Аналізатори ґрунту, PH/TDS метри

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600018
0
Аналізатор грунтуКС – 300 В 4 в 1 використовується для вимірювання таких показників яквологість, кислотність, температура та рівень освітленості. Завдяки такомууніверсальному та точному аналізатору ви завжди зможете визначити стан грунтута при необхі..
499.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600020
0
Аналізатор грунтуETP 303 призначенийдля систематичного аналізу якості землі & та характеристики таких показників якзволоженість, кислотність та освітлення.Прилад дає точнухарактеристику та працює без елементів живлення. Аналізатор підходить длябудь-я..
199.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600014
0
Універсальний аналізатор грунту призначений длявимірювання рівня вологості, освітленості та кислотності. Підходить длябудь-якого грунту. Аналізатор 3 в 1 ETP 301 дає точні показники та допомагає виростити здорові квітита зібрати щедрий урожай.Аналіза..
189.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600005
0
Портативний цифровий вимірювач TDS Metr допомагаєвизначити пропорцію розведення добрив у воді. Прилад дає точні характеристики, працює на батарейках.Технічніхарактеристики приладу:Вимірювач оснащений датчикомавтоматичної компенсації температури від 0..
149.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600019
0
Ph метр PH02 призначений для аналізу рівня ph води та розчинів. Діапазон вимірювання ph складає від 0,00 ph до 14,0 Ph. Прилад дає чіткі показники з похибкою +-2%. Працює прилад на батарейках. Технічні характеристики Ph метра PH 02: -похибка у вим..
249.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Аналізатори ґрунту, PH/TDS метри

НазваЦіна
Ph Метр PH-02249.99 грн
TDS Метр TDS-3149.99 грн
Аналізатор ґрунту 3 в 1 ETP-301189.99 грн
Аналізатор ґрунту ETP-303199.99 грн
Аналізатор ґрунту KC-300B 4 в 1499.99 грн

Датчики для контролю якості грунту в садівництві

Для вирощуванні красивих і здорових рослин, важливо не тільки якість насіння, а й умови, в яких вони ростуть. І мова тут йде не тільки про вологість, освітлення і температуру. Значиму роль мають параметри і стан грунту, адже від цього безпосередньо залежить врожайність. Щоб контролювати процес вирощування на всіх етапах, варто купити прилад для вимірювання кислотності грунту та його вологості.

Правила використання аналізаторів грунту

Для зручності і граничної точності найчастіше використовуються портативні вимірювачі з довгими електродами. Ці електроди відрізняються міцністю і стійкістю, що робить прилад довговічним і надійним, але все ж вимірювання рекомендується проводити в пухкому грунті, інакше можна пошкодити аналізатор. Також не рекомендується вимірювач для грунту вводити з надмірним зусиллям або різким рухом, оскільки це може спричинити його пошкодження. Вводити аналізатор грунту треба акуратно, щоб не порушити цілісність кореневої системи. Такий помічник як датчик вологості грунту дозволяє створити оптимальний умови для розвитку міцних плодових культур або квітів на вашій ділянці.

Для чого потрібні аналізатори?

При вирощуванні квітів, рослин, овочів або фруктів величезне значення має якість води, використовуваної для поливу. Щоб точно знати показники води, використовують спеціальний садовий ТДС метр, який показує наявність і кількість вмісту води. Його дані життєво важливі при організації поливу. Якщо вода занадто жорстка, порушується лужний баланс в грунті, і як результат, рослини отримують поживні речовини в недостатній кількості. Для вимірів цих показників, варто купити PH метр. На основі цих даних застосовується вапнування або гіпсування ґрунту, що позитивним чином позначається на рослинах.

Всі ці прилади ви можете легко купити в Україні в нашому магазині. Ми доставляємо товари по всій країні курєрскими службами Нова Пошта і Укрпошта
Кориснi статтi
15.10.2017
Багаторічні люпини - окраса саду
Багаторічні люпини - окраса саду
Люпин належить до роду бобових. Сама назва перекладається як вовк і дуже часто квітку називають "вовчими бобами". У природі ростуть люпин у середземноморському африканському регіоні та Західній півкулі. Це все дикорослі види, але в садівництві найпопулярнішими є гібридні види, які були виведені селекціонерами і на сьогоднішній день активно вирощуються в садах і на клумбах...
31.10.2018
Хризантема: чому не цвіте, як пересадити та інші проблеми догляду
Хризантема: чому не цвіте, як пересадити та інші проблеми догляду
Осінь - поступово зникають фарби, опадає листя, а небо стає все темніше. Повітря трохи гірке на смак. Цвітуть хризантеми - останній подих літа, що минає. Це дивовижна рослина, природне витонченість якого відточувалося століттями спрямованої селекції, вчинене в своїй красі...
20.08.2018
Як продовжити свіжість букету квітів
Як продовжити свіжість букету квітів
Вирощуючи рослини ви напевно не раз прикрашали ними будинок і дарували букети з клумби близьким людям. А чи знали ви, що термін життя композиції безпосередньо залежить від її складу? Так є квіти, які відмінно уживаються разом, а деякі рослини зовсім не терплять «сусідів». У цій статті розберемо, які квіти можна комбінувати, а які ні...
-->