Аналізатори ґрунту, PH/TDS метри

-15%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600018
0
Аналізатор грунтуКС – 300 В 4 в 1 використовується для вимірювання таких показників яквологість, кислотність, температура та рівень освітленості. Завдяки такомууніверсальному та точному аналізатору ви завжди зможете визначити стан грунтута при необхі..
499. грн.424. грн.
Немає в наявностi
-15%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600020
0
Аналізатор грунтуETP 303 призначенийдля систематичного аналізу якості землі & та характеристики таких показників якзволоженість, кислотність та освітлення.Прилад дає точнухарактеристику та працює без елементів живлення. Аналізатор підходить длябудь-я..
199. грн.169. грн.
Немає в наявностi
-15%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600014
0
Універсальний аналізатор грунту призначений длявимірювання рівня вологості, освітленості та кислотності. Підходить длябудь-якого грунту. Аналізатор 3 в 1 ETP 301 дає точні показники та допомагає виростити здорові квітита зібрати щедрий урожай.Аналіза..
189. грн.161. грн.
Немає в наявностi
-15%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600005
0
Портативний цифровий вимірювач TDS Metr допомагаєвизначити пропорцію розведення добрив у воді. Прилад дає точні характеристики, працює на батарейках.Технічніхарактеристики приладу:Вимірювач оснащений датчикомавтоматичної компенсації температури від 0..
149. грн.127. грн.
Немає в наявностi
-15%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600019
0
Ph метр PH02 призначений для аналізу рівня ph води та розчинів. Діапазон вимірювання ph складає від 0,00 ph до 14,0 Ph. Прилад дає чіткі показники з похибкою +-2%. Працює прилад на батарейках. Технічні характеристики Ph метра PH 02: -похибка у вим..
249. грн.212. грн.
Немає в наявностi

Вартість Аналізатори ґрунту, PH/TDS метри

НазваЦіна
Ph Метр PH-02212 грн
TDS Метр TDS-3127 грн
Аналізатор ґрунту 3 в 1 ETP-301161 грн
Аналізатор ґрунту ETP-303169 грн
Аналізатор ґрунту KC-300B 4 в 1424 грн

Датчики для контролю якості грунту в садівництві

Для вирощуванні красивих і здорових рослин, важливо не тільки якість насіння, а й умови, в яких вони ростуть. І мова тут йде не тільки про вологість, освітлення і температуру. Значиму роль мають параметри і стан грунту, адже від цього безпосередньо залежить врожайність. Щоб контролювати процес вирощування на всіх етапах, варто купити прилад для вимірювання кислотності грунту та його вологості.

Правила використання аналізаторів грунту

Для зручності і граничної точності найчастіше використовуються портативні вимірювачі з довгими електродами. Ці електроди відрізняються міцністю і стійкістю, що робить прилад довговічним і надійним, але все ж вимірювання рекомендується проводити в пухкому грунті, інакше можна пошкодити аналізатор. Також не рекомендується вимірювач для грунту вводити з надмірним зусиллям або різким рухом, оскільки це може спричинити його пошкодження. Вводити аналізатор грунту треба акуратно, щоб не порушити цілісність кореневої системи. Такий помічник як датчик вологості грунту дозволяє створити оптимальний умови для розвитку міцних плодових культур або квітів на вашій ділянці.

Для чого потрібні аналізатори?

При вирощуванні квітів, рослин, овочів або фруктів величезне значення має якість води, використовуваної для поливу. Щоб точно знати показники води, використовують спеціальний садовий ТДС метр, який показує наявність і кількість вмісту води. Його дані життєво важливі при організації поливу. Якщо вода занадто жорстка, порушується лужний баланс в грунті, і як результат, рослини отримують поживні речовини в недостатній кількості. Для вимірів цих показників, варто купити PH метр. На основі цих даних застосовується вапнування або гіпсування ґрунту, що позитивним чином позначається на рослинах.

Всі ці прилади ви можете легко купити в Україні в нашому магазині. Ми доставляємо товари по всій країні курєрскими службами Нова Пошта і Укрпошта
Кориснi статтi
27.06.2017
Лілії: посадка, догляд та вирощування
Лілії: посадка, догляд та вирощування
Лілії – чудові декоративні рослини. Вони часто використовуються для озеленення саду. Існує велика кількість видів та сортів різноманітних забарвлень та форм, частіше трубчастої. Тому кожен квітникар знайде найкраще рішення для свого саду...
-->