Каталог саджанців Англійської троянди

-15%
В наявностi
Код товару: 111188
0
Троянда Patience - бажаючи створити неперевершений вигляд свого квітника, Вам неодмінно потрібно звернути уваги саме на даний сорт троянди. Особливості сорту: • відноситься до типу англійських троянд; • висотою рослини досягають 110 см; • шириною кущ..
131.99 грн.112.19 грн.
-15%
В наявностi
Код товару: 111217
0
Троянда Claire Rose - ніжний та водночас неперевершений сорт декоративної троянди. Використовується даний сорт стійким та рясним цвітінням. Квіти чудово підійдуть для вирощування на квітниках, а також для зрізу у букетні композиції. Особливості сорту..
131.99 грн.112.19 грн.
-15%
В наявностi
Код товару: 111192
0
Троянда Lemon Pompon - популярний сорт троянди виведений німецькими селекціонерами. Використовують квіти не тільки для зрізу, а також для оформлення квітника. Особливості сорту: • відносяться до англійських троянд; • квіти густої форми, діаметром дос..
131.99 грн.112.19 грн.
-15%
В наявностi
Код товару: 111130
1
Троянда Constance - ніжний сорт багаторічної рослини. Відзначається ніжни та водночас яскравим забарвленням. Сорт чудово підійде для зрізу у букетні композиції та декоративного вирощування. Особливості сорту: • належить до типу англійських троянд; • ..
131.99 грн.112.19 грн.
В наявностi
Код товару: 111232
1
Троянда Spirit of Freedom - популярний сорт троянди виведений агнлійськими селекціонерами яикй широко популярний у європейських посадках. Використовують квіти не тільки для зрізу, а також для оформлення квітника. Особливості сорту: • відносяться до а..
142.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111143
1
Троянда Juliet - сорт троянди який став лідером серед букетних квітів. Даний сорт часто використовують не тільки у домашньому вирощуванні, а також і у зрізі в квіткові композиції та весільні букети. Особливості сорту: • належить до типу англійських т..
131.99 грн.
В наявностi
0
131.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111191
0
Троянда Charlotte - ніжний та вишуканий сорт багаторічної троянди. Відзначається унікальною формою бутона які мають красивий вигляд у зрізі. Особливості сорту: • відноситься до типу англійської троянди; • прямостоячий кущ, висотою до 90 см; • ширина ..
131.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111195
0
Троянда Keira - наповнити свій квітник ніжністю безперечно допоможе даний сорт. Використовуються квіти для зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту: • відноситься до типу англійський троянд; • кущ розлогий висотою досягає 100-120 см; • ширина к..
131.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111163
1
Троянда Wedding Piano - новинка на ринку багаторічних рослин. Даний сорт був виведений у 2013 році німецькими селекціонерами. Відзначається сорт ніжним забарвленям. Особливості сорту: • належить до типу англійських троянд; • міцні пагони утворюють пр..
131.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111157
1
Троянда Red Piano - густо махровий сорт багаторічної рослини. Відзначаються рослини дивовижним цвітінням яке своєю красою доповнить будь які квіткові композиції, а також ландшафтний дизайн квітника. Особливості сорту: • належить до типу англійських т..
131.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111153
0
Троянда Pink Piano - густо махровий сорт багаторічної рослини. Відзначаються рослини дивовижним цвітінням яке своєю красою доповнить будь які квіткові композиції, а тако ж ландшафтний дизайн квітника. Особливості сорту: • належить до типу чайно-гібри..
131.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111186
0
Троянда Hyde Park - доволі романтичний сорт багаторічних рослин. Використовується не тільки для декоративного оформлення, а також зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту: • англійський типу троянди; • кущ формується красивий, компактний, висот..
131.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111196
0
Троянда Beatrice - яскравий сорт квітучого багаторічника. Відзначається рясним та тривалим цвітінням яке користується великою популярністю у всіх квітнарів. Особливості сорту: • належить до типу англійських троянд; • висота рослини досягає 90 см; • п..
131.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111184
0
Троянда William Shakespeare - вражаюча багаторічна рослина. Відзначається даний сорт яскравим, та вираженим цвітінням. Квіти мають красивий вигляд у груповій посадці, а також прекрасно підійде для зрізу у квіткві композиції. Особливості сорту: • відн..
131.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111190
0
Троянда Golden Vuvuzela - даний сорт широко цінується своїм дивовижним цвітінням серед флористів. Виведений сорт у Нідерландах у 2011 році. Особливості сорту: • тип англійських троянд; • відзначаються квіти унікальним забарвленням пелюсток, внутрішні..
131.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111185
0
Троянда Miranda - неперевершений сорт троянди, відзначається тендітним цвітінням яке має красивий вигляд у поєднанні із іншими сортами. Даний сорт чудово підходить для зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту: • належить до типу англійських тро..
131.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111126
0
Троянда Carey - неперевершений сорт троянди, відзначається тендітним цвітінням яке має красивий вигляд у поєднанні із іншими сортами. Даний сорт чудово підходить для зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту: • належить до типу англійських троян..
131.99 грн.
В наявностi
0
131.99 грн.
В наявностi
0
142.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111193
0
Троянда Tess - вражаючий сорт квіткового багаторічника. Відзначається яскравим та вражаючим цвітінням. Даний сорт чудово підійде для декоративного оформлення квіткових композицій та букетів. Особливості сорту: • відноситься до типу англійських троянд..
131.99 грн.
В наявностi
0
131.99 грн.
В наявностi
0
131.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111139
1
Троянда Golden Celebration - надзвичайно популярний сорт декоративної рослини. Чудово підійде для декоративного оформлення прибудинкової території. Квіти відзначаються великими розмірами цвітіння. Особливості сорту: • належить до типу англійських тро..
131.99 грн.
Гончаренко Олена 2023-05-03
Отримала замовлення задоволена якістю товару. Буду замовляти. Дякую за швидку відправку!!!
Світлана 2021-10-01
Колір під час цвітіння просто "Вауууу" , задоволена співпрацею з Вашим магазином.
Валя 2021-09-14
Маю такий сорт у себе на квітнику, це просто знахідка!

