0
0

Насіння капусти

Код товару: 401057
0
Капуста Хілтон - пекінська капуста яка є безперечно незамінною у приготуванні вітамінних салатів. Використовується для приготування салатів. Особливості сорту: • належить до ранньостиглих сортів; • качати циліндричної форми; • середня маса досягає 1-..
3.74 грн.
Код товару: 400282
0
Капуста рання Дитмаршер фрюер - представник ранньостиглого сорту , достигання настає протягом& 93-110 днів . Плоди невеликі вагою до 1,5 кг. Період посіву в теплицях припадає на березень- квітень. У відкритий грунт рекомендують здійснювати посів про..
2.78 грн.
Код товару: 400692
0
Капуста броколі Романеско - гібридний сорт капусти виведений шляхом схрещування капуст типу броколі та цвітної. Часто даний сорт ще називають римською капустою.  Для споживання даного сорту капусти, качани можна заморозити, що дозволить зберегти віта..
4.24 грн.
Код товару: 400875
0
Капуста рання Дитмаршер фрюер - представник ранньостиглого сорту , достигання настає протягом 93-110 днів . Плоди невеликі вагою до 1,5 кг. Період посіву в теплицях припадає на березень- квітень. У відкритий грунт рекомендують здійснювати посів протя..
16.00 грн.
Код товару: 400483
0
Капуста рання Дитмаршер фрюер - представник ранньостиглого сорту , достигання настає протягом& 93-110 днів . Плоди невеликі вагою до 1,5 кг. Період посіву в теплицях припадає на березень- квітень. У відкритий грунт рекомендують здійснювати посів про..
3.74 грн.
Код товару: 400259
1
Капуста Нью Йорк F1 - один із представників середньостиглих гібридних сортів капусти. В середньому дозрівання займає 80-90 днів. Плоди округлої форми із хорошим ніжним смаком у вазі може досягати 3-4 кг. Завдяки високому вмісту цукру та соковитості д..
12.69 грн.
Код товару: 400510
1
Капуста пізня Українська осінь - відноситься до пізньостиглих сортів. Період дозрівання триває 150 - 165 днів. Використовується для тривалого споживання та квашення. Плоди округлої форми , щільні , вагою до 3-4 кг. Сорт вважається стійким до фузаріоз..
3.99 грн.
Код товару: 400887
0
Капуста Кам'яна голова - високоврожайний гібридний сорт капусти. Тривалість періоду дозрівання займає 150 днів. Світло-зелене забарвлення, округло-приплюснутої форми з щільною білосніжно-жовтою структурою, середня вага досягає 4,5-5,5 кг. Холодостійк..
24.00 грн.
Код товару: 400913
0
Капуста цветная Кортес - один з широко популярних сортів цвітної капусти. Відноситься даний сорт до гібридних сортів. Використовується для споживання у різноманітних стравах, а також у консервуванні. Особливості сорту: • відноситься до середньостигли..
20.90 грн.
Код товару: 400797
0
Капуста Віденська синя - відзначається великою врожайністю та чудовими транспортним та смаковими якостями. Використовується даний сорт капусти для приготування страв. Особливості сорту: Ранньостиглий сорт капусти кольрабі відзначається великою врожа..
3.99 грн.
Код товару: 400801
0
Капуста Віденська біла - бездоганний сорт скоростиглого типу відзначається великим вмістом вітамінів та поживних речовин. Вегетаційним період дозрівання з перших сходів до збору врожаю займає 80 днів. Посадка та догляд: У вирощуванні капуста невибагл..
3.10 грн.
Закінчується
Код товару: 400171
0
Капуста Харківська Зимова - це вітчизняний сорт із високою врожайністю. 150-165 днів складає вегетаційний період. Є надзвичайно стійкою до шкідників та хвороб. Травень - рекомендований час посіву у відкритий грунт. Також цей сорт чудово підходить для..
3.99 грн.
Закінчується
Код товару: 400796
0
Капуста Віденська синя -  відзначається великою врожайністю та чудовими транспортним та смаковими якостями. Використовується даний сорт капусти для приготування страв. Особливості сорту:Ранньостиглий сорт капусти кольрабі відзначається великою врожай..
10.59 грн.
Закінчується
Код товару: 400942
0
Цвітна капуста Сноуболл. Для отримання найкращих результатів у вирощуванні цвітної капусти, перед посадкою потрібно підготувати город з осені, тому що рослина досить примхлива. Насіння попередньо дезинфікують, проводять загартовування температурами, ..
40.00 грн.
Закінчується
