Саджанці лимонника

В наявностi
Код товару: 500097
0
10.99 грн.
Продано
саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 230001
0
Лимонник - чудовий представник ліанних чагарників. Відноситься даний сорт до сімейства лимонникових (магнолієвих). Родом даний сорт рослини йде з Китаю, але за доволі короткий час він став одним з лідером серед ягідних рослин. Особливості сорту: • л..
76.49 грн.
Немає в наявностi

Вартість Лимонник

НазваЦіна
Добриво Майстер для цитрусових 14-16-18 25г10.99 грн
Добриво Компо Експерт Новатек для плодово-ягідних культур 15-3-20 (весна-літо) 1кг172.49 грн
Лимонник76.49 грн

Про користь аґрусу, чорної смородини та полуниці знають усі. Багато хто саме для того і купує саджанці плодових дерев і ягід, щоб зміцнити здоров'я. Але є ті, для кого вирощування найрідкісніших і найекзотичніших рослин у наших широтах мають особливий інтерес. Як для тих покупців, хто хоче підвищити свій імунітет за рахунок корисних плодів, так і для тих, хто захоплюється садівництвом, у нас є чимало приємних сюрпризів. І один з них - це можливість в одному інтернет-магазині Matla-flowers купувати незліченну кількість розсади. Навіть досить-таки рідкісної рослини, лимонника, саджанці ви у нас знайдете. А це означає, що ту рослину, яка, згідно зі східними віруваннями, може позбавити від найрізноманітніших недуг, її ви зможете придбати.

Ми пропонуємо вам широкий асортимент високоякісних саджанців лимонника, які будуть відмінно плодоносити і в нашому кліматі. Рослини, яка колись росла на схилах лісів тільки в Китаї, Японії та Кореї.

Саджанці лимонника

Складно повірити, але лимонник китайський вирощують ось уже понад 250 років. І настільки значуще число безумовно вказує на дивовижну корисність рослини. Саме його можна віднести і до стійких до шкідників культур.

Як показує практика, такі хвороби, як борошниста роса, фузаріоз становлять небезпеку. Найрізноманітніші ж несприятливі погодні умови майже не мають негативного впливу. Тому є сенс купити лимонник і виростити його у себе на ділянці або в саду. Адже багато сил і старань він не потребуватиме, буде добре плодоносити. А отже слід купити саджанці лимонника, щоб встигнути вчасно здійснити його посадку. 

Посадка лимонника

Вивчивши результативність посадок у різні періоди, досвід садівників, ми можемо рекомендувати вам замовити саджанці лимонника у вересні. Для того, щоб ви мали можливість здійснити осінню посадку на початку або в середині жовтня, до морозів. Крім цього, ви маєте можливість придбати розсаду лимонника за гарною ціною і навесні. Висадка рослин передбачена і після останніх заморозків, наприкінці квітня або на початку травня.  

Саме тому, ще до того, як ви замовите посадковий матеріал з нашого каталогу, вам бажано обрати правильно локацію. Якщо ви зацікавлені не тільки в рясному цвітінні, а й великих урожаях. У цьому випадку є одна порада: садіть лимонник там, де якомога довше присутнє яскраве сонячне світло. Тінь і півтінь негативно позначається на якості росту і розвитку молодих саджанців. Як, утім, і не зовсім правильно підібраний для рослини, родом зі Сходу, ґрунт. Для того, щоб лимонник давав гарні врожаї, потрібно, щоб він ріс у легкому і багатому перегноєм ґрунті. Підійде цій рослині тільки добре дренований ґрунт, який виключає навіть мінімальний застій води. Посадка дво-трирічних саджанців здійснюється в неглибокі, сорокасантиметрові лунки. Діаметр таких заглиблень не повинен за значенням перевершувати 70 см, а мінімальний діаметр, якщо рослини невеликі, може становити і 60 см. 

Як показує практика, покладений на дно ямки дренаж, приготована ґрунтосуміш із перегною і листового компосту, змішаних із суперфосфатом і деревною золою - це запорука того, що рослина швидко приживається і буде правильно розвиватися. Тому слід не помилитися зі співвідношенням елементів складу. 

Полив лимонника

Розпушування і полив, видалення бур'янів - усе це обов'язкові заходи з догляду за лимонником. Тому їх своєчасність дуже важлива. Крім цього, на результат впливає і якість кожного заходу, тому хочемо приділити підвищену увагу поливу.

  • Його потрібно здійснювати регулярно, але з деякою періодичністю. Важливо врахувати, що тільки в період вегетації полив потрібен рясний та інтенсивний. В інші періоди помірного поливу буде достатньо.
  • Значення має не тільки, скільки потрібно вологи, а й у який час слід здійснювати процес. У період вегетації достатньо 6 відер води, наприклад. А ось в інші періоди всього 2-3 відер буде достатньо.
  • У спекотне літо лимонники потребують рясного весняного обприскування.
  • У дощове літо інтенсивність поливів має бути скорочена до граничного мінімуму. 

Підживлення лимонника

Зазвичай у перші кілька років, не враховуючи посадкового прикорму, саджанці не удобрюють. Через кілька років 1-2 рази в ґрунт допустимо вносити органічні добрива, курячий послід, наприклад. Мульчування перегноєм ви також можете розглядати як один з варіантів прикорму. Коли настає цвітіння рослин, які вже неодноразово плодоносили, то їх удобрюють. У цьому разі знадобиться ще одне, повторне підживлення, після цвітіння. Пропонуємо вам якісні добрива недорого, з їх доставкою поштою. У нас ви можете здійснювати роздрібні та оптові придбання. 

Кориснi статтi
27.06.2017
Тюльпан - романтичний провісник тепла з Персії
Тюльпан - романтичний провісник тепла з Персії
Кожної пори року властивий неповторний шарм і чарівність, однак саме настання весни змушує серця тремтіти і битися частіше без видимої причини. Особливого магічного флеру сезону додають його ароматні супутники – квіти. Проліски – перші вісники весни, що проглядаються з-під снігу вже в березні, але, на жаль, радують своєю ніжною красою лише кілька тижнів...
27.06.2017
Ірис - палітра унікальних запахів, поступається тільки красоті бутона
Ірис - палітра унікальних запахів, поступається тільки красоті бутона
Ірис поєднює в собі всі можливі переваги квітів. Гама кольорів включає в себе найнеочікуваніші відтінки, починаючи з білого та завершуючи пурпуним забарвленням, за що саме, рослина отримала назву «Веселка» (з грецької). Палітра ароматів не менш широка і різноманітна...
-->