Вартість Англійські троянди

НазваЦіна
Троянда Beatrice131.99 грн
Троянда Benjamin Britten131.99 грн
Троянда Carey131.99 грн
Троянда Catalina131.99 грн
Троянда Charity142.99 грн
Троянда Charlotte131.99 грн
Троянда Christopher Marlowe131.99 грн
Троянда Claire Rose112.19 грн
Троянда Constance112.19 грн
Троянда Darcey Bussell131.99 грн

Цілком точно, що не кожна людина дуже добре орієнтується в класах та сортах троянд. Але ті, хто вважає себе справжнім квітникарем, дизайнером чи флористом, саме ці люди точно знають, що таке англійські троянди та якими вони бувають.

Якщо раптом ви не так добре орієнтуєтеся у посадкових матеріалах кольорах? Якщо ви маєте намір трохи краще вивчити не тільки назви найкрасивіших у світі рослин, а й їхні види, сорти. У цьому випадку ми з величезним задоволенням розповімо вам про унікальні рослини, які були виведені в 20 столітті. Людиною, яка присвятила своє життя селекції.

Девід Остін – людина, яка шляхом схрещування абсолютно різних сортів зуміла домогтися, щоб сорт був справжнім шедевром. Як таке могло статися? Все дуже просто! Уявіть, що було схрещено п'ять сортів троянд. А це означає, що результат виявився вражаючим!

Англійські троянди дуже складно переплутати з іншими. Все тому, що у них особлива, оригінальна форма квітки та будова куща. Це все особливості такого унікального сорту? Насправді їх набагато більше, тому пропонуємо уважно прочитати подану нами далі інформацію.

Особливості виду англійських троянд

Швидше за все, всі, хто купує для себе саджанці англійських троянд, мріє, щоб вони розвивалися стрімко і виглядали ідеально. Можливо, з іншими сортами могли бути складності. У ситуації з англійською все дуже просто.

