0
0

Каталог цибулин Лілій ОТ гібридів

Код товару: 100077
2
Лілія біло-жовтого кольору Conca D’or (Конка Д’Ор) з яскравими бордовими тичинками прекрасно підходить для вирощування в саду та на зрізку. У висоту рослина може сягати до 1.5 м! Її особливість у тому, що з кожним роком цвітіння стає пишнішим, а висо..
37.99 грн.
Код товару: 100233
0
Лілія Terrasol - неперевершена гібридна лілія яка чудово підходить для декоративного оформлення прибудинкових територій. Однією з переваг даного сорту є можливість використовувати рослини для зрізу. Особливості сорту: • належить до типу ОТ-гібридних ..
29.99 грн.
Код товару: 100111
3
Ніжна рожева лілія Flashpoint (Флешпоінт) приваблює погляди своєю красою та тендітністю. У висоту лілія Флешпоінт доволі висока, сягає 80-110 см, її можна вирощувати як в саду чи на клумбі, так і на зрізку. Рожевий колір буде чудово гармоніювати з ін..
29.99 грн.
-15%
Код товару: 100235
0
Лілія Exotic Sun - вишукана та надзвичайно красива рослина. Використовується рослина для групових, а також поодиноких посадках. Квіти вражають своєю формою та великою кількістю пелюсток. Особливості сорту: • належить до типу ОТ-гібридних лілій; • вис..
34.99 грн.29.74 грн.
Код товару: 100041
1
Цей сорт представник гігантський лілій серед ОТ гібридів, для яких характерні великі квітки діаметром до 25 сантиметрів. Такий розмір бутона з яскраво-пурпуровим кольором буде кращим чином прикрашати більшість клумб. У висоту лілія Robina досягає до ..
26.99 грн.
Код товару: 100206
1
Лілія Corinthe - неперевершений сорт багаторічних рослин, відзначається яскравим цвітінням. Використовується рослина для декоративного оформленні прибудинкової території, а також зрізу. Особливості сорту: • належить сорт до ОТ-гібридних сортів; • вис..
33.99 грн.
Код товару: 100215
1
Лілія Marengo - новинка серед багаторічних лілій які вражають своїм цвітінням. Даний сорт був виведений у шляху схрещування трубчастих та східних сортів. Використовується дана рослина для декоративного оформлення прибудинкової території, а також для ..
35.99 грн.
Код товару: 100202
1
Лілія Bellville - надзвичайно яскрава лілія, яка наповнить Ваш сад світлими кольорами та ніжним ароматом. Особливості сорту: • належить до типу ОТ - гібридних лілій; • завдяки морозостійкості даний сорт лілій прекрасно підходить для посадки у всіх р..
33.99 грн.
Код товару: 100218
1
Лілія Petacas - великі квіти це одна з найбільш головних переваг даного сорту. Використовується сорт для квіткових композицій у відкритому грунті, а також у букетах та зрізах. Особливості сорту: • представник ОТ-гібридних сортів лілії; • висота росли..
35.99 грн.
Код товару: 100217
1
Лілія Morosini - яскрвий гібридний сорт багаторічних лілій користується великою популярністю серед флористів, а також квітнарів любителів. Особливості сорту: • ОТ-гібридна рослина; • пелюстки насичено рожево-малинового забарвлення; • на одному стеблі..
32.99 грн.
Код товару: 100216
1
Лілія Monte Bianco - неперевершена гібридна лілія яка чудово підходить для декоративного оформлення прибудинкових територій. Однією з переваг даного сорту є можливість використовувати рослини для зрізу. Особливості сорту: • представник ОТ-гібридних с..
35.99 грн.
Код товару: 100234
0
Лілія Zelmira - неперевершена гібридна лілія яка чудово підходить для декоративного оформлення прибудинкових територій. Однією з переваг даного сорту є можливість використовувати рослини для зрізу. Особливості сорту: • належить до типу ОТ-гібридних ..
34.99 грн.
Код товару: 100079
1
Тендітналілія блідо-рожевого кольору з яскравими рожевими вкрапленнями – самавишуканість та неповторність. У висоту прекрасна рожева лілія досягає 80-110см, діаметр квітів 12-15 см. Тичинки насиченого бордового кольору прекрасновиглядають на фоні ніж..
