176010
0
Гліцинія Shiro-noda (Шіро-нода) - рясноквітуча деревовидна ліана, яка відзначається неперевершеним ростом та цвітінням. Шіро-нода в дорослому віці досягає 8-10 м та шириною до 6 м. Пагони скручуються при рості та звисають надаючи ефектного вигляду ро..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 176004
0
Гліцинія Royal Purple (Роял Пурпл) - субтропічний сорт ліани відзначається рясним та тривалим періодом цвітіння. Рожево-фіолетові суцвіття довжиною близько 25-30 см з солодким ароматом розпочинають своє цвітіння на 2-3 рік після посадки рослини. Дани..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 176012
0
Гліцинія Prolific (Проліфік) - фіолетово-блакитні квіти зібрані в суцвіття розпочинають свій розпуск на 3-4 рік після посадки у відкритий грунт. Тривале цвітіння можна спостерігати з травня-червня, також можливе повторне цвітіння У висоту даний сорт ..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 176002
0
Гліцинія Pink Ice (Пінк Айс) - неперевершена, декоративна рослина, яка використовується для оформлення різноманітних огорож та живоплотів. Сорт Пінк Айс відноситься до морозостійких, прекрасно себе почуває на ділянках з великою кількістю сонячних про..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 176011
0
Гліцинія Murasaki-noda (Мурусакі-нода) - високоросла китайська ліана, яка створить красу у Вашому саді. Бездоганно цвітіння біло-бузкового забарвлення можна спостерігати на 3-4 рік після посадки у відкритий грунт. Ніжні суцвіття дуже схожі на виногра..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 176006
0
Гліцинія Multijuga (Мультиюга) - декоративна, деревовидна ліана, яка відрізняється швидкістю зростання. У висоту даний сорт гліцинії досягає близько 3-5 метрів. Квіти ніжно-рожевого забарвлення, формуючи китиці які дуже схожі на виноградні грона. За ..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 176007
0
Гліцинія Domino (Доміно) - надзвичайно красива ліана, яка створить красу у Вашому саді. Здебільшого застосовується для посадки біля стін, огорож чи альтанок завдяки високій в’юнкості. У висоту даний сорт досягає 3-5 м з щорічним приростом 50 см. Росл..
85.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 176009
0
Гліцинія Blue Saphire (Блю Сапфір) - фантастична китайська ліана, що стане неперевершеною окрасою саду. Даний сорт має ніжні, блакитно-бузкові квіти, які формують суцвіття, або грона довжиною 30-50 см. Цвітіння гліцинії припадає на травень на 2-3 рік..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 176008
0
Гліцинія Blue Moon (Блю Мун) - яскравий представник деревовидної ліани, висота якої в дорослому віці досягає 3-5 м. Довгі, звисаючі пагони вкриті темно-зеленим листям, яке осінню змінює забарвлення на помаранчево-жовте. У віці 2-3 роки з кінця травня..
85.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 176003
0
Гліцинія Amethyst (Аметист) - надзвичайно красива, субтропічна ліана з вишуканим бузковим цвітом. Квіти зібрані у китице-подібні суцвіття, довжина яких досягає 30 см. Завдяки ранньому цвітінню гліцинія Аметист користується великою популярністю у всіх..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 176005
0
•Особливості сорту . Доросла рослина може піднятися на висоту 8-10 м, розростаючись при цьому завширшки 4-6 м. Тому рослина потребує міцних опор. Вістерія відрізняється величезною силою росту, річний приріст становить 1-3 м. •Цвітіння рясне, з квітн..
85.99 грн.
Немає в наявностi
Оксана 2020-06-01
Доброго дня. Замовила гліцинію прийшла швидко запакований горщик, однак листочків саджанця не має тільки коріння. Виходить що не якісний саджанець.
віраі бабій 2020-05-30
 чекаю на відповіль по гліцинії
Гость 2020-05-13
Заказала глицинию на этом сайте. Оперативно ответили, быстро доставили. Однако, плохо запаковали саженец( горшок обернули целофаном, поставили в тубус, однако при транспортировке почва рассыпалась и вытряхнулась из горшка). Теперь переживаю- примется ли....

