Розсада дельфініуму

Продано
Немає в наявностi
0
Дельфініум махровий Магічний Фонтан суміш - трав’яниста рослина яка безперечно стане однією із найбільш популярний сортів. Квіти часто використовують для декоративного оформлення прибудинкової території, а також зрізу у квіткові композиції. Особливос..
59.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Дельфініум великоквітковий Саммер суміш - серія ранніх низькорослих рослин . Квітки мають красивий вигляд у посадці одразу декількох саджанців поряд. Особливості сорту: • багаторічна рослина; • надежить до карликових рослин; • висотою стебла 30-35 см..
59.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Розсада дельфініуму

НазваЦіна
Дельфініум великоквітковий Саммер суміш в горщику 0,5 л59.99 грн
Дельфініум махровий Магічний Фонтан суміш в горщику 0,5 л59.99 грн
Кориснi статтi
27.07.2017
Прекрасна весняна квітка  — мускарі
Прекрасна весняна квітка — мускарі
Рослину мускарі ще називають мишачим гіацинтом або гадючою цибулею. Належить до роду спаржевих, собою являє довге стебло, прикрашене суцвіттям красивих квітів. Налічується понад 60 видів, які ростуть у лісах, а також на схилах гір. Часто висаджують як бордюрні...
17.02.2018
Веселковий спараксис у вашому саду
Веселковий спараксис у вашому саду
Спараксис - це райдужна рослина, належить до сімейства ірисових. Попри свою вибагливість це дуже популярна квітка. Вона яскрава і її цвітіння дійсно заворожує. Розпускається в травні і радує своєю красою до червня місяця. ..
30.07.2020
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс (в перекладі з латині означає гордість) - цибулинна рослина, призначене для багаторічного вирощування. Вирощують амариліс не тільки в горщику на підвіконні, але і в саду, тобто на відкритому ґрунті. Як це робити ми розповімо вам в цій статті...
-->