0
0

Каталог цибулин нарцисів

Хіт продаж
Код товару: 22007
5
Нарцис-прекрасна,горда квітка, що зачаровує своєю елегантністю та витонченістю. Особливоприваблює жовтогарячий нарцис ripvanwinkle.Невелика зарозміром, а саме 25-35 см, вона стане окрасою вашого саду чи клумби. Яскравийколір квітки надасть вашому кві..
10.99 грн.
Хіт продаж
Код товару: 22009
3
Нарцисніжно-жовтого кольору з червоними вкрапленнями всередині квітки приваблюєкрасою та тендітністю. Відноситьсянарцис Tahitiдо типу махрових, у висоту досягає 30-40 см, розмір цибулини14-16. Висаджуватийого необхідно восени, в період з вересня по л..
10.77 грн.
Хіт продаж
Код товару: 22011
1
Жовтімініатюрні нарциси Jetfire (Джетфайр) ідеально підходять як для вирощування в контейнері та на клумбі,так і для вигонки на зрізку.& У висотунарцис виростає до 20 см, висаджувати квіти потрібно у першому ряду своєїклумби. Грунт потрібно обрати д..
12.39 грн.
Хіт продаж
Код товару: 22006
6
Нарцис night cup відноситься до типу великокорончастих. Поєднання білого, жовтого та помаранчевого кольору виглядає гармонійно та ніжно.Такі тендітні нарциси будуть прекрасно виглядати серед ряду інших ваших рослин, будь то яскраві чи пастельні відті..
27.99 грн.
Хіт продаж
Код товару: 22019
0
Нарцис Prototype ( Прототип) належить до мініатюрних сортів, тобто мають досить маленьку  та акуратну квіточку. Висота рослини складає 25 см, та гарно поєднується з іншими рослинами на клумбі. Нарцис сорту Прототип рекомендують висаджувати груповими..
13.99 грн.
Хіт продаж
Код товару: 22025
0
Нарцис Tete Boucle - низькорослий сорт багаторічника користується популярністю серед поціновувачів даної рослини. Особливості сорту: • рослина висотою досягає 20 см; • квіти діаметром досягають 5 см; • на стеблах утворюється 1-2 бутона; • пелюстки ж..
17.70 грн.
Хіт продаж
Код товару: 22022
0
Нарцис Kedron - невибаглива багаторічна квітка яка вражає неперевершеним цвітінням. Цвітіння можна спостерігати на початку весни. Надзвичайно красивий вигляд квіти набувають у груповій посадці. Особливості сорту: • висота рослини досягає до 25 см; • ..
14.99 грн.
Код товару: 22017
1
Нарцис Ferris Wheel ( Феріс Філ) - має досить оригінальний зовнішній вигляд. Насичений жовтий колір квітки надасть вашій клумбі сонячних та теплих кольорів. Середній діаметр квітки 12 см. Загальна висота Феріс Філ 25 см, що дозволяє красиво поєднати ..
27.99 грн.
Хіт продаж
Код товару: 22008
4
Ніжно-жовтий нарцис Sherbone додасть яскравих, сонячних барв у ваш квітник. Лимонний колір та пишність квітки зачаровує, не звернути на неї увагу просто неможливо.Такі нарциси можна вирощувати в саду, на клумбі, або ж виключно для зрізки. Вони будуть..
23.99 грн.
Хіт продаж
Код товару: 22024
0
Нарцис Sun Disc - красивий сорт багаторічної рослини, чудово підійде для декоративного оформлення квітників, а також букетних композицій. Особливості сорту: • висота рослини досягає 30 см; • на одному стеблі формується великі квіти; • діаметр цвітінн..
8.80 грн.
Хіт продаж
Код товару: 22021
0
Нарцис Hillstar - багаторічний сорт весняно квітучих квітів голландської селекції. Використовується дана рослина для декоративного оформлення квітників та зрізу у букети. Особливості сорту: • стебла міцні, висотою досягають 40 см; • на одному стеблі ..
12.20 грн.
Хіт продаж
Код товару: 22023
0
Нарцис Pencrebar - максимально вражаючий сорт багаторічних квітів. Використовується даний сорт для декоративного оформлення, а також зрізу. Особливості сорту: • висота рослини досягає 20-30 см; • на одному стеблі формується 2-3 бутона; • квіти діамет..
12.20 грн.
Код товару: 22010
2
Яскравиймініатюрний нарцис tete a tete прикраситьвашу клумбу яскравими барвами, створивши незабутній настрій та атмосферу теплаі сонця.Нарцис увисоту сягає 20-25 см, розмір цибулини становить 14-16. Висаджувати необхідновосени в період з вересня по л..
7.68 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 22026