Вартість Гліцинія

НазваЦіна
Гліцинія Alba 0,5 л85.99 грн
Гліцинія Amethyst 0,5 л114.99 грн
Гліцинія Blue Moon 0,5 л85.99 грн
Гліцинія Blue Saphire p9114.99 грн
Гліцинія Domino 0,5 л85.99 грн
Гліцинія Multijuga 0,5 л114.99 грн
Гліцинія Murasaki-noda 0,5 л114.99 грн
Гліцинія Pink Ice 0,5 л114.99 грн
Гліцинія Prolific 0,5 л114.99 грн
Гліцинія Royal Purple 0,5 л114.99 грн

Гліцинія - екзотична рослина, яку по праву вважають королевою цвітіння серед ліан. Вона прикрасить будь-яку садову ділянку, перетворивши її на казковий куточок. Пройти повз квітучу гліцинію неможливо, адже вид звисаючих суцвіть ніжного забарвлення просто заворожує. Унікальність цієї ліани полягає не тільки у неймовірно красивому цвітінні, але й у надзвичайно швидких темпах зростання та регенерації. Ця декоративна рослина все ще рідкісне явище у наших садах та квітниках, хоча купити гліцинію в Україні можна в інтернет магазині Matla-flowers. На сайті також є можливість замовити дешево інші декоративні рослини та саджанці плодових дерев. Доставка поштою проводиться популярними транспортними компаніями у найкоротші терміни.

Опис та характеристика гліцинії

Гліцинія - листопадна ліана з ажурним листям і красивими квітками синього, фіолетового або білого кольору. Її часто використовують для прикрашання альтанок, балконів та терас. Цвіте декоративна ліана у травні-червні. При належному догляді вона може порадувати своїм цвітінням неодноразово і зацвісти ще й наприкінці літа. Спершу на ліані з'являються квітки і тільки потім на рослині можна замістити листя, що розпускається. Доросла рослина утворює потужну кореневу систему, тому на одному місці гліцинію може приростати багато років.

Види та сорти

Гліцинія — теплолюбна рослина, тому ширше поширення ця декоративна ліана набула лише після того, як селекціонери вивели сорти, які краще адаптовані до суворіших умов клімату. Усього існує близько десятка видів гліцинії, але найбільшого поширення набули такі:

  • китайська;
  • багатоквіткова;
  • чагарникова;
  • чудова.

Сучасні сорти без проблем можна виростити у різних областях України. Для того щоб декоративна рослина радувала рясним цвітінням, необхідно дотримуватися рекомендацій щодо посадки та догляду за нею.

Правила посадки саджанців гліцинії

При виборі місця для посадки ліани необхідно орієнтуватися на сонячну сторону ділянки. Яма для саджанця потрібна в 2—3 рази більше за земляну грудку. При посадці не варто закривати землею кореневу шийку рослини. Рясний полив наситити вологою кореневу систему молодого дерева, після чого коло слід замульчувати. Варто пам'ятати, що пересадку рослина сприймає болісно, тому місце для посадки потрібно вибирати з розумом.

Де можна купити гліцинію оптом та в роздріб.

Асортимент інтернет-магазину Matla-flowers дозволяє кожному садівникові знайти найбільш підходящий для себе сорт та купити гліцинію в Україні за доступною ціною. Крім того, акційні та знижкові пропозиції допомагають більше економити як на роздрібних, так і на оптових замовленнях. Продаж саджанців гліцинії здійснюється за допомогою доставки поштою на відділення або кур'єрською службою. Саджанці мають надійне пакування, тому за збереження посадкового матеріалу не потрібно переживати.

Кориснi статтi
13.07.2018
Кімнатні квіти. Які рослини виростити вдома
Кімнатні квіти. Які рослини виростити вдома
Якщо ви хочете виростити квіти і при цьому зберегти свій час, тоді рекомендуємо вибрати вже пророщені цибулини. Плюси вирощування вже пророщених цибулин полягають у такому: ви отримуєте цибулини, які пройшли всі етапи росту, зможете самостійно регулювати час цвітіння за рахунок штучного освітлення. ..
13.06.2022
Як обрізати троянди після цвітіння?
Як обрізати троянди після цвітіння?
Липень — місяць буйного, пишного, рясного цвітіння троянд. Та аби рослини були гарними, їм потрібен догляд. Тож як правильно обрізати троянди, аби вони продовжували цвісти?..
-->