0
0

ОТ гібриди лілій

Код товару: 100126
3
Лілія мікс (пересорт)  це суміш сортів. В пересорт входять різні за типом та періодом цвітіння лілії. Суміш це ідеальний варіант для тих хто до кінця не може визначитись із типом квітки, купуючи мікс ви отримуєте якісні цибулинки невідомого для вас с..
9.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100093
5
Висока такрасива лілія Zambesi (Замбезі) станеродзинкою вашого саду.У висотутака лілія досягає 150 см, діаметр квітів 15-20 см. Білі та ніжні пелюстки ліліїне залишать вас байдужими. Тичинки квітки темно-бордового кольору гарнопоєднуються з вишуканим..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 100193
0
Лілія Touchstone - дивовижний сорт який матиме ефектний вигляд не більш вдень, а також у вечірній час. Лілія сорту Touchstone має чудовий вигляд у групових посадках. Особливості сорту: • представник ОТ гібридних сортів; • висота рослини досягає 140 с..
21.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 100191
0
Лілія Tabledance - новинка серед багаторічних лілій які вражають своїм цвітінням. Даний сорт був виведений у шляху схрещування трубчастих та східних сортів. Використовується дана рослина для декоративного оформлення прибудинкової території. Особливо..
27.59 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100049
0
Ця лілія з блискучими бордовими пелюстками бутона стане радістю для тих квітникарів, які люблять незвичайне поєднання відтінків. У висоту лілія Satisfaction виростає при хороших умовах до 120 см. А завдяки фракції цибулин 12/14 з Голландії ви можете ..
22.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100041
0
Цей сорт представник гігантський лілій серед ОТ гібридів, для яких характерні великі квітки діаметром до 25 сантиметрів. Такий розмір бутона з яскраво-пурпуровим кольором буде кращим чином прикрашати більшість клумб. У висоту лілія Robina досягає до ..
17.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100037
0
"Пурний принц" може створити прекрасну пару разом з іншим сортом з нашого каталогу, лілією Purple Lady. Але він має більш насичений колір пелюсток при таких же великих бутонах. Виростає цей сорт до 150 см. А завдяки фракції цибулин 12/14 голландської..
22.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100036
2
Цю пурпурну леді буде видно з усіх куточків вашого саду. Виростаючи до 1,5 м у висоту і маючи квітки з великими пелюстками Purple Lady не залишить нікого байдужими. Цибулини цієї надзвичайно гарної квітки ми імпортуємо безпосередньо з Голландії і гар..
22.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100033
0
Ця лілія справжня красуня з великими квітками і білосніжними пелюстками. Діаметр квіток може досягати 25 сантиметрів. Безперечно, з такими даними, ця лілія буде королевою будь клумби. У висоту лілія Pretty Woman (Претті Вумен) виростає від 130 до 150..
22.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100032
0
Лілія цього сорту володіє великими квітками з пелюстками лимонного кольору. Самі квітки досягають розміру в 20 сантиметрів. У висоту лілія Pontiac виростає при хороших умовах в середньому до 130 см. Завдяки цибулинам розміру 12/14 голландської селекц..
22.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 100181
0
Лілія Passionе - ароматна багаторічна квітка користується великою популярністю. Квіти яскраві, дивовижного забарвлення. Використовується дана лілія для посадки у відкритих ґрунтах, а також для зрізу у букетні композиції. Особливості сорту: • представ..
29.59 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 100180
0
Лілія Palazzo - великоквітковий багаторічник який вразить усіх поціновувачів своїм виглядом. Використовується для декоративного оформлення прибудинкових територій, садів та для зрізу. Особливості сорту: • представник ОТ гібридних лілій; • висота росл..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100030
0
