Торф'яні горщики для розсади

В наявностi
Код товару: 599999
0
Торф'яний горщик - призначений для садового використання. Перевагою є швидкий розклад у грунті, пришвидшує укорінення та інтенсивний ріст. Характеристики: Форма: квадрат; Склад: білий моховий торф 54-55%, целюлоза 44-45%, вапно 1-2%; Розмір: 8х8 см;..
7.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 599999
0
Торф’яний горшечок призначений для вирощуваннярозсади різноманітних культур – квіткових, овочевих та фруктових. Торф’янігорщики використовуються для регуляції рівня зволоженості ґрунту. Такі горщикиоберігають розсаду від перезволоження та бактеріальн..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 599999
0
Якщо вихочете висадити розсаду та у подальшому плануєте пересадити її у відкритийгрунт, тоді вам просто необхідний торф’яний горщик! Задопомогою такого горщика ви зможете висадити розсаду в домашніх та тепличнихумовах, а потім пересадити рослини у ві..
1.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 599999
0
Торф’яний горщик – справжня знахідка для тих, хтопланує висаджувати розсаду! Використовуючи торф’яний горщик ви зможете висадити розсаду у зручнийдля вас час та пересадити її потім у відкритий грунт. Для цього не потрібновиймати розсаду з горщика, ва..
2.69 грн.
Немає в наявностi

Вартість Торф'яні горщики

НазваЦіна
Торф'яний горщик Квадрат 8х8 см Jiffy, Німеччина7.99 грн
Торф'яний горщик 11*112.69 грн
Торф'яний горщик 6*6 1.29 грн
Торф'яний горщик 8х8 см Jiffy, Німеччина5.99 грн

Торф'яні горщики - для тих, хто прагне до успіху в квітникарстві

Українські квітникарі і городники дізналися про горщики з торфу порівняно давно, але повністю використовувати їх переваги почали лише недавно. Головна особливість їх в тому, що торф'яні стаканчики як не можна краще підходять для розсади з ніжною кореневою системою, а також служать додатковим підгодовуванням для рослини після висадки його у відкритий грунт.

Перед тим, як використовувати дані прес-вироби, рекомендується зробити в їх стінках і дні невеликі отвори. Це допоможе уникнути застою вологи, а також полегшить процес проростання коренів. Тим, хто перший раз вирішив використовувати їх для розсади, необхідно ознайомитися з рекомендаціями про те, як садити насіння в торф'яні горщики. Слідкуючи простим порадам, ви зможете досягти приголомшливих результатів.

Де придбати торф'яні горщики

Оператори інтернет-магазину Matla Flowers допоможуть замовити і купити торф'яні горщики для розсади за прийнятною ціною в оптових або роздрібних розмірах. Ми пропонуємо лише ту продукцію, у виробнику якої впевнені на 100%. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, вигідні умови покупки і організацію швидкої доставки покупки за вказаною адресою.

Кориснi статтi
01.08.2022
Аквилегія: види, вирощування, догляд
Аквилегія: види, вирощування, догляд
Дивовижна рослина із сімейства Лютикових, аквілегія зачаровує своєю красою. І, нехай навіть більшість сортів мало схожі на лютики, краси та витонченості у них не відібрати...
15.02.2022
Інструкція з вирощування мікрозелені
Інструкція з вирощування мікрозелені
Інтерес до мікрозелені не згасає. Ці чудові зелені паростки здатні наповнити організм енергією, дати йому необхідні мікроелементи та корисні вітаміни...
02.07.2018
Краса багаторічного люпину
Краса багаторічного люпину
Люпин багаторічний має корисні властивості. Він насичує ґрунт азотом завдяки всмоктуванню його у своє коріння. Довгий час вважався дикорослим, але кілька років тому його почали вирощувати в садах як прикрасу клумби. У висоту виростає до 1,5 м. Це багаторічник, квіти схожі на боби. ..