Голландський парк Кекенхоф — місце, де ростуть найкрасивіші тюльпани у світі!

Національний парк Голландії Кекенхоф знаменитий на весь світ. Це місце, наповнене духом романтизму, вишуканого шарму, щороку сюди приїжджає понад мільйон людей. У парку Keukenhof красиві та незвичайні голландські тюльпани. Це те місце, яке варто відвідати, адже де ще ви побачите величезні тюльпанові поля? У Кейкенхофі вирощують 7 мільйонів цибулин щороку, парк складається з чотирьох секторів, на яких ростуть найдивовижніші квіти.

Щороку сюди з'їжджаються натовпи туристів з усього світу, щоб насолодитися краєвидами, кілометрами квітучих доріжок. Фотографи проводять майстер класи, ви не тільки зможете помилуватися квітами, а й узяти участь у майстер класі. Головне - не забудьте вдома фотоапарат!

Вирощування тюльпанів у Голландії

Клімат тут дуже хороший, чудово підходить для комфортного росту рослин. Навесні, коли з'являються квіти, тут прохолодно, ґрунт дренують, добре поливають.

Історія популярності тюльпанів із Голландії

Тюльпани, які масово розсаджували ще в Османській імперії, були завезені в країну ще в 16 столітті. Коли Карл Клузіус 1592 року написав першу серйозну працю про них, до нього почали не тільки приходити в гості, щоб подивитися на красу, а й темної ночі недобросовісні люди навіть крали в нього цибулини тюльпанів!

Популярність цих квітів зростала разом із розвитком держави, починаючи з 17 століття вони стали такими відомими, що художники обирали їх темою своїх картин. Також вони істотно піднялися в ціні, їх використовували як грошові кошти аж до моменту обвалу тюльпанового ринку. Тільки уявіть, їх затребуваність переросла в так звану "тюльпаноманію", і вони прирівнялися до грошей!

Сьогодні Голландію часто називають найбільшою у світі квітковою крамницею, і це так, адже флористи та квітникарі приїжджають сюди для того, щоб придбати цибулини найкрасивіших і найнезвичайніших квітів.

Прекрасний парк Кейкенхоф

Щоб обійти всю площу вам може знадобитися день, але повірте, те, що ви побачите, варте того, щоб гуляти там якомога довше, насолоджуючись красою квіткових доріжок. На сьогоднішній день парк знаходиться під патронажем королеви Нідерландів Беатрікс. У неї навіть є свій павільйон, в якому щороку проходять виставки.

Парк Кейкенхоф налічує понад 500 клумб, за якими регулярно і ретельно доглядають. Тут вирощують також амариліси, гортензії, гербери, антуріі, бромелії, фрезії, цибулинні та горщикові рослини. У парку 1100 гектарів землі вкриті квітами. Вони висаджені таким чином, що утворюють дивовижні візерунки, відтінки гармонійно поєднуються і нагадують чудові квіткові килими.

У парку вирощують 3 мільярди цибулин щороку, більша частина яких йде на експорт. Якщо у вас є можливість, то оцініть цю квіткову пишність з висоти пташиного польоту, адже такої великої кількості квітів, точно спроєктованих найкращими ландшафтними дизайнерами, ви не знайдете більше ніде!

Якщо ви хочете повторити цю красу у себе в саду, потрібно придбати цибулинки і висадити на квітнику. Звісно ваші масштаби будуть меншими, але все ж ви зможете насолоджуватися ніжністю та елегантністю голландських рослин.

Купити цибулини тюльпанів ви можете в інтернет магазині Matla Flowers, ми доставляємо цибулини квітів поштою.  У нас представлений широкий асортимент посадкового матеріалу з Голландії, ми з радістю допоможемо вам у виборі, пишіть нам, ми завжди онлайн і готові проконсультувати і відповісти на ваші запитання.

Коментарі
-->