0
0

Барбарис

-15%
Хіт продаж
Код товару: 800123
1
Барбарис Red Jewel (Ред Джевел) - надзвичайно красивий чагарник, який є переможцем різноманітних конкурсів. Набув надзвичайно красивого вигляду завдяки своєму барвистому листтю. Середня висота барбарису досягає 1-1,5 м з щорічним приростом 10 см. Пов..
74.99 грн.63.74 грн.
Хіт продаж
Код товару: 800160
1
Барбарис Тунберга Pink Queen (Пінк Квін) - дивовижний чагарник забарвлення якого повністю підтверджує свою назву "Рожева королева"! Особливості сорту:На початку росту листя барбарису мають червоне забарвлення яке змінюється на коричнево -рожеве з нев..
119.99 грн.
Хіт продаж
Код товару: 800128.1
1
Барбарис Тунберга Ред Піллар є одним з найпривабливіших колоновидних формОсобливістю цього сорту є його оригінальне забарвлення, від зеленого знизу переходить до червоно-фіолетового у верхній частині гілок. Пагони прямі, з короткими шипами. Крона кол..
74.99 грн.
-15%
Хіт продаж
Код товару: 800079.1
1
Барбарис Aurea (Ауреа) - чудовий чагарний з розгалуженою кроною, середня висота досягає 100 см, з щорічним приростом близько 15-20 см. Компактна декоративна рослина вкрита овальним листям яскраво-жовтого забарвлення. Для хорошого росту барбарис потре..
74.99 грн.63.74 грн.
Код товару: 800013
1
 Барбарис оттавський Superba. Сорт, який отримав премію від  Лондонського королівського садівничого товариства, є признаним лідером серед садівників. Дуже ефектний листопадний чагарник! Дякуючи особливо яскравому окрасу листя і невибагливості, стане ..
119.99 грн.
Код товару: 800084
0
Барбарис Orange Dream - для створення яскравих барв у Вашому саді безперечно підійде барбарис даного сорту. Використовуються для оформлення садів, але та посадки у контейнери. Даний сорт був виведений нещодавно, та за короткий час вже здобув кілька н..
125.00 грн.
Хіт продаж
Код товару: 800083
0
Барбарис тунберга Admiration має дуже гарну назву, адже слово Admiration в перекладі означає «захоплення», і не дивно, бо саме таке відчуття викликає цей красивий компактний чагарник! Це новий високо декоративний селекційний сорт. Привертає увагу до ..
125.00 грн.
Код товару: 154003
1
& Барбарис фрикарта AmstelveenБарбарис фрикарта Амстелвен - вічнозелений кущ.Крона: густа і щільна, висотою сягає до 1.5м, ширина рослини до 1.5 м. Річний приріст близько 5 см. Листя: дрібне, глянцеве, зелене зверху, біло-голубе знизу, заокруглене з ..
74.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 800085
0
Барбарис Тунберга Ред Піллар є одним з найпривабливіших колоновидних форм. Особливістю цього сорту: Оригінальне забарвлення, від зеленого знизу переходить до червоно-фіолетового у верхній частині гілок. Пагони прямі, з короткими шипами. Крона колоно..
125.00 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 154008
1
Барбарис Green Carpet (Грін Карпет) - красивий чагарний, який утворює так званий килим з колючками. Особливістю сорту Грін Карпет є розлога крона з великим річним приростом. Листя даного чагарника може мати різноманітне забарвлення відповідно до пори..
59.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 154004
1
& Кущ барбарису тунберга Golden Tower розкішний декоративний, багаторічний листопадний чагарник, з високою морозостійкістю. Компактний, стрункий, яскравий. Середньої висоти, заввишки досягає до 1.5 м. Крона колоно видна, шириною до 0.6 м.Листки округ..
74.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 154002
1
& Барбарис тунберга Admiration має дуже гарну назву, адже слово Admiration в перекладі означає «захоплення», і не дивно, бо саме таке відчуття викликає цей красивий компактний чагарник! Це новий високо декоративний селекційний сорт. Привертає увагу д..
74.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 800086
0
Барбарис Aurea (Ауреа) - чудовий чагарний з розгалуженою кроною, середня висота досягає 100 см, з щорічним приростом близько 15-20 см. Особливості сорту:Компактна декоративна рослина вкрита овальним листям яскраво-жовтого забарвлення. Для хорошого ро..
150.00 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 212058
0
Барбарис тунберга Admiration має дуже гарну назву, адже слово Admiration в перекладі означає «захоплення», і не дивно, бо саме таке відчуття викликає цей красивий компактний чагарник! Це новий високо декоративний селекційний сорт. Привертає увагу до ..
0.00 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 800151
1
Барбарис Green Carpet (Грін Карпет) - яскравий чагарник формує живий "килим" який ефектно виглядає в груповій та поодинокій посадці. Особливості сорту:Особливістю сорту Green Carpet є швидкий ріст саджанця. Обравши даний сотр Ваш сад матиме різний ві..
129.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 800999
1
& Барбарис тунберга Pink QueenБарбарис Тунберга Пінк Квін - деальний сорт для створення садів і клумб дивовижної краси! Листя забарвлюється спочатку у червоне, потім змінюється від рожево-червоного до коричневого, з біло-сірими цятками, смужками. Фор..
74.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 154001
1
 Барбарис оттавський Superba. Сорт, який отримав премію від  Лондонського королівського садівничого товариства, є признаним лідером серед садівників. Дуже ефектний листопадний чагарник! Дякуючи особливо яскравому окрасу листя і невибагливості, стане ..
74.99 грн.
Немає в наявностi

Барбарис – один з найпоширеніших декоративних чагарників. Його цінують не тільки за красу, а й цілющі властивості. До того ж він невибагливий, тому навіть садівники-початківці можуть виростити у себе на ділянці цей красивий чагарник.

