0
0

Тюльпани лілієвидні

Код товару: 21073
8
Яскравий тюльпан типу лілієвидних виглядає незвично та приваблює ніжним рожевим кольором. Висадивши квітку в своєму саду в вересні, уже навесні ви отримаєте красивий сад наповнений приємними ароматами та ніжними квітами. Тюльпан Pretty love у висоту ..
12.99 грн.
Код товару: 21296
0
Тюльпан Marilyn - красивий сорт тюльпанів був виведений у 1976 року. Сорт чудово підійде для оформленні альпійських гірок, клумб у груповій посадці. Особливості сорту: • представник лілєподібних сортів; • рослина у висоту досягає 50-55 см; • пелюстки..
13.99 грн.
Код товару: 21151
2
Тюльпан Ballade (Баллада) - представник лілеподібних сортів тюльпанів цвітіння який розпочинається& наприкінці весняного сезону. Красиві бутони пурпурного забарвлення на краях пелюсток мають білосніжний відтінок, який надає ефектного вигляду квітам ..
15.99 грн.
Код товару: 21061
6
Яскравий тюльпан лілієвидної форми виглядає ніжно та чарівно. Назва рослини ніби промовляє про її призначення – для прекрасної жінки. Висадити такий тюльпан ви можете в саду або ж на зрізку і порадувати близьку людину букетом яскравих тюльпанів. Висо..
11.99 грн.
Код товару: 21114
1
Тюльпан Holland Chic - цей сорт ліллієвидних тюльпанів був виведений у 2000 р. у перекладі звучить як - ‘’ Голандський Шик’’.& Просто неймовірний сорт за формою квітки, та її величиною, що сягає 10 см у довжину. Повністю білий бутон із легкою ноткою..
12.99 грн.
Код товару: 21024
5
Лілієподібний тюльпан Fly away яскравий та привабливий. Квітка має незвичну форму, дещо загострену доверху. Саме незвичність бутону приваблює увагу, а яскраві кольори квітки створюють теплу атмосферу та дарують відчуття затишку. Квіти прекрасно вигля..
15.99 грн.
Код товару: 21023
0
Жовтий лілієвидний тюльпан Flashback (Флешбек) зачаровує яскравим кольором та неймовірно тендітною формою пелюстків. У висоту квітка виростає доволі високою – до 50 см, діаметр квітів до 10 см. Якщо висадити жовті тюльпани Флешбек групкою, ви отримає..
15.99 грн.
Продано
Код товару: 21227
0
Тюльпан Schiedam (Шіедам) - представник лілієподібних типу. Завдяки своїм тендітним гоструватим пелюсткам, сорт ефектно виглядає у груповій посадці. Квіти формують міцні стебла, висота яких досягає 40 см. У висоту бутон близько 10 см яскраво-жовтого ..
10.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 21046
2
Яскравий рожевий тюльпан Mariette (Маріетте)належить до Лілієвидних. Тендітні, хвилясті пелюстки тюльпану привертають увагу та зачаровують своєю вишуканою красою. Квітка популярна як серед квітникарів, так і флористів. У висоту виростає до 50 см. Вис..
8.79 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 21028
6
Тендітний лілієвидний тюльпан Marianne буде чудово виглядати у вашому саду, адже ніжні відтінки рослини прекрасно поєднуватимуться з іншими квітами на вашій клумбі. Тюльпан Marianne необхідно висаджувати на квітнику уже в вересні місяці, оскільки нал..
9.23 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 21021
8
Надзвичайний тюльпан Firework, його кольори нагадують яскраве полум’я. Така незвична квітка чудово виглядатиме у вашому квітнику, зачаровуючи та привертаючи до себе увагу. Належить до типу лілієподібні, у висоту сягає 50-70 см. Такі тюльпани необхідн..
10.55 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 21173
0
Тюльпан Claudia (Клаудія) - представник лілієподібного типу цвітіння, яке створить бездоганий вигляд Вашому квітнику. Сорт Клаудія відзначається малиново-фіолетовим забарвленням пелюсток, кінчики яких мають легкий, білосніжний відтінок. Бутон досягає..
13.85 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 21165
0
Тюльпан Carnaval de Nice (Карнавал де Найс) - новітній сорт тюльпанів відзначається махровим цвітінням. Пізній піоноподібний тюльпан має білосніжне забарвлення пелюсток, які розмальовані червоними штрихами. Сорт також часто називають “Карнавал Ніцци”..
17.81 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 21090
0
Тюльпан Aladdin ( Аладін) - названий не просто так, він справді виглядає казково завдяки своїй витонченій лілієвидній формі та яскравому розкрасу. Висота рослини складає& 50 см, бутон в діаметрі досягає 5 см. Гарно дивиться на відкритій клумбі та в ..
9.89 грн.
Немає в наявностi
Юлія 2022-05-05
Доброго дня! Тюльпани даного сорту мають приємний аромат, який мені нагадав аромат троянди. Сподобались витончена форма бокалу і ніжне забарвлення пелюсток. Таких тюльпанів багато не буває, влітку треба замовляти ще! Дякую Matla-flowers!
Юлія 2022-05-05
Доброго дня! Замовляла у вас влітку цибулини тюльпанів Ballade. Посилочка прийшла дуже добре запакована. Ще й з подарунком! Зараз саме квітують тюльпани. Краса неймовірна! Дякую вам за вашу працю. Обов'язково замовлятиму у вас ще. Співвідношення ціна-якість в Інтернет-магазині Matla-flowers дуже мені подобається!
Тетяна 2021-10-04
Замовлення отримала швидко. Упаковка надійна, цибулини тюльпанів великі, якісні, акуратно укладені, підписані. Щиро вдячна за подарунок!