Тюльпани лілієвидні

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21227
0
Тюльпан Schiedam (Шіедам) - представник лілієподібних типу. Завдяки своїм тендітним гоструватим пелюсткам, сорт ефектно виглядає у груповій посадці. Квіти формують міцні стебла, висота яких досягає 40 см. У висоту бутон близько 10 см яскраво-жовтого ..
10.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21061
6
Яскравий тюльпан лілієвидної форми виглядає ніжно та чарівно. Назва рослини ніби промовляє про її призначення – для прекрасної жінки. Висадити такий тюльпан ви можете в саду або ж на зрізку і порадувати близьку людину букетом яскравих тюльпанів. Висо..
18.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21296
2
Тюльпан Marilyn - красивий сорт тюльпанів був виведений у 1976 року. Сорт чудово підійде для оформленні альпійських гірок, клумб у груповій посадці. Особливості сорту: • представник лілєподібних сортів; • рослина у висоту досягає 50-55 см; • пелюстки..
13.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21046
2
Яскравий рожевий тюльпан Mariette (Маріетте)належить до Лілієвидних. Тендітні, хвилясті пелюстки тюльпану привертають увагу та зачаровують своєю вишуканою красою. Квітка популярна як серед квітникарів, так і флористів. У висоту виростає до 50 см. Вис..
8.79 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21028
6
Тендітний лілієвидний тюльпан Marianne буде чудово виглядати у вашому саду, адже ніжні відтінки рослини прекрасно поєднуватимуться з іншими квітами на вашій клумбі. Тюльпан Marianne необхідно висаджувати на квітнику уже в вересні місяці, оскільки нал..
9.23 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21114
1
Тюльпан Holland Chic - цей сорт ліллієвидних тюльпанів був виведений у 2000 р. у перекладі звучить як - ‘’ Голандський Шик’’. Просто неймовірний сорт за формою квітки, та її величиною, що сягає 10 см у довжину. Повністю білий бутон із легкою ноткою р..
12.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21024
5
Лілієподібний тюльпан Fly away яскравий та привабливий. Квітка має незвичну форму, дещо загострену доверху. Саме незвичність бутону приваблює увагу, а яскраві кольори квітки створюють теплу атмосферу та дарують відчуття затишку. Квіти прекрасно вигля..
15.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21023
0
Жовтий лілієвидний тюльпан Flashback (Флешбек) зачаровує яскравим кольором та неймовірно тендітною формою пелюстків. У висоту квітка виростає доволі високою – до 50 см, діаметр квітів до 10 см. Якщо висадити жовті тюльпани Флешбек групкою, ви отримає..
15.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21012
8
Надзвичайний тюльпан Firework, його кольори нагадують яскраве полум’я. Така незвична квітка чудово виглядатиме у вашому квітнику, зачаровуючи та привертаючи до себе увагу. Належить до типу лілієподібні, у висоту сягає 50-70 см. Такі тюльпани необхідн..
10.55 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21173
0
Тюльпан Claudia (Клаудія) - представник лілієподібного типу цвітіння, яке створить бездоганий вигляд Вашому квітнику. Сорт Клаудія відзначається малиново-фіолетовим забарвленням пелюсток, кінчики яких мають легкий, білосніжний відтінок. Бутон досягає..
13.85 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21165
0
Тюльпан Carnaval de Nice (Карнавал де Найс) - новітній сорт тюльпанів відзначається махровим цвітінням. Пізній піоноподібний тюльпан має білосніжне забарвлення пелюсток, які розмальовані червоними штрихами. Сорт також часто називають “Карнавал Ніцци”..
17.81 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21151
2
Тюльпан Ballade (Баллада) - представник лілеподібних сортів тюльпанів цвітіння який розпочинається& наприкінці весняного сезону. Красиві бутони пурпурного забарвлення на краях пелюсток мають білосніжний відтінок, який надає ефектного вигляду квітам ..
15.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21090
0
Тюльпан Aladdin ( Аладін) - названий не просто так, він справді виглядає казково завдяки своїй витонченій лілієвидній формі та яскравому розкрасу. Висота рослини складає 60-80 см, бутон в діаметрі досягає 5 см. Гарно дивиться на відкритій клумбі та в..
9.89 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21073
8
Яскравий тюльпан типу лілієвидних виглядає незвично та приваблює ніжним рожевим кольором. Висадивши квітку в своєму саду в вересні, уже навесні ви отримаєте красивий сад наповнений приємними ароматами та ніжними квітами. Тюльпан Pretty love у висоту ..
20.99 грн.
Немає в наявностi
Ганна 2023-05-03
Замовляла цей чудовий тюльпан, багатоквіткові та гейхеру. Усі прийшли в гарному стані і заквітували весною. Ну дуже красиві. Це був мій перший заказ. Зробила ще одне замовлення. Дякую Матла Фловерс та бажаю процвітання фірмі.
Ольга 2022-11-15
Добрий день! Замовлення прийшло швидко! Цибулинки цілі, гарні, великі. Чекаємо на красиві тюльпани навесні.
Юлія 2022-05-05
Доброго дня! Тюльпани даного сорту мають приємний аромат, який мені нагадав аромат троянди. Сподобались витончена форма бокалу і ніжне забарвлення пелюсток. Таких тюльпанів багато не буває, влітку треба замовляти ще! Дякую Matla-flowers!

