0
0

Орієнтальні лілії

Код товару: 100070
0
Лілія Willeke Alberty (Вілкі Алберті) має надзвичайне, ніжне забарвлення. Блідо-рожевий колір у поєднанні з білим виглядає ніжно та тендітно. Така лілія прикрасить ваш сад та наповнить його романтичним та мрійливим настроєм.Висаджують лілію навесні у..
23.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100197
0
Лілія Viviana - багаторічна рослина яка не потребує великих зусиль для вирощування. Чудово підходить для декоративного оформлення прибудинкових територій. Особливості сорту: • орієнтальна лілія; • злегка гофровані пелюстки насичено малинового забарвл..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100145
0
Лілія Tigermoon (Тайгермун) - гібридний сорт лілій. Квіти мають досить цікаве забарвлення. Пелюстки яскраво- жовтого забарвлення з білим ободком та безліччю темно-червоних цяток. У висоту даний сорт досягає 100 см з великими в діаметрі квітами 20-25 ..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100146
0
Лілія Tiger woods (Тайгер вудс) - красива східно-гібридна лілія, яка стане прекрасною окрасою Ваших садів. Даний сорт користується популярністю завдяки своїй незвичній окрасі. Пелюстки лілії Тайгервудс мають ніжно біле забарвлення з червоною полоскою..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100144
0
Лілія Tiber (Тайбер) - чарівний представник орієнтальних лілій, які стануть прекрасним доповненням Вашої присадибної ділянки. У висоту дана рослина досягає 100-120 см з великими квітами, в діаметрі близько 20 см. Міцні стебла вкриті темно-зеленими ли..
20.89 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100090
4
Прекраснабіла лілія приваблює погляди та виглядає надзвичайно гарно. Білий колір квіткипрекрасно поєднується з рожевим обрамленням пелюсток.& У висоту така лілія сягає до 110 см, діаметрквітів 15-20 см. Пелюстки надзвичайно ніжні та тендітні, їх біл..
32.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100052
0
Лілія «звіздар» або «астролог» - одна з найбільш популярних східних лілій протягом багатьох років. Але для українських квітникарів, це новинка. Як і інші орієнталки вона приваблює своїми великими яскравими квітками з крапом та стійким приємним аромат..
15.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100088
5
Яскраварожево-біла лілія Starfighter (Старфайтер)стане окрасою вашої клумби.& Належитьлілія до типу Орієнтальних. У висоту сягає 80-110 см, діаметр квітів складає 15см. Пелюстки квітки яскравого рожевого кольору з білим обрамленням.& Висаджувати та..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100051
0
Ця орієнтальна лілія демонстрація великої і клопіткої роботи селекціонерів. Білі пелюстки з бордовою серединкою, що всипана великими темними точками-веснянками, привертають увагу здалеку, а якщо до них спробувати придивитися, то вони зачарують вас не..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 100143
2
Лілія Sorbonne (Сорбонна) - даний сорт відноситься до Орієнтальних лілій з чудовим ароматом. Міцні та м'ясисті стебла у висоту досягають 100-110 см з великим діаметром близько 20-25 см. Квіти рожевого забарвлення з безліччю темно-червоних цяток по вс..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100185
0
Лілія Riverdale - білосніжно красива квітка. Використовується дана лілія для декоративного оформлення квітника, а також для зрізу у букетні композиції. Особливості сорту: • представник орієнтальних лілій; • висота рослина досягає 110 см; • діаметром..
29.59 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100083
4
Червоналілія Red empire (Ред емпіре) стане прекрасним доповненням вашого саду.Лілія квітка Ред емпіре& належить до типу орієнтальних, у висоту сягає 60-80 см, розмір цибулини 12/14.Висаджуютьлілію навесні в квітні у добре дренований, легкий грунт на ..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100139
0
Лілія Queenfish (Квінфіш) - новий представник лілій, який за короткий термін здобув велику прихильність серед поціновувачів цієї благородної квітки. Надзвичайно красивий бутон, пелюстки якого ніжно-рожевого забарвлення з білими кінчиками. Стійкий та ..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100035
0
Якщо придивитися до квіток цієї лілії, то можна помітити незвичайну будови пелюсток в бутоні. Воно складається з двох шарів. Верхній - три широких пелюстки і нижній - ще три, але вужчих насиченого рожево-фіолетового кольору з вкрапленнями. У висоту л..
27.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100099
0
Рожева лілія Paradero (Парадеро) приваблює погляди своїм красивим та ніжним окрасом. Поєднання рожевого та білого кольору квітки виглядає чарівно та елегантно. Належить ліліяПарадеро до типу орієнтальних лілій, у висоту сягає 60-80 см, розмір цибулин..
14.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100100
2
Лілія квітка Millesimo (Мілесімо) приваблює погляди своєю красою та ніжним окрасом. Лілія білого кольору обрамлена ніжною рожевою лінією. Поєднання таких ніжних та красивих кольорів виглядає надзвичайно елегантно. Лілія Мілесімо належить до типу оріє..
18.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100101
0
Яскравалілія квітка стане справжньою родзинкою вашого квітника. Лілія lodi (Лоді)& відноситься до типу орієнтальних, у висотусягає 100-120 см, розмір цибулини 12/14. & Така ніжна та водночас яскраваквітка буде чудово виглядати серед ряду інших ваших..
11.95 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100081
0
Ліліїяскравих відтінків Kavery (Кавері)надзвичайно гарно виглядатимуть у вашому саду серед квіткового різноманіття. & Теплий, сонячний відтінок лілій буде доповнюватизагальну стилістику вашого саду.У висотулілії Кавері сягають 80-110 см. Прекрасні кв..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100094
3
Ліліяквітка Ice& Dancer (Айс денсер) виглядаєнадзвичайно красиво. Відноситься до типу орієнтальних гібридів, у висоту сягає100-120 см, розмір цибулини 14/16. Таку красиву лілію можна вирощувати не лише в саду, а й на зрізку. Ліліюназивають квіткою ща..
21.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100135
0
Лілія Hocus Pocus (Фокус Покус) - даний сорт лілій відрізняється максимально найбільшим діаметром квітів, що сягає близько 30 см. Ніжно-рожеві бутони мають красиву жовту полоску посередині пелюсток. Великі бутони з'являються з початку літа та розташо..
21.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100133
0
Лілія Firebolt (Фаерболт) - чарівний гібридний сорт лілій, який зачарує своїм незвичайним забарвленням пелюсток. Висаджують цибулини лілії Фаерболт на глибину 15 см в пухких грунт з великою кількістю добрив. Посадку здійснюють в середині весни або ж ..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100150
0
Лілія Fata Morgana (Фата Моргана) - представник махрової гібридної лілії, який наповнить сад яскравими барвами. Сорт Фата Моргана характеризується великими квітами діаметром 18 см. Бутон з жовтими пелюстками махрової-чашоподібної форми. Рослина форму..
44.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100149
0
 Лілія Elodie (Елоді) - неперевершена новинка. Сорт Елоді відноситься до типу азіаток гібридного походження. Часто даний сорт лілій можна зустріти в групових посадках. Красиві квіти махрової форми, пастельно-рожевого забарвлення. Діаметром бутони дос..
36.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100130
0
Лілія Dynamite (Динаміт) - представник орієнтальних лілій, який вигідно відзначається від інших представників даного типу. Яскраві квіти рожевого забарвлення з червоними плямами на пелюстках. Лілія формує міцні стебла висотою до 90 см з надзвичайно к..
21.99 грн.
Немає в наявностi
Роман 2021-04-11
Дуже гарні цибулинки всі чистенькі і дуже гарними ростками
Кравченко Роза 2021-04-04
Посылку получила, все хорошо. Дякую.
Елена Кипрач 2018-08-30
Очень ждала,когда зацветет. Но была крайне расстроена,когда вместо нежной millesimo зацвела вторая The Edge. Очевидно перепутали луковицы и мне пришло две одинаковых. 

