Стартував сезон Весна 2019

Продаж весняних квітів розпочато!

Ми значно розширили свій асортимент і готові радувати Вас новими сортами квітів!

Нові категорії на сайті


Helleborus (Морозник) - багаторічна трав'яниста рослина, відноситься до сімейства Лютикових. Цвіте морозник ранньою весною, зацвітає одним з перших. Морозник відмінно підходить для висадки в першому ряду квітів. Квітки морозника білі з зеленими, білими або пурпуровими чашелистниками.


Achimenes (Ахіменес) - рослина, яку можна висаджувати вдома у кашпо. Ахіменеси будуть красиво виглядати на балконі. Колірна гамма ахіменеса неймовірно яскрава. Квітки ахіменеса злегка опущені до низу. Цвіте рослина рясно і виглядає дуже красиво!


Aquilegia (Аквілегія) - багаторічна трав'яниста рослина, відноситься до сімейства Лютикових. Друга назва цієї квітки - Водозбір. Квітки водозбору (Аквілегіі) злегка нахилені до низу, двоколірні. Колірна гамма рослини яскрава. Квіти сині, фіолетові, жовті, малинові і білі.


Caladium (Каладіум) - відноситься до сімейства Ароїдних. Цю рослину необхідно висаджувати в саду. Собою каладіум представляє невисокий кущ з яскравими і пишними листям різних кольорів. Рослина любить вологу і теплу місцевість. Найкраще висаджувати каладіум в півтіні або на ділянці з розсіяним світлом.


Canna (Канна) - відноситься до сімейства Каннових. Рослина любить сонячну місцевість і багатий на гумус грунт. Листя рослини великі, стебла укорочені. Квітки рослини яскравого оранжевого або жовтого кольору. Діаметр квітів становить від 4 до 8 см. Є також види, які мають білі квіти.

Cyclamen (Цикламен) - відноситься до сімейства Першоцвіти. Це багаторічна трав'яниста рослина, її можна висаджувати як вдома, так і в саду. Квітка невибаглива, любить прохолодну погоду і не терпить, коли температурний режим перевищує +20 градусів. При прохолодній температурі цвіте довго і красиво. Під час цвітіння вимагає регулярного, але помірного поливу.

Eucomis (Еукоміс) - цибулинна рослина в висоту не перевищує 50-60 см. Суцвіття еукомісу гіацинтовидне. Квітки, як правило, кремового або блідо-зеленого відтінку. Вирощувати Еукоміс можна вдома в контейнері або у відкритому грунті в теплому місці, захищеному від сильного вітру.

Розширення асортименту вже існуючих категорій

Крім новинок на нашому сайті ми також розширили асортимент весняних квітів. Так у нас представлено 70 сортів лілій, 30 сортів гладіолусів, 10 сортів бегоній, 11 сортів глоксинії, 31 сорт клематисів і 31 сорт жоржин! Така різноманітність яскравих рослин дозволить Вам вибрати безліч цибулин квітів різних кольорів для свого саду або дому. Замовлення на квіти приймаємо уже зараз. Відправлення замовлень починається з 25 березня і триватиме до 30 травня. 

Коментарі
-->