Насіння тютюну

В наявностi
Код товару: 400235
0
Тютюн Дюбек - Популярний орієнтальний тютюн курильний дуже відомий, і в різних країнах світу. Вплив на популярність в першу чергу мали смак та аромат. Вони спроможні подарувати більш навіть ніж очікувалось задоволення курцеві. А якщо взяти до уваги, ..
6.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400979
0
Тютюн - однорічна рослина формується заввишки до 2 метрів. Посадка та догляд: Вирощується даний сорт посівом у відкритий ґрунт, а також посівом під плівку. Для розсади насіння висівають у лютому - березні до появи 6 повноцінних листків. Пересадка н..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400317
0
Тютюн Берлі - найбільш популярний сорт тютюну який користується великою популярністю завдяки високій врожайності. Використовується тютюн Берлі для куріння.Особливості рослини:Рослина формує компактний кущ висота якого досягає 150 см. Період дозріванн..
6.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400282
0
Тютюн Герцеговина Флор - У рослини сорту Герцеговина Флор дуже овальні,нагадують невелику кулю листочки, широкі (28 см). Листя жовте, зелене. Квітки невеликі, світлого рожевого кольору. Листя на кущі багато, їх довжина не перевищує 50 см. З тютюну Г..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400288
0
Тютюн Дюбек - однорічна рослина формується заввишки до 2 метрів. Посадка та догляд:Вирощується даний сорт посівом у відкритий ґрунт, а також посівом під плівку. Для розсади насіння висівають у лютому - березні до появи 6 повноцінних листків. Пересадк..
6.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Насіння тютюну

НазваЦіна
Тютюн Берлі 550-600 шт6.99 грн
Тютюн Дюбек 500 н WOS6.99 грн
Тютюн Курильний 1000 шт Геліос5.99 грн
Тютюн Вірджинія Голд 550-600 шт6.99 грн
Тютюн Герцеговина Флор 500 н WOS6.99 грн
Кориснi статтi
15.10.2017
Багаторічні люпини - окраса саду
Багаторічні люпини - окраса саду
Люпин належить до роду бобових. Сама назва перекладається як вовк і дуже часто квітку називають "вовчими бобами". У природі ростуть люпин у середземноморському африканському регіоні та Західній півкулі. Це все дикорослі види, але в садівництві найпопулярнішими є гібридні види, які були виведені селекціонерами і на сьогоднішній день активно вирощуються в садах і на клумбах...
31.10.2018
Хризантема: чому не цвіте, як пересадити та інші проблеми догляду
Хризантема: чому не цвіте, як пересадити та інші проблеми догляду
Осінь - поступово зникають фарби, опадає листя, а небо стає все темніше. Повітря трохи гірке на смак. Цвітуть хризантеми - останній подих літа, що минає. Це дивовижна рослина, природне витонченість якого відточувалося століттями спрямованої селекції, вчинене в своїй красі...
20.08.2018
Як продовжити свіжість букету квітів
Як продовжити свіжість букету квітів
Вирощуючи рослини ви напевно не раз прикрашали ними будинок і дарували букети з клумби близьким людям. А чи знали ви, що термін життя композиції безпосередньо залежить від її складу? Так є квіти, які відмінно уживаються разом, а деякі рослини зовсім не терплять «сусідів». У цій статті розберемо, які квіти можна комбінувати, а які ні...
-->