Саджанці чорноплідної горобини (аронії)

-25%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500097
0
9.19 грн.6.89 грн.
Немає в наявностi
Продано
саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 226002
0
Аронія Неро - високоврожайний плодовий чагарник відзначається вираженим плодоношення. Даний сорт в народі часто називають “чорною горобиною”. Ягоди даного сорту користуються великою популярністю завдяки високому вмісту поживних речовин. Особливості ..
85.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 226001
0
Аронія Вікінг - часто даний сорт називають чорноплідна горобина. Відзначається аронія не тільки рясним плодоношенням але й для декоративного оформлення садів. Плодоношення куща можна отримати вже на наступний рік після посадки. Даний сорт відзначаєть..
85.49 грн.
Немає в наявностi

Вартість Аронія (Чорноплідна горобина)

НазваЦіна
Аронія Вікінг85.49 грн
Аронія Неро85.49 грн
Добриво Майстер для цитрусових 14-16-18 25г6.89 грн

Ви перебуваєте в пошуках чогось особливого? Бажаєте посадити в саду щось корисне, а разом з тим і дуже оригінальне. Ми рекомендуємо купити чорноплідну горобину, яка з дуже великою ймовірністю вас дуже вразить. Адже рослина - це ніщо інше, як унікальний гібрид. І навіть назва вказує на його неповторність. У перекладі назва рослини іменуються як "користь". А отже сумнівів немає, слід купити саджанці чорноплідної горобини, смаком і користю плодів якої ви зможете насолоджуватися в сезон. Якщо полюбляєте вирощувати самостійно найрізноманітніші рослини, регулярно купуєте для себе саджанці плодових дерев, ми запрошуємо вас до тривалої співпраці.

Саджанці чорноплідної горобини

Якщо тільки за зовнішнім виглядом саджанці цієї рослини впізнати складно, то смак плодів її не сплутати ні з якими іншими. Тільки недосвідчена людина в садівництві може помилково назвати плоди чорницею або чорною смородиною. Досвідченим же фахівцям впізнати чорноплідну горобину за формою ягід не складе труднощів. Що вже говорити про смак, який має точний індивідуальний нарис. Терпкість і кислинка в єдиному поєднанні створюють неповторний смак, а в'язкість тільки лише примножить його яскравість. Але виростити горобину не так просто, тому до процесу ми рекомендуємо підготуватися заздалегідь.

Тільки одного вашого рішення купити аронію, саджанці чорноплідної горобини може виявитися замало. Слід мати точне уявлення про те, де ви будете їх висаджувати. А ще важливо купувати посадковий матеріал тільки у надійного продавця, тому ми і пропонуємо свою допомогу. 

Купуючи саджанці в інтернет-магазині Matla-flowers, ви виключаєте можливі складнощі, адже рослини вирізняються здоров'ям, а значить приживуться. Додатково є впевненість у тому, що родючість у придбаних недорого саджанців буде висока.

Для наших покупців представлена можливість вибирати сорти за оптимальними цінами, і паралельно купувати добрива. Про полив і прикорм ми поговоримо далі. Зараз же уточнимо деякі моменти щодо асортименту і сортів.

Посадка чорноплідної горобини

Цікаво, що сама аронія з'явилася в Північній Америці. Там же вона вважалася тільки прикрасою садів і квітників. При схрещуванні з іншими культурами вона проявила себе зовсім інакше. Точніше, склад плодів здивував навіть генетиків і селекціонерів. Чорноплідна аронія і горобина породили на світ (якщо можна так висловитися) під час схрещування напрочуд корисну рослину. До речі, про те, що плоди настільки корисні, дізналися тільки через роки.

Збільшенням кількості сортів займаються в усьому світі, тому не можна говорити про те, що нас не чекають ще сюрпризи. Зараз же ми пропонуємо вам вибрати з каталогу аронію "Вікінг" або аронію "Неро". Кожен із сортів вельми цікавий як у плані вирощування, так і за смаковими якостями. 

Головне тільки не допустити помилок з посадкою! Врахуйте, що чагарник у середньому заввишки 3 метри має досить-таки розкидисту крону. Тому найближчі сусіди мають бути розміщені не ближче 3 метрів. Що стосується посадки, то заглиблення має бути не менше 50 см. Але, насправді, тільки за фактом, оцінивши кореневу систему, можна говорити про точні цифри. 

Зверніть увагу! До речі кажучи, вирішивши купити саджанці чорноплідної горобини, слід пам'ятати, що від їхнього здоров'я залежить результат. Тому після доставки поштою саджанців важливо завжди уважно їх оглядати.

Зазвичай висаджують чорноплідну горобину восени, але й весна не є винятком. По суті, до появи бруньок можна займатися посадкою. До речі, не висаджуйте ближче до цієї рослини вишню. Імовірність нападу шкідників одного виду на обидві рослини дуже велика.

Візьміть на замітку! Ґрунт має бути таким: перегній змішують із верхнім шаром землі. Далі додають торф і суперфосфат, не більше 60 грамів сірчанокислого калію.

Чи обрізати рослину? Так, зазвичай після посадки залишають пеньки заввишки до 20. Наявність бруньок на пеньках є обов'язковою.

Полив чорноплідної горобини

Початок вегетації у рослини - це час інтенсивних поливів. Як і момент формування плодів, коли рослина відчуває підвищену потребу у волозі. Поливати рослину слід на відстані 30 см від куща в попередньо створені заглиблення. Для дорослих рослин норма поливу становить 2-1 відра за один раз. 

Добрива для чорноплідної горобини

Якщо ви знайшли відповідь на запитання, де можна купити чорноплідну горобину, то і добрива ви можете купити у нас. Ми пропонуємо вам добриво "Мастер", яке ви маєте можливість замовити в потрібних кількостях з доставкою у ваше місто.

Кориснi статтi
30.01.2019
Подарунок кожному клієнту. Протягом всього сезону '' Осінь 2019''
Подарунок кожному клієнту. Протягом всього сезону '' Осінь 2019''
При замовленні товару на суму 150 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. При замовленні на 300 грн - в подарунок 3 Тюльпани Міх. При сумі в 600 грн - 10 Тюльпанів Міх. При оформленні замовлення на суму в 850 грн Вас чекає подарунок у10 Тюльпанів Міх і + безкоштовна доставка!..
20.05.2018
Як виростити півонію в горщику
Як виростити півонію в горщику
Багато садових культур можна посадити та виростити не тільки у себе на ділянці, але і в домашніх умовах. До однієї з таких рослин відносять чудові та ароматні півонії...