Прекрасна весняна квітка — мускарі

Рослину мускарі ще називають мишачим гіацинтом або гадючою цибулею. Належить до роду спаржевих, собою являє довге стебло, прикрашене суцвіттям красивих квітів.

Налічується понад 60 видів, які ростуть у лісах, а також на схилах гір. Часто висаджують як бордюрні. Належить рослина до ранніх весняних, її часто вирощують не тільки в саду або на клумбі, а й на зрізання. Мускарі має приємний, але водночас сильний аромат.

Види і сорти мускарі.

Серед найпопулярніших виділяють такі:

  • мускарі вірменський;
  • гроздевидний;
  • широколистий;
  • блідий;
  • мускарі чубатий;
  • Ошеілі Тубергена;
  • мускарі гарненький.

Мускарі догляд

Квіти дуже популярні в садівництві, оскільки вони красиві, витончені й прекрасно поєднуються з іншими. Висаджувати їх найкраще поруч із багаторічниками, оскільки мускарі не потребує пересадки щорічно.

Що стосується ґрунту, він має бути пухким, легким і водопроникним.  Садіть рослину на узвишші, де вона не буде під впливом сильного вітру.

Посадка мускарі

Садити мускарі квіти потрібно восени, до жовтня групками. Перед висаджуванням необхідно добре переглянути цибулини, відібрати почорнілі та прогнилі й викинути їх. Здорові обробляють легким спеціальним розчином для профілактики, щоб зменшити ризик захворювання квітки. За день до висадки лунки добре поливають водою, промочуючи наскрізь весь ґрунт. Перед посадкою для гарного дренажу слід додати в лунку трохи річкового піску. Великі цибулини мускарі садять на глибину до 7 см з відстанню в 5-10 см від інших. Менші цибулини садять на 3 см з відстанню в 3-5 см між собою.

Догляд

Доглядати за квіткою дуже просто. Вона потребує поливу, як правило, тільки в процесі вегетації. У цей період ґрунт має бути вологим і за відсутності опадів потрібно регулярно поливати рослину. Цвітетона приблизно три тижні, і якщо з роками ви починаєте помічати, що квітки вже не такі яскраві, це свідчить про те, що настав час для пересадки рослини.

Розмноження

У них є два види розмноження - посівом і вегетативним способом. Щоб не було безконтрольного розростання квітів на великі території, зрізайте квітконоси, залишаючи тільки кілька штук.

Мускарі чудово підходять для створення квіткових композицій, оскільки вони мають яскравий, стильний і вишуканий вигляд. Цибулини мускарі ви можете купити в інтернет магазині Matla Flowers. У нас представлений широкий асортимент за доступними цінами. 

Коментарі
-->