Вартість Тюльпани Лілієподібні

НазваЦіна
Тюльпан Aladdin9.89 грн
Тюльпан Ballade15.99 грн
Тюльпан Carnaval de Nice17.81 грн
Тюльпан Claudia13.85 грн
Тюльпан Firework10.55 грн
Тюльпан Flashback15.99 грн
Тюльпан Fly Away15.99 грн
Тюльпан Holland Chic12.99 грн
Тюльпан Marianne9.23 грн
Тюльпан Mariette8.79 грн

Можна собі тільки уявити, що в далекому-далекому 16 столітті вперше згадувалися лілієподібні тюльпани. І немає сумніву, що інформація є достовірною, а люди зуміли зберегти цю красу до наших днів. Саме тому абсолютно унікальні, вельми незвичайні тюльпани при першому погляді закохують у себе. Кожен сорт містичним чином здатний покращити настрій, а дивлячись на квітку у своєму буянні фарб чомусь згадується весна та веселка.

Ми хочемо розповісти вам про ті кольори, які в давнину дарувалися королевам. Про унікальні цибулинні рослини із сімейства Лілейних, які налічують понад 80 видів.

За довгі роки свого існування квіти значно розширили свою географію, і тепер вони трапляються не лише на своїй батьківщині в Ірані. Побачити нескінченні поля тюльпанів можна будь-де. Ми ж згадаємо про масштабні насадження та популярні поля у Нідерландах. Саме туди з'їжджаються мільйони туристів, щоб побачити на власні очі ту квіткову феєрію, яка триває недовго, але так хвилює створення.

Довго і багато говорити про те, де ще можна насолодитися красою тюльпанів не будемо. Хочемо зосередити увагу на тому, як на своїй ділянці в Україні організувати власне тюльпанове диво.

А все дуже просто – слід придбати саджанці лілієподібних тюльпанів, виконати всі правила посадки, та здійснювати по відношенню до них правильний догляд. Таким чином, результат швидше перевершить очікування, не розчарує.

Так ось, якщо ви вибрали лілієподібні тюльпани як прикрасу клумби, то вам про них потрібно багато всього і цікавого дізнатися...

Особливості виду лілієподібних тюльпанів

  • Дуже важливо обов'язково врахувати, що рослини цього виду – ndash; це пізноквітучі тюльпани. Тому формувати клумбу потрібно без тимчасових помилок.
  • Ще одна з особливостей – це нетиповий зовнішній вигляд. Тут важливо звернути увагу на квітку. Його форма насправді трохи загострена, що дуже нагадує лілію. Звідси й походження назви. А ще, пелюстки ніби скручені, що надає квітці ще більшого шарму та загадковості.
  • Висота рослин, залежно від сорту, може бути мінімум 50 см і максимальною – 60 см.
  • Цей клас ідеально підходить для помірного клімату, що пов'язане безпосередньо з його походженням. Такі тюльпани не люблять прямі промені сонця, висаджувати їх у тінь також неприпустимо. Тому найправильніше рішення і для відмінного результату – . відкрита територія без протягів.
  • Щодо кольорів та відтінків, то їхня палітра широка. Але для точного розуміння, наскільки ж ми пропонуємо продовжити розмову, але вже про сорти...

