0
0

Низькорослі лілії

Хіт продаж
Код товару: 100199
0
Лілія Younique - махрова лілія яка матиме бездоганний вигляд у поєднанні з ЛА - гібридними сортами, а також з махровими. Особливої краси дана квітка набуває у поєднанні зі світлими багаторічниками. Особливості сорту: • представник махрових лілій; • в..
27.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100066
0
Ця чарівна і незвичайна низькоросла лілія з насичено-помаранчевим кольором, який переходить в чорний ближче до середини пелюсток бутона. Цей сорт буде справжньою окрасою вашого саду і клумби. У висоту лілія Tiny Shadow виростає від 30 до 50 см. Посад..
28.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100065
2
Про незвичайний вигляд цих лілій і їх красу потрібно писати поеми! Ви тільки подивіться на незвичайне поєднання фарб на пелюстках бутонів цих квітів. Дивовижним чином рожевий з кінчика пелюсток переходить в насичено пурпурний, а потім далі в повністю..
20.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100064
4
Краса танезвичність лілії Tiny Parrot (Тіні Паррот) простозаворожує! Яскравий жовтий колір квітки у поєднанні з помаранчевим відтінкомвиглядає надзвичайно красиво.Належитьлілія до типу Азіатських, у висоту сягає до 50 см. Діаметр квітів 12-15 см.Виро..
20.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100063
7
Лілія Tiny padhye (Тайні Педхай)& має надзвичайне забарвлення –коричнево-біле, яке зачаровує та приваблює погляди.Недивлячись на доволі темний колір, лілія Тайні Педхай& стане прекрасним доповненням вашого саду, квіткабуде чудово виглядати у поєднанн..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100062
2
Ця помаранчева сенсація серед низькорослих азіатських лілій підкорила серця багатьох квітникарів. Помаранчеві пелюстки з рясним крапом, який зливається в суцільні бордові плями ближче до серединки бутона, викликає непідробний захват. Tiny Orange sens..
20.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100091
3
Тендітнілілії рожевого кольору Tiny Icon (Тіні Ікон) якнайкращепідходять для домашнього вирощування.У висотулілії досягають від 35 до 50 см. Діаметр квітів 10-15 см. Тичинки яскравогооранжевого кольору чудово поєднуються з рожевим відтінком рослини. ..
27.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100061
4
Незвична лілія яскравого малинового кольору стане окрасою вашого квітника. Вона приваблює погляди своїм виглядом, адже лілія являє собою високе стебло, вкрите листям, на вершечку стебла красується пишна та тендітна квітка. У висоту лілія Tiny ghost (..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100060
0
Низькоросла епічна лілія Tiny Epic має рідкісне поєднання фарб в бутоні. Звичайно воно може не всім сподобатися, але ми впевнені, що для різноманітності колірної палітри садової клумби, цей сорт підійде найкращим чином. У висоту ця лілія виростає від..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100059
0
Ця низькоросла лілія з популярним серед українських квітникарів помаранчевим кольором бутона і злегка незвичайною, округлою формою пелюсток принесе яскравість на будь-яку квіткову клумбу, де вона буде рости. У висоту лілія Tiny Double You виростає ві..
28.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100058
4
Надзвичайно тендітна лілія Tiny diamond (Тайни Даймонд) виглядає просто чудово. Поєднання насиченого малинового кольору з ніжним білим виглядає надзвичайно. Такі лілії можна висаджувати не лише в саду або на клумбі, вони також здатні прикрасити квітк..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100057
0
Ця низькоросла лілія з невеликими пелюстками білого кольору, які можуть мати кремовий відтінок, додасть ніжності до вашої квіткової клумби. У висоту Tiny Crystal& виростає до 50 см, як у відкритому грунті, так і в горщику. Садити цю лілію у відкрити..
21.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100056
0
Одна з тих низькорослих лілій, яка створювалася голландськими селекціонерами, як кімнатна, але потім еволюціонувала і нормально росте і у відкритому грунті. Цей сорт має чистий жовтий колір пелюсток бутона з невеликими дрібними веснянками. У висоту л..
27.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100115
6
Прекраснуквітку лілію можна вирощувати як в саду чи на клумбі, так і на зрізку. Яскравийколір лілії буде чудово виглядати у вашому саду серед ряду інших ваших квітів.Також таку лілію можна додавати до композицій, створюючи неймовірні букети. У висоту..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100114
3
Ніжнарожева лілія квітка стане окрасою вашого квітника, адже її тендітність тачарівність приваблює погляди та зачаровує. У висоту лілія Sunny Bonaire (Сані Бонаре) невисока- 40-50 см, розмір цибулини 12/14.Висаджуютьлілію навесні в квітні, середина в..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100113
5
Орієнтальнагоршкова лілія квітка Sunny Bahama (Санні Багама) прекрасно підходить длявирощення в домашніх умовах, адже вона невисока - 40-50 см та красива. Також їїможна висадити у відкритий грунт в квітні місяці. Ми рекомендуємо посадку самев квітні,..
27.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100054
0
Яскраво-жовта лілія Sundew з великими квітками і пелюстками вкритими бордовим крапом викликає непідробний захват. Її квітки можуть мати до 15-18 сантиметрів в діаметрі і спрямовані вгору. Виростає ця лілія при хороших умовах до 110 см. Середня довжин..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100053
0
Чудова азіатська низькоросла лілія Sugar Love одна з новинок цього сезону в нашому магазині. Завдяки невеликій висоті в 50 -70 см, ця лілія добре росте в горщиках, а також її часто використовують для створення різноманітних квіткових композицій. Буто..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 100188
0
Лілія Starlight Express - винятково красива багаторічна квітка користується великою популярністю. Даний сорт цінується за своє напрочуд бездоганне цвітіння. Особливості сорту: • відноситься дана рослина до низькорослого типу цвітіння; • цибулина форм..
32.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100087
4
Махровалілія Snowboard (Сноуборд)приваблює своєю ніжністю та незвичайною, витонченою красою.Така ліліяу висоту сягає від 80 до 110 см, діаметр квітів складає 15-20 см. ЛіліяСноуборд прекрасно підходить як для вирощення на зрізку, так і для вирощуванн..
39.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100141
0
Лілія Roselily Sita (Роселі Сіта) - надзвичайна східно-гібридна махрова лілія. Ніжні білі квіти великого діаметру густо вкривають міцні стебла середньою висотою 80 см. Красиві білі пелюстки з жовтим центром та темними крапками. Квіти мають сильний ар..
44.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100047
0
Одна з новинок на українському квітковому ринку лілія Roselily Natalia з ніжно-рожевими пелюстками бутонів і формою квіток, яка дуже нагадує троянду. Родзинкою цього сорту є жовто-зелена серединка бутона, яку видно навіть здалеку. У висоту лілія виро..
44.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100140
0
Лілія Roselily Lorena (Роселі Лорена) - новинка, яка набуває великої популярності, відноситься до колекційного виду лілій. Чарівний східно-гібридний сорт лілій, цінується завдяки своєму великоквітковому цвітінню. Красиві махрові квіти світло рожевого..
44.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 100046
0
Яскрава новинка серед махрових лілій. Вона має розташування пелюсток світло-рожевого кольору з помаранчевою серединкою в три яруси. У розпущеному стані, бутон нагадує квітку лотоса. Діаметр коливається від 15 до 20 см. Лілія Roselily Felicia має стій..
44.99 грн.
Немає в наявностi
Лозінська Лілія 2021-05-24
[b]вперше Замовляла в перше ,все гарне якісне швидка доставка упаковка супер ,дякую за подарунок буду ще замовляти .Рекомендую♥️
Роман Стафійчук 2021-04-11
Перший раз замовила лілії, дуже вагалась, але результатом задоволена, дуже гарні цибулинки всіх лілій (хоча і іакційні). Рекомендую
Роман Стафійчук 2021-04-11
Рекомендую, дуже гарний посадочні цибулинки, ростки тверді 

