Проліски

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 31006
0
Пролісок Spring Beauty - ніжна багаторічна квітка, яка створює весняний настрій вже тоді, коли сніг тільки починає танути. Даний сорт проліска відрізняється від інших сортів великою дзвінко-подібною квіткою. Пролісок Spring Beauty відноситься до одні..
14.84 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 31005
0
Пролісок Siberica (Сіберика) - ніжний пролісок з синьо-голубим цвітом. Відноситься даний сорт так, як і інші проліски до раньовесняного цвітіння, що дозволяє милуватись красою з приходом весни. Часто проліски Ви можете отримати у подарунок саме на 8 ..
4.61 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 31004
0
Сцілла Litardierei в народі також досить відома, як пролісок. Відноситься даний сорт квітів до ранньовесняних. Квіти ніжно-блакитного забарвлення, яке неодмінно доповнить Вашу весняну клумбу. Посадку проліска Litardierei рекомендується проводити на г..
9.89 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 31003
1
Сцілла або проліска Bifolia Rosea один із представників ранньоквітучих рослин, що зацвітає пишними ніжно-рожевими квітами. Низькоросла рослина, дуже гарно виглядає на весняній клумбі, коли ще майже нічого не цвіте. Проліска витривала до морозів, та р..
6.59 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 31002
0
Проліска Bifolia Alba - ніжна та тендітна рослина, що відноситься до ранньоквітучих. Квіти чисто-білого кольору, що зібрані в колосок. Загальна висота рослини 15 см, гарно виглядає в групових насадженнях біля бордюрів або просто на клумбі. Висадку пр..
4.17 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 31001
1
Проліска Bifolia -  назва говорить сама за себе, це рослина із раннім періодом цвітіння. квіти синього кольору, формують своєрідний колосок, що починає розпускатись з низу. Проліска любить затінену місцевість із трохи вологим грунтом. Глибина посадки..
3.96 грн.
Немає в наявностi
Ганна 2021-09-23
Отримала дуже гарні цибулини! Дякую :)
Виктория Ващилина 2020-11-06
Очень много заказала мелкого и пролисок єтот в том числе...но его в заказе не оказалось-я понимаю что очень всего мелкого  и просто может гдето затерялось....но с Вашими подарками  все компенсируеться.Очень довольна что я Ваш клиент.Спасибо за все

Вартість Проліски

НазваЦіна
Пролісок Bifolia3.96 грн
Пролісок Bifolia Alba4.17 грн
Пролісок Bifolia Rosea6.59 грн
Пролісок Litardierei9.89 грн
Пролісок Siberica4.61 грн
Пролісок Spring Beauty14.84 грн


Кориснi статтi
15.10.2017
Багаторічні люпини - окраса саду
Багаторічні люпини - окраса саду
Люпин належить до роду бобових. Сама назва перекладається як вовк і дуже часто квітку називають "вовчими бобами". У природі ростуть люпин у середземноморському африканському регіоні та Західній півкулі. Це все дикорослі види, але в садівництві найпопулярнішими є гібридні види, які були виведені селекціонерами і на сьогоднішній день активно вирощуються в садах і на клумбах...
31.10.2018
Хризантема: чому не цвіте, як пересадити та інші проблеми догляду
Хризантема: чому не цвіте, як пересадити та інші проблеми догляду
Осінь - поступово зникають фарби, опадає листя, а небо стає все темніше. Повітря трохи гірке на смак. Цвітуть хризантеми - останній подих літа, що минає. Це дивовижна рослина, природне витонченість якого відточувалося століттями спрямованої селекції, вчинене в своїй красі...
20.08.2018
Як продовжити свіжість букету квітів
Як продовжити свіжість букету квітів
Вирощуючи рослини ви напевно не раз прикрашали ними будинок і дарували букети з клумби близьким людям. А чи знали ви, що термін життя композиції безпосередньо залежить від її складу? Так є квіти, які відмінно уживаються разом, а деякі рослини зовсім не терплять «сусідів». У цій статті розберемо, які квіти можна комбінувати, а які ні...
-->