  1. Справа в тому, що шляхом схрещування вдалося досягти їхньої стійкості. Стійкості не лише до зовнішніх природних умов, а й до хвороб. Там, де може захворіти, наприклад, бордюрна троянда, англійські сорти збережуть здоров'я і красу.
  2. Є ще дуже цікаві особливості. Важко уявити, але саме в цьому класі збереглося особливе зачарування старовинних сортів. Дивовижна форма квітки (і про це ми вже згадували) – це споконвічно минула краса, яка переведена в справжню.
  3. А ще аромат, він чудовий і неповторний. І це означає, що сорт привабливий. Троянди англійські за рахунок свого шикарного вигляду можуть стати найпомітнішими на вашій клумбі. І з цієї ж причини вибороти найкраще місце в цілому квітнику.
  4. Особливість, яка, по суті, є загальною для різних сортів троянд – це широка палітра кольорів. Сорти англійських троянд усі несхожі один з одним. І це допомагає створювати унікальні проекти. До речі, якщо ви припускали, що троянди – це сонячні рослини, не поспішайте із висновками. Виходячи з того, що ми ведемо розмову про унікальний сорт - англійські троянди, то очевидно, що вони непогано переносять тінь. Згадайте, який клімат в Англії, і відразу зрозумієте, що відсутність сонячних променів не позначиться негативно на здоров'ї ваших чагарників.

Кількість англійських троянд на квадратний метр

Звичайно, бачачи всю чарівність англійських троянд дуже складно встояти і не замовити десятки різних за кольором та цінами рослин. Але слід не приймати блискавичних рішень. Важливо точно визначити, де ви маєте намір здійснити посадку рослин, скільки території ви можете їм виділити. Саме тому нагадує найважливіший момент: щоб клумба виглядала естетично красиво, потрібно дотримуватись територіальних правил. 2-3 рослини і більше слід висаджувати біля 1 кв. м. Тобто висаджувати чагарники у такий спосіб, щоб вони не заважали розвитку один одного.

Посадка та догляд за англійськими трояндами

Якщо раніше ви вже мали справу з трояндами, то можна вважати, що в цій справі ви не новачок. По суті, догляд за бордюрними трояндами чи англійськими мало чим відрізняється. Та й загалом, майже всі сорти різних класів вимагають до себе ґрунтовного та подібного догляду.

Щодо посадки, то перед її початком дуже бажано замочити у воді саджанці, в якій вже будуть розведені стимулятори коренеутворення та зростання.

Англійські троянди – це не сонячні рослини, їм потрібна тінь. Таке місце має стати для троянд найкращим житлом.

Комбінація перегною, родючого садового ґрунту потрібно розмістити в ямки, розміром 50*50 см. Налийте в них воду (приблизно відро). Розмістіть саджанці. Далі, рясно поливайте їх, захищайте ґрунт поблизу куща від пересушування.

Замовити в Україні саджанці англійських троянд поштою

В інтернет-магазині Matla-flowers кожен покупець може детально вивчити асортименти наших торгових пропозицій. Для цього необхідно відкрити картку товару та почитати інформацію. Важливо не припуститися помилки і купити англійські троянди того сорту, який дуже подобається. А ще не можна забувати, що для вирощування гарних та здорових рослин знадобляться й інші товари. Якщо вас терміново потрібно купити  інсектициди від шкідників і комах? Якщо ви маєте намір попередити виникнення хвороб, а не розгорнути цілу битву вже постфактум?

Ми раді вам допомогти, і представляємо гербіциди від бур'янів за демократичними цінами. У нас ви можете купувати всі склади та засоби, протруйники насіння та цибулин без переплат.

Кожна ваша покупка з нашого каталогу буде здійснена максимально швидко. Ми рекомендуємо користуватися доставкою. З огляду на нинішню ситуацію ми прагнемо пересилати поштою майже всі товари, які є в наявності. А це означає, що ваші саджанці троянд будуть ідеальними у всіх сенсах.

Чи не бажаєте ви доповнити власну колекцію дуже популярними сортами цього сезону: троянди Сarey, Pink Piano та Juliet.

Кориснi статтi
18.07.2017
Топ-7 причин, чому не цвіте фрітілярія
Топ-7 причин, чому не цвіте фрітілярія
Велична фрітілярія, або по-народному рябчик, оригінально виглядає на клумбі. Але буває так, що фрітілярія не цвіте, скільки зусиль не вживав садівник. Основні чинники - недоліки в посадці та догляді...
13.08.2020
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
При замовленні товару на суму 200 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. При замовленні на 500 грн - в подарунок 5 Тюльпани Міх. При сумі в 1000 грн - 10 Тюльпанів Міх + безкоштовна доставка!..
01.08.2022
Аквилегія: види, вирощування, догляд
Аквилегія: види, вирощування, догляд
Дивовижна рослина із сімейства Лютикових, аквілегія зачаровує своєю красою. І, нехай навіть більшість сортів мало схожі на лютики, краси та витонченості у них не відібрати...