Торф'яні горщики для розсади

В наявностi
Код товару: 599999
0
Торф'яний горщик - призначений для садового використання. Перевагою є швидкий розклад у грунті, пришвидшує укорінення та інтенсивний ріст. Характеристики: Форма: квадрат; Склад: білий моховий торф 54-55%, целюлоза 44-45%, вапно 1-2%; Розмір: 8х8 см;..
7.99 грн.
В наявностi
Код товару: 599999
0
Торф’яний горшечок призначений для вирощуваннярозсади різноманітних культур – квіткових, овочевих та фруктових. Торф’янігорщики використовуються для регуляції рівня зволоженості ґрунту. Такі горщикиоберігають розсаду від перезволоження та бактеріальн..
4.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 599999
0
Якщо вихочете висадити розсаду та у подальшому плануєте пересадити її у відкритийгрунт, тоді вам просто необхідний торф’яний горщик! Задопомогою такого горщика ви зможете висадити розсаду в домашніх та тепличнихумовах, а потім пересадити рослини у ві..
1.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 599999
0
Торф’яний горщик – справжня знахідка для тих, хтопланує висаджувати розсаду! Використовуючи торф’яний горщик ви зможете висадити розсаду у зручнийдля вас час та пересадити її потім у відкритий грунт. Для цього не потрібновиймати розсаду з горщика, ва..
2.69 грн.
Немає в наявностi

Вартість Торф'яні горщики

НазваЦіна
Торф'яний горщик 8х8 см Jiffy, Німеччина4.99 грн
Торф'яний горщик Квадрат 8х8 см Jiffy, Німеччина7.99 грн
Торф'яний горщик 11*112.69 грн
Торф'яний горщик 6*6 1.29 грн

Торф'яні горщики - для тих, хто прагне до успіху в квітникарстві

Українські квітникарі і городники дізналися про горщики з торфу порівняно давно, але повністю використовувати їх переваги почали лише недавно. Головна особливість їх в тому, що торф'яні стаканчики як не можна краще підходять для розсади з ніжною кореневою системою, а також служать додатковим підгодовуванням для рослини після висадки його у відкритий грунт.

Перед тим, як використовувати дані прес-вироби, рекомендується зробити в їх стінках і дні невеликі отвори. Це допоможе уникнути застою вологи, а також полегшить процес проростання коренів. Тим, хто перший раз вирішив використовувати їх для розсади, необхідно ознайомитися з рекомендаціями про те, як садити насіння в торф'яні горщики. Слідкуючи простим порадам, ви зможете досягти приголомшливих результатів.

Де придбати торф'яні горщики

Оператори інтернет-магазину Matla Flowers допоможуть замовити і купити торф'яні горщики для розсади за прийнятною ціною в оптових або роздрібних розмірах. Ми пропонуємо лише ту продукцію, у виробнику якої впевнені на 100%. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, вигідні умови покупки і організацію швидкої доставки покупки за вказаною адресою.

Кориснi статтi
15.10.2017
Багаторічні люпини - окраса саду
Багаторічні люпини - окраса саду
Люпин належить до роду бобових. Сама назва перекладається як вовк і дуже часто квітку називають "вовчими бобами". У природі ростуть люпин у середземноморському африканському регіоні та Західній півкулі. Це все дикорослі види, але в садівництві найпопулярнішими є гібридні види, які були виведені селекціонерами і на сьогоднішній день активно вирощуються в садах і на клумбах...
31.10.2018
Хризантема: чому не цвіте, як пересадити та інші проблеми догляду
Хризантема: чому не цвіте, як пересадити та інші проблеми догляду
Осінь - поступово зникають фарби, опадає листя, а небо стає все темніше. Повітря трохи гірке на смак. Цвітуть хризантеми - останній подих літа, що минає. Це дивовижна рослина, природне витонченість якого відточувалося століттями спрямованої селекції, вчинене в своїй красі...
20.08.2018
Як продовжити свіжість букету квітів
Як продовжити свіжість букету квітів
Вирощуючи рослини ви напевно не раз прикрашали ними будинок і дарували букети з клумби близьким людям. А чи знали ви, що термін життя композиції безпосередньо залежить від її складу? Так є квіти, які відмінно уживаються разом, а деякі рослини зовсім не терплять «сусідів». У цій статті розберемо, які квіти можна комбінувати, а які ні...
-->