Саджанці кедра

Висота 10-20 см
В наявностi
Код товару: 800337
0
Сосна корейський Кедр - це саме те дерево, яке дозволить смакувати кедровими горішками прямо в себе вдома. Дерево швидкоросле, та сягає близько 40 м у висоту. Максимальний вік рослини складає 600 років! Крона кедра має дуже декоративний вигляд, завдя..
199.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 217001
3
Сосна корейський Кедр - це саме те дерево, яке дозволить смакувати кедровими горішками прямо в себе вдома. Дерево швидкоросле, та сягає близько 40 м у висоту. Максимальний вік рослини складає 600 років! Крона кедра має дуже декоративний вигляд, завдя..
148.99 грн.
Немає в наявностi
Игорь Несмянович 2020-10-18
[b]ВседужекрутозапакованодякуємоВамрослинивеликогорозмірутадужекрасиві.Будемозамовлятиувастепер..)) [/b]
Игорь Несмянович 2020-10-18
[b]Отрималипосилку [/b]

Вартість Кедр

НазваЦіна
Сосна корейський Кедр 2 л199.99 грн
Сосна корейський Кедр p9148.99 грн

Обирайте саджанці кедра для свого саду у нашому магазині

У стародавні часи це вічнозелене дерево вважали божественним. Його деревина використовувалася для спорудження храмів, саркофагів фараонів і зображень ідолів. Воно досягає 40 м у висоту і живе до 1200 років.

Сьогодні купити кедр варто для прикраси саду. Він любить сонячні і тихі куточки, захищені від холодних вітрів. Віддає перевагу добре дренованим і вапняним ґрунтам. Оскільки кедр не виносить компанію інших рослин, його краще використовувати для одиночної посадки в парках, в контейнерах і горщиках на терасах, в зимових садах на балконах.

Популярні види кедра

Сибірський. Це дерево до 35-44 м у висоту. Діаметр стовбура - 2 м. Росте повільно, вегетаційний період триває 40-45 днів на рік. Крона - багаторівнева, симетрична. Стовбур - прямий і рівний. Молоді пагони - сірі, пізніше стають коричневими. Луската кора буро-сірого кольору. Потужність кореневої системи залежить від будови ґрунту. Хвоя темно-зеленого кольору з сизим нальотом, м'яка, 6-14 см в довжину, трохи зазубрена по краях, зібрана в пучки по 5 шт. Зберігається на дереві 5-6 років. Шишки - великі, яйцевидні, до 13 см в довжину і 5-8 см в ширину. Рослина віддає перевагу вологому повітрю. Не любить сухі піщані ґрунти. Добре росте на суглинних і вологих ґрунтах. Чутливий до загазованості і запиленості повітря. Під час посадки кедрові саджанці розміщують на відстані не менше 4-6 м.

Атласний. Дерево має відкриту пірамідальну форму з блакитно-зеленими або сріблясто-блакитними голками довжиною 2 см. Вони залишаються на дереві протягом усього року. Чоловічі квітки з'являються на нижній частині рослини. Пурпурові жіночі - ростуть на верхніх гілках, утворюючи масштабні конуси, довжиною 3-6 дюймів, які приховують крихітні насіння. Кора бура і гладка з лускатої поверхні. Атласний кедр краще росте на повному сонці або в напівтіні. Віддає перевагу глинистому, суглинному або піщаному ґрунту. Це дерево найкраще виглядає, коли нижні гілки не обрізаються, що дозволяє рости зі стовбура. Вартість саджанців синього атласного кедра вища, ніж інших сортів, тому що це рідкісна рослина, яку важко знайти в розплідниках і садових центрах. Його використовують як для ландшафтного дизайну невеликих дачних ділянок, так великих газонів і парків.

Канадський. Батьківщиною цього хвойного дерева сімейства соснових є західне узбережжя Північної Америки, включаючи США і Канаду. Канадський кедр виростає до 60 м, його діаметр - 4-5 м. У залежності від віку колір кори може бути як і рожево-коричневий, так і темно-шоколадний.