Каталог орієнтальних лілій в інтернет магазині Matla Flowers

Орієнтальна лілія з'явилася в наших квітниках завдяки успішній селекційній роботі в результаті схрещування східно-азійських видів лілій. Саме тому вона відома професіоналам і аматорам під загальною назвою «східна». Відмінною особливістю цієї рослини є наявність досить великих квітів з різною формою пелюсток. Забарвлення їх і аромат також надзвичайно різноманітний. А здатність цвісти досить тривалий час відіграє велику роль при формуванні на клумб безперервного цвітіння. Найголовніше при цьому - точно підібрати сорти лілій, в залежності від їх часу розкриття бутонів.

Як вирощувати східні лілії

Величезний, шикарний кущ, непередаваний аромат, великі барвисті суцвіття, діаметр, яких часом досягає 25 см, смарагдова зелень листя - це все, чим славиться східна лілія. Догляд за нею вимагає певних зусиль, але старання досвідченого садівника при цьому будуть винагородженні повністю.

Так що ж потрібно рослині для того, щоб він вражав всіх своєю красою? Перш за все, слід відзначити наступні умови:

  • сонячне місце;
  • добре дренований і удобрений грунт;
  • підгодівля в період активного росту;
  • пересадка кущів раз в 4 - 5 років;
  • зимівля східних лілій повинна відбуватися під укриттям під водонепроникним матеріалом.

З приводу останнього пункту потрібно сказати, що «ховати» цибулинки лілій в землю необхідно тільки восени, в період дощів. Плівку треба укладати так, щоб вона не торкалася землі, і при цьому дозволяла пропускати повітря для провітрювання. Після приходу морозу і промерзання грунту укриття знімають, а місце зимування цибулин присипають мульчою з опалого листя або шару торфу.

Розмноження квітки проводиться шляхом розподілу цибулин. Цю процедуру проводять після остаточного припинення періоду цвітіння. Розділені цибулини відразу розсаджують у відкритий грунт на відстані 20 - 25 см один від одного.

Як вибрати посадковий матеріал

До уваги квітникарів наш магазин пропонує каталог східних лілій, де є величезна кількість різних видів рослин з цієї категорії. Для тих, хто не може зробити свій вибір, ми рекомендуємо ознайомитися з фото прямо на сторінці кожного сорту. При виборі враховуйте висоту рослин і їх можливих сусідів на клумбі. Тому що високі лілії будуть затінювати інші квіти і через це вони можуть загинути. До того ж будь-які квіти більш витончено виглядають в композиції на клумбі, а її потрібно продумати заздалегідь.

Замовляючи орієнтальні лілії для посадки, ви гарантовано отримаєте добірний матеріал для вирощування в своєму саду. При цьому доставка буде здійснена своєчасно і оперативно за допомогою Нової пошти або Укрпошти за вашим вибором.