0
0

Цибулини карликових Ірисів

-5%
Продано
Код товару: 24019
1
Іриси Reticulata Sea Breeze (Сіа Бріз) - надзвичайно красиві низькорослі іриси. Відзначається даний сорт вишуканим забарвленням цвіту. Пелюстки квітів ірису Сіа Бріз синьо-білого забарвлення розташовані у середині квітки, та голубі з жовтою серединою..
65.99 грн.62.69 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 24015
0
Ірис Rhapsody- низькорослий представник групи ретикулята. Має насичено синій колір. Буде гарно виглядати в групових насадженнях біля бардюрів. Висота рослини складає 15 см. Цвітіння починається одразу ж після танення снігу. Для посадки потрібно обира..
5.89 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 24014
0
Ірис Purple Hill ( Пурпле Хілл) - представник групи ретікулята. Низькорослий ірис має насичений фіолетовий колір, що яскраво вирізняється на фоні інших квітів. Приблизна висота рослини складає 15 см. приблизний час цвітіння кінець лютого, початок бер..
5.89 грн.
Немає в наявностi
-5%
Продано
Код товару: 24018
0
Іриси Reticulata Polar Ice (Полар Айс) - даний сорт ірисів доволі цікавий за своїм забарвленням. Сорт Полар Айс має холодно-білу квітку, яка прекрасно відтіняється у поєднанні із яскраво-зеленим листям. Даний сорт відзначається особливо екзотичним ви..
17.81 грн.16.92 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 24007
2
Тендітні іриси Reticulata Pixie (Ретікулата Піксі) кольору неба прикрасять ваш сад, додавши барв та вишуканості. У висоту такі іриси виростають до 10 см, висаджувати їх потрібно в першому ряду своєї клумби. Також можна висадити квіти групкою, щоб вон..
4.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 24003
0
Ирис Raticulata Pauline (Ретікулата Паулін) – це просто знахідка для вашого саду! Невисокий темно-фіолетовий ірис ідеально підходить для садового та домашнього вирощування.& У висоту виростає такий ірис до 15 см, висаджувати його потрібно восени в в..
4.28 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 24013
0
Ірис Painted Lady ( Паінтед Леді) - належить до групи Ретікулята, що об'єднує в собі низькорослі іриси.& Колір квітки білий у поєднанні із небесно-блакитним на краєчках пелюсток, виглядає просто фантастично. Висота рослини сягає 15 см - ідеально під..
6.59 грн.
Немає в наявностi
-5%
Продано
Код товару: 24017
0
Ірис Reticulata Natascha - вишуканий низькорослий ірис молочного, білого забарвлення. Посадку цибулин рекомендується здійснювати у пухкі грунти з великою кількістю поживних речовин. Найбільше підходять сонячні ділянки Вашої клумби на глибину 5-10 см ..
10.99 грн.10.44 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 24005
0
Тендітні низькорослі іриси Reticulata J.S. Dijt (Ретікулата Джей Ес Дійт) бузкового кольору стануть чудовою окрасою вашого квітника. У висоту такі іриси виростають всього лиш 10-15 см. Висаджувати їх потрібно на сонячній ділянці, захищеній від сильно..
4.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 24004
6
Неймовірноніжні, яскраві та тендітні іриси Harmony& вишукані& та невисокі. У висоту виростаютьвсього лише до 20 см, а разом з листям до 50 см.Ірисиможна вирощувати як в саду, так і на зрізку. Тендітні сині квіти з жовтими табілими вкрапленнями гарно ..
4.28 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 24011
1
Всім намвідомі так звані «бабусині іриси», які ростуть з корневища. Але ми пропонуємовам зовcім інший вид ірисів - квіти, що ростуть з цибульок. Один із таких яскравихрослин - це фіолетовий ірис Reticulata George, він стане окрасою вашого саду. Тенді..
4.39 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 24006
0
Блакитні іриси Reticulata Fabiola (Ретікулата Фабіола) чудово підходять як для домашнього так і садового вирощування. Висота ірисів 10-15 см, діаметр квітів 8 см, листя темно-зеленого кольору, глянцеве та вузьке. Після періоду цвітіння ірисів листя п..
5.27 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 24010
4
Яскраво-жовтий ірис стане окрасою квітника. Особливість таких ірисів полягає у тому, що ростуть вони не з корневища, а з цибульок. Жовтогарячий ірис Reticulata Danfordiae стане окрасою вашого саду. Зацвітає ірис в квітні - на початку травня. Такі яс..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 24008
0
Іриси голандські Reticulata Clariette (Ретікула Кларіетте) неймовірного блакитно-синього кольору прекрасно підходять для домашнього та садового вирощування. Виростають іриси 15 см у висоту. Висаджувати їх потрібно восени на сонячній та захищеній від ..
4.28 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 24009
0
Тендітний низькорослий ірис Reticulata Carolina (Ретікулата Кароліна) синього кольору стане чудовою окрасою вашого квітника. У висоту виростає ірис до 15 см, діаметр квітів становить до 8 см. Листя ірису темно-зеленого кольору, довгі та вузькі.& Піс..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 24002
0
Темно-синій ірис з білими вкрапленнями просто заворожує! Це низькорослий цибулинний ірис, виростає до 20 см у висоту. Ірис Raticulata Blu Note (Ретікулата Блу Ноте) має особливість: листя після цвітіння рослини подовжується до 40 см.& Квіти ірису маю..
5.93 грн.
Немає в наявностi
-5%
Продано
Код товару: 24016
0
Ірис Reticulata Blue Hill (Блу Хілл) - представник низькорослих ірисів (ретікулята). Насичені сині квіти мають досить привабливий вигляд у поєднанні із зеленим листям. Висотою ретікулята Blue Hill досягають 15 см. Період цвітіння припадає на початок ..
5.93 грн.5.63 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 24001
0
Низькорослий цибулинний ірис Raticulata Alida (Ретікулата Аліда) виростає до 15 см у висоту. Діаметр квітів становить до 8 см, листя рослини чотирикутні, довгі, тонкі, темно-зеленого кольору.& Висаджують ірис Ретікулата Аліда восени, глибина посадки ..
4.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 24012
6
Katharine Hodgkin - ірис надзвичайноїкраси. & Забарвлення квітки нагадує собоюморську глибінь, колір океану не може не зачарувати. Якщо придивитись допелюсток, можна побачити вкраплення жовтого кольору та крапельки синього. Такінеймовірно ніжні забар..
9.89 грн.
Немає в наявностi
Наталочка 2020-11-25
Дякую вам а вашу роботу. Іриси чудові. Ви найкращі. Бажаю процвітання.
Наталья 2020-11-21
Очень красивые ирисы. Заказывала всего много. Очень хорошие луковицы. Самый лучший магазин. У вас очень удобно и приятно покупать. Цены на порядок ниже. Буду ещё покупать.
Тамара Стеценко 2020-10-06
Замовила квітку,прийшла в диаметрі до 2 см,хоча написано 5/6см. Незрозуміло.


