Цибулини пролісків

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 32001
0
Підсніжник Woronowii ( Воронова) має вигляд звичайного підсніжника. В дикій природі зустрічається в Північній частині Європи та занесений у червону книгу. Цей сорт добре пристосовується до будь яких грунтових умов, найкраще росте в притіненій місцево..
7.91 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 32002
0
Підсніжник Nivalis ( Ніваліс) - відноситься до цибулькових рослин із дуже раннім періодом цвітіння. Основною особливістю цього підсніжника є овальна форма пелюсток, та зелене обрамлення оцвітини. Дуже приємно радує запах сорту Ніваліс, що навіює весн..
7.91 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 32003
0
Підсніжник Flore Pleno ( Флоре Плено) -  належить до ранньовесняних квітів. Цей сорт одразу ж привертає до себе увагу всіх любителів квітів. Він відзначається своєю оригінальністю квітки, що має махрову серединку зеленого кольору із білим краєчком. П..
15.83 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 32004
0
Підсніжник Elwesii (Елвіса) - даний сорт підсніжника був виведений в 1874 р англійським ботаніком на честь якого була і названа дана квітка. Сорт Елвіса відзначається дрібним білим цвітом, діаметр яких досягає 3-5 см. Цвітіння у формі дзвіночків можн..
11.21 грн.
Немає в наявностi

Вартість Підсніжники

НазваЦіна
Підсніжник Elwesii11.21 грн
Підсніжник Flore Pleno15.83 грн
Підсніжник Nivalis7.91 грн
Підсніжник Woronowii7.91 грн

Будь-який вид квітів — завжди прикраса прибудинкової ділянки або підвіконня квартири, а що вже говорити про Галантуси. Невеликі розміри та величезна різноманітність видів вважається основною причиною, яка спонукає купити проліски для посадки. Щоб вирощування квітів виявилося максимально продуктивним, важливо знати основні правила їх вирощування і правильно підібрати посадковий матеріал. У магазині Matla Flowers зробити це дуже просто, адже весь представлений у продажу товар відповідає найвищим показникам якості. Покупцям залишається лише вибрати вид бажаних Галантусів та розібратися в нюансах догляду за цибулинами до та після їх посадки у ґрунт.

Цибулини проліску (Галантус) для посадки

Якість посадкового матеріалу безпосередньо впливає на зростання та розвиток рослин у майбутньому, тому так важливо вибрати підходящі цибулини для розведення на своїй ділянці. Ідеальними будуть екземпляри з наступними характеристиками:

 • діаметр близько 3 см;
 • помірковано волога та рівномірна поверхня (пересохлі цибулини не приймуться і не підуть у зріст);
 • еластичність тканин посадкового матеріалу;
 • відсутність зів'ялених або пошкоджених хворобами місць у будь-якій частині цибулини.

По можливості їх краще висадити в ґрунт протягом місяця після покупки. Надалі вони підсохнуть і вже не зможуть взятися. Підсохлим екземплярам не місце на ділянці і доведеться купити розсаду пролісків або придбати нове насіння. 

Популярні цибулини проліску в Україні

Велика кількість відтінків кольорів Галантуса створює широке місце для вибору найбільш прийнятного для себе виду. Класичні білі тони можуть мати доповнення у вигляді зеленої або рожевої серединки, а в деяких випадках сама квітка більш бежева ніж біла. Купити цибулини пролісків в Україні можна у наступних популярних сортових варіаціях:

 1. Elwesii. Характеризуються наявністю білих бутонів, діаметром 3-5 см. Пік цвітіння припадає на початок весни і в середньому триває три тижні. Найкраще рослини виглядають при композиційних посадках, у поєднанні з іншими весняними квітами.
 2. Flore Pleno. Відрізняється махровими бутонами із зеленою серединкою. Кущики стандартні — до 20 см заввишки. Висаджувати у відкритий ґрунт бажано восени.
 3. Nivalis. Основна сортова особливість таких квітів у їх овальних листових пластинах та зеленому облямуванні оцвітини. Як і в багатьох інших сортів, цвітіння припадає на ранню весну і триває кілька тижнів.
 4. Woronowii. Проліски цього виду занесені до Червоної книги і найбільше нагадують дикі білі різновиди, які ростуть у лісах. Ідеальний час для їх висадки в грунт — середина осені, щоб з першим теплом вони проросли.

Вирішивши купити цибулини пролісків одного з цих видів, ви на довгі роки зможете прикрасити свою присадибну ділянку. 

Посадка цибулин пролісків

Щоб отримати в результаті красиві та міцні рослини Галантуса, варто дотримуватись основних вимог до процесу висадки посадкового матеріалу:

 • посадкові роботи повинні виконуватися з кінця липня до жовтня, якщо це дозволяє погода;
 • поглиблення цибулин проводиться так, щоб на поверхні землі не залишалося їх кінчиків;
 • між окремими екземплярами може залишатися близько 3 см вільного простору (Галантус віддає перевагу скученості, але невеликими групками);
 • грунт для пролісків завжди повинен бути досить пухким, з нейтральним рівнем рН, домішкою піску та добрив (місце висадки має добре освітлюватися сонцем).

Якщо з якоїсь причини доводиться відкласти посадкові заходи, для збереження вологи в цибулинах їх поміщають у тирсу. 

Особливості догляду за пролісками

Чи ви проводите висадку рослин цибулинами або вирішили купити насіння пролісків, подальший догляд за пророслими квітами завжди однаковий:

 • в якості відповідного підживлення повинні використовуватися тільки рідкі мінеральні склади (допускається мінімальна присутність азотистих складів);
 • полив проводиться методом дощування, щоб рідина добре просочила ґрунт, але при цьому не застоювалася в ньому (якщо природної вологи недостатньо варто встановити спеціальні системи дощування);
 • пересаджувати проліски на нове місце необхідно не рідше одного разу на 5 років (сигналом до цієї дії стане повне відмирання їхньої зеленої частини при зміні сезону).

У процесі планової пересадки рослин можна відокремити дітей і таким чином отримати новий посадковий матеріал. Гарантуси на зиму укувати необов'язково, особливо на територіях з помірним кліматом. Зазвичай вони добре переносять холод і з першим теплом знову проростають красивими білими квіточками.

Кориснi статтi
20.08.2018
Як продовжити свіжість букету квітів
Як продовжити свіжість букету квітів
Вирощуючи рослини ви напевно не раз прикрашали ними будинок і дарували букети з клумби близьким людям. А чи знали ви, що термін життя композиції безпосередньо залежить від її складу? Так є квіти, які відмінно уживаються разом, а деякі рослини зовсім не терплять «сусідів». У цій статті розберемо, які квіти можна комбінувати, а які ні...
07.09.2021
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Гібіскус квітне майже цілий рік. Але тільки тоді, коли виконано усі умови його правильного вирощування. Про це ви дізнаєтесь, переглянувши відео...
-->