0
0

Цибулини Нарцисів

Код товару: 22010
2
Яскравиймініатюрний нарцис tete a tete прикраситьвашу клумбу яскравими барвами, створивши незабутній настрій та атмосферу теплаі сонця.Нарцис увисоту сягає 20-25 см, розмір цибулини становить 14-16. Висаджувати необхідновосени в період з вересня по л..
12.99 грн.
Код товару: 22009
3
Нарцисніжно-жовтого кольору з червоними вкрапленнями всередині квітки приваблюєкрасою та тендітністю. Відноситьсянарцис Tahitiдо типу махрових, у висоту досягає 30-40 см, розмір цибулини14-16. Висаджуватийого необхідно восени, в період з вересня по л..
12.99 грн.
Код товару: 22002
4
Нарцис приваблює своєю ніжною красою та невимогливим доглядом. Саме ця квітка не потребує багато часу та зусиль для вирощування. Висаджувати потрібно на сонячному місці або в напівтіні. Пересаджувати потрібно раз в 4-6 років. Саме за цей час у неї ..
12.99 грн.
Код товару: 22007
5
Нарцис-прекрасна,горда квітка, що зачаровує своєю елегантністю та витонченістю. Особливоприваблює жовтогарячий нарцис ripvanwinkle.Невелика зарозміром, а саме 25-35 см, вона стане окрасою вашого саду чи клумби. Яскравийколір квітки надасть вашому кві..
12.99 грн.
Код товару: 22011
1
Жовтімініатюрні нарциси Jetfire (Джетфайр) ідеально підходять як для вирощування в контейнері та на клумбі,так і для вигонки на зрізку.& У висотунарцис виростає до 20 см, висаджувати квіти потрібно у першому ряду своєїклумби. Грунт потрібно обрати д..
12.99 грн.
Новинки
Код товару: 22031
0
Нарцис February Gold - популярний сорт багаторічної рослини який красивого вигляду має у поодинокій та груповій посадці. Особливості сорту: • висота стебла у дорослої рослини досягає до 35 см; • стебла міцні, добре витримують бутони діаметром 8 см; •..
12.99 грн.
Код товару: 22008
4
Ніжно-жовтий нарцис Sherbone додасть яскравих, сонячних барв у ваш квітник. Лимонний колір та пишність квітки зачаровує, не звернути на неї увагу просто неможливо.Такі нарциси можна вирощувати в саду, на клумбі, або ж виключно для зрізки. Вони будуть..
31.99 грн.
Код товару: 22019
0
Нарцис Prototype ( Прототип) належить до мініатюрних сортів, тобто мають досить маленьку  та акуратну квіточку. Висота рослини складає 25 см, та гарно поєднується з іншими рослинами на клумбі. Нарцис сорту Прототип рекомендують висаджувати груповими..
23.99 грн.
Код товару: 22006
6
Нарцис night cup відноситься до типу великокорончастих. Поєднання білого, жовтого та помаранчевого кольору виглядає гармонійно та ніжно.Такі тендітні нарциси будуть прекрасно виглядати серед ряду інших ваших рослин, будь то яскраві чи пастельні відті..
31.99 грн.
Код товару: 22005
9
Нарциси - елегантні квіти, що здатні зачарувати своєю простотою та ніжністю. Особливо такий яскравий та водночас тендітний нарцис як Lingerie. Поєднання білого та жовтого кольору надає квітці особливого шарму та вишуканості. Відноситься рослина Linge..
23.99 грн.
Код товару: 22018
0
Нарцис Le Torch ( Ле Торч) - відноситься до масивних махрових сортів, що стане незамінною частиною вашої клумби. Період цвітіння нарциса починається з квітня місяця та може тривати  протягом 2-3 тижнів. Висота Ле Торч складає 25 см. Завдяки масивном..
23.99 грн.
Код товару: 22017
1
Нарцис Ferris Wheel ( Феріс Філ) - має досить оригінальний зовнішній вигляд. Насичений жовтий колір квітки надасть вашій клумбі сонячних та теплих кольорів. Середній діаметр квітки 12 см. Загальна висота Феріс Філ 25 см, що дозволяє красиво поєднати ..
31.99 грн.
Код товару: 22014
0
Нарцис Cha-Cha ( Ча-Ча ) - неймовірно ніжний та тендітний сорт, що яскраво виділяється на фоні інших квітів завдяки свої рожевій серцевині та білим пелюсткам, що оточують її. Загальна висота рослини  25 см. Ча-Ча дуже простий у догляді та не потребує..
