0
0

Алліум

Код товару: 26020
0
Алліум Cowanii (Ковані) - чарівні квіти, які відзначаються не тільки своєю унікальним виглядом, але й використовується у приготуванні їжі. Цвітіння Ви можете часто спостерігати у доповненні квіткових композицій. Дрібні білосніжні квіти утворюють неве..
1.97 грн.
Хіт продаж
Код товару: 26007
4
Тендітнийалліум Neapolitanumстане прекрасною окрасою вашого саду. Сніжно-білий колірта елегантність квітки зачаровує.На відміну відінших алліумів, neapolitanum невеликий за розміром, у висоту сягає всього лише 20-30см. Розмір цибулини складає 4 см. В..
1.99 грн.
Код товару: 26005
4
Алліум єблизьким родичем звичайної цибулі та часнику. Якщо потерти листя алліуму, томожна почути знайомий запах, але в іншому випадку він зовсім невловимий. Яскраво-жовтийалліум Jeannie стане прекрасним доповненням вашого саду, адже насиченийколір до..
2.99 грн.
Хіт продаж
Код товару: 26010
4
Ніжний алліум roseum приваблює увагу квітникарів саме своєю ніжністю танезвичною красою.& У висоту декоративнацибуля алліум roseum сягає до 40-70 см, квіти утворюють суцвіття із 5-30квіток, діаметр яких 7 см.Висаджуютьалліум восени, найкраще це робит..
2.19 грн.
Хіт продаж
Код товару: 26006
5
Жовтогарячийалліум Molly прекрасно виглядатиме у вашому саду, адже квіти невеликі зарозміром, у висоту рослина сягає 20-30 см. Своєю красою та яскравістю алліумздатен прикрасити сад чи вашу клумбу. Садити алліум необхідно восени, найкращеце робити у ..
1.99 грн.
Хіт продаж
Код товару: 26009
6
Мініатюрнийрожевий алліум Oreophilum & & буде чудово виглядати у вашому саду, адже незвичність таніжність квітки здатна прикрасити будь-який сад чи клумбу.У висотуалліум сягає всього лише 20-30 см, на відміну від інших видів алліуму, якіможуть бути д..
2.19 грн.
Хіт продаж
Код товару: 26008
0
Круглоголовий алліум Spahaerocephalon насиченого бузкового кольору стане прекрасною окрасою вашого квітника. Це високий алліум 80-100 см, висаджувати його варто на сонячній ділянці, ґрунт повинен бути дренований, легкий та зволожений. Глибина висадки..
1.99 грн.
Хіт продаж
Код товару: 26017
0
Алліум Azureum - дивовижні квіти створять бездоганний вигляд на Вашій клумбі. Бутони сорту Azureum утворюють щільну кулю блакитно-сірого забарвлення. Цвіте алліуму на протязі усієї весни. Рослина формує міцні квітконоси висота яких досягає 30 см. Суц..
6.26 грн.
Код товару: 26001
0
Алліум Ivory Queen (Айворі Квін) – це неймовірно ніжна та тендітна рослина. У висоту виростає квітка всього лиш 25 см. Собою являє невеликий шар з маленькими квітками. Висаджувати таку рослину можна як дома в горщику, так і в саду у першому ряду квіт..
13.69 грн.
Код товару: 26004
0
Яскравий алліум Purple Sensation (Пурпл Сенсейшн) надзвичайно гарний виглядат матиме у вашому саду. У сад висаджувати таку квітку потрібно восени в період з вересня по початок листопада. Для алліуму варто обрати сонячну ділянку, грунт дренований, лег..
20.99 грн.
Хіт продаж
Код товару: 26002
3
Алліум Atropurpureum незвичного бордового кольору з чорними вкрапленнями приваблює глибиною танасиченістю відтінку.У висоту вінсягає 40-70 см, розмір цибулини 8/10.& Такий алліум виможете висаджувати в саду чи на клумбі, він прекрасно поєднуватиметь..
9.89 грн.
Код товару: 26012
10
Бузковий алліум gladiator привертає увагу своєю незвичністю та розмірами. У висоту квітка сягає аж 160 см, не помітити її просто неможливо. Якщо ви бажаєте, щоб ваш сад відрізнявся від всіх та мав свою родзинку, тоді алліум Гладіатор якнайкраще підхо..
52.79 грн.
Код товару: 26003
1
Алліум – це надзвичайно гарна рослина, вона виглядає екзотично та дуже яскраво. Алліум Christophii (Христофа)бузкового кольору чудово підходить для вирощування у вашому саду. Особливість алліуму у тому, що ця рослина довго зберігає декоративний вигля..
10.55 грн.
Код товару: 26034
0
