Саджанці ірги

-30%
Продано
саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 229001
0
Ірга Ламарка - вражаючий великий чагарник. Відзначається даний сорт високою врожайністю. Ягоди дуже схожі на плодоношення чорниці. Однією з переваг даного сорту є декоративні властивості чагарника. Використовується ірга для оформлення ландшафтних диз..
81. грн.57. грн.
Немає в наявностi

Вартість Ірга

НазваЦіна
Ірга Ламарка57 грн

Якщо ви бажаєте бути здоровими, любите садівництво. Ми рекомендуємо вам обов'язково купити іргу недорого абсолютно будь-якого сорту. Рослина здивує вас, бо не створить значних проблем на жодному з етапів свого існування. Посадка проста, доглядати теж нескладно, а плоди ірги неймовірно смачні. Усе це в комплексі й створює високу популярність рослини.

У різних країнах, де клімат дозволяє вирощувати той чи інший сорт ірги, вона найчастіше присутня в садах не в одиничній кількості. Наша країна не є винятком, тому ми пропонуємо вам купити саджанці ірги в Україні за найвигіднішою для вас ціною. Ми здійснюємо роздрібні та оптові продажі, тому наші покупці отримують масу переваг. Саджанці в сезон завжди є в наявності в нашому каталозі, всі вони мають чималий запас життєвих сил для того, щоб відмінно приживатися. 

Саджанці ірги

Вибираючи сорт ірги, потрібно і важливо акцентувати увагу на абсолютно різних аспектах. Тому садівникам-початківцям ми б радили купити, що називається, універсальний посадковий матеріал, сорт ірги "Ламарк". Рослина відносно невибаглива і сильна, дає дуже гарні врожаї, її ціна відносно невисока. Чагарник сам по собі досить великий, що і наділяє його дивовижними декоративними особливостями. 

Посадка ірги

Місце посадки - це один з головних аспектів для саджанців ірги, а точніше для їхнього парильного розвитку. Локація обов'язково має бути сонячною. Півтінь можна розглядати як допустиму альтернативу.

Ґрунт

У цьому сенсі ірга невимоглива, якщо порівнювати її з іншими саджанцями плодових дерев. Головне тільки, щоб ґрунт був не дуже кислий. А крім цього, слід подбати про те, щоб рослині завжди вистачало поживних елементів. Це вкрай важливо, оскільки при активному розвитку кореневої системи, плодоносність рослини може суттєво знизитися. 

Враховуйте при посадці, що довжина коренів, часом, перевищує 3 метри. Це є приводом для того, щоб не висаджувати іргу там, де підземні води розміщуються дуже високо. Калієм і фосфором потрібно обов'язково удобрити ґрунт перед посадкою. 

Полив ірги

Після того як ви провели посадку молодих саджанців ірги, до ваших обов'язків входитиме її регулярний полив. Залежно від погоди, території висадки ви можете поливати іргу 1 раз або 2 рази на тиждень. Головна особливість рослини полягає в тому, що коріння її досягає глибинних вод. Таким чином рослина і отримує вологу. А значить це, що тільки за значної посухи має сенс поливати рослину методом "під кущ". 

Добриво для ірги

Думки різняться щодо того, як і чим підгодовувати іргу. Але всі єдині в думці, що заходи такого роду проводити слід обов'язково. саме тому важливо не перестаратися. Ми рекомендуємо удобрювати іргу приблизно з 4-5 річного віку. Удобрювати з цього періоду її потрібно буде щорічно з приблизно рівномірною частотою. 

У процесі підживлення землі в ґрунт вносять фосфатні та калійні добрива. Органічні добрива використовують зазвичай у період із серпня і до заморозків.

Нагадуємо, що у нас ви можете замовити як саджанці рослин, так і добрива для їхнього якісного росту та розвитку.  В інтернет-магазині Matla-flowers представлений широкий асортимент здорових і сильних рослин, а, крім цього, свіжого насіння з високим значенням його схожості.

Кориснi статтi
20.07.2017
Сонячні тюльпани на зріз
Сонячні тюльпани на зріз
Вигонку можна здійснювати цілий рік, як правило, це робиться взимку, щоб була можливість виростити квіти до 14 лютого і 8 березня. Вирощувати тюльпани взимку складно, оскільки потрібно ретельно імітувати природний процес їхнього росту...
30.01.2019
Подарунок кожному клієнту. Протягом всього сезону '' Осінь 2019''
Подарунок кожному клієнту. Протягом всього сезону '' Осінь 2019''
При замовленні товару на суму 150 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. При замовленні на 300 грн - в подарунок 3 Тюльпани Міх. При сумі в 600 грн - 10 Тюльпанів Міх. При оформленні замовлення на суму в 850 грн Вас чекає подарунок у10 Тюльпанів Міх і + безкоштовна доставка!..
21.07.2020
Чим відрізняються троянди флорібунда від чайно-гібридних
Чим відрізняються троянди флорібунда від чайно-гібридних
Сьогодні практично жоден великий розарій в Україні не обходиться без таких популярних і поширених груп сортів троянд як флорібунда і чайно-гібридні. Читайте про особливості цих квітів, різновидах і які краще вибрати...
-->