23.99 грн.
Код товару: 22001
6
Великорончастий нарцис Avalon– те що потрібно, якщо вашому квітнику не витачає барв.Ніжно-жовтийколір у поєднанні з білим виглядає дуже по-весняному. Такий нарцис додастьвідчуття тепла та затишку у ваш сад.Висаджуютьнарцис Avalonвосени починаючи з ве..
23.99 грн.
Новинки
Код товару: 22004
0
Нарцис Sir Winston Churchill - даний сорт є новинкою на ринку осінньої колекції цибулинкових рослин. Квіти мають вражаючий вигляд у груповій та поодинокій посадці, також гарно виглядають у зрізі. Особливості сорту: • належить до махрових сортів; • пе..
21.99 грн.
Новинки
Код товару: 22013
0
Нарцис Replete - одна із найбільш вражаючих новинок. Квіти користуються популярністю не тільки у квітнарів, а також у флористів. Особливості сорту: • належить рослина до напівмахрового типу; • пелюстки подвійного забарвлення; • середні пелютки червон..
21.99 грн.
Новинки
Код товару: 22028
0
Нарцис Prom Dance - новинка на ринку багаторічних рослин. Квіти користуються великою популярністю завдяки ексклюзивному цвітінні. Чудово підходить для зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту: • належить до типу розсіченокорочкастих; • головні..
24.99 грн.
Новинки
Код товару: 22029
0
Нарцис Candy Princess - сорт багаторічної рослини який відзначається вражаючим цвітінням. Використовується для декоративного оформлення квітників, а також зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту: • належить до махрових сортів; • зовнішні пелюс..
24.99 грн.
Новинки
Код товару: 22030
0
Нарцис Accent - сорт який найчастіше Ви можете побачити у зрізі. Завдяки міцному стеблі, квіти вілзначаються великою популярністю. Особливості сорту: • належить даний сорт великокорончастих сортів; • діаметром квіти 9-10 см; • висота стебла до 40 см;..
28.99 грн.
Продано
Код товару: 22026
0
Нарцис Tête de Luxe - багаторічник який є бездоганним доповненням будь якого квітника. Нарциси чудово підходять для вирощування у відкритому грунті, горщиках, а також для зрізу у букети. Особливості сорту: • стебла міцні, висотою досягають 30 см. • к..
17.7 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 22025
0
Нарцис Tete Boucle - низькорослий сорт багаторічника користується популярністю серед поціновувачів даної рослини. Особливості сорту: • рослина висотою досягає 20 см; • квіти діаметром досягають 5 см; • на стеблах утворюється 1-2 бутона; • пелюстки ж..
17.7 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 22024
0
Нарцис Sun Disc - красивий сорт багаторічної рослини, чудово підійде для декоративного оформлення квітників, а також букетних композицій. Особливості сорту: • висота рослини досягає 30 см; • на одному стеблі формується великі квіти; • діаметр цвітінн..
8.8 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 22027
0
Нарцис Pipit - багаторічний сорт весняно квітучих квітів голландської селекції. Використовується дана рослина для декоративного оформлення квітників та зрізу у букети. Особливості сорту: • стебла міцні, висотою 35-40 см; • на одному стеблі формується..
7.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 22023
0
Нарцис Pencrebar - максимально вражаючий сорт багаторічних квітів. Використовується даний сорт для декоративного оформлення, а також зрізу. Особливості сорту: • висота рослини досягає 20-30 см; • на одному стеблі формується 2-3 бутона; • квіти діамет..
12.2 грн.
Немає в наявностi
Гость 2020-11-20
Спасибо за заказ. Отправили оперативно. Луковицы большие, красивые. Жду цветения. Ещё и сюрприз меня очень удивил.
Сюзанна 2020-06-15
Дуже класний сорт, аромат чаріний!
Яна Репринцева 2020-04-12
Прекрасные нарциссы! Цветки крупные, хотя сами растения около 20 сантиметров в высоту. Форма цветка, как у георгины. Жаль, не могу вставить фото!