Алліум Aflatunense (Афлатуненс) - представник родини цибулькових, який відзначається багаторічним цвітінням. Рослина формує міцне стебло висота якого в середньому досягає 100 см. Зонтикоподібне цвітіння красиво виглядає на фоні подовгастого, насичено..
12.53 грн.
Код товару: 26033
0
Алліум siculum ssp Bulgaricum - доволі незвичайна квітка, яка безперечно вражає своєю красою. Виведений даний сорт в 1873 році у Сицилії. Часто його називають сицилійська медова лілія або ж середземноморський медовий часник. У висоту досягає 120 см з..
7.25 грн.
Код товару: 26029
0
Алліум Red Mohican - незрівнянна новинка, яка має незвичайний вигляд. Даний сорт є доволі унікальним в порівнянні з іншими. Трав’янистий багаторічник відзначається насиченим червоним забарвленням цвітіння. Кулеподібне суцвіття, яке складається з  50 ..
42.99 грн.
Код товару: 26021
0
Алліум Hair (Хейр) - даний сорт алліуму прекрасно підійде для створення унікальної клумби. Рослина відзначається доволі незвичним цвітінням. У нижній частині бутона квіти змінюють забарвлення на насичено малиновий колір. Бутон - зонтик, що важко не п..
7.25 грн.
Код товару: 26022
0
Алліум Karataviense (Каратавський) - декоративний сорт багаторічного часнику, що відзначається своєю витривалістю. Алліум відноситься до неперевершених низькорослих рослин. Ефектного вигляду набуває завдяки великим суцвіттям біло-рожевого забарвлення..
14.99 грн.
-15%
Код товару: 26026
0
Алліум paradoxum var. Normale - мініатюрний сорт багаторічної декоративної рослини. Відноситься сорт paradoxum var. normale до сімейства Амарилісових. У вирощуванні доволі не важкий, прекрасно себе почуває на сонячних або злегка затінених ділянках з ..
32.99 грн.28.04 грн.
-15%
Код товару: 26030
0
Алліум schoenoprasum Forescate - даний сорт декоративної цибулі користується великою популярністю серед поціновувачів. Широко відомий як “Зелена цибулина” у висоту рослина досягає близько 35 см. Відзначається насичено-рожевим цвітінням формуючи невел..
47.99 грн.40.79 грн.
-15%
Код товару: 26014
0
Алліум Ambassador (Амбасадор) - представник багаторічних сортів декоративного часника. Висотою Амбасадор досягає 90-100 см з красивим кулеподібним цвітінням. Діаметром суцвіття 25 см, складається з дрібних бутонів насичено-фіолетового забарвлення. Пе..
128.69 грн.109.39 грн.
Код товару: 26019
0
Алліум carolinianum Rosy Dream - цибулинковий багаторічник, який матиме вражаючий вигляд на Вашій клумбі. Особливої краси даний алліум набуває у груповій посадці. Рослина утворює кулеподібні суцвіття фіолетово-рожевого відтінку. Найчастіше алліум car..
18.99 грн.
Код товару: 26013
0
Алліум altissimum Goliath - декоративна рослина, що одразу захоплює своїм цвітінням. Для ефектного вигляду посадку рекомендується здійснювати групами, тоді алліум стає максимально вражаючим. Посадку цибулин здійснюють у відкритий грунт восени до поча..
55.39 грн.
Код товару: 26015
0
Алліум amethystinum Forelock - декоративний трав'янистий часник, який відзначається чарівним цвітіння. Алліум має рідкісн, темно-бордовий відтінок цвітіння. На початку розквіту, дрібні квіти формують щільну кулю, яка впродовж подальшого цвітіння набу..
61.69 грн.
Анатолій Гудзь 2019-07-17
Привет с Никополя! В кратком описании этого сорта высота - до метра, а в характеристике - 80см.  Ещё. Расстояние между растениями вы рекомендуете - 10 - 30см. Но диаметр шапки цветка 25см. Значит расстояние не может быть меньше30см.Поэтому, на мой взгляд. меньше чем 30см .расстояние быть не может.Ведь рекомендация специалиста даётся не просто так, как у вас, а для практического применения.Удачи  и добра! С уважением, Анатолий.
Надежда 2018-10-24
Приятно с Вами сотрудничать! Спасибо за качественный продукт. Все уложено, подписано. Мило. Я уже ваш постоянный клиент.
Тарас Администратор 2018-06-24
[video]k4Zoixv2av8[/video]

