0
0

Низькорослі лілії

Код товару: 100058
4
Надзвичайно тендітна лілія Tiny diamond (Тайни Даймонд) виглядає просто чудово. Поєднання насиченого малинового кольору з ніжним білим виглядає надзвичайно. Такі лілії можна висаджувати не лише в саду або на клумбі, вони також здатні прикрасити квітк..
30.99 грн.
-15%
Код товару: 100061
4
Незвична лілія яскравого малинового кольору стане окрасою вашого квітника. Вона приваблює погляди своїм виглядом, адже лілія являє собою високе стебло, вкрите листям, на вершечку стебла красується пишна та тендітна квітка. У висоту лілія Tiny ghost (..
29.99 грн.25.49 грн.
Код товару: 100056
1
Одна з тих низькорослих лілій, яка створювалася голландськими селекціонерами, як кімнатна, але потім еволюціонувала і нормально росте і у відкритому грунті. Цей сорт має чистий жовтий колір пелюсток бутона з невеликими дрібними веснянками. У висоту л..
29.99 грн.
Код товару: 100199
1
Лілія Younique - махрова лілія яка матиме бездоганний вигляд у поєднанні з ЛА - гібридними сортами, а також з махровими. Особливої краси дана квітка набуває у поєднанні зі світлими багаторічниками. Особливості сорту: • представник махрових лілій; • в..
59.99 грн.
Код товару: 100196
1
Лілія Twyford - сорт лілій який не залишиться без уваги навіть у найбільших квітниках. Вишукане цвітіння матиме особливий вигляд у групових посадках, а також при використанні у букетних композицій. Особливості сорту: • представник махрових сортів ліл..
59.99 грн.
Код товару: 100057
1
Ця низькоросла лілія з невеликими пелюстками білого кольору, які можуть мати кремовий відтінок, додасть ніжності до вашої квіткової клумби. У висоту Tiny Crystal& виростає до 50 см, як у відкритому грунті, так і в горщику. Садити цю лілію у відкрити..
29.99 грн.
Код товару: 100064
4
Краса танезвичність лілії Tiny Parrot (Тіні Паррот) простозаворожує! Яскравий жовтий колір квітки у поєднанні з помаранчевим відтінкомвиглядає надзвичайно красиво.Належитьлілія до типу Азіатських, у висоту сягає до 50 см. Діаметр квітів 12-15 см.Виро..
30.99 грн.
Код товару: 100160
1
Лілія Bowl of Beauty - даний сорт лілій користується великою популярністю завдяки красивому цвітінню. Сорт Bowl of Beauty цінується великою популярністю не тільки у садоводів, а також у флористів. Особливості сорту: • представник махрових сортів лілі..
59.99 грн.
Код товару: 100168
1
Лілія Guapa - великоквітковий сорт лілії користується великою популярністю у зрізах та групових посадках. Однією з особливостей є тривале збереження свіжості бутонів. Особливості сорту: • білосніжні пелюстки утворюють махровий бутон; • висота стебла ..
59.99 грн.
Код товару: 100044
1
У Roselily Ciara дивовижним чином поєднані риси популярних ОТ, LA гібридів і махрових лілій. Від ніжно-рожевих пелюсток з темним вкрапленням, яке нагадує веснянки, погодьтеся, складно відвести погляд. А уявіть, як ці квіти будуть виглядати в вашому с..
45.99 грн.
Код товару: 100062
2
Ця помаранчева сенсація серед низькорослих азіатських лілій підкорила серця багатьох квітникарів. Помаранчеві пелюстки з рясним крапом, який зливається в суцільні бордові плями ближче до серединки бутона, викликає непідробний захват. Tiny Orange sens..
30.99 грн.
Код товару: 100045
1
Це унікальна лілія, яка має розташування пелюсток відразу в три яруси. Зазвичай, пелюстки з різних шарів розпускаються з різною швидкістю і під час цього процесу, лілія дуже схожа на квітки лотоса. Рожеві бутони Roselily Elena можуть досягати діаметр..
45.99 грн.
Код товару: 100047
1
Одна з новинок на українському квітковому ринку лілія Roselily Natalia з ніжно-рожевими пелюстками бутонів і формою квіток, яка дуже нагадує троянду. Родзинкою цього сорту є жовто-зелена серединка бутона, яку видно навіть здалеку. У висоту лілія виро..
45.99 грн.
Код товару: 100140
1
Лілія Roselily Lorena (Роселі Лорена) - новинка, яка набуває великої популярності, відноситься до колекційного виду лілій. Чарівний східно-гібридний сорт лілій, цінується завдяки своєму великоквітковому цвітінню. Красиві махрові квіти світло рожевого..
45.99 грн.
Код товару: 100066
1
Ця чарівна і незвичайна низькоросла лілія з насичено-помаранчевим кольором, який переходить в чорний ближче до середини пелюсток бутона. Цей сорт буде справжньою окрасою вашого саду і клумби. У висоту лілія Tiny Shadow виростає від 30 до 50 см. Посад..
30.99 грн.
Код товару: 100042
1
Перед вами яскравий представник махрових лілій, який має білі пелюстки з ледь помітною ніжно-зеленим серединкою. При першому погляді на лілію Roselily Aisha з'являються сумніви, в тому, що вона справжня. Адже таку незвичайну лілію рідко можна побачит..
45.99 грн.
-15%
Код товару: 100091
3
Тендітнілілії рожевого кольору Tiny Icon (Тіні Ікон) якнайкращепідходять для домашнього вирощування.У висотулілії досягають від 35 до 50 см. Діаметр квітів 10-15 см. Тичинки яскравогооранжевого кольору чудово поєднуються з рожевим відтінком рослини. ..
34.99 грн.29.74 грн.
-15%
Код товару: 100059
1
Ця низькоросла лілія з популярним серед українських квітникарів помаранчевим кольором бутона і злегка незвичайною, округлою формою пелюсток принесе яскравість на будь-яку квіткову клумбу, де вона буде рости. У висоту лілія Tiny Double You виростає ві..
39.99 грн.33.99 грн.
Код товару: 100063
7
Лілія Tiny padhye (Тайні Педхай)& має надзвичайне забарвлення –коричнево-біле, яке зачаровує та приваблює погляди.Недивлячись на доволі темний колір, лілія Тайні Педхай& стане прекрасним доповненням вашого саду, квіткабуде чудово виглядати у поєднанн..
36.99 грн.
Код товару: 100165
1
Лілія Double Fantasy - яскрава квітка яка вражає своїм незвичайним забарвленням. Квіти мають фантастичний вигляд навіть при поодинокій посадці. Обравши даний сорт лілії Ваш квітник наповниться дивовижними барвами. Особливості сорту: • махровий тип цв..
59.99 грн.
Код товару: 100167
1
Лілія Grand Amour - фантастично красивий сорт який бездоганно виглядає у зрізах, а також у квіткових композиціях на прибудинкових територіях. При зрізі даний сорт лілії має тривалий період збереження свіжості. Особливості сорту: • махровий сорт лілі..
59.99 грн.
Код товару: 100164
1
Лілія Diantha - рідкісний сорт багаторічних квітів який є користується великою популярністю у всьому світі. Квіти сорту Diantha можна використовувати не тільки для оформлення прибудинкових територій, а також для зрізів у букети чи композиції. Особлив..
59.99 грн.
Код товару: 100087
4
Махровалілія Snowboard (Сноуборд)приваблює своєю ніжністю та незвичайною, витонченою красою.Така ліліяу висоту сягає від 80 до 110 см, діаметр квітів складає 15-20 см. ЛіліяСноуборд прекрасно підходить як для вирощення на зрізку, так і для вирощуванн..
54.99 грн.
Продано
Код товару: 100115
6
Прекраснуквітку лілію можна вирощувати як в саду чи на клумбі, так і на зрізку. Яскравийколір лілії буде чудово виглядати у вашому саду серед ряду інших ваших квітів.Також таку лілію можна додавати до композицій, створюючи неймовірні букети. У висоту..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Юлія 2021-12-15
какой красивый цветок, закажу для своей дочери она большой фанат цветов
Юлія 2021-12-15
какой красивый цветок, закажу для своей дочери она большой фанат цветов
Григорий 2021-12-15
какой яркий цвет, +1 к моей клумбе

