0
0

Саджанці пеларгонії у горщиках

Продано
Код товару: 185002
0
 Пеларгонія White Effect відноситься до роду квіткових рослин з родини геранієвих. Батьківщиною цієї чудової квітки вважається Південна Америка. Калачики або герань, так ще по іншому в народі називають цю рослину. Пеларгонія White Effect багаторічна ..
45.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 185006
0
Пеларгонія зональна Survivor Salmon Sensation вирізняється рясним і тривалим цвітінням, квіти великі напівмахрові світло-рожевого забарвлення  з лососевим відтінком. Рослина компактна, не витягується. В догляді і вирощуванні не вибаглива. Період цвіт..
45.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 185005
0
 Пеларгонія зональна Survivor Cherry Red красива пишно цвітуча рослина з великими напівмахровими квітами червоного кольору. Квіти зібрані в щільні кулясті суцвіття.Завдяки довготривалому цвітінню пеларгонія є одною з найпоширеніших горшкових рослин в..
45.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 185003
0
 Пеларгонія зональна Master Idols Pink  Характеризується великими напівмахровими квітами яскраво – рожевого кольору. Квіти зібрані в щільні кулясті суцвіття. Рослина компактна . Доглядати за цією красою дуже просто. Все що потрібно, це вибрати вдале ..
45.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 185004
0
 Пеларгонія зональна Master Idols Bright Red відноситься до роду квіткових рослин з родини геранієвих, тому в народі цю багаторічну трав'янисту рослину, полюбляють називати – герань.Також завдяки своїм кулястим суцвіттям, пеларгонія отримала ще одну ..
45.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 185001
0
 Пеларгонія Antik scarletПеларгонія є однією з найпривабливіших садово-кімнатних рослин. Квіти великі, красиві, зібрані в кулясті суцвіття. Цвітіння пишне, насичено – червоного кольору. Завдяки довготривалому цвітінню пеларгонія є одною з найпоширені..
45.99 грн.
Немає в наявностi