Карпатський, або європейський кедр. Батьківщиною цього виду є європейські Альпи і Українські Карпати. В Україні кедр європейський дуже рідко зустрічається за межами свого ареалу - тільки в ботанічних садах і дендропарках. Він широко використовується для озеленення в Західній Європі. Він відноситься до зникаючих видів і занесений до Червоної Книги України.

Ліванський. Це вічнозелене хвойне дерево родини соснових, яке постійно виділяє ароматну смолу. На ньому утворюється два види пагонів: довгі, що формують каркас дерева, і укорочені, на яких розміщено більшість хвої і шишки. Довгі гілки молодого дерева спрямовані вертикально вгору, тому вигляд його подібний до піраміди. З віком гілки опускаються, і їхнє становище стає все горизонтальним, утворюючи густу безформну крону з плоским верхом. Зростає ліванський кедр повільно. Через 10 років його висота ледве сягає 3 м. У кедрів, зростаючих поодиноко, стовбури гіллясті й викривлені. При сприятливому місці зростання висота багатовікових кедрів досягає 30 м, а окремих екземплярів — до 35 м. Кора молодих кедрів сіро-зелена, гладка і тонка, а старих дерев — темно-сіра з довгими поздовжніми тріщинами. Кедрова хвоя жорстка. Її довжина - 1,5-3,5 см і товщина - 1 мм. Її забарвлення — від темно- до сіро-зеленого. На довгих пагонах хвоя росте поодиноко, а на коротких — пучками по 15-45 голок. Перетин хвоїнок ромбовидне. Розмножується ліванський кедр виключно генеративно, тобто насінням. Здатність утворювати репродуктивні органи (квіти і насіння) з'являється у нього лише у 25-30 років.

Де купити саджанці кедра?

Найбільш простий і ефективний спосіб вирощування кедра - з готової розсади. У каталозі представлені кедрові дерева в контейнерах, оптимальний вік для пересадки яких становить 2-3 роки. Залежно від сорту висота дерева - 30-300 см.

Радіус копання ділянки для посадки кедра - 3 м. Якщо планується посадити кілька саджанців одночасно, то відстань між ними повинна становити 4-6 м в залежності від сорту. Посадкова яма повинна перевищувати розміри грудки землі на 30-50%. Дно посадкового отвору повинно бути заповнене сумішшю глини й торфу (2:1). Перший час в якості додаткової опори для кедра потрібно використовувати кілочок, який потрібно закопати в яму з розсадою.

Догляд за кедром дуже простий. Він полягає в помірному поливі раз у 2-3 дні. Раз в сезон його слід годувати сумішшю мінеральних добрив на основі азоту, калію і фосфору. На зиму ґрунт біля стовбура потрібно мульчувати товстим шаром тирси або торфу.

Інтернет-магазин Matla Flowers пропонує купити кедр в контейнерах з великою грудкою глини, що захищає кореневу систему. Доставляються по всій Україні в спеціальних упаковках з дотриманням температурних умов. Зробіть замовлення на сайті або телефоном — і ви особисто переконаєтеся у високій якості саджанців і рослин. Вони швидко приживуться на ділянці і будуть довгі роки радувати своєю красою.


Кориснi статтi
27.07.2017
Прекрасна весняна квітка  — мускарі
Прекрасна весняна квітка — мускарі
Рослину мускарі ще називають мишачим гіацинтом або гадючою цибулею. Належить до роду спаржевих, собою являє довге стебло, прикрашене суцвіттям красивих квітів. Налічується понад 60 видів, які ростуть у лісах, а також на схилах гір. Часто висаджують як бордюрні...
17.02.2018
Веселковий спараксис у вашому саду
Веселковий спараксис у вашому саду
Спараксис - це райдужна рослина, належить до сімейства ірисових. Попри свою вибагливість це дуже популярна квітка. Вона яскрава і її цвітіння дійсно заворожує. Розпускається в травні і радує своєю красою до червня місяця. ..
30.07.2020
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс (в перекладі з латині означає гордість) - цибулинна рослина, призначене для багаторічного вирощування. Вирощують амариліс не тільки в горщику на підвіконні, але і в саду, тобто на відкритому ґрунті. Як це робити ми розповімо вам в цій статті...
-->