0
0

Торф'яні горщики для розсади

Продано
Код товару: 600091
0
Торф’яний горшечок призначений для вирощуваннярозсади різноманітних культур – квіткових, овочевих та фруктових. Торф’янігорщики використовуються для регуляції рівня зволоженості ґрунту. Такі горщикиоберігають розсаду від перезволоження та бактеріальн..
1.69 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600090
0
Якщо вихочете висадити розсаду та у подальшому плануєте пересадити її у відкритийгрунт, тоді вам просто необхідний торф’яний горщик! Задопомогою такого горщика ви зможете висадити розсаду в домашніх та тепличнихумовах, а потім пересадити рослини у ві..
1.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600092
0
Торф’яний горщик – справжня знахідка для тих, хтопланує висаджувати розсаду! Використовуючи торф’яний горщик ви зможете висадити розсаду у зручнийдля вас час та пересадити її потім у відкритий грунт. Для цього не потрібновиймати розсаду з горщика, ва..
2.69 грн.
Немає в наявностi

Торф'яні горщики - для тих, хто прагне до успіху в квітникарстві

Українські квітникарі і городники дізналися про горщики з торфу порівняно давно, але повністю використовувати їх переваги почали лише недавно. Головна особливість їх в тому, що торф'яні стаканчики як не можна краще підходять для розсади з ніжною кореневою системою, а також служать додатковим підгодовуванням для рослини після висадки його у відкритий грунт.

Перед тим, як використовувати дані прес-вироби, рекомендується зробити в їх стінках і дні невеликі отвори. Це допоможе уникнути застою вологи, а також полегшить процес проростання коренів. Тим, хто перший раз вирішив використовувати їх для розсади, необхідно ознайомитися з рекомендаціями про те, як садити насіння в торф'яні горщики. Слідкуючи простим порадам, ви зможете досягти приголомшливих результатів.

Де придбати торф'яні горщики

Оператори інтернет-магазину Matla Flowers допоможуть замовити і купити торф'яні горщики для розсади за прийнятною ціною в оптових або роздрібних розмірах. Ми пропонуємо лише ту продукцію, у виробнику якої впевнені на 100%. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, вигідні умови покупки і організацію швидкої доставки покупки за вказаною адресою.