Саджанці дейції

-25%
Висота 10-20 см
В наявностi
Код товару: 800067
1
& Дейція Rosea Plena - один із різновидів декоративних квітучих кущів, що походить із сімейства гортензієвих. Завоювала свою популярність завдяки дрібним рожевим квіточкам, які схожі на махрові дзвіночки, що густо вкривають крону куща. Висота рослини..
99. грн.74. грн.
-25%
Висота 10-20 см
В наявностi
Код товару: 800068
1
Дейція Strawberry Fields (Стравбері Філдс) - представник раньо-квітучих чагарників з надзвичайно красивим виглядом. Рослина утворює широкий кущ, що досягає 2 м у висоту, та складається із міцних пагонів бурого забарвлення дугоподібної форми. Сорт Стр..
99. грн.74. грн.
-25%
Закінчується
Висота 20-40 см
В наявностi
Код товару: 800354
0
Дейція Candidissima (Кандідісіма) - надзвичайно красивий квітучий чагарник, який безперечно підійде для будь-якого дизайну. Рослина утворює компактний кущ висотою до 100-120 см та шириною 150 см. Тонкі, міцні гілля вкриті подовженими яйцеподібними ли..
99. грн.74. грн.
-25%
Продано
Немає в наявностi
0
Дейція Strawberry Fields (Стравбері Філдс) - представник раньо-квітучих чагарників з надзвичайно красивим виглядом. Рослина утворює широкий кущ, що досягає 200 см у висоту, та складається із міцних пагонів бурого забарвлення дугоподібної форми. Сорт ..
143. грн.107. грн.
Немає в наявностi
-25%
Продано
Контейнер 1,5 л
Немає в наявностi
Код товару: 800000
0
Дейція Rosea Plena - один із різновидів декоративних квітучих кущів, що походить із сімейства гортензієвих. Завоювала свою популярність завдяки дрібним рожевим квіточкам, які схожі на махрові дзвіночки, що густо вкривають крону куща. Висота рослини м..
219. грн.164. грн.
Немає в наявностi
-25%
Продано
Висота 20-30 см
Немає в наявностi
Код товару: 800200
0
Дейция Nikko - повільноростучий листяний чагарник, користується великою популярністю серед ландшафтного дизайну. Використовується рослина для групової посадки у оформленні алей, або ж поодиноків посадці. Особливості сорту: • низькорослий листяний чаг..
104. грн.78. грн.
Немає в наявностi
-24%
Продано
Висота 20-40 см
Немає в наявностi
Код товару: 800266
0
Дейция Nikko - повільноростучий листяний чагарник, користується великою популярністю серед ландшафтного дизайну. Використовується рослина для групової посадки у оформленні алей, або ж поодиноків посадці. Особливості сорту: • низькорослий листяний чаг..
74. грн.56. грн.
Немає в наявностi
-25%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 166002
1
& Дейція Magnifica - декоративний квітучий кущ, який ціниться завдяки своэму пишному цвіту. Походить із районів Східної Азії. Для посадки рекомендують вибирати добре освітлене, але безвітряне місце. Грунт повинен бути пухкий, та добре пропускати воло..
68. грн.51. грн.
Немає в наявностi
-25%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 166004
1
& Дейція Gracilis або квітка нареченої. Рослина, що має форму кулі, пагони прикріплюються до основного стовбура, густо вкриті невеличкими листочками світло-зеленого забарвлення. У висоту дейція досягає до 100-120 см., у радіусі. до 200 см. Річний при..
68. грн.51. грн.
Немає в наявностi
-25%
Продано
Висота 70-80 см
Немає в наявностi
Код товару: 800000
0
Дейція Candidissima (Кандідісіма) - надзвичайно красивий квітучий чагарник, який безперечно підійде для будь-якого дизайну. Рослина утворює компактний кущ висотою до 200 см та шириною 150 см. Тонкі, міцні гілля вкриті подовженими яйцеподібними листка..
149. грн.112. грн.
Немає в наявностi
Tatiana Marusyak 2021-05-22
[url=https://ibb.co/GH7z20w]Фото по посиланню це саджанець придбаний на початку квітня через 40 днів[/url]

Вартість Дейція

НазваЦіна
Дейція Candidissima 0,5 л74 грн
Дейція Rosea Plena 0,5 л74 грн
Дейція Strawberry Fields 0,5 л74 грн
Дейція Candidissima 1,5 л112 грн
Дейція Gracilis 0,5 л51 грн
Дейція Magnifica 0,5 л51 грн
Дейція Nikko 0,5 л56 грн
Дейція Nikko 1,5 л78 грн
Дейція Rosea Plena С1,5164 грн
Дейція Strawberry Fields С1,5107 грн

У природі дейція поширена в Гімалаях, Мексиці та Східній Азії. На садових і дачних ділянках в Україні ця рослина залишається рідкісною.

Дейція: посадка і догляд

Терміни посадки – весна, коли земля вже прогріта на садових деревах починають розпускатися бруньки. Для посадки обирайте сонячне місце з укороченим світловим днем ​​- тінь зранку або після обіду. Кущ виростає великим, тому поруч має бути не менше 2,5 метрів вільного місця. Глибина і діаметр лунки – 20-30 см залежно від саджанця. Якщо грунт важкий, його перемішують з торфом і піском в пропорції 1:1, 1:2. 