Код товару: 400912
0
Капуста цвітна Каспер - гібридний сорт цвітної капусти, відзначається великим харчовими якостями. Використовується для приготування страв, заморожуванню та консервації. Особливості сорту: • відзначається середньостиглим періодом; • період дозрівання ..
23.42 грн.
Закінчується
Код товару: 400798
0
Капуста Віденська біла - бездоганний сорт скоростиглого типу відзначається великим вмістом вітамінів та поживних речовин. Вегетаційним період дозрівання з перших сходів до збору врожаю займає 80 днів. Посадка та догляд:У вирощуванні капуста невибагли..
10.59 грн.
Закінчується
Код товару: 400886
0
Капуста цвітна Ількар - низькокалорійна рослина яка містить велику кількість поживних речовин. Використовується дана рослина для споживання у приготуванні різноманітних страв, а також консервації та заморожування. Особливості сорту: • відноситься до ..
15.18 грн.
Закінчується
Код товару: 400694
0
Капуста Лангедейкер Дауер червоноголова - користується великою популярністю завдяки високій врожайності сорт Лангедейкер Дауер чудово підходить для споживання у свіжому вигляді, а також для квашення чи тушіння.Особливості сорту:пізньо врожайний сорт ..
11.83 грн.
Закінчується
Код товару: 400509
0
Капуста Кам'яна голова - високоврожайний гібридний сорт капусти. Тривалість періоду дозрівання займає 150 днів. Світло-зелене забарвлення, округло-приплюснутої форми з щільною білосніжно-жовтою структурою, середня вага досягає 4,5-5,5 кг. Холодостійк..
2.79 грн.
Закінчується
Код товару: 400283
0
Капуста Кам'яна голова - високоврожайний гібридний сорт капусти. Тривалість періоду дозрівання займає 150 днів. Світло-зелене забарвлення, округло-приплюснутої форми з щільною білосніжно-жовтою структурою, середня вага досягає 4,5-5,5 кг. Холодостійк..
3.99 грн.
Закінчується
Код товару: 400893
0
Капуста декоративная Голуб F1 белая - надзвичайно красива рослина яка доповнить будь який квітник. Дана рослина користується великою популярністю завдяки своїм декоративним властивостям. Особливості сорту: • однорічна рослина; • висота рослини досяга..
12.00 грн.
Закінчується
Код товару: 400807
0
Капуста броколі Айронмен F1 - середньо гібридних сортів броколі. Великої популярності сорт здобув завдяки високому вмісту вітамінів. Період вегетації триває 65-80 днів з появи перших заморозків. Особливості сорту:Даний сорт формує качани насичено зел..
22.37 грн.
Закінчується
Код товару: 400800
0
Капуста савойська Віроса F1 - гібридний сорт пізньо сортового типу дозрівання.Особливості сорту:Період дозрівання савойської капусти займає приблизно 135 днів. Даний сорт формує округлий качан з листям темно-зеленого забарвлення які формують щільні п..
22.59 грн.
Закінчується
Код товару: 400170
1
Парел F1 капуста білоголова - це класичний ранній сорт, який заслужив вже багато схвальних відгуків. Являє собою гібрид білокачанної капусти, що ідеально підходить для вирощування, як з насіння у відкритому ґрунті та безпосередньо розсадним способом...
14.39 грн.
Тарас Степанович 2020-02-06
Очень рекомендую этот позднеспелый сорт капусты. Во-первых, он выдерживает сильную засуху. Во-вторых, может храниться до 4-х месяцев при этом не теряя свои качества. Я очень доволен этим сортом капусты. Для хорошего урожая я раньше калибровал семена, а теперь делаю проще - высеваю все, а потом слабые, кривые всходы выбраковываю.
Наталья Семенова 2020-02-06
Этот сорт ранней капусты посоветовала мне сотрудница. Капуста очень вкусная, сочная. Заказывала семена через Интернет – магазин. Как было указано – в упаковке 20 шт. семян, так и в действительности было. Я выращивала на открытом грунте и под пленкой. Под пленкой понравилось больше. Очень удобно собирать урожай, так как капуста имеет высокую ножку.
Люда Храмова 2020-02-06
Сорт капусты Нью Йорк люблю за то, что он имеет повышенную стойкость к болезням. А это немаловажно! Капусту всегда высаживаю на открытый участок с плодородной почвой. Лучшие предшественники — огурец, картофель, лук, чеснок. Все знают, что качество урожая зависит от качества семян. Поэтому я всегда семена заказываю через интернет- магазин.

