0
0

Низькорослі лілії

Продано
Код товару: 100065
2
Про незвичайний вигляд цих лілій і їх красу потрібно писати поеми! Ви тільки подивіться на незвичайне поєднання фарб на пелюстках бутонів цих квітів. Дивовижним чином рожевий з кінчика пелюсток переходить в насичено пурпурний, а потім далі в повністю..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Код товару: 100063
7
Лілія Tiny padhye (Тайні Педхай)має надзвичайне забарвлення –коричнево-біле, яке зачаровує та приваблює погляди.Недивлячись на доволі темний колір, лілія Тайні Педхай стане прекрасним доповненням вашого саду, квіткабуде чудово виглядати у поєднанні з..
44.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Код товару: 100062
2
Ця помаранчева сенсація серед низькорослих азіатських лілій підкорила серця багатьох квітникарів. Помаранчеві пелюстки з рясним крапом, який зливається в суцільні бордові плями ближче до серединки бутона, викликає непідробний захват. Tiny Orange sens..
36.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Код товару: 100061
4
Незвична лілія яскравого малинового кольору стане окрасою вашого квітника. Вона приваблює погляди своїм виглядом, адже лілія являє собою високе стебло, вкрите листям, на вершечку стебла красується пишна та тендітна квітка. У висоту лілія Tiny ghost (..
35.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Код товару: 100058
4
Надзвичайно тендітна лілія Tiny diamond (Тайни Даймонд) виглядає просто чудово. Поєднання насиченого малинового кольору з ніжним білим виглядає надзвичайно. Такі лілії можна висаджувати не лише в саду або на клумбі, вони також здатні прикрасити квітк..
36.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Код товару: 100056
1
Одна з тих низькорослих лілій, яка створювалася голландськими селекціонерами, як кімнатна, але потім еволюціонувала і нормально росте і у відкритому грунті. Цей сорт має чистий жовтий колір пелюсток бутона з невеликими дрібними веснянками. У висоту л..
35.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100115
6
Прекраснуквітку лілію можна вирощувати як в саду чи на клумбі, так і на зрізку. Яскравийколір лілії буде чудово виглядати у вашому саду серед ряду інших ваших квітів.Також таку лілію можна додавати до композицій, створюючи неймовірні букети. У висоту..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100114
3
Ніжнарожева лілія квітка стане окрасою вашого квітника, адже її тендітність тачарівність приваблює погляди та зачаровує. У висоту лілія Sunny Bonaire (Сані Бонаре) невисока- 40-50 см, розмір цибулини 12/14.Висаджуютьлілію навесні в квітні, середина в..
35.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100113
5
Орієнтальнагоршкова лілія квітка Sunny Bahama (Санні Багама) прекрасно підходить длявирощення в домашніх умовах, адже вона невисока - 40-50 см та красива. Також їїможна висадити у відкритий грунт в квітні місяці. Ми рекомендуємо посадку самев квітні,..
33.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100054
0
Яскраво-жовта лілія Sundew з великими квітками і пелюстками вкритими бордовим крапом викликає непідробний захват. Її квітки можуть мати до 15-18 сантиметрів в діаметрі і спрямовані вгору. Виростає ця лілія при хороших умовах до 110 см. Середня довжин..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100053
0
Чудова азіатська низькоросла лілія Sugar Love одна з новинок цього сезону в нашому магазині. Завдяки невеликій висоті в 50 -70 см, ця лілія добре росте в горщиках, а також її часто використовують для створення різноманітних квіткових композицій. Буто..
23.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100188
0
Лілія Starlight Express - винятково красива багаторічна квітка користується великою популярністю. Даний сорт цінується за своє напрочуд бездоганне цвітіння. Особливості сорту: • відноситься дана рослина до низькорослого типу цвітіння; • цибулина форм..
39.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100141
0
Лілія Roselily Sita (Роселі Сіта) - надзвичайна східно-гібридна махрова лілія. Ніжні білі квіти великого діаметру густо вкривають міцні стебла середньою висотою 80 см. Красиві білі пелюстки з жовтим центром та темними крапками. Квіти мають сильний ар..
53.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100046
0
Яскрава новинка серед махрових лілій. Вона має розташування пелюсток світло-рожевого кольору з помаранчевою серединкою в три яруси. У розпущеному стані, бутон нагадує квітку лотоса. Діаметр коливається від 15 до 20 см. Лілія Roselily Felicia має стій..
53.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100043
0
Ніжну білу махрову лілію з майже повною відсутністю інших кольорів в бутоні, можна впевнено назвати символом природної чистоти і вишуканості. В висоту лілія Roselily Angela виростає, як і значна частина махрових лілій від 80 до 110 см. Садять цибулин..
53.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100183
0
Лілія Releeze - бездоганний сорт низькорослої лілії. Користується даний сорт великою популярністю у квіткових композиціях. Використовується дана рослина для декоративного оформлення бордюрних композицій, а також для посадки у великі горщики. Особливо..
39.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100027
0
Лілія Mistery Dream справжня дивина! Ви тільки подивіться на неї. Ця інопланетна квітка з маленькими, зеленими пелюстками бутона буде, як мінімум, викликати подив, навіть в тому випадку, якщо вона комусь не сподобається. У висоту лілія цього сорту ви..
53.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100175
0
Лілія Magny Cour - заворожуюча квітка яка користується великою популярністю. Використовується дана лілія для посадок у відкритий грунт, а також для посадки у декоративні горщики. Особливості сорту: • представник низькорослих лілій; • висота стебла до..
52.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100080
2
Лілія жовтого кольору Golden Matrix (Голден Матрікс)якнайкраще підходить для висадки в горщику.& У висотулілія сягає 35-50 см, має темного кольору тичинки та темно-зелене листя. Часвисадки квітки у відкритий грунт – середина квітня – початок травня.В..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100096
0
Ліліяквітка Fabiola (Фибіола) доволі незвична. Вона вирізняєтья вишуканістю пелюсток та оригінальністю форми. Відноситься лілія до типу махрових, вона має красиве біло-рожевезабарвлення. У висоту сягає 90 - 100 см, розмір цибулини 12/14. Її можна вис..
41.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100166
0
Лілія Entertainer - лілії вражають барвами цвітіння. Даний сорт вражає своїм забарвленням. Сорт Entertainer чудово підходить для декоративного оформленні квіткових композицій, а також зрізах у букети. Особливості сорту: • представник низькорослих ліл..
39.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100104
3
Рожевалілія Belonica (Белоніка)& відноситься дотипу азіатка. Вона приваблює погляди своєю красою та пишністю бутону.У висотусягає 120 см, розмір цибулини 12/14. Така прекрасна лілія чудово виглядатиме в саду серед ряду інших рослин,її також можна ви..
41.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100105
3
Ніжна білалілія Annika (Аніка) приваблює увагусвоєю тендітністю та вишуканістю. Пелюстки квітки надзвичайні, хвилеподібні.Вони нагадують собою ніжну морську піну. Відноситься лілія Аніка& до типу азіатка, у висоту досягає 120 см, розмірцибулини 12/14..
41.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100071
5
Рожева лілія приваблює погляди своєю незвичністю та переливами кольору. Рожевий відтінок буде чудово поєднуватись з іншими квітами у вашому саду, як ніжними білими, так і яскравими, наприклад червоними чи навіть жовтими. Лілію висаджують у відкритий ..
41.99 грн.
Немає в наявностi
Юлія 2021-12-15
какой красивый цветок, закажу для своей дочери она большой фанат цветов
Григорий 2021-12-15
какой яркий цвет, +1 к моей клумбе
Григорий 2021-12-15
какой яркий цвет, +1 к моей клумбе