Порядок посадки

  • Розправити коріння, встановити рослина в лунку.
  • Коренева шийка на рівні грунту, допускається заглибити на 1-2 см.
  • Грунт засипається, ущільнюється і проливається.
  • Лунка засипається мульчею.

Якщо в грунт перед посадкою підмішати 100 г нітроамофоски, подальшої підгодівлі не потрібно. Пам'ятайте, дейція не любить кислих грунтів. Кислотність знижують додаванням 100 мл вапна-гідратного або 200-300 мл. деревного попелу. Догляд в процесі багаторічного зростання полягає в поливі в посушливу пору року, укриття на зиму і в разі потреби –  обрізки для формування вигляду.

Дейція стійка до хвороб і шкідників. Єдиний шкідник до якого вона вразлива – хоботник джмілевидний. При його появі застосовують рекомендовані інсектициди. Підживлення необов'язкове, але 3-5 літрів розведеного гною посилять цвітіння.

Як підготувати чагарник до зими?

Теплолюбна дейція не може перезимувати без допомоги господарів.

Перед настанням стійких морозів кущ пригинають до землі й придавлюють. Зверху кущ засипають доступним матеріалом: деревною стружкою, листям, хвоєю і накривають агроволокном. Поверх нього – поліетиленовою плівкою. Для сніжної зими цього достатньо. У разі сильних морозів без снігу потрібне додаткове укриття поверх плівки будь-яким підручним матеріалом.

Якщо дейція погано перезимувала, навесні відрізають вимерзлі гілки – з початком руху соку, вони залишаються сухими. Якщо вимерзнув весь кущ, його зрізають до пенька. Зростання продовжать нові пагони.

Використання дейції в садовому дизайні

Утворює щільну зелену масу правильної геометричної форми навіть без особливої спеціальної обрізки. Кущ сприймається як зелений квітучий моноліт без  кострубатих гілок і пустот. Добре доповнює будь-які пейзажі і сам по собі стає одним з центральних елементів в ландшафті. За ці якості цінується власниками ділянок та дизайнерами.

Популярні сорти дейції

Серед безлічі сортів найбільш популярні наступні:

Дейція шорстка (зірчаста)

Виростає до 2,5 м у висоту. Лист світло-зелений, його розмір від 3 до 8 см., з волосками. Довжина квітоносу до 12 см, квіти від білих до рожевих. Термін цвітіння 2-3 тижні. У свою чергу має підвиди:

  1. Білоточечна з точками на листках.
  2. Махрова з двоколірним забарвленням квітів – всередині біла, зовні рожева.
  3. Ватерера – також з подвійним забарвленням – квіти білі всередині і бордові зовні.
  4. Рожево-махрова – назва через відповідного кольору квіти. Найбільш стійка до морозів.

Сорт дейції Строберрі Філдс

Сильний садовий гібрид, з приростом до 25 см в перші роки. Кущ виростає до 1,5 м у висоту, формується від густих тонких пагонів. Це надає йому щільність. Термін життя до 25 років.

Сорт Нікко (Витончена)

Кущ мініатюрний, до 70 см заввишки та 1 метр в діаметрі. Зростає повільно, утворює густу крону. Не любить сирих низин, добре підходить для альпійських гірок. Витривалий, зростає на різних типах садових грунтів. Садиться як наодинці, так і групами.

Доставка і оплата

Наш інтернет магазин здійснює доставку замовлень службами "Нова пошта" та "Укрпошта". Оплатити замовлення можна при отриманні післяплатою так і відразу онлайн. Саджанці дейції доставляються в спеціальній упаковці, що гарантує їх збереження.


Кориснi статтi
24.01.2019
Запитання та відповіді - новий розділ сайту
Запитання та відповіді - новий розділ сайту
На нашому сайті доступний новий розділ FAQ. Це розділ з найпоширенішими питаннями від клієнтів і відповідями на них. У ньому Ви знайдете всю необхідну інформацію, яка стосується реєстрації, функціоналу особистого кабінету, зміни пароля, оформлення замовлення, доставки товару та інше. Цей розділ буде корисний покупцям. ..
26.10.2022
Посадка анемонів: види та особливості догляду
Посадка анемонів: види та особливості догляду
Анемона - миниатюрный и нежный цветок, который относится к семейству лютиков. Переводится название как «дочь ветров», название связано с тем, что анемона реагирует трепетом листьев даже при самом маленьком дуновении ветра. Привлекателен этот цветок своим разнообразием оттенков, форм бутонов. Присутствие таких растений в вашем саду способно украсить его, придав особой изюминки и шарма...
17.06.2018
Дивовижні факти про квіти та рослини
Дивовижні факти про квіти та рослини
Ми продовжуємо ділитися цікавими фактами красивого і чарівного світу квітів. У цій статті розповімо про найкрасивіші, найвищі та найнезвичайніші квіти у світі! Розповімо також, що білий колір рослин насправді безбарвний. Ви дізнаєтеся, що існують підземні квіти і величезне латаття...
-->