0
0

Підсніжники

Продано
Код товару: 32001
0
Підсніжник Woronowii ( Воронова) має вигляд звичайного підсніжника. В дикій природі зустрічається в Північній частині Європи та занесений у червону книгу. Цей сорт добре пристосовується до будь яких грунтових умов, найкраще росте в притіненій місцево..
7.91 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 32002
0
Підсніжник Nivalis ( Ніваліс) - відноситься до цибулькових рослин із дуже раннім періодом цвітіння. Основною особливістю цього підсніжника є овальна форма пелюсток, та зелене обрамлення оцвітини. Дуже приємно радує запах сорту Ніваліс, що навіює весн..
7.91 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 32003
0
Підсніжник Flore Pleno ( Флоре Плено) -  належить до ранньовесняних квітів. Цей сорт одразу ж привертає до себе увагу всіх любителів квітів. Він відзначається своєю оригінальністю квітки, що має махрову серединку зеленого кольору із білим краєчком. П..
15.83 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 32004
0
Підсніжник Elwesii (Елвіса) - даний сорт підсніжника був виведений в 1874 р англійським ботаніком на честь якого була і названа дана квітка. Сорт Елвіса відзначається дрібним білим цвітом, діаметр яких досягає 3-5 см. Цвітіння у формі дзвіночків можн..
11.21 грн.
Немає в наявностi