Цей вид низькорослих лілій поширений в дикому вигляді на кам'янистих схилах неподалік Байкалу. Але завдяки зусиллям квітникарів-селекціонерів любителі квітів мають можливість вирощувати їх вдома, як в саду так і в невеликих ємностях. Карликові лілія зустрічається в декількох видах, але при цьому все їх об'єднує висота стебла з маленькими вузькими листочками. Її відмінною рисою є краса квіток та їх звичний розмір. 

Як висаджувати цибулини карликових лілій

В процесі вирощування цієї квітки важлива роль відводиться правильній підготовці субстрату і самої цибулини. Щоб посадити карликову лілію в домашніх умовах, необхідно:

  • придбати в магазині цибулинки - найкраще відразу 3 - 4 штуки, якомога більшого розміру;
  • помістити їх в холодильник, приблизно на 10 - 14 днів;
  • приготувати слабкий розчин марганцівки і покласти туди на 20-30 хвилин посадковий матеріал;
  • витримати бульби в стимуляторі зростання згідно з інструкцією, що додається до засобу.

Всі ці дії дозволяють загартувати рослину, знизити ймовірність появи хвороб, а також допоможуть розбудити сплячі бруньки.

Коли приходить час висадки цибулини, слід на дно горщика насипати чисту гальку або керамзит - десь на висоту 3 - 4 см. Потім туди потрібно помістити склад моху сфагнуму і присипати його родючим грунтом на 10 - 15 см. Цибулинки висаджуються на однаковій відстані один від одного і накриваються шаром землі, яку бажано трохи утрамбувати. Полив проводиться вперше по поверхні грунту, в подальшому - прямо в піддон, щоб уникнути загнивання. Для висадки у відкритий грунт, рекомендуємо виконати ту ж процедуру.

Догляд за низькорослими ліліями

Варто зазначити, що ця рослина дуже стрімка в зростанні - вже через 2 місяці після появи перших паростків вона починає своє цвітіння. Горшкова лілія викидає відразу кілька бутонів, які надзвичайно ніжно і приємно пахнуть. Місце, де вона росте, повинно бути позбавлене від протягів і прямого сонячного світла. Також рослина потребує щоденного обприскуванні теплою водою, але тільки до того часу, як з'являться перші квіти. Поливати лілію його тільки в піддон так, щоб земля постійно перебувала у вологому стані.

Купити низькорослі лілії можна в нашому магазині. В каталозі цього виду є відмінний вибір різних сортів, що дозволяє задовольнити запити навіть самого вимогливого квітникаря. Робіть свій вибір прямо на сторінці сайту, а ми організуємо оперативну доставку в будь-який населений пункт України