Прекрасний сорт лілій Olympic Torch поєднав в своїх квітках відразу три кольори на пелюстках: білий по краях, фіолетово-бордовий по серединці і ніжно-зелений в самій серцевині бутона. Напевно, тому, за аналогією з олімпійським вогнем і був названий ц..
22.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 100082
5
Неймовірноніжна та тендітна лілія Nymph (Німф)зачаровуватиме всіх з першого погляду. Сніжно-білий колір з малиновимивкрапленнями та яскравими тичинками виглядають просто неймовірно!У висотутака лілія сягає 130-150 см, розмір квіток 15 см. Квітоноси в..
33.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 100176
0
Лілія Manissa - великі квіти це одна з найбільш головних переваг даного сорту. Використовується сорт Manissa для квіткових композицій у відкритому грунті, а також у букетах та зрізах. Особливості сорту: • представник ОТ-гібридних сортів лілії; • у ви..
34.29 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100137
0
Лілія Maldano (Малдано) - представник ОТ гібридних лілій, який набув своєї популярності завдяки великому діаметру квітів, близько 25 см. Красиві пелюстки насичено-рожевого забарвлення з білою серединкою. Красиві квіти розпускаються практично одночасн..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 100174
0
Лілія Loverstown - гібридний сорт багаторічних лілій користується великою популярністю. Квіти яскраві, користуються популярністю не тільки у квітнарів, а також у флористів. Особливості сорту: • ОТ-гібридна рослина; • пелюстки яскраві рожево-малиновог..
26.59 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100136
0
Лілія Lesotho (Лесото) - надзвичайно яскрава східносортова гібридна лілія, яка наповнить Ваш сад світлими кольорами та ніжним ароматом. Завдяки морозостійкості даний сорт лілій прекрасно підходить для посадки у всіх регіонах. Надзвичайно красиві квіт..
20.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100023
0
Ще один незвичайний сорт лілій в нашому каталозі! Він має блякло-жовті пелюстки, посередині яких в напрямку шийки квітки розтікаються, бордово-фіолетові смужки. У висоту лілія Lavon досягає 150 см. А завдяки цибулинам великої фракції 12/14, які ми по..
22.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100019
0
Великі біло-жовті пелюстки сорту лілії Honeymoon залишаться у вас надовго в пам'яті. І буду гріти серце під час зимових холодів теплими спогадами. Погодьтеся, а хіба не так повинно бути з ліліями, які мають назву "медовий місяць"? Виростають лілії ць..
22.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100079
0
Тендітналілія блідо-рожевого кольору з яскравими рожевими вкрапленнями – самавишуканість та неповторність. У висоту прекрасна рожева лілія досягає 80-110см, діаметр квітів 12-15 см. Тичинки насиченого бордового кольору прекрасновиглядають на фоні ніж..
37.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100106
0
Лілія квіткаFormia (Форміа) прикрасить ваш сад ніжним цвітом.Відноситься лілія до типу азіатка, у висоту сягає 100-120 см, розмір цибулини12/14.Ніжнурожеву лілію можна не лише вирощувати в саду, вона може також стати прикрасоюбукету, особливо весільн..
12.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100111
3
Ніжна рожева лілія Flashpoint (Флешпоінт) приваблює погляди своєю красою та тендітністю. У висоту лілія Флешпоінт доволі висока, сягає 80-110 см, її можна вирощувати як в саду чи на клумбі, так і на зрізку. Рожевий колір буде чудово гармоніювати з ін..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100132
0
Лілія Felino (Феліно) - ОТ гібридний сорт лілії. У висоту даний вид досягає близько 140 см, густо вкритий великими квітами, діаметр яких сягає 20-25 см. Ніжно-білі квіти з яскравою жовтою серединою пелюсток. Перед посадкою цибулин, грунт необхідно до..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Олена Рудник 2021-09-06
Купила цього виду лише одну цибулину. В перший рік на рослині було три квітки. До 25 см. І колір надзвичайний! Обов'язково замовлю іще. Дякую!
Юлия 2020-06-19
Здравствуйте, когда можно заказывать?
Наталя 2020-04-24
Добрий вечір .Коли будуть у продажі