28.99 грн.
Код товару: 100222
1
Лілія Saronno - новинка серед багаторічних лілій які вражають своїм цвітінням. Даний сорт був виведений у шляху схрещування трубчастих та східних сортів. Використовується дана рослина для декоративного оформлення прибудинкової території. Особливості ..
34.99 грн.
Код товару: 100210
1
Лілія El Capitan - новинка на ринку багаторічних рослин. Відзначається красивим та яскравим цвітінням. Квіти мають у вражаючий вигляд у груповій та поодинокій посадці. Особливості сорту: • представник ОТ- гібридів; • висота рослини 120-180 см; • квіт..
32.99 грн.
Код товару: 100211
1
Лілія Gaucho - зачаровуватиме всіх з першого погляду завдяки вражаючому вигляду. Особливості сорту: • Сніжно-білий колір з малиновими смугами у середині пелюсток та яскравими тичинками виглядають просто неймовірно! • У висоту така лілія сягає 130-150..
35.99 грн.
Код товару: 100198
1
Лілія Yelloween - добавити яскравих барв у найбільш похмурий день. Сонячна квітка яка відноситься до не вимогливих рослин безперечно знайде своє місце на всіх квітниках. Особливості сорту: • належить даний сорт до ОТ - гібридних лілій; • середня висо..
49.99 грн.
Код товару: 100191
1
Лілія Tabledance - новинка серед багаторічних лілій які вражають своїм цвітінням. Даний сорт був виведений у шляху схрещування трубчастих та східних сортів. Використовується дана рослина для декоративного оформлення прибудинкової території. Особливо..
49.99 грн.
Код товару: 100108
4
Рожевалілія квітка Bellamonte (Беламонте) відноситься до типу азіатка. У висоту сягає 120 см, розмір цибулини 12/14. Своєю витонченою красою та ніжністюлілія здатна прикрасити ваш сад та створити романтичну та ніжну атмосферу наквітнику. Також лілія ..
41.99 грн.
Продано
Код товару: 100125
0
Лілія мікс це суміш різноманітних сортів лілій. Сюди входять різні за типом та будовою лілії. Суміш це ідеальний варіант для тих хто до кінця не може визначитись із типом квітки, купуючи мікс ви отримуєте якісні цибулинки невідомого для вас сорту. Гл..
14.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100126
3
Лілія мікс (пересорт)  це суміш сортів. В пересорт входять різні за типом та періодом цвітіння лілії. Суміш це ідеальний варіант для тих хто до кінця не може визначитись із типом квітки, купуючи мікс ви отримуєте якісні цибулинки невідомого для вас с..
9.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100093
5
Висока такрасива лілія Zambesi (Замбезі) станеродзинкою вашого саду.У висотутака лілія досягає 150 см, діаметр квітів 15-20 см. Білі та ніжні пелюстки ліліїне залишать вас байдужими. Тичинки квітки темно-бордового кольору гарнопоєднуються з вишуканим..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100124
5
Лілія –ніжна рослина, яка стане окрасою вашого квітника. Жовтий колір квітки та їїтендітність прекрасно виглядатиме серед ряду інших ваших рослин. Висота лілії Valverde (Валверде) 120 - 130 см, розмір цибулини 12/14. Висаджуватиїї потрібно навесні, п..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100193
0
Лілія Touchstone - дивовижний сорт який матиме ефектний вигляд не більш вдень, а також у вечірній час. Лілія сорту Touchstone має чудовий вигляд у групових посадках. Особливості сорту: • представник ОТ гібридних сортів; • висота рослини досягає 140 с..
21.49 грн.
Немає в наявностi
Юлія 2021-12-15
какой красивый цветок, закажу для своей дочери она большой фанат цветов
Ліда 2021-12-15
дуже люблю лілії, подобається що є такі сорта яких у мене ще немає.
Ліда 2021-12-15
дуже люблю лілії, подобається що є такі сорта яких у мене ще немає.

