Саджанці вишні

-14%
В наявностi
Код товару: 500204
0
Добриво Чистий лист для винограду - комплексне мінеральне добриво яке чудово підходить для мінерального підживлення винограду на всіх стадіях розвитку саджанців. Склад та переваги: - норма витрати 300 г / 450 л води; - полив здійснюють 1 раз у 10-14 ..
78. грн.67. грн.
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111923
0
Вишня Шпанка - один із найбільш популярних сорт української селекції. Використовується ягоди для споживання не тільки у свіжому вигляді, а також переробці для джемів, варення, соків, компотів, а також додавання у кондитерські вироби. Особливості сорт..
149.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111922
0
Вишня Чудо вишня - гібридний сорт вишні який був отримуний шляхом схрещення саджанців вишні та черешні. Плоди відзначаються високими товарними якостями. Особливості сорту: • відзначаються раннім періодом плодоношення; • у висоту дерево може досягати ..
189.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111921
0
Вишня Чорнокорка - урожайний сорт вишні родом з України був отриманий у результаті схрещування. Чудово підходить для споживання у свіжому вигляді, додавання у різноманітні десерти та приготування соків і компотів. Особливості сорту: • відноситься дан..
149.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111924
0
Вишня Черевишня - гібридний сорт вишні здобути шляхом схрещування саджанця вишні та черешні. Часто даний сорт також називають “Чудо вишня”. Чудово підходить для споживання у свіжому вигляді, додавання у різноманітні десерти та приготування соків і к..
189.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111925
0
Вишня колоновидна Королева - представник колоновидних плодових дерев який своїм плодоношенням повністю підтверджує свою назву. Рослина не вимоглива у вирощуванні та стійкий до врожаю. Особливості сорту: • належить до пізньостиглих сортів; • сильнорос..
199.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
0
Вишня колоновидна Захват - новинка на ринку колоновидних рослин. Родом даний сорт із Нідерландів, спрямований на домашниє вирощування у відкритому грунті, а також у контейнерах. Особливості сорту: • припадає на середньо-ранні терміни дозвірвання; • м..
199.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111920
0
Вишня Шоколадниця - відноситься до молодих сортів плодових дерев. Виведений даний сорт у Росії у 1996 році, за цей період сорт здову великої популярності у Європі. Ягоди використовують для споживання у свіжому вигляді, а також переробці. Особливості ..
149.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
0
Вишня Жовта Крапля - даний сорт відноситься до гібридних сортів вишні. Відзначається рясним плодоношенням та чудовим товарним якостями. Споживають дані плоди у свіжому вигляді. Особливості сорту: • висота рослини досягає 200-250 см; • ягоди яскраво-ж..
169.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Вишня

НазваЦіна
Добриво Чистий лист для винограду 300 г67 грн
Вишня Жовта Крапля169.99 грн
Вишня колоновидна Захват199.99 грн
Вишня колоновидна Королева199.99 грн
Вишня Черевишня189.99 грн
Вишня Чорнокорка149.99 грн
Вишня Чудо вишня189.99 грн
Вишня Шоколадниця149.99 грн
Вишня Шпанка149.99 грн

Лише відмінний смак і чималий розмір ягід має значення? Для того, хто має намір створити власний сад і купити саджанці вишні абсолютно все впливає на вибір і рішення. Тому ми хочемо запропонувати вам купити такі саджанці плодових дерев, які викличуть тільки позитивні емоції.

Вам не потрібно буде хвилюватися про те, що найчастіше змушує переживати покупців: чи приживеться рослина, а чи здоровий саджанець, чи принесе він відмінні врожаї. Вибираючи саджанці вишні в нашому каталозі, ви одним придбанням вирішуєте масу проблем. Ми даємо гарантії високої якості кожного саджанця і розсади вишні, пропонуємо доступні ціни навіть на найпопулярніші і недавно виведені сорти. А крім цього, пропонуємо широкий асортимент добрив.

У нас ви знайдете те, що буквально відображатиме всі ваші побажання. Тож, якщо мріяли вже за кілька років насолоджуватися смаком ароматної вишні; якщо хотіли завести таку рослину, яка має не зовсім стандартний, червоний відтінок плодів. Ми пропонуємо вам детально вивчити кожен сорт, кожну нашу торгову пропозицію.

