Саджанці ягідних чагарників

В наявностi
0
Полуниця касетна Мікс 1 шт - дані саджанці чудово підійдуть для домашнього вирощування. Перевагою придбати мікс полуниці є можливість збору ягід протягом усього період плодоношення. Особливості: • довготривале плодоношення; • різноманніття смаків; • ..
19.99 грн.
В наявностi
Код товару: 800281
0
Жимолость Войтек - новий сорт істівної жимолості. Посадку необхідно здійснювати декількох саджанців для перехресного запилення. Плоди прекрасно підходять для споживання у свіжому вигляді, а також приготування різноманітних джемів та варення. Особливо..
99.99 грн.
В наявностi
Код товару: 800273
1
Жимолость Зойка - їстівний сорт багаторічного саджанця. Виведений даний сорт польськими селекціонерами. Плоди можна споживати у свіжому вигляді, а також тривалого зберігання та переробки. Особливості сорту: • середньо-ранній період дозрівання; • висо..
99.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111926
0
Малина Карамелька - популярний сорт високовітамінної ягоди. Прекрасно підходить для приготування варення, джемів та споживання у свіжому вигляді. Особливості сорту: • належить до ремонтатних сортів; • відноситься до середньораннього періоду дозріванн..
61.99 грн.
В наявностi
Код товару: 800086
0
Лохина Елліот - новинка серед плодових кущів для домашного та товарного вирощування. Виведений даний сорт у 1973 році та користується великою популярністю у садівників. Особливості сорту: • кущ високорослий з міцними, сильно розлогими пагонами; • вис..
99.99 грн.
Вік 3 роки
В наявностi
Код товару: 800263
0
Смородина чорна Вернісаж - гібридний високоврожайний сорт смородини відзначається популярністю. Даний сорт був виведений у 1986 році шляхом схрещування сортів Тритон та Клусоновська. Завдяки високому вмісту поживних речовин ягоди даного сорту викорис..
149.99 грн.
Вік 3 роки
В наявностi
Код товару: 800261
0
Смородина чорна Бен Конан - гібридний високоврожайний сорт смородини відзначається популярністю. Завдяки високому вмісту поживних речовин ягоди даного сорту використовуються у лікарських засобах. Особливості сорту: • саджанець висотою досягає 120-15..
149.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111404
0
Малина жовта Ярославна - новинка на ринку плодових кущів. Відзначається високими товарними якостями. Завдяки великому вмісту поживних речовин, даний сорт є одним із найбільш популярних для домашнього вирощування. Особливості сорту: • відноситься до ..
61.99 грн.
В наявностi
Код товару: 800090
0
Лохина Нельсон - високорослий багаторічний саджанець виведений селекціонерами США в 1988 році. Сорт користується великою популярністю завдяки великій врожайності. Особливості сорту: • належить до пізньостиглих сортів; • висота рослини може досягати д..
99.99 грн.
В наявностi
Код товару: 800088
0
ЛохинаDuke (Дуке) - прекрасний сорт лохини відзначається раннім періодом плодоношення. Особливості сорту: Особливість даного сорту є висока врожайність з одного саджанця можна зібрати близько 8 кг ягід. Починаючи з другої декади червня лохина розпочи..
99.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111407
0
Малина Помаранчеве Диво - рідкісний сорт малини, стане однією із унікальних рослин у будь якось саду. Ягоди відзначаються високою врожайністю та чудовими смаковими якостями. Особливості сорту: • відноситься до ремонтантних сортів; • кущ розлогий, у в..
61.99 грн.
саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 232008
0
Смородина чорна Краса Львова - високоврожайний сорт смородини відзначається рясним плодоношенням. Завдяки високому вмісту поживних речовин ягоди сорту Краса Львова використовують для приготування джемів та компотів, а також у лікарських засобах. Осо..
61.99 грн.
-25%
В наявностi
Код товару: 500182
0
Добриво Рост SOUR для лохини - використовується для кислолюбих рослин. препарат збагачує мікро та макроелементами. Переваги: • запобігає хлорозу; • містить велику кількість поживних вітамінів; • сприяє рясному плодоношенню; • знижує та утримує ріве..
391.99 грн.293.99 грн.
Вік 3 роки
В наявностi
Код товару: 800219
0
Чорниця Elizabeth (Елізабет) - високоврожайний сорт чорниці відзначається пізнім періодом дозрівання ягод. Особливості сорту: Рослина формує компактний кущ висотою 150-180 см з міцними, розлогими пагонами на яких формуються округлі ягоди зібрані у н..
189.99 грн.
Вік 3 роки
В наявностi
Код товару: 800220
0
Чорниця Деніс Блю - середньорослий сорт лохини відзначається високою врожайністю. Особливості сорту: Середня висота дорослого куща даного сорту досягає 170 см. Массой ягоди досягають 2,5 г та формують великі китиці синьо-фіолетового забарвлення. Врож..
189.99 грн.
Вік 3 роки
В наявностi
Код товару: 800216
0
Чорниця Sunrise (Санрайз) - високоврожайним сорт чорниці відзначається раннійм періодом дозрівання плодів. Особливості сорту: Середньорослі саджанці висотою досягають 150 см формуючи міцні пагони на яких формується яскраво-зелене забарвлення листя..
189.99 грн.
Вік 3 роки
В наявностi
Код товару: 800222
0
Чорниця Brigitta Blue (Бриджита Блю) - солодкий високоврожайний сорт чорниці. З одного куща Ви можете отримати близько 5 кг ягід. На смак ягоди кисло-солодкі використовуються для споживання у свіжому вигляді та для приготування джемів. Також ягоди м..
189.99 грн.
Вік 3 роки
В наявностi
Код товару: 800218
0
Чорниця (лохина) Легасі - популярний сорт серед плодових кущів. Чудово підходить для домашнього вирощування. Споживають чорницю у свіжому вигляді, а також для приготування дитячих пюре і варення. Особливості сорту: • кущ високорослий з міцними, сильн..
189.99 грн.
В наявностi
Код товару: 800127
1
Чорниця Patriot (Патріот) - один з високоврожайних сортів, висотою саджанець досягає 100 см. Завдяки вираженому плодоношенню з одного куща можна отримати до 7 кг. Ягоди тверді, округлі . М'якоть щільна дуже солодка на смак. Чорницю можна споживати у ..
99.99 грн.
Вік 3 роки
В наявностi
Код товару: 800215
0
Чорниця Сієрра - новинка серед плодових кущів. Виведений даний сорт американськими селекціонерами. Чудово підходить для домашнього вирощування. Особливості сорту: • кущ високорослий з міцними, сильно розлогими пагонами; • висотою досягають 150-180 см..
189.99 грн.
В наявностi
0
61.99 грн.
В наявностi
0
61.99 грн.
В наявностi
0
61.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111405
0
Малина Зюгана - вітамінний і доволі вражаючий сорт плодового куща. Рослина відзначається стійкістю до захворювань, а також високою врожайністю. Використовується для споживання у свіжому вигляді, приготуванні джемів та варень. Особливості сорту: • н..
61.99 грн.