0
Нарцис Tête de Luxe - багаторічник який є бездоганним доповненням будь якого квітника. Нарциси чудово підходять для вирощування у відкритому грунті, горщиках, а також для зрізу у букети. Особливості сорту: • стебла міцні, висотою досягають 30 см. • к..
17.70 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 22012
0
Яскравий мікс нарцисів просто створений для вашої клумби! Насичені кольори в поєднанні з ніжними пастельними відтінками прекрасно виглядають, вони прикрасять ваш квітник. У висоту нарциси сягають 30-40 см, вони будуть чудово виглядати в саду серед ря..
14.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 22005
9
Нарциси - елегантні квіти, що здатні зачарувати своєю простотою та ніжністю. Особливо такий яскравий та водночас тендітний нарцис як Lingerie. Поєднання білого та жовтого кольору надає квітці особливого шарму та вишуканості. Відноситься рослина Linge..
23.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 22018
0
Нарцис Le Torch ( Ле Торч) - відноситься до масивних махрових сортів, що стане незамінною частиною вашої клумби. Період цвітіння нарциса починається з квітня місяця та може тривати  протягом 2-3 тижнів. Висота Ле Торч складає 25 см. Завдяки масивном..
20.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 22003
5
Ніжний білийнарцис з жовтими вкрапленнями виглядає прекрасно. Пишна квітка зачаровує своєюкрасою та незвичністю, адже на перший погляд навіть не скажеш, що це  нарцис.Належитьрослина iren сopelandдо типу махрових, у висоту сягає 30-40 см, розмір цибу..
14.28 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 22016
0
Нарцис Electrus (Електрус) - великоквітковий сорт, що високо цінується серед квіткарів. Загальна висота рослини складає 25 см. Період цвітіння настає приблизно в квітні місяці та триває протягом 2-3 тижнів. Красива гофрована серидинка нарциса надає й..
25.29 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 22015
0
Нарцис Drama Queen ( Драма Квін ) - відносно новий сорт, проте вже встиг завоювати не одне серце садівника. Завдяки своїй великій квітці, що в діаметрі досягає 12 см Драму Квін важко не помітити серед інших квітів. Загальна висота сорту складає 30-40..
63.79 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 22014
0
Нарцис Cha-Cha ( Ча-Ча ) - неймовірно ніжний та тендітний сорт, що яскраво виділяється на фоні інших квітів завдяки свої рожевій серцевині та білим пелюсткам, що оточують її. Загальна висота рослини  25 см. Ча-Ча дуже простий у догляді та не потребує..
16.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 22002
4
Нарцис приваблює своєю ніжною красою та невимогливим доглядом. Саме ця квітка не потребує багато часу та зусиль для вирощування. Висаджувати потрібно на сонячному місці або в напівтіні. Пересаджувати потрібно раз в 4-6 років. Саме за цей час у неї ..
8.89 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 22020
1
 Нарцис Bear Spring (Бір Спрінг) - один із найновіших сортів нарцисів, що здатний завоювати серце навіть найвибагливішого квіткаря, адже він вражає своєю висотою, що досягає до 50 см та неймовірною величиною махрової квітки. Насичено жовта квітка з п..
28.59 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 22001
6
Великорончастий нарцис Avalon– те що потрібно, якщо вашому квітнику не витачає барв.Ніжно-жовтийколір у поєднанні з білим виглядає дуже по-весняному. Такий нарцис додастьвідчуття тепла та затишку у ваш сад.Висаджуютьнарцис Avalonвосени починаючи з ве..
16.99 грн.
Немає в наявностi
Гость 2020-11-20
Спасибо за заказ. Отправили оперативно. Луковицы большие, красивые. Жду цветения. Ещё и сюрприз меня очень удивил.
Сюзанна 2020-06-15
Дуже класний сорт, аромат чаріний!
Яна Репринцева 2020-04-12
Прекрасные нарциссы! Цветки крупные, хотя сами растения около 20 сантиметров в высоту. Форма цветка, как у георгины. Жаль, не могу вставить фото!