Саджанці вишні

Звичайно ж, для кожного замовника є низка власних вимог щодо саджанців. Хтось зачарований смаком певного сорту, і бажає виростити у своєму саду смачні плоди, не зважаючи на всі складнощі по догляду за ним. Є ті, хто серед перших запитів визначає для себе стійкість рослини до заморозків і захищеність культури від шкідників. Тому що ці характеристики точно виправдають вкладення. Але головне в іншому, у нас в інтернет-магазині Matla-flowers ви можете купити ті саджанці, які в єдиному тандемі будуть об'єднувати майже всі запити. 

Наведемо приклад, сорт вишні Шоколадниця. В останні десятиліття він знову набув високої популярності. Виведений не так давно, 1996 року, він підкорив садівників. Потім відбулося деяке затишшя, і попит трохи спав. Зараз же багато хто замовляє знову його. Найімовірніше, подібне явище цілком логічне, тому що зими стають затяжні, морози спостерігаються навіть поза сезонами. Чому його стійкість і стала привертати увагу. Ягоди відносно великі, вагою 3, 4 грами, щільні. Вирощувати таку вишню можна як для продажу, так і переробки. Є й інші переваги: вже через 3-4 роки рослина починає плодоносити, вона ж і дає хороші врожаї. Так, чому б нею і не прикрасити сад? Або, наприклад, не купити дерево вишні Черевишні. Вона - це щось особливе, в чому і ви зможете переконатися, коли плід вагою в 15 грамів опиниться у ваших руках. Морозостійкий гібридний сорт перевершує очікування, але не розчаровує. 

Не менш цікавими виявляться й інші наші торгові пропозиції. Адже ми зосередили увагу на запитах потенційних покупців, а тому в каталозі представили тільки найкращі та недорогі альтернативи.  Рекомендуємо ознайомитися з кожним сортом детально.

Посадка вишні

Особливості посадки полягають у тому, щоб не надто заглибити рослину, правильно підібрати ґрунтосуміш. Ми рекомендуємо різні види рослин, сорти заглиблювати не більше, ніж на 50 см. При цьому ширина ями може варіюватися в межах від 70 до 80 см. Важливо попередньо перекопати землю, підготувати яму. Посадку потрібно проводити після морозів, коли ґрунт прогріється до 10-12°. Ґрунт не повинен бути кислим, глинистим і важким. Попереднє підгодовування обов'язкове. В яму засипають верхній шар ґрунту, розправляють коріння і центрують саджанець. Присипають саджанець землею, а після прикривають ялиновим гіллям. 

Рекомендація-порада: обов'язково зміцніть саджанець. Вбийте кілочок і зафіксуйте до нього рослину. Це врятує ваш посадковий матеріал від вітрів і пошкоджень. 

Полив вишні

Інтенсивність і регулярність поливу впливає на різні фактори. Тому не можна запізнитися з поливом, коли вишня цвіте. Як і в тому випадку, коли починають формуватися плоди. Ця рослина не тільки любить світло, погано переносить протяги. Порушення правил поливу може істотно знизити врожаї, а іноді й серйозно нашкодити здоров'ю саджанця. Тому до цього виду робіт варто поставитися з особливою увагою. 

Добриво для вишні

Для вирощування вишні знадобляться як мінеральні, так і органічні добрива. На етапі посадки саджанців ґрунт збагачують вапном, гноєм, фосфорно-калійними добривами. У наступні періоди підживлення здійснюють часткове, і вже виходячи з обставин. Добрива різних типів ви можете купити у нас з доставкою поштою в необхідній кількості, без обмежень. 


Кориснi статтi
09.09.2021
Відео: Кращі тюльпани фіолетового кольору для вигонки
Відео: Кращі тюльпани фіолетового кольору для вигонки
Якщо ви шукаєте кращі сорти фіолетових і бузкових тюльпанів на вигонку, то обов'язково подивіться це відео. Тюльпани таких кольорів (разом з рожевими) дуже популярні на вигонку до свят Дня всіх закоханих та 8 Березня...
30.07.2020
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс (в перекладі з латині означає гордість) - цибулинна рослина, призначене для багаторічного вирощування. Вирощують амариліс не тільки в горщику на підвіконні, але і в саду, тобто на відкритому ґрунті. Як це робити ми розповімо вам в цій статті...
26.01.2018
Екзотична хоста у вашому саду
Екзотична хоста у вашому саду
Хоста - багаторічник, трав'яниста рослина, яка належить до роду Спаржевих.  Названа на честь ботаніка Н. Хоста. Також є й інша назва - функія, дано квітці цю назву на честь німецького ботаніка Г.Функа. Квітка хоста прекрасно підходить для висаджування в саду і для вирощування в контейнерах. ..
-->