Каталог ОТ гібридів лілій прямо з Голландії

Ви любите трубчасті і східні лілії, але вам хочеться якось урізноманітнити свій квітник? Тоді зверніть увагу на ОТ гібриди лілій в нашому каталозі - це квіти, які отримали найкращі властивості обох сортів:

  • п'янкий аромат і великий розмір квіток, як у східній;
  • нестандартну форму, незвичайні поєднання відтінків, морозостійкість (до -34 С) і несприйнятливість до хвороб, як у трубчастої.

Єдине, чого вони бояться, - шкідники (лілійні жуки і миші). Але у більшості випадків при мінімальному догляді та правильних умовах збереження та проростання шкідники будуть не страшними.

Ті, у кого в саду або на дачній ділянці ростуть такі лілії, відзначають їх потужну енергетику і магнетизм. Повз цих квітів просто неможливо пройти, щоб не зупинитися і не помилуватися ними хоча б хвилину. У довгій вазі вони стоять, ніби тільки зірвані з землі, не менше 2 тижнів. При бажанні їх можна посадити в горщиках на веранді або на терасі. А їх аромат відрізняється особливою чіткістю і стійкістю саме в літні вечори.

Які існують сорти лілій ОТ гібридів?

Лілія Oriental Trumpet сьогодні є одним з найпопулярніших флористичних трендів. Перший їх сорт був виведений ще в 1957 році в Сполучених Штатах Америки. Називався він - Black Beauty. Наступні вдосконалені рослини з'явилися в Японії, Нідерландах і Канаді. Вони мають ще міцнішими і витривалішими пагонами і більш вишуканим солодкуватим ароматом, який нагадує запахи екзотичних фруктів і прянощів.

Подивіться на фото ВІД гібридів: кожне суцвіття складається великих квіток діаметром 25 см, які спрямовані вгору або в сторону, а сама висота деяких сортів може досягати до 2 метрів, тому їх називають «деревоподібними».

Каталог лілій з ВІД гібридами інтернет-магазину Matla Flowers містить кілька сортів, які розрізняються за формою і відтінком квіток:

  • рожеві квітки чалмоподібної форми характерні для сорту Satisfaction;
  • помітні здалеку жовто-червоні суцвіття Lavon;
  • глянцево-блискучі темно-червоні воронкоподібні бутони, які спрямовані в різні боки, - це Formia;
  • біло-рожеві чашоподібні квітки властиві для сорту Friso.

Посадка і догляд за ОТ гібридами лілій: що важливо знати

Висаджувати цибулини гібридів ОТ можна або навесні (з квітня по травень), або восени - у вересні. Однак і селекціонери, і більшість садівників вважають весняну посадку більш успішною. Це пов'язано з тим, що саме навесні легше вибрати відповідне сонячне місце для посадки. Якщо посаджене в землю рослина не буде отримувати сонячне світло, мінімум, протягом 8 годин на день, ви ризикуєте отримати замість очікуваного великого і яскравого суцвіття (див. фото деревовидної лілії) високий і тонкий цветонос.

Великі цибулини лілій ОТ садять по 3-5 в ряд на відстані по 30-45 см. Важливо, щоб грунт був гумусний і дренированная, а не важка вапняна. Щоб зайва вода могла стікати, необхідно передбачити спеціальне дренажний отвір. Якщо ви садите цибулину в горщик, то на його дні обов'язково повинен бути дренажний шар. Щоб уникнути утворення кореневої гнилі перед посадкою обробіть цибулину розчином багатофункціонального фунгіциду в пропорції на 1 л. води /10 г

Що стосується підгодівлі, то гібридні лілії ОТ воліють комплексні мінеральні добрива, які складаються з 10% калію, 10% фосфору і 5% азоту. Ця суміш сприяє утворенню сильних стебел і великих квітів. Підживлення проводиться шляхом рівномірного розсіювання 100 г добрива на кожен 1 м2 поверхні грунту саду.

Щоб забезпечити буйне цвітіння і постійне зростання, лілії ОТ слід щорічно пересаджувати. Зимувати вони повинні тільки в горщиках в приміщенні, а горшкові рослини необхідно поливати частіше, ніж ті, які ростуть в саду.

Як купити справжні ОТ гібриди лілії в Україні високої якості

Безліч приватних продавців і магазинів під виглядом гібридів ВІД пропонують рослини, які виростали в умовах дефіциту тепла, світла і вологи, уражені вірусною інфекцією або оброблені надмірною кількістю пестицидів. Через дії цих речовин квітконоси і бічні пагони зростаються в одне стебло. Така рослина більш сезону зазвичай не живе. Тому, ми радимо купувати садові лілії в перевірених магазинах з гарною репутацією.

Ще бувають випадки, коли при пересиланні поштою економлять на упаковці. У підсумку, покупець отримує цибулини з деформованим корінням, які схильні до пересихання. Ні правильна посадка, ні належний догляд їм уже не допоможе ... Тому не купуйтеся на занадто низьку ціну цибулин, а купуйте якісний, перевірений посадковий матеріал.

Ми доставляємо лілії поштою в спеціальній упаковці, яка гарантує збереження цибулин і дає їм нормальний доступ повітря. Тому купуючи цибулини в нашому магазині ви можете бути впевнені в якості та подальшої життєздатності рослин.