Посадка і вирощування нарцисів в саду і в горщиках

Нарцис - багаторічна рослина, відноситься до роду Амарілісових. Існує більше 60 видів, але в садівництві використовується близько 25. З давніх-давен люди приписували їм різні властивості, їх використовували в парфумерії, робили ефірні масла з квітів. Починаючи з 19 століття нарциси стали дуже популярними у всіх країнах. Цікавим фактом про нарциси є те, що подарувати букет цих квітів в Італії вважається освідченням у коханні.

Найбільш популярними сортами нарциссів вважаються:

- крупнокорончаті;

- махрові;

- мініатюрні.

Висадка нарцисів

Садять їх восени в легкий, добре дренований ґрунт. Дренаж – запорука швидкого і здорового росту і розвитку цибулин нарцисів. Найкраще висаджувати їх поруч з іншими осінніми цибулинами, наприклад, такими як тюльпани, гіацинти, крокуси, іриси та інші. Нарцис - любить сонце, його садять в місцевості, яка добре освітлена або в легкій півтіні. Для висадки купити цибулини нарцисів, ви можете онлайн в нашому інтернет магазини. Ми доставляємо цибулини в такі великі міста як Київ, Дніпропетровськ та в інші куточки України поштою.Вирощування в саду

З'являються квіти рано, оскільки вони відносяться до найбільш ранніх весняних квітів. Нарциси невибагливі, тому навіть початківці в квітникарстві можуть вибрати цю рослину для свого квітника. Під час висадки в відкритий ґрунт запорукою успішної вигонки вважається вдало підібрана місцевість, земля повинна добре пропускати вологу тому необхідно зробити хороший дренаж. Важливо щоб квітам було достатньо світла. Оптимальним ґрунтом є нейтральний суглинок, удобрений перегноєм, але ні в якому разі не гноєм! Важливо пам'ятати, що не можна садити їх в те місце, де недавно росли інші цибулинні, наприклад, тюльпани, лілії, багаторічні рослини - айстри, хризантеми. 

Перед посадкою цибулини оглядають і видаляють м'які і ослаблені, залишають тільки великі і сильні. Здорові цибулини перед посадкою тримають в двопроцентному розчині марганцівки, щоб знежирити і зробити профілактику можливих хвороб. Висаджують цибулини нарцисів в вересні, так як цибулини потрібно 3-4 тижні для того, щоб вкоренитися. Грунт для осінньої висадки готують ще влітку, викопують лунки і удобрюють їх. Також можна посадити цибулини і взимку або ранньою весною, але з однією умовою - перед висадкою два місяці цибулини тримають в холодильнику, якщо цього не зробити, вони можуть не прорости зовсім. Якщо ви садите їх навесні, для початку потрібно викопати лунки, насипати жменю піску і попелу, і вже потім висаджувати.

Вирощування нарцисів в горщику

Вигонка нарцисів у будинку нескладна і при дотриманні правил ви зможете виростити гарні квіти. Дуже часто в домашніх умовах вирощують нарциси до 8-го березня. Для вигонки в горщику беруть великі і здорові цибулини, садять їх таким чином, щоб не менше однієї третини висоти цибулини перебували на поверхні. Грунт утрамбовують руками і потім поливають. Після висадки йде період спокою при температурі + 5-7 в повній темряві. В цей час можна поставити горщики в підвал або ж в темний пакет, а потім в холодильник. Період спокою закінчується з появою перших паростків. Ємність з паростками переносять в добре освітлене місце в температурний режим +10 градусів. З появою бутонів температурний режим змінюють до +18 +20. Далі слід спостерігати за квітами, регулярно їх поливати. Як тільки цвітіння закінчиться, нарцис не перестають поливати і удобрювати. Необхідно почекати, коли листя повністю засохнуть, потім цибулини викопують, сушать і зберігають. Для подальшої висадки в горщиках вони не підходять, але їх можна буде висадити в саду, вони зміцніють і зацвітуть на наступний рік.

Цибулини нарцисів в інтернет магазині Matla flowers відповідають всім прийнятим стандартам, якість цибулин дуже висока, тому ви можете бути впевнені в тому, що посадковий матеріал придбаний у нас вкоріниться і нарциси виростуть гарними. Ми доставляємо квіти поштою по Україні за допомогою Нової Пошти та Укрпошти. Зазвичай доставка триває декілька днів після підтвердження оформлення замовлення. Також всі наші клієнти можуть при потребі отримати професійні консультації по вирощуванню квітів та їх догляду. Бажаємо вам барвистих покупок в магазині Matla Flowers!