Посадка і вирощування нарцисів в саду і в горщиках

Нарцис - багаторічна рослина, відноситься до роду Амарілісових. Існує більше 60 видів, але в садівництві використовується близько 25. З давніх-давен люди приписували їм різні властивості, їх використовували в парфумерії, робили ефірні масла з квітів. Починаючи з 19 століття нарциси стали дуже популярними у всіх країнах. Цікавим фактом про нарциси є те, що подарувати букет цих квітів в Італії вважається освідченням у коханні.

Найбільш популярними сортами нарциссів вважаються:

- крупнокорончаті;

- махрові;

- мініатюрні.

Висадка нарцисів

Садять їх восени в легкий, добре дренований ґрунт. Дренаж – запорука швидкого і здорового росту і розвитку цибулин нарцисів. Найкраще висаджувати їх поруч з іншими осінніми цибулинами, наприклад, такими як тюльпани, гіацинти, крокуси, іриси та інші. Нарцис - любить сонце, його садять в місцевості, яка добре освітлена або в легкій півтіні. Для висадки купити цибулини нарцисів, ви можете онлайн в нашому інтернет магазини. Ми доставляємо цибулини в такі великі міста як Київ, Дніпропетровськ та в інші куточки України поштою.Вирощування в саду

З'являються квіти рано, оскільки вони відносяться до найбільш ранніх весняних квітів. Нарциси невибагливі, тому навіть початківці в квітникарстві можуть вибрати цю рослину для свого квітника. Під час висадки в відкритий ґрунт запорукою успішної вигонки вважається вдало підібрана місцевість, земля повинна добре пропускати вологу тому необхідно зробити хороший дренаж. Важливо щоб квітам було достатньо світла. Оптимальним ґрунтом є нейтральний суглинок, удобрений перегноєм, але ні в якому разі не гноєм! Важливо пам'ятати, що не можна садити їх в те місце, де недавно росли інші цибулинні, наприклад, тюльпани, лілії, багаторічні рослини - айстри, хризантеми. 

Перед посадкою цибулини оглядають і видаляють м'які і ослаблені, залишають тільки великі і сильні. Здорові цибулини перед посадкою тримають в двопроцентному розчині марганцівки, щоб знежирити і зробити профілактику можливих хвороб. Висаджують цибулини нарцисів в вересні, так як цибулини потрібно 3-4 тижні для того, щоб вкоренитися. Грунт для осінньої висадки готують ще влітку, викопують лунки і удобрюють їх. Також можна посадити цибулини і взимку або ранньою весною, але з однією умовою - перед висадкою два місяці цибулини тримають в холодильнику, якщо цього не зробити, вони можуть не прорости зовсім. Якщо ви садите їх навесні, для початку потрібно викопати лунки, насипати жменю піску і попелу, і вже потім висаджувати.

Вирощування нарцисів в горщику

Вигонка нарцисів у будинку нескладна і при дотриманні правил ви зможете виростити гарні квіти. Дуже часто в домашніх умовах вирощують нарциси до 8-го березня. Для вигонки в горщику беруть великі і здорові цибулини, садять їх таким чином, щоб не менше однієї третини висоти цибулини перебували на поверхні. Грунт утрамбовують руками і потім поливають. Після висадки йде період спокою при температурі + 5-7 в повній темряві. В цей час можна поставити горщики в підвал або ж в темний пакет, а потім в холодильник. Період спокою закінчується з появою перших паростків. Ємність з паростками переносять в добре освітлене місце в температурний режим +10 градусів. З появою бутонів температурний режим змінюють до +18 +20. Далі слід спостерігати за квітами, регулярно їх поливати. Як тільки цвітіння закінчиться, нарцис не перестають поливати і удобрювати. Необхідно почекати, коли листя повністю засохнуть, потім цибулини викопують, сушать і зберігають. Для подальшої висадки в горщиках вони не підходять, але їх можна буде висадити в саду, вони зміцніють і зацвітуть на наступний рік.

Цибулини нарцисів в інтернет магазині Matla flowers відповідають всім прийнятим стандартам, якість цибулин дуже висока, тому ви можете бути впевнені в тому, що посадковий матеріал придбаний у нас вкоріниться і нарциси виростуть гарними. Ми доставляємо квіти поштою по Україні за допомогою Нової Пошти та Укрпошти. Зазвичай доставка триває декілька днів після підтвердження оформлення замовлення. Також всі наші клієнти можуть при потребі отримати професійні консультації по вирощуванню квітів та їх догляду. Бажаємо вам барвистих покупок в магазині Matla Flowers!