Карликові іриси завоювали серця садівників своєю невибагливістю та багатством сортів. Вони мають великі квіти, що за розміром не поступаються своїм високорослим родичам, а ось висота стебла у них коливається від 20 до 40 сантиметрів. Кожен кущик випускає безліч квітконосів, на яких формується по дві-три квітки, тому цвітіння цих рослин є досить тривалим. Всі ці особливості дозволяють використовувати низькорослі іриси у бордюрах у поєднанні з весняно- та літньо-квітучими рослинами та навіть вирощувати у контейнерах.


На які сорти звернути увагу у каталозі карликових ірисів?

У продажу в інтернет-магазині Matla Flowers з Тернополя є велика різноманітність сортів, кожен сорт має свої переваги. Ось деякі з них:

  • Сіа Бриз (Sea Breeze) – дуже гарний сорт. У квітки поєднуються синій, білий, блакитний та жовтий кольори. Пелюстки довгі та вузькі. Відрізняється гарною морозостійкістю. Можна вирощувати у контейнерах.
  • Рапсодія (Rhapsody) - один з найнижчих сортів. Висота стебел близько 15 см. Квітки насиченого синього кольору з фіолетовим відтінком, яскраво-жовті борідки. Цвіте дуже рано після сходу снігового покриву. Сорт підходить для вирощування в бордюрах та групових посадок з іншими первоцвітами.
  • Пурпл Хілл (Purple Hill) - низькорослий бородатий ірис з висотою стебла 15 см. Пелюстки насичено фіолетові з яскравими жовтими борідками з білими бризками. Може зростати на одному місці чотири роки, у кліматичних умовах України не потребує викопування на зиму. Цвітіння тривале – до двох з половиною тижнів.
  • Полар Айс (Polar Ice) – зовнішній вигляд рослини відповідає назві (у перекладі – Полярний Лід). Пелюстки вузькі, видовжені. Верхні – сніжно-білі, нижні – зі світло-блакитним відтінком та синіми розмитими бризками. Підходить для вирощування у вазонах.
  • Пікс (Pixie) - сорт також виправдовує свою назву, адже Піксі це різновид маленьких англійських ельфів або фей з крильцями, саме до них потрапила наприкінці своїх пригод Дюймовочка. Висота стебел карликових ірисів цього сорту 15 см, квітки теж невеликі насиченого синього кольору з ледь відчутний фіолетовим відтінком.


Посадка карликових ірисів після покупки

Цибулини цих рослин можна висаджувати навесні, як і більшість інших цибулинних, але в цьому випадку вони можуть не зацвісти цього сезону. Найкращим часом для посадки є кінець літа — початок осені, щоб бородатий ірис встиг укорінитися, але не встиг прорости. Терміни залежать від кліматичних особливостей районів України та погодних умов кожного конкретного року. В ідеалі схема має бути «купити – посадити». 

Зазвичай, продаж посадкового матеріалу має виражену сезонність. Хоча низькорослі іриси відрізняються невибагливістю, необхідно правильно вибрати ділянку для посадки та дотримуватися агротехніки. В іншому випадку рослини можуть не зацвісти, а то й взагалі загинути. Місце має бути сонячним, грунт — родючим із нейтральною кислотністю. Цибулини ірису, як та інших цибулинних, садять на глибину, рівну триразовій величині цибулини за висотою. Наприклад, якщо висоти цибулина чотири сантиметри, її потрібно посадити на 12-сантиметрову глибину. Найкраща схема посадки цибулин – 15×15 см. Іриси добре поєднуються з тюльпанами, нарцисами (ранньоквітучими), мініатюрними флоксами, молочаєм, рябчиками, трояндами. У жодному разі не можна висаджувати їх разом із ґрунтопокривними рослинами, які дуже агресивні та здатні повністю заглушити інші квіти. Якщо цибулини були придбані в невідповідний час, їх можна зберегти в сухому прохолодному місці, наприклад, в овочевому відділенні холодильника. Головне, щоби вони не пересихали, але могли дихати. 


Де замовити цибулини низькорослих ірисів 

Ці та інші садові квіти можна замовити та купити в інтернет-магазині Matla Flowers. Весь посадковий матеріал відрізняється високою якістю та доступними цінами. Замовлення відправляються з Тернополя Україною Новою Поштою або Укрпоштою.