0
0

Каталог гладіолусів

Хіт продаж
Код товару: 300034
0
Гладіолус - неймовірно красива рослина, яка приваблює погляди своєю витонченістю. Гладіолус зацвітає влітку та радує погляди аж до вересня. Такі квіти можна висаджувати в себе в саду серед ряду інших роcлин. Ніжний гладіолус Zamora (Замора) буде пре..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 300074
0
Гладіолус Youth Dew (Юф Дью) - яскравий представник багаторічних квітів. Суцвіття лимонно-жовтого забарвлення чудово підійде для групових посадок. У висоту рослина досягає 120-150 см, вона прекрасно виглядає з яскраво-зеленим листями довжиною до 60 с..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300029
0
Гладіолус Wine and Roses має пастельно-рожеві суцвіття з декількома бордовими плямами в серединці квітки, які нагадують розлите червоне вино. Стебла в цього сорту потужні і виростають до 150 см. Посадка цього сорту стандартна, як для всіх гладіолусів..
6.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300114
0
Гладіолус Volbeat - вражаючий сорт квіткового багаторічника. Користується великою популярністю завдяки бездоганному забарвленню квітів які мають красивий вигляд у групових посадках в поєднанні з світлими тонами. Особливості сорту: • рослина висотою д..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300050
1
Яскравий гладіолус бузкового кольору не залишить вас байдужими. Насичений відтінок у поєднанні з вишуканою ніжністю робить квітку надзвичайно популярною як у квітникарстві, так і у флористиці. Гладіолуси квіти являють собою високе, струнке стебло, пр..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300072
0
Гладіолус Vandohla (Вандола) - пишно-квітучий сорт. Красиві яскраво-рожеві квіти з білими та бордовими плямами всередині гофрованих пелюсток. У висоту досягає близько 150 см з міцним стеблом та вузькими, довгими яскраво-зеленими листками. Висаджують ..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 300042
2
Неймовірне поєднання червоного кольору з вкрапленнями синього в гладіолусі Tricolor (Триколор) виглядає просто прекрасно. Такий насичений колір квітки додасть вашому квітнику нотки теплоти та вишуканого стилю. Гладіолус Триколор прекрасно підходить н..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300112
0
Гладіолус Titanic - даний сорт стане яскравим доповненням будь якої прибудинкової ділянки. Під час цвітіння квіти матимуть ефектний вигляд у групових посадках, а так у зрізах у букетних композиціях. Особливості сорту: • в дорослому віці рослина досяг..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300070
0
Гладіолус Tampico (Тампіко) - даний сорт вже давно підкорив серця всіх поціновувачів безперечно фантастичної культури. Міцні стебла у висоту досягають 130-150 см. Красиві квіти ніжного світло-рожевого забарвлення з гофрованими пелюстками, особливістю..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300111
0
Гладіолус Tabasco - сорт гладіолусів який безперечно наповнить Ваш квітник ніжними та водночас яскравими барвами. Гладіолуси відносяться до багаторічних рослин які мають ефектний вигляду як у групових посадках у відкритому грунті, так і в квіткових к..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 300035
4
Яскравий гладіолус кольору сонця просто створений для прикраси вашого саду. Теплий відтінок надасть особливої атмосфери вашому квітнику. Ніжний гладіолус Sunshine (Саншайн) прекрасно підходить як для вирощування в саду, так і для зрізки. Висаджувати ..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 300043
0
Якщо вашомусаду не вистачає насичених відтінків та ніжного цвіту, тоді гладіолуси Sunset mix& (Сансетмикс) вмитьце виправлять! Своєю красою та елегантністю вони притягують погляди тазачаровують.Міксгладіолусів варто висадити у відкритий грунт навесні..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300110
0