Сорти лілієподібних тюльпанів

В інтернет-магазині Matla-flowers ви можете з каталогу підібрати ті квіти, які будуть тішити саме вас. Тобто купити саджанці, наприклад, улюбленого кольору чи відтінку. А це означає, що можливості примножуються, і ваша клумба зрештою виглядатиме навіть краще, ніж ви припускали. Тому пропонуємо разом задуматися, а який же тюльпан для вас виявиться кращим за всіх інших. А далі без зволікань замовити його.

  • Тюльпан Schiedam – незабутній та яскравий. Він виглядає настільки презентабельно, що здатний прикрасити собою кожну клумбу, кожен квітник.
  • Сорт Pretty Women – ніжні та чарівні тюльпани червоного кольору просто дивовижні. Вони як справжня королева божественні та прекрасні.
  • Pretty Love – цей сорт здається, що створений для того, щоб за допомогою квітки говорити: “Я тебе люблю!”
  • Тюльпан Marilyn – це дивовижний тандем, кольори, що поєднуються в комбінації, виглядають шикарно. Саме тому сорт прагнуть висаджувати групами, створюючи зони та окремі локації таким чином.

Як ви можете помітити, це не всі сорти, які є в каталозі. Отже, є привід докладніше вивчити, які ж сюрпризи є в асортименті нашого магазину. Ми ж із радістю допоможемо, відповімо на всі запитання. У нас ви можете дізнатися про актуальні ціни на всі види продукції, отримати інформаційну довідку.

Посадка та догляд за лілієподібними тюльпанами

Отже, перший етап після покупки саджанців – це висаджування рослин. Тюльпани лілієподібні садять у ґрунт восени. Цей сезон посадки для цибулинних рослин є найбільш підходящим. Все тому, що до настання холодів кожна цибулина встигне вкоренитися.

Щодо схеми розміщення, то вона підбирається суто індивідуально. Немає правил щодо групування саджанців. Але є рекомендації щодо дистанції. Ось її потрібно дотримуватися. Важливо розуміти, що рослини повинні бути віддалені одна від одної настільки, щоб кожне з них могло розвиватися повноцінно.

Полив має бути інтенсивним, але не надмірним. Обробка рослин у разі виявлення хвороб або шкідників – ndash; своєчасною. Удобрювати тюльпани потрібно на різних етапах життя, що може продовжити і покращити якість їх колір ення.

Замовити саджанці лілієподібних тюльпанів поштою

Ми пропонуємо вам якісні цибулини тюльпанів, ціна яких вам сподобається. Але не лише вартість, а ще й бездоганний результат. Якщо ви дотримуватиметеся всіх правил і умов, то цвісти ваші лілієподібні тюльпани будуть максимально довго. І тут хочемо попередити. Справа в тому, що потрібно стежити, щоб шкідники не знищували рослин; придивлятися, тому що захворювання з'являються дуже швидко. Щоб убезпечити рослини, вам потрібно мати під рукою інсектициди від шкідників проти кліщів, жуків, інших комах. Ми пропонуємо вам гербіциди від бур'янів з доставкою, використання яких суттєво допоможе вам.

Крім перерахованих коштів у наявності представлені і протруйники насіння та цибулин, найрізноманітніший посадкові матеріали, садовий інвентар.

Кориснi статтi
01.12.2017
Фрезія: посадка та догляд
Фрезія: посадка та догляд
Фрезія – рід трав'янистих рослин, що належать до сімейства ірисових. Вони можуть стати окрасою будь-якого саду, інтер'єру чи букету. Якщо ви добре подбали про саджанці, фрезії неодмінно віддячать вам рясним цвітінням...
07.09.2021
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Гібіскус квітне майже цілий рік. Але тільки тоді, коли виконано усі умови його правильного вирощування. Про це ви дізнаєтесь, переглянувши відео...
-->