Алліум - декоративний брат звичайної цибулі. Купуйте з доставкою поштою по Україні

Алліум – декоративна цибуля, відноситься до сімейства цибулевих і є близьким родичем їстівної цибулі і часнику. Незважаючи на досить специфічний запах інших цибулевих, він зовсім не пахне, вловити «часниковий» аромат ви зможете тільки якщо сильно потрете його листя, в інших же випадках він практично невловимий.

Цибуля алліум: посадка і догляд

Рослина дуже приваблива, являє собою шарові суцвіття, форма бутона нагадує велику кульбабу. Такі рослини будуть мати гарний вигляд у вашому саду, прикрашаючи квітник чи альпійську гірку яскравим квітами. Алліуми бувають низькорослі, в висоту вони не більше 50-60 см, також є гігантський. Його висота сягає до 160 см! Якщо ви хочете купити декоративну цибулю в Києві, то зробити це ви можете не покидаючи межі будинку, виберіть наш магазин для здійснення покупки. Ми доставляємо цибулини по всій Україні поштою в дуже короткі терміни. У каталозі нашого магазину ви знайдете декоративний лук найбільш популярних кольорів: жовтий, фіолетовий і рожевий. 

Вирощуючи у себе гігантську цибулю, потрібно вибирати ділянку, захищену від протягів, так як він під поривами вітру зігнеться і поламається. Час посадки визначається в залежності від сорту і це впливає на час цвітіння рослин. Ранньоквітучі висаджують восени у вересні, щоб він встиг вкоренитися і зацвів до кінця весни-початку літа. Пізньоквітнучий алліум садять навесні, як правило в квітні-травні. Рекомендуємо вам висаджувати їх групками, також орієнтуйтеся і на сорт.
Якщо алліум високорослий, краще посадити його вглиб клумби, якщо низькорослий - на на перших лініях клумби. Грунт для алліуму підходить легкий, дренований, важливо щоб він пропускав вологу. Алліум небажано садити в низинах, де навесні буває застій води. Що стосується глибини висадки, то оптимальна від 5 до 10 см, відстань між рослинами повинна бути 10-30 см. Особливістю алліуму є його здатність довго зберігати ідеальний зовнішній вигляд. Навіть після закінчення цвітіння він виглядає красиво. Купити такий алліум ви можете скориставшись послугами інтернет магазину Matla Flowers. 

Алліум круглоголовий буде чудово виглядати як у вазі будинку, так і серед інших квітів. Саме тому алліум часто використовують в композиції, оскільки квіти незвичайні, здатні прикрасити квіткову композицію. Також вони не в'януть протягом довгого часу, навіть якщо ви просто зрізали і поставили їх у вазу. Завдяки цій властивості, красою алліума ви будете насолоджуватися довгий час.

У відкритому грунті, на одному місці, ця квітка може прожити близько 4-5 років, потім його потрібно пересадити. Цвіте декоративна цибуля близько півтора місяці, потім вони занурюються в стан спокою до наступного періоду цвітіння.

Розмноження алліуму

Розмножують алліум цибулинами, насінням, а також бульбами. При пересадці цибулини відокремлюють і садять окремо один від одного на відстані 30 см, наступний розподіл проводять через 4-5 років. Купити цибулини алліуму ви можете прямо зараз в Matla Flowers. У нас представлений широкий асортимент посадкового матеріалу. Всі цибулинки квітів проходят ретельну перевірку перед відправкою покупцям тому ми 100% впевнені у якості наших рослин.

Ви можете також звернутися до нас за порадою, ми з радістю підкажемо вам як правильно висадити квіти і допоможемо, якщо у вас виникли труднощі. Пишіть нам, будемо раді допомогти.