Цей вид низькорослих лілій поширений в дикому вигляді на кам'янистих схилах неподалік Байкалу. Але завдяки зусиллям квітникарів-селекціонерів любителі квітів мають можливість вирощувати їх вдома, як в саду так і в невеликих ємностях. Карликові лілія зустрічається в декількох видах, але при цьому все їх об'єднує висота стебла з маленькими вузькими листочками. Її відмінною рисою є краса квіток та їх звичний розмір. 

Як висаджувати цибулини карликових лілій

В процесі вирощування цієї квітки важлива роль відводиться правильній підготовці субстрату і самої цибулини. Щоб посадити карликову лілію в домашніх умовах, необхідно:

  • придбати в магазині цибулинки - найкраще відразу 3 - 4 штуки, якомога більшого розміру;
  • помістити їх в холодильник, приблизно на 10 - 14 днів;
  • приготувати слабкий розчин марганцівки і покласти туди на 20-30 хвилин посадковий матеріал;
  • витримати бульби в стимуляторі зростання згідно з інструкцією, що додається до засобу.

Всі ці дії дозволяють загартувати рослину, знизити ймовірність появи хвороб, а також допоможуть розбудити сплячі бруньки.

Коли приходить час висадки цибулини, слід на дно горщика насипати чисту гальку або керамзит - десь на висоту 3 - 4 см. Потім туди потрібно помістити склад моху сфагнуму і присипати його родючим грунтом на 10 - 15 см. Цибулинки висаджуються на однаковій відстані один від одного і накриваються шаром землі, яку бажано трохи утрамбувати. Полив проводиться вперше по поверхні грунту, в подальшому - прямо в піддон, щоб уникнути загнивання. Для висадки у відкритий грунт, рекомендуємо виконати ту ж процедуру.

Догляд за низькорослими ліліями

Варто зазначити, що ця рослина дуже стрімка в зростанні - вже через 2 місяці після появи перших паростків вона починає своє цвітіння. Горшкова лілія викидає відразу кілька бутонів, які надзвичайно ніжно і приємно пахнуть. Місце, де вона росте, повинно бути позбавлене від протягів і прямого сонячного світла. Також рослина потребує щоденного обприскуванні теплою водою, але тільки до того часу, як з'являться перші квіти. Поливати лілію його тільки в піддон так, щоб земля постійно перебувала у вологому стані.

Купити низькорослі лілії можна в нашому магазині. В каталозі цього виду є відмінний вибір різних сортів, що дозволяє задовольнити запити навіть самого вимогливого квітникаря. Робіть свій вибір прямо на сторінці сайту, а ми організуємо оперативну доставку в будь-який населений пункт України