Цей вид низькорослих лілій поширений в дикому вигляді на кам'янистих схилах неподалік Байкалу. Але завдяки зусиллям квітникарів-селекціонерів любителі квітів мають можливість вирощувати їх вдома, як в саду так і в невеликих ємностях. Карликові лілія зустрічається в декількох видах, але при цьому все їх об'єднує висота стебла з маленькими вузькими листочками. Її відмінною рисою є краса квіток та їх звичний розмір. 

Як висаджувати цибулини карликових лілій

В процесі вирощування цієї квітки важлива роль відводиться правильній підготовці субстрату і самої цибулини. Щоб посадити карликову лілію в домашніх умовах, необхідно:

  • придбати в магазині цибулинки - найкраще відразу 3 - 4 штуки, якомога більшого розміру;
  • помістити їх в холодильник, приблизно на 10 - 14 днів;
  • приготувати слабкий розчин марганцівки і покласти туди на 20-30 хвилин посадковий матеріал;
  • витримати бульби в стимуляторі зростання згідно з інструкцією, що додається до засобу.

Всі ці дії дозволяють загартувати рослину, знизити ймовірність появи хвороб, а також допоможуть розбудити сплячі бруньки.

Коли приходить час висадки цибулини, слід на дно горщика насипати чисту гальку або керамзит - десь на висоту 3 - 4 см. Потім туди потрібно помістити склад моху сфагнуму і присипати його родючим грунтом на 10 - 15 см. Цибулинки висаджуються на однаковій відстані один від одного і накриваються шаром землі, яку бажано трохи утрамбувати. Полив проводиться вперше по поверхні грунту, в подальшому - прямо в піддон, щоб уникнути загнивання. Для висадки у відкритий грунт, рекомендуємо виконати ту ж процедуру.

Догляд за низькорослими ліліями

Варто зазначити, що ця рослина дуже стрімка в зростанні - вже через 2 місяці після появи перших паростків вона починає своє цвітіння. Горшкова лілія викидає відразу кілька бутонів, які надзвичайно ніжно і приємно пахнуть. Місце, де вона росте, повинно бути позбавлене від протягів і прямого сонячного світла. Також рослина потребує щоденного обприскуванні теплою водою, але тільки до того часу, як з'являться перші квіти. Поливати лілію його тільки в піддон так, щоб земля постійно перебувала у вологому стані.

Купити низькорослі лілії можна в нашому магазині. В каталозі цього виду є відмінний вибір різних сортів, що дозволяє задовольнити запити навіть самого вимогливого квітникаря. Робіть свій вибір прямо на сторінці сайту, а ми організуємо оперативну доставку в будь-який населений пункт України