0
0

Каталог гладіолусів

Хіт продаж
Код товару: 300013
0
Ніжні гладіолуси лимонного кольору Nova Lux (Нова люкс) приваблюють тендітністю та пишністю. У висоту гладіолус сягає 110-130 см, діаметр квітів гладіолуса 10-15 см. Висаджувати рослину необхідно на сонячній ділянці на глибину в 10 см. Квітка особлив..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300100
0
Гладіолус Norma Jean - даний сорт багаторічної рослини бездоганно підходить для квіткових композицій. Дана рослина має ефектний вигляд у поєднанні із яскравими квітами. Використовують гладіолуси сорту Norma Jean для квітковий композицій. Особливості..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300099
0
Гладіолус Nightmare - даний сорт багаторічних квітів відзначається вираженим королівським цвітінням. Використовується сорт для декоративного оформлення квітника, а також прибудинкової території. Особливості сорту: • кремово-рожеві пелюстки; • квіти ..
6.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300011
0
Гладіолуси –надзвичайно популярні квіти як у флористиці, так і у квітникарстві. Їх можнависаджувати не лише в саду, а й на зрізку. Вони будуть виглядати надзвичайно убукеті, особливо якщо це такий ніжний та тендітний гладіолус як My love (Май лав).  ..
6.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300076
0
7.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300010
0
Великоквітковий гладіолус Mon Amour з гофрованими, вершково-бузковими квітками дуже привабливо виглядає. Цибулини цього сорту садять з квітня по кінець травня, в добре прогріту сонцем землю. Кращим місцем для посадки радимо вибрати сонячну ділянку. Г..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300098
0
Гладіолус Mojito - безперечно вражаючий сорт гладіолуса чудово підходить для декоративного оформлення клумби. При групових посадках даний сорт матиме ефектний вигляд. Також даний сорт користується популярністю у великої кількості флористів. Особливос..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300097
0
Гладіолус Miss Asia - рідкісний сорт багаторічної квітки який користується великою популярністю у селекціонерів. Найбільш красивого вигляду квіти набувають у групових, а також поодиноких посадках у поєднанні з світлими квітами. Особливості сорту: • ..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300064
0
Гладіолус Matchpoint (Мартчпоінт) - надзвичайно вишуканий представник гладіолусів цвітіння якого, надасть Вашому саду романтичності. Красиві насичено червоні квіти діаметром 11-15 см. Середня висота міцного стебла досягає 120-150 см з довгими зеленим..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 300049
0
Гладіолус кольору неба заворожує своєю красою та витонченою елегантністю.Ніжний блакитно-синій гладіолус Mante (Манте)& якнайкраще підходить для висадки в саду, адже колір рослини буде гармонійно виглядати серед ряду інших квітів. Гладіолус невибагл..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 300046
2
Гладіолус  червоно-оранжевого кольору стане яскравим акцентом вашого квітника. Червоні гладіолуси дуже гарно виглядатимуть у поєднанні з пастельними відтінками рослин на вашій клумбі. Також можна вирощувати червоні гладіолуси для зрізки, квіти прек..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300095
0
Гладіолус Maggie - дивовижний сорт гладіолусів відзначається рясним цвітінням яке буде родзинкою Вашого саду. Даний сорт цінується великою декоративністю у групових посадках. Особливості сорту: • висота стебла досягає 100 см; • діаметром квіти 12 см..
8.19 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300094
0
Гладіолус Mad de Paris - при першому погляді на цвітіння даного сорту гладіолуса ви безперечно закохаєтесь у нього. Завдяки своїм насиченим барвам даний сорт користується великою популярністю не тільки у квіткарів, а також у флористів. Особливості с..
8.19 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300093
0
Гладіолус Machu Picchu - даний сорт гладіолуса безперечно стане родзинкою Вашого квітника завдяки незвичному забарвленню. Використовується сорт для зрізу, а також для оформлення квіткових композицій. Особливості сорту: • висота рослини досягає 100 с..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 300037
4
Поєднання яскраво-бузкового кольору та лимонного гладіолусів Lola Montez виглядає гармонійно та привабливо. Пройти повз красиві квіти таких відтінків та не помітити їх буде просто неможливо. Гладіолуси  Lola Montez будуть прекрасно виглядати серед ін..
9.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300092
0
Гладіолус Karma - красивий багаторічник відноситься до сімейства ірисових. Найбільш популярне використання гладіолусів є декоративне оформлення квітників, а також зрізу для букетних композицій. Особливості сорту: • міцні стебла у висоту досягають 13..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300008
0
Яскравий гладіолус жовтого кольору додасть вашій клумбі сонячного настрою та теплоти. Жовтий гладіолус Jester буде прекрасно виглядати у поєднанні з іншими вашими квітами в саду. Також стрункі та високі гладіолуси можна вирощувати на зрізку та радува..
6.29 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 300047
0
Гладіолус яскравого малинового кольору Isabella (Изабелла) чудово підійде для вашого саду, адже насичений колір рослини здатен прикрасити будь-яку територію та надати квітнику витонченого шарму та теплої атмосфери. Висаджують гладіолус навесні в пері..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300062
0
Гладіолус Hunting Song (Хантинг Сонг) - беззаперечний лідер серед великоквіткових сортів гладіолусів. Теплолюбна, багаторічна рослина прекрасно вирощується в дренованих грунтах які мають досить велику кількість поживних речовин. Висаджують цибулини н..
6.19 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300089
0
Гладіолус Guinea - популярний сорт багаторічної квітки відзначається ефектним забарвленням цвітіння. Даний сорт прекрасно підходить для декоративного оформлення квітника, а також зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту: • доросла рослина у вис..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300088
0
Гладіолус Funny Fiction - надзвичайно красивий сорт гладіолусів. Відзначається ніжним цвітіння яке стане одним з доповненням Вашого саду. Використовується дана квітка для декоративного оформлення квітників, а також зрізу у квіткові композиції. Особл..
7.49 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300041
0
Надзвичайно красивий гладіолус Fiorentina (Фіорентина) зачарує вас своїм вишуканим поєднанням білого кольору та бордового. Такі гладіолуси стануть окрасою вашого саду, вони також здатні додати елегантності  букету, створивши надзвичайну композицію. Н..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300006
0
Гладіолус Farah своїми виглядом більше нагадує метеликів, ніж квіти гладіолусів, до яких звикла більшість. Тому будьте готові до того, що яскраві, жовто-червоні суцвіття будуть притягувати дуже багато уваги до себе. Садять гладіолуси з квітня по поча..
7.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продаж
Код товару: 300059
0
Гладіолус Far West ( Фар Вест) - даний сорт гладіолусів відноситься до групи великоквіткових. Квіти подвійного забарвлення стануть прекрасною окрасою Ваших присадибних ділянок та квітників. Одночасно розпущені бутони утворюють жовто-червоні суцвіття ..
7.99 грн.
Немає в наявностi
Бойко Аліна Олексіївна 2020-04-12
Отримала посилку. Посадковий матеріал якісний. Все гарно упаковане, ретельно укладене для транспортування. 
Гость 2018-03-28
Спасибо за посылку,все луковички в отличном состояние.Очень приятно было получить подарок.Удачи и процветания Вам.
Анна 2017-12-08