Вартість Плодові кущі

НазваЦіна
Добриво Arvi Fertis для лохини і садових ягід 1кг 12-8-16+MG+S+B253.49 грн
Добриво підкислювач Рост SOUR для лохини 1,2 л293.99 грн
Жимолость Войтек 0,5 л99.99 грн
Жимолость Зойка 0,5 л99.99 грн
Лохина в горщику Patriot 0,5 л99.99 грн
Лохина в горщику Бригіта Блю 1,5 л189.99 грн
Лохина в горщику Дарроу 1,5 л189.99 грн
Лохина в горщику Деніс Блу 1,5 л189.99 грн
Лохина в горщику Дюк 0,5 л99.99 грн
Лохина в горщику Елізабет 1,5 л189.99 грн

Вельми цікаво, що існує мода (якщо явище можна так назвати) на саджанці плодових дерев і чагарники. Варто згадати, що в 90-ті роки аргус і червона смородина мали найвищу популярність. Але не минуло багато часу, як інший посадковий матеріал зацікавив усіх навколо.

Багато хто почав активно вирощувати чорну смородину, купувати тільки ці плодові кущі. З появою нових сортів стали і любителі, і досвідчені садівники цікавитися малиною. Її замовляли з доставкою поштою з різних міст і країн. Як ось в останні кілька років ожина і лохина за кількістю продажів буквально змістили всіх.

Якщо оцінювати тенденції сьогодення, то можна сказати, що настала цікава епоха. Той час, коли майже всі види існуючих чагарників плодових для саду (якщо дозволяє клімат і тип ґрунту) садівники намагаються розмістити на своїх ділянках. Такий от мікс насаджень може бути пов'язаний лише з одним - усі хочуть насолоджуватися справжнім смаком ягід саме зі своєї ділянки. Тому ми вирішили розширити наш каталог якісних рослин. Не так давно ми суттєво доповнили його новинками, сучасними сортами чагарників. І це дає підстави говорити, що в інтернет-магазині Matla-flowers ви знайдете все те, що тільки забажаєте.

