0
0

Каталог азіатських Лілій

Код товару: 100219
1
Лілія Red Twin - вражаючий сорт багаторічних рослин яка має красивий вигляд у груповій та поодинокій посадці. Використовується квітка для декоративного оформлення, а також для зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту: • належить до типу азіатсь..
42.99 грн.
-15%
Код товару: 100021
5
Ліліяквітка Landini& (Ландіні)& має надзвичайно привабливе забарвлення. Насичений бордовий колір будечудово поєднуватись з іншими відтінками квітів у вашому саду. Висаджувати ліліюнеобхідно навесні, найкращий період для цього - квітень, саме в цей ча..
30.99 грн.26.34 грн.
Код товару: 100013
1
Цей сорт має насичено бордові пелюстки бутона і стане яскравою прикрасою вашого саду. У висоту лілія Ducati виростає в межах 80-110 см. А завдяки фракції цибулин 12/14 складні погодні умови їй не завадять. Садять азіатські гібридні лілії у саду навес..
16.99 грн.
Код товару: 100225
1
Лілія Vendome - неперевершена багаторічна рослина, даний сорт користується великою популярністю завдяки ніжному цвітінню. Сорт Вендом чудово підходить не тільки для декоративного оформлення квітників, а також для зрізу у квіткові композиції. Особливо..
25.99 грн.
Код товару: 100110
3
Ніжна рожева лілія квітка  Albuferia (Албуферіа) належить до типу Ла гібрид. У висоту сягає 110 см, розмір цибулини 14/16. Ніжний рожевий колір лілії буде гарно виглядати серед ряду інших ваших квітів в саду. Також рослину можна вирощувати на зрізк..
16.99 грн.
Код товару: 100203
1
Лілія Big Smile - даний сорт відзначається яскравим та водночас ніжним цвітінням. Використовується даний сорт для зрізу у квіткові композиції, а також для групової посадки. Особливості сорту: • новинка на ринку азіатських лілій; • висота рослини 100-..
28.99 грн.
Код товару: 100213
1
Лілія Lollypop - безперечно вражаючий сорт азіатської лілії. Використовується даний сорт для декоративного оформленн квіткиків у поєднанні з іншими невисокими рослинами. Особливості сорту: • представник азіатських лілій; • висота рослини 70-80 см; • ..
34.99 грн.
Продано
Код товару: 100125
0
Лілія мікс це суміш різноманітних сортів лілій. Сюди входять різні за типом та будовою лілії. Суміш це ідеальний варіант для тих хто до кінця не може визначитись із типом квітки, купуючи мікс ви отримуєте якісні цибулинки невідомого для вас сорту. Гл..
14.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100126
3
Лілія мікс (пересорт)  це суміш сортів. В пересорт входять різні за типом та періодом цвітіння лілії. Суміш це ідеальний варіант для тих хто до кінця не може визначитись із типом квітки, купуючи мікс ви отримуєте якісні цибулинки невідомого для вас с..
9.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100068
0
Свою графічну назви цей сорт лілій повністю виправдовує. Тому що, напевно, ні на одній лілії немає настільки багато пікселів - крапу бордового кольору. Їм вкрита більша половина площі кожної великої і білосніжної пелюстки. У висоту лілія White Pixels..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100097
5
Ліліянасиченого помаранчевого кольору виглядає просто надзвичайно! Вона прикраситьваш сад ніжним та водночас насиченим цвітом та буде радувати протягом періодуцвітіння в липні-серпні.У висотулілія квітка Tresor (Тресор) доволі висока –100 - 120 см, в..
17.59 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100195
0
Лілія Trendy Nicosia - чарівна квітка належить до сімейства лілійних. Цвітіння рясне та тривале. Чудовий вигляд має у групових посадках на першому плані будь-яких квітників. Особливості сорту: • належить рослина до типу азіатських; • висота стебла до..
27.19 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100194
1
Лілія Trendy Havana - дивовижно красива бордюрна лілія. Використовують даний сорт для декоративного оформлення квітників, а також для декоративного оформлення прибудинкових територій. Особливості сорту: • належить лілія до типу азіатських; • висота с..
27.19 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100123
0
Ліліяніжно-жовтого кольору приваблює погляди та зачаровує своєю красою та вишуканоюелегантністю. Відноситься до типу азіатка, у висоту сягає 120 см, розмірцибулини 12/14. Висаджуютьлілію навесні в квітні у легкий, добре дренований грунт на глибину в ..
12.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100055
0
Цей азіатський гібрид має незвичайно широкі кремові пелюстки з двоколірними плямами червоно-оранжевого кольору і великими бордовими пильниками на довгій ніжці. У пік цвітіння пелюстки бутона трохи закручуються назад і цим трохи нагадують своїх махров..
27.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100112
3
Прекрасна та ніжна лілія квітка виглядає просто чарівно. Колір квітки надзвичайний. Поєднаннябілого та бордового кольору виглядає яскраво та водночас романтично таелегантно.Висаджуютьлілію навесні в легкий, добре дренований ґрунт на глибину в 10-15 с..
22.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100142
0
Лілія Secret Kiss (Секрет Кісс) - надзвичайно красива лілія, яка чарує своїм забарвленням всіх поціновувачів. Даний сорт відноситься до лілій азіаток та досягає у висоту 100-120 см, має великі в діаметрі квіти. Бутони темно-фіолетового забарвлення з ..
17.59 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100184
0
Лілія Rio de Janeiro - яскрава бордюрна або ж декоративна багаторічна квітка. Використовується даний сорт для декоративного оформлення квітників. Особливості сорту: • представник низькорослого типу цвітіння; • висота рослини досягає 50-55 см; • стеб..
26.19 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100039
3
Неймовірноніжні лілії Renoir (Ренуар) стануть окрасою вашого саду.Рожевілілії у висоту 80-110 см, висаджувати їх можна як в саду, так і на зрізку.Діаметр квітів 15 см, тичинки темного бордового кольору. Належить рослина дотипу Азіатських лілій. & Вис..
14.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100178
0
Лілія Orange Matrix - безперечно вражаючий сорт лілій який користується популярністю протягом багатьох років. Даний сорт має чудовий вигляд не тільки на квітнику, а також у декоративному горщику. Особливості сорту: • відноситься лілія до низькорослих..
25.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100029
0
Яскравапомаранчева лілія Nello (Нелло) у висоту сягає 80 - 110 см. Це ніжна татендітна квітка, яка прекрасно підходить як для вирощення на зрізку, так і длявашого саду. Діаметр квітів 15 см, тичинки темного кольору. Належить лілія дотипу Азіатських г..
15.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100018
0
Ця лілія здатна заграти на струнах душі навіть в тих, хто не любить квіти. Бордово-жовті пелюстки з невеликим вкрапленням в середині бутона, як магніт притягують погляд. Цей сорт лілій Heartstrings виростає близько 120 см. А цибулини 12/14 розміру, я..
21.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100098
4
Ліліяквітка Giraffe (Жираф) має дуже гарнийта теплий відтінок - помаранчево-жовтий. Така лілія додасть тепла та сонячногонастрою вашій клумбі. Відноситься лілія до типу азіатка, у висоту сягає до100 - 120 см, розмір цибулини 12/14.Висаджуютьлілію нав..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100117
3
Яскрава жовта лілія якнайкраще підходить для вашого саду, адже насичений відтінок здатен створити атмосферу тепла та сонячного настрою на ваші клумбі. У висоту лілія Cassady (Касіді) доволі висока – 100-120 см, розмір цибулини 12/14. & Висаджують так..
14.99 грн.
Немає в наявностi
Люба 2021-12-21
Таке цікаве забарвлення, вже неможу дочекатись весни коли отримаю замовлення.
Юлія 2021-12-15
какой красивый цветок, закажу для своей дочери она большой фанат цветов
Павел 2021-12-15
Понравились цветы, жду нового заказа.