Правила посадки

Дотримуйтесь кількох простих, але важливих правил:

1. Вибір грунту

Грунт повинен бути легким, родючим, добре пропускати воду. Мінімізуйте присутність глинистого і жирного грунту, для цього треба розбавити його річковим піском. Зверніть увагу на наявність поруч грунтових вод – чагарник не любить застою води.

2. Місце посадки

Вибирайте сонячне добре провітрюване місце. Барбарис погано росте навіть у півтіні. Уникайте протягів. Якщо кущ посадити у правильному місці, то він довго буде радувати вас прекрасним багатим кольором листя і смачними корисними ягодами.

3. Садимо правильно

Яма для посадки барбарису повинна бути не дуже глибокою. На дно кладеться дренаж – щебінь, бита цегла. Обов'язково треба додати крейду, вона збагатить грунт і в той же час трохи «зв'яже» дренаж.

Потім додають суміш перепрілого гною, родючого грунту, лісової землі і піску. Все в рівних пропорціях, за бажанням, піску можна класти побільше для хорошої прохідності води при поливі. Додайте мінеральні добрива (суперфосфат або сірчанокислий калій згідно інструкції) і золу. Кущ садять таким чином, щоб коренева шийка залишалася на поверхні.

Догляд

Полив – протягом сезону не більше 2-х разів на місяць.

Удобрюють – навесні (азотні добрива або перепрілий гній) і восени – мінеральні добрива. Один раз в три роки грунт розкислюють доломітовим борошном або вапном.

Обрізка – проводити акуратно, в дуже товстих рукавичках. Формують кущ ранньою весною – на початку березня – квітні. Обов'язково проводити санітарну обрізку – прибирати сухі гілки, слабкі або ті що ростуть усередину куща.

На зиму кущ обертають нетканим матеріалом або мішковиною. Пристовбуровий простір утеплюють мульчею або ялиновим гіллям. Цього в умовах досить м'якої зими Україна буде досить.

Розмноження

Барбарис чудово розмножується і робити це можна в будь-який час. Розрізняють декілька способів:

Живцями

Годяться для розмноження зелені та задерев'янілі живці, але краще приживаються перші. Їх готують влітку. Нарізають і опускають на один місяць в воду, потім садять в грунт – можна в окремо виділене місце на ділянці або теплицю. Беріть гілочки без листя. На зиму краще їх укрити. Залиште їх до весни, а з настанням стабільних теплих днів – висаджуйте на постійне місце.

Насінням

Можна купити готове насіння або зібрати матеріал самим. Якщо ви зібрали насіння самі, то спочатку треба їх добре промити. Потім будь-яке насіння повинні пройти стратифікацію. Для цього їх відправляють «вилежатися» в піску в прохолодному місці або закопують в сніг.

Деякі садівники вважають за краще садити насіння барбарису восени, а паростки вже пересаджувати відразу на постійне місце. Якщо ви віддали перевагу варіанту штучної стратифікації, тоді дістаньте їх у квітні-травні і посадіть. Можна спершу в горщики. І при появі паростків пересадите на постійне місце.

Розподіл куща

Найпростіший, доступний та гарантований спосіб. Викопуйте кущ і акуратно починайте ділити його. Для кращого і менш болісного поділу, можна спершу кущ добре вимочити, він стане м'яким і буде легко піддаватися поділу. Якщо процес йде з труднощами, застосуєте секатор або ніж. Молоді відростки прибрати, присипати золою або товченим активованим вугіллям. Материнський кущ садіть назад, а молоді саджанці стандартним методом, описаним вище.

Популярні сорти барбарису

Всього налічується 175 видів і 485 сортів цього прекрасного декоративного куща. Найбільш поширеними та популярним серед тих хто його купує в нашому магазині є:

Барбарис звичайний

Інша його назва – барбарис їстівний. Висота куща до 2 м. Засухостійкий, світлолюбний, добре себе почуває на пухких грунтах. Ефектно виглядає в групових посадках, і в композиції з іншими чагарниками. Плоди широко використовуються в їжі: в плові, компотах і маринадах. Дуже красиве листя зелене – влітку, багряне – восени.

Барбарис Тунберга

Невисокий красивий чагарник, до півметра заввишки. Листя овальне, злегка загострене: знизу синього кольору, зверху – зеленого. З настанням осені вони червоніють. Красиві квіти жовтого відтінку з'являються в травні, ягоди – червоні, дозрівають в кінці вересня.

Барбарис оттавський

Названий на честь своєї Батьківщини – Канади. Був виведений в Оттаві шляхом схрещування барбарису звичайного і Тунберга. Відрізняється зимостійкістю, невибагливістю і швидкістю зростання. У нього м'які шипи. Залежно від сорту восени стають жовтими або червоними. Цвіте жовтими квітками. Плоди червоні.

Доставка і оплата

Наш інтернет магазин здійснює доставку замовлень службами "Нова пошта" та "Укрпошта". Оплатити замовлення можна при отриманні післяплатою так і відразу онлайн. Саджанці барбарису доставляються в спеціальній упаковці, що гарантує їх збереження.