Каталог плодових чагарників

Плодоносні ягідні чагарники - це важливе доповнення для будь-якого саду. А іноді, як показує практика, це його основа. Не має значення ця обставина, важливо, що, як і з чим краще садити. І тут наш асортимент припаде вам до вподоби.

У нас ви можете купити саджанці ягідних чагарників, які зможете поєднувати між собою як-завгодно. А головне плодоносити вони будуть у різні періоди, паралельно - тобто в сезон вам завжди буде, чим поласувати.

Але що ж купити? Яким рослинам віддати свою перевагу? Насправді, відповідь у кожного своя. Річ у тім, що давати подібні рекомендації безглуздо, бо кожен має власні смаки. І практика це точно демонструє, адже у нас щодня купують недорого плодові чагарники в різних кількостях. Хтось комбінує різні види рослин, хтось створює сади з різних сортів одного виду рослини. Варіацій безліч! Тому головне не кількість, а якість кожного окремого саджанця. І в нас є, чим вас порадувати, пані та панове.

Посадка кущів плодових чагарників

Хочемо перерахувати загальні правила посадки плодових чагарників:

  • Насамперед створюється схема посадки. Вона повинна враховувати, скільки рослина здатна плодоносити, яка для комфортного росту і розвитку потрібна відстань від сусідів. Смородина чорна і жимолость, наприклад, плодоносять 10 років, тому їх можна висаджувати недалеко одна від одної, що дасть змогу без будь-яких наслідків оновити сад.
  • Ґрунти майже для всіх чагарників потрібні або родючі й аеровані, або ж дреновані з низьким заляганням ґрунтових вод.
  • Ми говорили про сусідів, так ось, виявляється, що малина і яблуня "дружать". А ось, грушу, смородину і вишню, їх краще поруч не селити.

Період посадки: весна або осінь (на розсуд садівника) При цьому обидва варіанти дещо відрізняються.

Запам'ятайте головне: важливо дотримуватися того списку умов, які потрібні контурній рослині. Тобто у смородини і винограду, наприклад, будуть абсолютно різні за глибиною ямки при їхній висадці. Підгодовування також відрізнятимуться. Тому перед тим, як купити плодові кущі, потрібно моніторити інформацію, а потім правильно використовувати її. 

Перерахувати умови для кожного представленого в нашому каталозі саджанця ми не можемо, але уникнути помилок з радістю допоможемо. Заглиблення має бути рівним для кореневої системи вашого саджанця. Рясний полив саджанця є обов'язковою умовою після того, як ви його помістили в ґрунт. Мульчування ґрунту ми також рекомендуємо проводити.

Полив плодових чагарників

Візьміть собі на замітку, що саджанці плодових чагарників слід поливати по 40-60 л води на 1 кв. м. Правило умовне, тому що воно залежить від погодних умов і якості ґрунту. Крім цього, важливо своєчасно реагувати і збільшувати регулярність поливів, якщо спостерігається посушливе літо. Після поливу слід мульчувати ґрунт і видаляти бур'яни.

Добриво для плодових чагарників

Калій, фосфор і азот зазвичай знадобляться тоді, коли йде формування плодів. На ранніх етапах для плодових чагарників потрібні органічні добрива. Своєчасні органічні та мінеральні підживлення стануть запорукою того, що молода рослина буде правильно розвиватися. Вони ж сприяють і збагаченню ґрунту, яке так необхідне перед станом спокою.

Кориснi статтi
15.08.2022
Хоста: особливості посадки та догляду
Хоста: особливості посадки та догляду
Дивовижна трав'яниста рослина хоста, про яку спочатку знали лише досвідчені квіткарі, завжди і в різні періоди була окрасою своєї клумби. Серед інших рослин, саме хоста приковувала до себе погляд і утримувала його максимально довго. ..
10.06.2018
Вирощування нарцисів у домашніх умовах
Вирощування нарцисів у домашніх умовах
Нарциси - сонячні й дуже красиві рослини. Прийнято вважати, що середовищем їхнього проживання може слугувати тільки квітник. Але це далеко не так. Ці багаторічні квіти, що належать до сімейства амарилісових, прекрасно ростуть і в домашніх умовах. Висадивши їх у горщику, ви зможете насолоджуватися красою довгий час...
17.02.2018
Веселковий спараксис у вашому саду
Веселковий спараксис у вашому саду
Спараксис - це райдужна рослина, належить до сімейства ірисових. Попри свою вибагливість це дуже популярна квітка. Вона яскрава і її цвітіння дійсно заворожує. Розпускається в травні і радує своєю красою до червня місяця. ..