Гладіолус Sunkissed - здається, що популярність гіацинтів ніколи не мине. Одним з найбільш популярних сортів є Sunkissed. Квіти використовуються не тільки для декоративного оформлення квітників, а також для квіткових композицій. Особливості сорту: • ..
6.29 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300108
0
Гладіолус Stormy - один з популярних сортів багаторічних квітів. Великої популярності даний сорт здобув завдяки чудовим флористичним якостям. Використовують даний сорт не тільки для декоративного оформленні прибудинкової території, а також зрізу у бу..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 300069
0
Гладіолус Solist (Соліст) -  надзвичайний вишуканий представник гладіолусів. Бездоганні білосніжні квіти діаметром досягають до 11-15 см. Загальна висота рослини складає 130-150 см. Культуру потрібно забезпечити великою кількістю сонячних променів та..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300107
0
Гладіолус Sapporo - велико квітковий сорт гладіолусів відзначається світлим відтінком. Цвітіння рясне, тривале завдяки чому користується великою популярністю. Даний сорт користується популярністю не тільки у зрізах, а також у квіткових композиціях на..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 300036
1
Гладіолус яскравого рожевого кольору вигідно підкреслить красу вашого саду та створить незабутню атмосферу тепла та затишку. Рожевий гладіолус Romy (Ромі) & буде прекрасно виглядати у поєднанні з ніжними кольорами квітів, наприклад білими чи пастельн..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300105
0
Гладіолус Ram Bam - екзотичне забарвлення квітів є однією з переваг даного сорт. Прекрасно підходить для декоративного оформлення квітників та прибудинкових територій. Однією з найбільш частих використань гладіолусу є зріз для букетів. Особливості со..
8.45 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300104
0
Гладіолус Princess Lee - дана рослина відноситься до найбільш популярних багаторічних квітів. Користується сорт Princess Lee завдяки легкому вирощуванню. Часто даний сорт гладіолусу можна зустріти у декоративному оформленні квіткових композицій. Осо..
6.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300067
0
Гладіолус Prima Verde (Пріма Верде) - ексклюзивний представник Голландських сортів гладіолусів. Даний сорт відноситься до рідкісних завдяки своєму фантастично красивому світло-салатовому забарвленню, яке прекрасно поєднується з довгими листками насич..
6.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300020
0
Неймовірно яскравий, сонячний гладіолус Princess Margaret Rose (Прінцесс Маргарет Роуз) просто створений для вашого саду. Яскравий колір квітки – жовтий з червоною каймою виглядає привабливо, такий відтінок квітів додасть тепла та сонячного настрою в..
6.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300045
0
Ніжно-рожевий гладіолус Pink parrot (Пінк парот) стане романтично-вишуканою окрасою вашого саду чи квітника.Гладіолус являє собою високе стебло з суцвіттям квітів. Такі красиві квіти прекрасно підходять для вирощування в саду або ж для зрізки. На клу..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300066
0
Гладіолус Orleans (Орлеанс) - багаторічний представник гладіолусів. Квіти красивого ніжно-лавандового забарвлення з круглими пелюстками. У висоту даний сорт досягає 90-110 см з красивими глянцево-зеленими листками. Даний сорт полюбляє велику кількіст..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300014
0
Яскраві, сонячні гладіолуси Olimpic flame (Олімпік флейм) стануть чудовою окрасою вашого квітника. У висоту гладіолус сягає 130 – 150 см. Високий квітконос прикрашений об’ємними та пахучими квітами. Висаджувати квітку необхідно весною в період з квіт..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Таня 2021-08-15
Весной посадила. Летом любовалась красотой. Хороший магазин. Всем рекомендую.
Валентина 2021-07-21
Неймовірно прекрасна рослина!
Бойко Аліна Олексіївна 2020-04-12
Отримала посилку. Посадковий матеріал якісний. Все гарно упаковане, ретельно укладене для транспортування. 