Каталог азіатських лілій в інтернет магазині Matla Flowers

Цей вид лілій вважається невибагливим і  тому для їх вирощування потрібні мінімальний догляд. Разом з тим, раннє цвітіння, не схильність до захворювань, а також величезний спектр кольорів пелюсток забезпечують високу популярність цього виду лілій в середовищі квітникарів.

Каталог азіатських гібридів лілій в нашому магазині містить досить велику кількість якісного посадкового матеріалу за дуже доступною ціною і до того ж всі цибулини мають великий розмір.

Свого часу всі ці сорти були виведені американськими і канадськими селекціонерами. «Прародителями» цих лілій були дикорослі побратими: тигрова, монокольорова, поникла, європейська, даурская, інші. Всі вони росли в кліматі з різкими чергуваннями холоду і тепла. У зв'язку з цим азіатський вид зумів відмінно пристосуватися до наших погодніх умов та завжди непогано зимує в очікуванні теплих літніх днів.

Популярні сорти азіатських лілій

В наш час кількість сортів цієї рослини відомо дуже багато. Якщо їх класифікувати за колірною гамою, то в такому випадку можна відзначити наступні групи:

  • Брашмарк - відрізняються різною інтенсивністю кольору, а поверхня їх пелюсток нагадує мазки пензлем художника;
  • Двоколірні - характеризуються двома і більше відтінками з плавними кольоровими переходами;
  • Танго - біля основи пелюсток у них є яскраві вкраплення, які виглядають надзвичайно ефектно;
  • Пікс-група - головна їхня відмінність - низькорослість, і тому вони відмінно підходять для вирощування в контейнерах;
  • Махрові - ніжні і невибагливі, відрізняються великою кількістю пелюсток з нерівними краями.

Що потрібно для посадки азіатських лілій?

Практично всі групи азіатських лілій відмінно себе почувають на нейтральному, злегка підкисленому грунті. Для висаджування слід купувати щільні, здорові цибулини, без вад і чорних крапок. Щоб уникнути ризику появи захворювань, перед посадкою їх можна потримати пару годин в розчині карбофосу.

Цибулини викладаються в невеликі поглиблення - приблизно 40 - 60 мм. На дно слід покласти пісок, а самі бульби також «укутати» піском, а лише потім засипати землею. На колишньому місці без пересадок рослина може «сидіти» 3 - 4 роки. Надалі бульби треба витягувати і розділяти, щоб отримувати рясне цвітіння.

Ми рекомендуємо купити азіатські лілії в нашому магазині. Оформляючи своє замовлення прямо на сайті, кожен покупець може розраховувати на відмінну якість посадкового матеріалу, швидку доставку і зручну форму оплати. Весь посадковий матеріал ми доставляємо в спеціальній упаковці поштовими службами Нова Пошта або Укрпошта.