Саджанці чорноплідної горобини (аронії)

В наявностi
Код товару: 500097
0
10.99 грн.
Продано
саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 226002
0
Аронія Неро - високоврожайний плодовий чагарник відзначається вираженим плодоношення. Даний сорт в народі часто називають “чорною горобиною”. Ягоди даного сорту користуються великою популярністю завдяки високому вмісту поживних речовин. Особливості ..
85.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 226001
0
Аронія Вікінг - часто даний сорт називають чорноплідна горобина. Відзначається аронія не тільки рясним плодоношенням але й для декоративного оформлення садів. Плодоношення куща можна отримати вже на наступний рік після посадки. Даний сорт відзначаєть..
85.49 грн.
Немає в наявностi

Вартість Аронія (Чорноплідна горобина)

НазваЦіна
Добриво Майстер для цитрусових 14-16-18 25г10.99 грн
Аронія Вікінг85.49 грн
Аронія Неро85.49 грн

Ви перебуваєте в пошуках чогось особливого? Бажаєте посадити в саду щось корисне, а разом з тим і дуже оригінальне. Ми рекомендуємо купити чорноплідну горобину, яка з дуже великою ймовірністю вас дуже вразить. Адже рослина - це ніщо інше, як унікальний гібрид. І навіть назва вказує на його неповторність. У перекладі назва рослини іменуються як "користь". А отже сумнівів немає, слід купити саджанці чорноплідної горобини, смаком і користю плодів якої ви зможете насолоджуватися в сезон. Якщо полюбляєте вирощувати самостійно найрізноманітніші рослини, регулярно купуєте для себе саджанці плодових дерев, ми запрошуємо вас до тривалої співпраці.

Саджанці чорноплідної горобини

Якщо тільки за зовнішнім виглядом саджанці цієї рослини впізнати складно, то смак плодів її не сплутати ні з якими іншими. Тільки недосвідчена людина в садівництві може помилково назвати плоди чорницею або чорною смородиною. Досвідченим же фахівцям впізнати чорноплідну горобину за формою ягід не складе труднощів. Що вже говорити про смак, який має точний індивідуальний нарис. Терпкість і кислинка в єдиному поєднанні створюють неповторний смак, а в'язкість тільки лише примножить його яскравість. Але виростити горобину не так просто, тому до процесу ми рекомендуємо підготуватися заздалегідь.

Тільки одного вашого рішення купити аронію, саджанці чорноплідної горобини може виявитися замало. Слід мати точне уявлення про те, де ви будете їх висаджувати. А ще важливо купувати посадковий матеріал тільки у надійного продавця, тому ми і пропонуємо свою допомогу. 

Купуючи саджанці в інтернет-магазині Matla-flowers, ви виключаєте можливі складнощі, адже рослини вирізняються здоров'ям, а значить приживуться. Додатково є впевненість у тому, що родючість у придбаних недорого саджанців буде висока.

Для наших покупців представлена можливість вибирати сорти за оптимальними цінами, і паралельно купувати добрива. Про полив і прикорм ми поговоримо далі. Зараз же уточнимо деякі моменти щодо асортименту і сортів.

Посадка чорноплідної горобини

Цікаво, що сама аронія з'явилася в Північній Америці. Там же вона вважалася тільки прикрасою садів і квітників. При схрещуванні з іншими культурами вона проявила себе зовсім інакше. Точніше, склад плодів здивував навіть генетиків і селекціонерів. Чорноплідна аронія і горобина породили на світ (якщо можна так висловитися) під час схрещування напрочуд корисну рослину. До речі, про те, що плоди настільки корисні, дізналися тільки через роки.

Збільшенням кількості сортів займаються в усьому світі, тому не можна говорити про те, що нас не чекають ще сюрпризи. Зараз же ми пропонуємо вам вибрати з каталогу аронію "Вікінг" або аронію "Неро". Кожен із сортів вельми цікавий як у плані вирощування, так і за смаковими якостями. 

Головне тільки не допустити помилок з посадкою! Врахуйте, що чагарник у середньому заввишки 3 метри має досить-таки розкидисту крону. Тому найближчі сусіди мають бути розміщені не ближче 3 метрів. Що стосується посадки, то заглиблення має бути не менше 50 см. Але, насправді, тільки за фактом, оцінивши кореневу систему, можна говорити про точні цифри. 

Зверніть увагу! До речі кажучи, вирішивши купити саджанці чорноплідної горобини, слід пам'ятати, що від їхнього здоров'я залежить результат. Тому після доставки поштою саджанців важливо завжди уважно їх оглядати.

Зазвичай висаджують чорноплідну горобину восени, але й весна не є винятком. По суті, до появи бруньок можна займатися посадкою. До речі, не висаджуйте ближче до цієї рослини вишню. Імовірність нападу шкідників одного виду на обидві рослини дуже велика.

Візьміть на замітку! Ґрунт має бути таким: перегній змішують із верхнім шаром землі. Далі додають торф і суперфосфат, не більше 60 грамів сірчанокислого калію.

Чи обрізати рослину? Так, зазвичай після посадки залишають пеньки заввишки до 20. Наявність бруньок на пеньках є обов'язковою.

Полив чорноплідної горобини

Початок вегетації у рослини - це час інтенсивних поливів. Як і момент формування плодів, коли рослина відчуває підвищену потребу у волозі. Поливати рослину слід на відстані 30 см від куща в попередньо створені заглиблення. Для дорослих рослин норма поливу становить 2-1 відра за один раз. 

Добрива для чорноплідної горобини

Якщо ви знайшли відповідь на запитання, де можна купити чорноплідну горобину, то і добрива ви можете купити у нас. Ми пропонуємо вам добриво "Мастер", яке ви маєте можливість замовити в потрібних кількостях з доставкою у ваше місто.

Кориснi статтi
15.10.2017
Багаторічні люпини - окраса саду
Багаторічні люпини - окраса саду
Люпин належить до роду бобових. Сама назва перекладається як вовк і дуже часто квітку називають "вовчими бобами". У природі ростуть люпин у середземноморському африканському регіоні та Західній півкулі. Це все дикорослі види, але в садівництві найпопулярнішими є гібридні види, які були виведені селекціонерами і на сьогоднішній день активно вирощуються в садах і на клумбах...
31.10.2018
Хризантема: чому не цвіте, як пересадити та інші проблеми догляду
Хризантема: чому не цвіте, як пересадити та інші проблеми догляду
Осінь - поступово зникають фарби, опадає листя, а небо стає все темніше. Повітря трохи гірке на смак. Цвітуть хризантеми - останній подих літа, що минає. Це дивовижна рослина, природне витонченість якого відточувалося століттями спрямованої селекції, вчинене в своїй красі...
20.08.2018
Як продовжити свіжість букету квітів
Як продовжити свіжість букету квітів
Вирощуючи рослини ви напевно не раз прикрашали ними будинок і дарували букети з клумби близьким людям. А чи знали ви, що термін життя композиції безпосередньо залежить від її складу? Так є квіти, які відмінно уживаються разом, а деякі рослини зовсім не терплять «сусідів». У цій статті розберемо, які квіти можна комбінувати, а які ні...
-->