0
0

Проліски

Продано
Код товару: 31006
0
Пролісок Spring Beauty - ніжна багаторічна квітка, яка створює весняний настрій вже тоді, коли сніг тільки починає танути. Даний сорт проліска відрізняється від інших сортів великою дзвінко-подібною квіткою. Пролісок Spring Beauty відноситься до одні..
14.84 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 31005
0
Пролісок Siberica (Сіберика) - ніжний пролісок з синьо-голубим цвітом. Відноситься даний сорт так, як і інші проліски до раньовесняного цвітіння, що дозволяє милуватись красою з приходом весни. Часто проліски Ви можете отримати у подарунок саме на 8 ..
4.61 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 31004
0
Сцілла Litardierei в народі також досить відома, як пролісок. Відноситься даний сорт квітів до ранньовесняних. Квіти ніжно-блакитного забарвлення, яке неодмінно доповнить Вашу весняну клумбу. Посадку проліска Litardierei рекомендується проводити на г..
9.89 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 31003
1
Сцілла або проліска Bifolia Rosea один із представників ранньоквітучих рослин, що зацвітає пишними ніжно-рожевими квітами. Низькоросла рослина, дуже гарно виглядає на весняній клумбі, коли ще майже нічого не цвіте. Проліска витривала до морозів, та р..
6.59 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 31002
0
Проліска Bifolia Alba - ніжна та тендітна рослина, що відноситься до ранньоквітучих. Квіти чисто-білого кольору, що зібрані в колосок. Загальна висота рослини 15 см, гарно виглядає в групових насадженнях біля бордюрів або просто на клумбі. Висадку пр..
4.17 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 31001
1
Проліска Bifolia -  назва говорить сама за себе, це рослина із раннім періодом цвітіння. квіти синього кольору, формують своєрідний колосок, що починає розпускатись з низу. Проліска любить затінену місцевість із трохи вологим грунтом. Глибина посадки..
3.96 грн.
Немає в наявностi
Ганна 2021-09-23
Отримала дуже гарні цибулини! Дякую :)
Виктория Ващилина 2020-11-06
Очень много заказала мелкого и пролисок єтот в том числе...но его в заказе не оказалось-я понимаю что очень всего мелкого  и просто может гдето затерялось....но с Вашими подарками  все компенсируеться.Очень довольна что я Ваш клиент.Спасибо за все