Мульча та соснова кора

-15%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600048
0
Соснова кора діаметром 3-5 см – прекрасний варіант для зимового мульчування рослин та дляприкрашання клумби. Кора сосни– це якісний та надійний матеріал, який захищає грунт від низьких температур,високої вологості та шкідників.& Корапідтримує сталу ..
54. грн.46. грн.
Немає в наявностi
-14%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600050
0
Корасоснова найчастіше використовується у двох випадках – в якості аксесуару длястворення красивої та вишуканої клумби, та як мульча для рослин.Мульча -це& додатковий шар, який захищає рослинивід холоду, високої вологості та різноманітних шкідників...
69. грн.59. грн.
Немає в наявностi
-15%
Продано
Немає в наявностi
0
Сосновакора – якісний матеріал, який використовується в садівництві для мульчуваннярослин та для прикрашання клумби. Коразахищає рослини від високої та дуже низької температури, підтримує сталутемпературу грунту, рівень вологості та рихлості. Кора ма..
54. грн.46. грн.
Немає в наявностi
-15%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600026
0
Соснова кора – натуральний матеріал, який використовується для мульчування рослинта прикрашання клумби. Кора надійно захищає рослини від низьких температур,різноманітних шкідників та високої вологості. Також корапідтримує сталу температуру грунту та ..
54. грн.46. грн.
Немає в наявностi
-16%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600047
0
Сосновакора діаметром 1-2 см підходить для того, аби створити гарну клумбу, прикраситисад. Також використовують кору для мульчування рослин на зиму. Шар мульчі зсоснової кори захищає рослини від холоду та перемерзання, шкідників,перезволоження грунту..
19. грн.16. грн.
Немає в наявностi
-16%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401554
0
Кора соснова найчастіше використовується у двох випадках – в якості аксесуару для створення красивої та вишуканої клумби, та як мульча для рослин. Мульча -це додатковий шар, який захищає рослини від холоду, високої вологості та різноманітних шкідникі..
19. грн.16. грн.
Немає в наявностi

Вартість Мульча та кора соснова

НазваЦіна
Кора соснова дрібна ФР (1-3 см) 1 л16 грн
Кора соснова ФР 2 (1-2 см)16 грн
Кора соснова ФР 2,5 (2-4 см)46 грн
Кора соснова ФР 4 (5-8 см)46 грн
Кора соснова ФР 5 (6-15 см)59 грн
Кора сосновая ФР 3 (3-5 см)46 грн

Мульчування для захисту саду

Використовуючи хвойну кору для мульчування можна створити неповторний, оригінальний дизайн клумби. Її позитивний вплив дозволяє істотно поліпшити стан рослин, оскільки сосна виділяє речовини, які є природними фітонцидами.

Мульчированием називається процес покриття землі спеціальними компонентами, що захищають квіти і рослини від бур'янів і бактерій. Соснова кора вважається одним з кращих варіантів, оскільки вона повністю натуральна, довговічна і широкодоступними. Також в якості мульчі можна застосовувати хвою, тирсу, і навіть гравій або гальку.

Необхідність мульчі в садівництві

Декоративна мульча з сосни знайшла застосування на городах, клумбах, альпійських гірках, в садах. Нерідко вона вживається для підвищення хімічних показників ґрунту. Завдяки цьому можна створити найкращі умови для саду та розвитку міцної та здорової флори в ньому. Сосна має лише один недолік: з часом вона піддається гниттю, тому періодично її потрібно замінювати. Хоча часто садівники вважають це навпаки перевагою, оскільки таким чином виходить натуральний гумус, грунт збагачується корисними речовинами, що природно позитивно впливає на рослини. Термін служби кори становить 3-4 роки, після закінчення цього часу її можна замовити в будь-якому місті, будь то Одеса або Київ.

Чому варто придбати мульчу з хвойних порід

Незаперечною перевагою цієї речовини є:

  • абсолютна натуральність;
  • можливість підтримувати вологість, температуру і рихлість грунту;
  • захист від бур'янів і негативних впливів навколишнього середовища на кореневу систему.

Виходячи їх цього, стає зрозуміло, що найбільш підходящий матеріал для мульчування - це кора соснова, купити яку можна на сайті за найдоступнішими цінами. Ми гарантуємо високу якість продукції, відсутність захворювань і шкідників в наш товар. Будь-якому клієнту надається вичерпна консультація по виниклих питань, а кожне замовлення виконується в максимально короткий термін. Використання мульчі для клумби та саду можна назвати ефективним рішенням для підтримки естетичного зовнішнього вигляду ділянки і здоров'я квітів, чагарників і дерев.

Кориснi статтi
13.06.2022
Як садити гладіолуси?
Як садити гладіолуси?
Якщо у вас є ділянка, то на ній слід обов'язково виростити гладіолуси! Чому? Це питання можуть поставити лише ті, хто не зачарований красою теплолюбної багаторічної квітки...
27.06.2017
Крокуси - як правильно садити, доглядати та розмножувати?
Крокуси - як правильно садити, доглядати та розмножувати?
А чи знаєте ви, що у світі є ідеальні квіти. Ті, які й зовні прекрасні, і пахнуть божественно. Дивовижні рослини, аналоги яким знайти складно. Ймовірно, ви задумалися, і в думках з'являються різні назви квітів. Але, що цікаво, далеко не всі можна назвати ідеальними. Чому? Тому що деякі дуже красиві, але настільки ніжні, що схильні до найбільш глобальних проблем. Якщо квітка стійка, наприклад, до негод, то обов'язково шкідники знайдуть у ньому особливу цінність...
30.09.2018
7 домашніх квітів очищаючих повітря
7 домашніх квітів очищаючих повітря
Повітря в квартирах і будинках не менш забруднене, ніж на вулиці. Фарба, панелі, ДСП, пластик, миючі засоби, меблевий клей, побутові прилади отруюють простір формальдегідом, вуглекислим газом і іншими не менш небезпечними речовинами. Допомогти покращити домашню атмосферу можуть кімнатні квіти!..
-->