Замовте насіння капусти голландської і української селекції

Складно уявити грядку з овочами без капусти. Цей овоч багато городників цінують за велику кількість корисних вітамінів і мікроелементів, а також за відносну простоту вирощування. Зараз неможливо уявити безлічі салатів та страв без капусти настільки широковживаної та звичною для нашого раціону вона стала. 

Найбільш популярні сорт капусти в Україні - Агресор

Сьогодні великою популярністю користується капуста Агресор. Цей гібрид відрізняється стійкістю до хвороб, має високі смакові показниками. Вирощуванням капусти займаються не тільки городники-любителі, але і великі підприємства. Агресор відноситься до середньопізніх сортів. Його вивели голландські фахівці селекційно-насінницької компанії Сингента Сідс. А як відомо насіння капусти голландської селекції відрізняються високою якістю і дозволяють отримати високий урожай.

Капуста Агресор не страждає пошкодженням трипсом. Рослина стійко витримує погані погодні умови, не страждає від відсутності азотного харчування. Насіння можна висівати у відкритий грунт. Після сходів до настання стиглості потрібно близько 115-120 днів. Качани досягають 2,5-5 кг, не тріскаються, можуть довго зберігатися. Листя соковиті, слабопузирчаті, сіро-зеленого кольору з восковим нальотом. Агресор відмінно підходить для вживання в свіжому вигляді, а також для засолювання і квашення. Купити насіння капусти білоголової є можна прямо зараз в інтернет-магазині. Різноманітність асортименту дозволяє підібрати бажаний сорт.

Зверніть увагу на такі гібридні сорти капусти:

  • Бригадир - середньопізній сорт. Підходить для вирощування на відкритому просторі та теплиці. Щоб рослини не постраждали від холоду, рекомендується висаджувати їх під плівку або агроволокно. Качани мають круглу форму, світло-зелене забарвлення.
  • Мегатон - сорт тішить врожаєм через 102 дня після того, як саджанці були висаджені. Потрібно стежити за рівнем вологості і добривами. Це забезпечить здоровий ріст і відсутність хвороб. Качан капусти може досягти 15 кг. Зберігається овоч близько 4-6 місяців без втрати смакових якостей і презентабельного вигляду.
  • Ринда - по вазі досягає до 7 кг, має приємний зелений відтінок. Головки круглі, з щільною структурою. Дозрівання наступає через 75-80 днів. Гібрид невибагливий в догляді.
  • Уніботра - гібрид актуальний для вирощування в теплицях і на відкритих просторах. Рослині необхідно забезпечити вологий і поживний грунт. Качани мають округлу форму, відрізняються високими смаковими показниками.
  • Кале - гібрид не має типову форму у вигляді качана. Відноситься до сімейства хрестоцвітів, утворює жменю кучерявого листя. Має не тільки оригінальний декоративний вигляд, але і великий запас вітамінів. Не дуже любить пересадку, тому раціонально відразу висівати в грунт.
  • Ларс - середньопізній сорт. Можна вирощувати у відкритому грунті, зрілість настає після 80 днів після посадки. Капуста соковита, тендітна і дуже смачна. Гібрид має стабільну врожайність, може довго зберігається і популярний для консервації.
  • Вестрі - білокачанна капуста, яка відноситься до середньопізніх сортів. Зрілість качанів настає після 105-110 днів. Овоч має типове зелене забарвлення з восковим нальотом. Рослина потужна, підходить для вживання в свіжому вигляді, переробки і для консервації.
  • Амагер - пізньостиглий сорт капусти. Ідеально підходить для консервації і для вживання в свіжому вигляді. Качани мають типову зелене забарвлення з нальотом, а всередині - вони білі. Сорт стійкий до грибних інфекцій та інших хвороб.

Як і коли сіяти капусту

Своєчасний посів дозволить отримати хороший урожай. Досвідчені городники рекомендують проводити посів на розсаду в кінці січня до середини квітня. Все залежить від сорту капусти і кліматичних умов. Насіння ранньої капусти слід висівати в спеціальну тару в кінці січня, а пророслі паростки висаджувати у відкритий грунт в квітні.

Сорти, які відносяться до середньоранніх, висівають в березні - квітні, а висаджують на грядку - у другій половині квітня до середини травня. Пізні сорти висівають в квітні, а пересадку відтворюють в середині травня до середини червня. Сіяти капусту на розсаду потрібно за 60-65 днів до того часу, коли вона буде пересаджена на грядку.

Насіння пізньої капусти і помірно ранні сорти можна висівати у відкритий грунт в кінці квітня і на початку травня. Земля повинна бути родюча, збагачена гумусом, а місце не дуже освітлене. Капуста любить вологу. У неї мало коріння, а листя багато, тому рослина необхідно забезпечити своєчасним поливом. Не зайвим буде підживлення. Перед тим як приступити до висівання насіння, необхідно підготувати поживну суміш. Одна частина дернової землі, перегною і трохи золи. Щоб насіння успішно проростали, потрібна температура 16-18 градусів.

Як замовити насіння капусти в нашому магазині

Зробити замовлення ви можете в нашому інтернет-магазині. Відразу після оформлення з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей. Де б ви не знаходилися - в Києві, Харкові, Дніпрі або в будь-якому іншому куточку України - ми забезпечуємо доставку поштою в максимально короткі терміни. Оплатити замовлення можна онлайн відразу при оформленні або при отриманні у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.