Великий вибір гладіолусів з доставкою поштою від Matla Flowers

Гладіолуси - багаторічні рослини, які є символом 1-го вересня. Свою назву найімовірніше отримали від того, що за формою нагадують меч гладіатора. Батьківщиною більшості видів цих квітів є Середземномор'я, а також Європа і Азія. Але в наш час купити гладіолуси можна практично по всьому світу, настільки вони популярні і поширені. 

Цікавий факт: До нашої ери їх навіть вживали в їжу! Цибулини запікали, а потім готували з них перепічки.

Гладіолуси дуже популярні за рахунок своєї невибагливості, здатності довго зберігати природний вигляд після зрізання в букеті. Тому їх використовують у флористиці для створення дивовижних і незвичайних композицій. Елегантні квіти чудово виглядають в поєднанні з яскравими відтінками і пастельними тонами. Також можна просто зрізати гладіолуси і насолоджуватися їх гарним виглядом вдома. Щоб букет простояв у вазі довгий час, скористайтесь невеликою хитрістю, зріжте квіти квіти з першим сформованим бутоном. У вазі суцвіття розкриється і буде тішити вас своєю вишуканістю до двох тижнів.

Характеристика гладіолусів

Гладіолус являє собою довге стебло прикрашений суцвіттям квітів. Одне стебло гладіолуса може мати до 24 квіток! Ці рослини стануть гідною прикрасою вашого саду. А різноманітність відтінків дозволить вам вибрати «свій» колір. Щоб отримати цибулини цих квітів максимально швидко, замовте гладіолуси в нашому інтернет магазині. На цій сторінці ви зможете знайти квіти різних кольорів та висоти, які були вирощені в Голландії.

Висадка гладіолусів і догляд за ними

Висаджувати цибулини слід навесні, бажано в квітні-травні, коли встановлюється оптимальна температура і немає загроз нічних заморозків. Глибина посадки повинна бути приблизно чотири діаметри від цибулини. Вони добре ростуть в супіщаних ґрунті або чорноземі. Висадку рекомендуємо робити на сонці, так як навіть легка півтінь може затримувати ріст. А якщо ви хочете, щоб гладіолуси зацвіли в вересні, посадіть цибулини в грунт на початку червня.

купити гладиолуси фото

Види гладіолусів

Найбільш популярні у флористиці і квітникарстві наступні сорти:

- гофровані - їм характерні хвилясті пелюстки;

- крупноквіткові - це величні гладіолуси, які можуть досягати у висоту більше 1 метра.

- низькорослі - тендітні квіти, які не вимагають підв'язки. При правильній висадці вони будуть радувати вас своєю красою впродовж довгого часу.

В інтернеті ви знайдете різні види цих осінніх квітів. Але вже сьогодні ви можете придбати гладіолуси поштою в Matla Flowers. У на представлений якісний посадковий матеріал за демократичними цінами.

Головні умови для отримання гарних квітів:

- вибір якісних цибулин;

- правильне місце для висадки;

- дотримання правил вирощування.

Гладіолуси після цвітіння

Після того як період цвітіння закінчиться, на зиму їх потрібно викопати. Недосвідчених квітникарів часто хвилює питання про те, коли викопувати цибулини гладіолуса? Це потрібно робити у жовтні. Викопані цибулини поміщають в прохолодне місце і зберігають їх до наступної висадки. Для зберігання цибулин гладіолуів підійде підвал з хорошою вентиляцією, полиця в холодильнику для овочів або фруктів або ж комора.

Як замовити гладіолуси в Україні?

Оформити замовлення ви можете вибравши каталог гладіолусів Matla Flowers. Широкий асортимент, різноманітність колірної гами, а також приємні ціни дозволять вам визначитися з покупкою і замовити вподобані варіанти. Яскраві рожеві, червоні і мікс кольорів доступні до замовлення. Крім гладіолусів в нашому каталозі доступні і інші цибулини садових квітів, які ви можете замовити разом.

Доставка гладіолусів здійснюється поштовими службами: "Нова пошта", "Укрпошта" по всій території України та зокрема в Львів, Ужгород, Київ.

Здійснюючи покупку на сайті, ви також можете звернутися до наших фахівців за консультацією. Ми будемо раді відповісти на питання, що цікавлять вас і допоможемо вам з вибором сортів для вашого саду. Пишіть нам, ми завжди на зв'язку і готові допомогти вам порадою!