Каталог ОТ гібридів лілій прямо з Голландії

Ви любите трубчасті і східні лілії, але вам хочеться якось урізноманітнити свій квітник? Тоді зверніть увагу на ОТ гібриди лілій в нашому каталозі - це квіти, які отримали найкращі властивості обох сортів:

  • п'янкий аромат і великий розмір квіток, як у східній;
  • нестандартну форму, незвичайні поєднання відтінків, морозостійкість (до -34 С) і несприйнятливість до хвороб, як у трубчастої.

Єдине, чого вони бояться, - шкідники (лілійні жуки і миші). Але у більшості випадків при мінімальному догляді та правильних умовах збереження та проростання шкідники будуть не страшними.

Ті, у кого в саду або на дачній ділянці ростуть такі лілії, відзначають їх потужну енергетику і магнетизм. Повз цих квітів просто неможливо пройти, щоб не зупинитися і не помилуватися ними хоча б хвилину. У довгій вазі вони стоять, ніби тільки зірвані з землі, не менше 2 тижнів. При бажанні їх можна посадити в горщиках на веранді або на терасі. А їх аромат відрізняється особливою чіткістю і стійкістю саме в літні вечори.

Які існують сорти лілій ОТ гібридів?

Лілія Oriental Trumpet сьогодні є одним з найпопулярніших флористичних трендів. Перший їх сорт був виведений ще в 1957 році в Сполучених Штатах Америки. Називався він - Black Beauty. Наступні вдосконалені рослини з'явилися в Японії, Нідерландах і Канаді. Вони мають ще міцнішими і витривалішими пагонами і більш вишуканим солодкуватим ароматом, який нагадує запахи екзотичних фруктів і прянощів.

Подивіться на фото ВІД гібридів: кожне суцвіття складається великих квіток діаметром 25 см, які спрямовані вгору або в сторону, а сама висота деяких сортів може досягати до 2 метрів, тому їх називають «деревоподібними».

Каталог лілій з ВІД гібридами інтернет-магазину Matla Flowers містить кілька сортів, які розрізняються за формою і відтінком квіток:

  • рожеві квітки чалмоподібної форми характерні для сорту Satisfaction;
  • помітні здалеку жовто-червоні суцвіття Lavon;
  • глянцево-блискучі темно-червоні воронкоподібні бутони, які спрямовані в різні боки, - це Formia;
  • біло-рожеві чашоподібні квітки властиві для сорту Friso.

Посадка і догляд за ОТ гібридами лілій: що важливо знати

Висаджувати цибулини гібридів ОТ можна або навесні (з квітня по травень), або восени - у вересні. Однак і селекціонери, і більшість садівників вважають весняну посадку більш успішною. Це пов'язано з тим, що саме навесні легше вибрати відповідне сонячне місце для посадки. Якщо посаджене в землю рослина не буде отримувати сонячне світло, мінімум, протягом 8 годин на день, ви ризикуєте отримати замість очікуваного великого і яскравого суцвіття (див. фото деревовидної лілії) високий і тонкий цветонос.

Великі цибулини лілій ОТ садять по 3-5 в ряд на відстані по 30-45 см. Важливо, щоб грунт був гумусний і дренированная, а не важка вапняна. Щоб зайва вода могла стікати, необхідно передбачити спеціальне дренажний отвір. Якщо ви садите цибулину в горщик, то на його дні обов'язково повинен бути дренажний шар. Щоб уникнути утворення кореневої гнилі перед посадкою обробіть цибулину розчином багатофункціонального фунгіциду в пропорції на 1 л. води /10 г

Що стосується підгодівлі, то гібридні лілії ОТ воліють комплексні мінеральні добрива, які складаються з 10% калію, 10% фосфору і 5% азоту. Ця суміш сприяє утворенню сильних стебел і великих квітів. Підживлення проводиться шляхом рівномірного розсіювання 100 г добрива на кожен 1 м2 поверхні грунту саду.

Щоб забезпечити буйне цвітіння і постійне зростання, лілії ОТ слід щорічно пересаджувати. Зимувати вони повинні тільки в горщиках в приміщенні, а горшкові рослини необхідно поливати частіше, ніж ті, які ростуть в саду.

Як купити справжні ОТ гібриди лілії в Україні високої якості

Безліч приватних продавців і магазинів під виглядом гібридів ВІД пропонують рослини, які виростали в умовах дефіциту тепла, світла і вологи, уражені вірусною інфекцією або оброблені надмірною кількістю пестицидів. Через дії цих речовин квітконоси і бічні пагони зростаються в одне стебло. Така рослина більш сезону зазвичай не живе. Тому, ми радимо купувати садові лілії в перевірених магазинах з гарною репутацією.

Ще бувають випадки, коли при пересиланні поштою економлять на упаковці. У підсумку, покупець отримує цибулини з деформованим корінням, які схильні до пересихання. Ні правильна посадка, ні належний догляд їм уже не допоможе ... Тому не купуйтеся на занадто низьку ціну цибулин, а купуйте якісний, перевірений посадковий матеріал.

Ми доставляємо лілії поштою в спеціальній упаковці, яка гарантує збереження цибулин і дає їм нормальний доступ повітря. Тому купуючи цибулини в нашому магазині ви можете бути впевнені в якості та подальшої життєздатності рослин.