Торф'яні горщики для розсади

-14%
В наявностi
Код товару: 599999
0
Торф'яний горщик - призначений для садового використання. Перевагою є швидкий розклад у грунті, пришвидшує укорінення та інтенсивний ріст. Характеристики: Форма: квадрат; Склад: білий моховий торф 54-55%, целюлоза 44-45%, вапно 1-2%; Розмір: 8х8 см;..
7. грн.6. грн.
-0%
В наявностi
Код товару: 599999
0
Торф’яний горшечок призначений для вирощуваннярозсади різноманітних культур – квіткових, овочевих та фруктових. Торф’янігорщики використовуються для регуляції рівня зволоженості ґрунту. Такі горщикиоберігають розсаду від перезволоження та бактеріальн..
4. грн.4. грн.
-0%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 599999
0
Якщо вихочете висадити розсаду та у подальшому плануєте пересадити її у відкритийгрунт, тоді вам просто необхідний торф’яний горщик! Задопомогою такого горщика ви зможете висадити розсаду в домашніх та тепличнихумовах, а потім пересадити рослини у ві..
1. грн.1. грн.
Немає в наявностi
-0%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 599999
0
Торф’яний горщик – справжня знахідка для тих, хтопланує висаджувати розсаду! Використовуючи торф’яний горщик ви зможете висадити розсаду у зручнийдля вас час та пересадити її потім у відкритий грунт. Для цього не потрібновиймати розсаду з горщика, ва..
2. грн.2. грн.
Немає в наявностi

Вартість Торф'яні горщики

НазваЦіна
Торф'яний горщик 8х8 см Jiffy, Німеччина4 грн
Торф'яний горщик Квадрат 8х8 см Jiffy, Німеччина6 грн
Торф'яний горщик 11*112 грн
Торф'яний горщик 6*6 1 грн

Торф'яні горщики - для тих, хто прагне до успіху в квітникарстві

Українські квітникарі і городники дізналися про горщики з торфу порівняно давно, але повністю використовувати їх переваги почали лише недавно. Головна особливість їх в тому, що торф'яні стаканчики як не можна краще підходять для розсади з ніжною кореневою системою, а також служать додатковим підгодовуванням для рослини після висадки його у відкритий грунт.

Перед тим, як використовувати дані прес-вироби, рекомендується зробити в їх стінках і дні невеликі отвори. Це допоможе уникнути застою вологи, а також полегшить процес проростання коренів. Тим, хто перший раз вирішив використовувати їх для розсади, необхідно ознайомитися з рекомендаціями про те, як садити насіння в торф'яні горщики. Слідкуючи простим порадам, ви зможете досягти приголомшливих результатів.

Де придбати торф'яні горщики

Оператори інтернет-магазину Matla Flowers допоможуть замовити і купити торф'яні горщики для розсади за прийнятною ціною в оптових або роздрібних розмірах. Ми пропонуємо лише ту продукцію, у виробнику якої впевнені на 100%. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, вигідні умови покупки і організацію швидкої доставки покупки за вказаною адресою.

Кориснi статтi
30.07.2020
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс (в перекладі з латині означає гордість) - цибулинна рослина, призначене для багаторічного вирощування. Вирощують амариліс не тільки в горщику на підвіконні, але і в саду, тобто на відкритому ґрунті. Як це робити ми розповімо вам в цій статті...
26.10.2022
Посадка анемонів: види та особливості догляду
Посадка анемонів: види та особливості догляду
Анемона - миниатюрный и нежный цветок, который относится к семейству лютиков. Переводится название как «дочь ветров», название связано с тем, что анемона реагирует трепетом листьев даже при самом маленьком дуновении ветра. Привлекателен этот цветок своим разнообразием оттенков, форм бутонов. Присутствие таких растений в вашем саду способно украсить его, придав особой изюминки и шарма...
-->