Розсада волошки

Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Волошка махрова Чарівна суміш в касеті 40 шт Тендітна та ніжна квітка – Волошка махрова Чарівна – це рослина декоративна та однорічна. Квітка виглядає яскраво, має насичені кольори та безліч відтінків. Волошка махрова Чарівна (суміш, асорті..
349.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Волошка махрова Чарівна суміш в касеті 160 шт Тендітна та ніжна квітка – Волошка махрова Чарівна – це рослина декоративна та однорічна. Квітка виглядає яскраво, має насичені кольори та безліч відтінків. Волошка махрова Чарівна (суміш, асорт..
1199.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 90096
0
Розсада Волошка махрова Чарівна суміш в горщику 1 шт Тендітна та ніжна квітка – Волошка махрова Чарівна – це рослина декоративна та однорічна. Квітка виглядає яскраво, має насичені кольори та безліч відтінків. Волошка махрова Чарівна (суміш, асорті..
29.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Розсада волошки

НазваЦіна
Розсада Волошка махрова Чарівна суміш 1 шт (горщик)29.99 грн
Розсада Волошка махрова Чарівна суміш 160 шт (касета)1199.99 грн
Розсада Волошка махрова Чарівна суміш 40 шт (касета)349.99 грн
Кориснi статтi
09.07.2018
Квітковий етикет
Квітковий етикет
Уміння дарувати квіти - справжнє мистецтво. Попри те, що сьогодні мало хто дотримується квіткового етикету, не зайвим буде нагадати два основні правила: "квіти та особистість" і "букети та привід", якими варто керуватися під час вибору композиції для подарунка. Дівчатам дарують квіти на високих стеблах, а чоловікам однотонні букети. ..
18.02.2020
Як посадити лілейники у відкритий грунт
Як посадити лілейники у відкритий грунт
Лілейники в народі називають «квіткою щастя». Точно підтвердити, що вони мають чарівні властивості ми беремося, але із задоволенням розповімо про всі тонкощі їх вирощування в саду...
01.08.2022
Аквилегія: види, вирощування, догляд
Аквилегія: види, вирощування, догляд
Дивовижна рослина із сімейства Лютикових, аквілегія зачаровує своєю красою. І, нехай навіть більшість сортів мало схожі на лютики, краси та витонченості у них не відібрати...
-->