Іфейон

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 379005
0
Іфейон Wisley Blue (Віслей Блу) - для створення ніжності у Вашому саду прекрасно підійде даний сорт сімейства лілейних. Низькорослий багаторічник з вираженими квітами насичено-синього відтінку, діаметром досягає всього 3 см. Висота рослини 20 см. При..
5.82 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 379004
0
Іфейон White Star (Вайт Стар) - ніжна та тендітна багаторічна рослина. Сорт White Star відноситься до низькорослих квітів, які при посадці у великих кількостях утворюють білосніжний “коврик” завдяки шестипелюстковим бутонам. Висота іфейону до 20 см з..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 379003
1
Іфейон Rolf Fiedler (Ролф Федлер) - вишукані квіти, що заворожують своєю вишуканістю та стриманістю. При групових посадках даний сорт іфейону створює вишукану поляну низькорослих квітів, висота яких досягає 15-20 см. Цвітіння голубо-бузкового відтінк..
5.79 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 379002
0
Іфейон Jessie (Джессі) - представник сімейства лілейних відноситься до багаторічних рослин. Відзначається чарівною мініатюрною квіткою ніжно-синього забарвлення. До грунтів дана квітка зовсім не вимоглива, прекрасно себе почуває на дренованих грунтах..
5.82 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 379001
0
Іфейон Charlotte Bishop (Шарлот Бішоп) - красива цибулинкова рослина яка відноситься до сімейства лілейних. У висоту Charlotte Bishop достягає 15 см з дрібними квітами. Цвітіння дзвінкоподібної форми, діаметром близько 2 см, ніжно рожевого забарвленн..
6.59 грн.
Немає в наявностi
Ганна 2021-09-23
Отримала дуже гарні цибулини! Дякую :)

Вартість Іфейон

НазваЦіна
Іфейон Charlotte Bishop6.59 грн
Іфейон Jessie5.82 грн
Іфейон Rolf Fiedler5.79 грн
Іфейон White Star5.99 грн
Іфейон Wisley Blue5.82 грнКориснi статтi
27.07.2017
Прекрасна весняна квітка  — мускарі
Прекрасна весняна квітка — мускарі
Рослину мускарі ще називають мишачим гіацинтом або гадючою цибулею. Належить до роду спаржевих, собою являє довге стебло, прикрашене суцвіттям красивих квітів. Налічується понад 60 видів, які ростуть у лісах, а також на схилах гір. Часто висаджують як бордюрні...
01.12.2017
Фрезія: посадка та догляд
Фрезія: посадка та догляд
Фрезія – рід трав'янистих рослин, що належать до сімейства ірисових. Вони можуть стати окрасою будь-якого саду, інтер'єру чи букету. Якщо ви добре подбали про саджанці, фрезії неодмінно віддячать вам рясним цвітінням...
20.08.2017
Вигонка крокусів в горщиках до жіночого свята 8 березня
Вигонка крокусів в горщиках до жіночого свята 8 березня
Садові сорти ніжних крокусів походять від своїх лісових родичів. Ці прекрасні рослини, привертають прихильність квітникарів і флористів ніжністю і крихкістю. Найбільшою популярністю користуються великоквіткові і двоколірні крокуси. Вирощувати крокуси можна як у відкритому грунті, так і в горщиках, вони невибагливі і відрізняються морозостостійкістю...
-->