Розсада волошки

Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Волошка махрова Чарівна суміш в касеті 40 шт Тендітна та ніжна квітка – Волошка махрова Чарівна – це рослина декоративна та однорічна. Квітка виглядає яскраво, має насичені кольори та безліч відтінків. Волошка махрова Чарівна (суміш, асорті..
349.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Волошка махрова Чарівна суміш в касеті 160 шт Тендітна та ніжна квітка – Волошка махрова Чарівна – це рослина декоративна та однорічна. Квітка виглядає яскраво, має насичені кольори та безліч відтінків. Волошка махрова Чарівна (суміш, асорт..
1199.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 90096
0
Розсада Волошка махрова Чарівна суміш в горщику 1 шт Тендітна та ніжна квітка – Волошка махрова Чарівна – це рослина декоративна та однорічна. Квітка виглядає яскраво, має насичені кольори та безліч відтінків. Волошка махрова Чарівна (суміш, асорті..
29.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Розсада волошки

НазваЦіна
Розсада Волошка махрова Чарівна суміш 1 шт (горщик)29.99 грн
Розсада Волошка махрова Чарівна суміш 160 шт (касета)1199.99 грн
Розсада Волошка махрова Чарівна суміш 40 шт (касета)349.99 грн
Кориснi статтi
13.07.2018
Кімнатні квіти. Які рослини виростити вдома
Кімнатні квіти. Які рослини виростити вдома
Якщо ви хочете виростити квіти і при цьому зберегти свій час, тоді рекомендуємо вибрати вже пророщені цибулини. Плюси вирощування вже пророщених цибулин полягають у такому: ви отримуєте цибулини, які пройшли всі етапи росту, зможете самостійно регулювати час цвітіння за рахунок штучного освітлення. ..
13.06.2022
Як обрізати троянди після цвітіння?
Як обрізати троянди після цвітіння?
Липень — місяць буйного, пишного, рясного цвітіння троянд. Та аби рослини були гарними, їм потрібен догляд. Тож як правильно обрізати троянди, аби вони продовжували цвісти?..
-->