0
0

Насіння капусти

Код товару: 400257
0
Капуста цвітна Роберо - високоврожайний сорт капусти. Відзначається даний овощ універсальним використанням. Використовується даний сорт для споживання у салатах, супах, тушкуванню та консервації. Особливості сорту: • середньостиглий сорт; • вегета..
4.99 грн.
Код товару: 400264
0
Капуста цвітна Авізо - даний сорт відзначається великою популярністю серед всіх гібридних сортів цвітної капусти. Використовуються плоди для тушкування, приготування супів та салатів, а також для консервації. Особливості сорту: • належить до середньо..
4.99 грн.
Код товару: 400283
0
Капуста Кам'яна голова - високоврожайний гібридний сорт капусти. Тривалість періоду дозрівання займає 150 днів. Світло-зелене забарвлення, округло-приплюснутої форми з щільною білосніжно-жовтою структурою, середня вага досягає 4,5-5,5 кг. Холодостійк..
4.99 грн.
Код товару: 400696
0
Капуста Мілана червоноголова - бездоганний високоврожайний сорт червоноголової капусти. Відзначається даний сорт бездоганною стійкістю до захворювань та транспортування. Висока врожайність стає одним з найважливіших критеріїв. Капуста Мілана належить..
19.99 грн.
Код товару: 400404
0
Капуста білоголова Агресор F1- гібридний сорт капусти. Період дозрівання якого триває 115- 120 днів. Качан зеленуватого забарвлення массой до 5 кг. Плоди щільної , округлої форми, зеленого кольору. Використовується для переробки або споживання у свіж..
19.99 грн.
Код товару: 400250
0
Цвітна капуста Сноуболл. Для отримання найкращих результатів у вирощуванні цвітної капусти, перед посадкою потрібно підготувати город з осені, тому що рослина досить примхлива. Насіння попередньо дезинфікують, проводять загартовування температурами, ..
4.99 грн.
Код товару: 400472
0
Капуста білоголова Новатор F1 - гібридний представник пізнього сорту капусти. Плід достигає проходить протягом 130-135 днів. Качани мають округлу форму, середня вага плодів 4- 4,5 кг. Капуста білоголова Новатор не вимоглива до родючості грунту та вол..
20.99 грн.
Код товару: 400172
0
Цвітна капуста Сноуболл. Для отримання найкращих результатів у вирощуванні цвітної капусти, перед посадкою потрібно підготувати город з осені, тому що рослина досить примхлива. Насіння попередньо дезинфікують, проводять загартовування температурами, ..
4.99 грн.
Код товару: 400482
0
Капуста білоголова Бригадир F1 - гібридний сорт білоголової капусти із середньою стиглістю плоду. Підлягає для літньо-осіннього циклу вирощування. Вегетаційний період 110 - 120 днів. Плоди вагою 3,5- 5 кг ,мають округлу, щільну форму білого кольору. ..
19.99 грн.
Код товару: 400403
0
Капуста білоголова Агресор F1- гібридний сорт капусти. Період дозрівання якого триває 115- 120 днів. Качан зеленуватого забарвлення массой до 5 кг. Плоди щільної, округлої форми, зеленого кольору. Використовується для переробки або споживання у свіжо..
87.99 грн.
Код товару: 401150
0
Капуста білоголова Амагер. Білокачанна капуста Амагер відзначається своєю стійкістю перед розтріскуванням та цінується за можливість тривалого зберігання. Вирощують, як правило, двома способами: розсадним і безрозсадним (насіневим). Для отримання пло..
6.99 грн.
Код товару: 400173
0
Капуста цвітна Чотири Сезони. Назва цвітної капусти походить від способів її посіву. Сорт Чотири сезони можна сіяти ранньою весною, влітку, і навіть осінню в теплиці на глибину до 2 сантиметрів. Також її можна саджати у відкритий ґрунт, починаючи із ..
4.99 грн.
Код товару: 400168
0
Капуста червоноголова Гранат середньопізній сорт. Період від проростання насіння до стиглості плоду складає 125-145 днів. Цей сорт може вирощуватись розсадним способом, або з насіння. У відкритий ґрунт посів починають у травні місяці, на розсаду з бе..
4.99 грн.
Код товару: 400167
0
Капуста пізня Амагер 611 - пізньостиглий перевірений сорт з хорошою стійкістю до холоду. Період від проростання насіння до збору урожаю займає 120-150 днів. Може висаджуватись, як у відкритий грунт (травень) так і в якості розсади (березень). Глибин..
4.99 грн.
Код товару: 400805
0
Капуста пекінська Маноко F1 - високо поживний сорт пекінської капусти відзначається надзвичайно раннім періодом дозрівання.Особливості сорту: Вегетаційний період пекінської капусти триває 45-50 днів. Даний сорт користується великою популярністю завдя..
19.99 грн.
Код товару: 400695
0
Капуста Мілана червоноголова - бездоганний високоврожайний сорт червоноголової капусти. Відзначається даний сорт бездоганною стійкістю до захворювань та транспортування. Висока врожайність стає одним з найважливіших критеріїв. Капуста Мілана належить..
4.99 грн.
Код товару: 400169
0
Капуста рання Іюньська - широко відомий сорт. Період від сходження до технічної стиглості плоду займає 70-80, вважається скороспілим сортом. Підходить для вирощування розсади в тепличних приміщеннях, 55-60 днів займає період від висадки розсади в гру..
5.99 грн.
Код товару: 401073
0
Капуста цвітна Наутілус F1 - популярний гібридних сорт цвітної капусти. Виведений даний сорт французькими виробниками. Використовується даний сорт для приготування різноманітних страв. Особливості сорту: • належить до ранньостиглих сортів; • вегетаці..
14.99 грн.
Код товару: 400697
0
Капуста Топарані червоноголова - бездоганний сорт ранньостиглого типу капусти. Використовується капуста Топарані для приготування салатів та інших страв. Посадка та догляд:Вирощується даний сорт на сонячних  ділянках з пухким, дренованим ґрунтом. Пос..
4.99 грн.
Код товару: 400282
0
Капуста рання Дитмаршер фрюер - представник ранньостиглого сорту , достигання настає протягом 93-110 днів . Плоди невеликі вагою до 1,7 кг. Період посіву в теплицях припадає на березень- квітень. У відкритий грунт рекомендують здійснювати посів протя..
4.99 грн.
Код товару: 401070
0
Капуста цвітна Опал - один з досить популярних сортів цвітної капусти. Відзначається даний сорт великою врожайністю та високими смаковими якостями. Особливості сорту: • належить до ранньостиглих сортів; • вегетаційний період займає 60 днів з моменту ..
14.99 грн.
Код товару: 400216
0
Капуста брюсельська Гронігер - високоврожайний сорт відзначається великою популярністю. Використовується дана рослина для споживання у приготуванні різноманітних страв, заморожування, а також приготування дитячого харчування. Особливості сорту: • нал..
4.99 грн.
Код товару: 400263
0
Капуста брюссельська Абакус F1- середньостиглий гібридний сорт. Завдяки надранньому типу брюссельської капусти період дозрівання займає 110-115 днів. Споживаються у свіжому та замороженому вигляді. Плоди круглої форми, зеленого забарвлення 30-80 шт н..
19.99 грн.
Код товару: 400166
1
Капуста білоголова Амагер. Білокачанна капуста Амагер відзначається своєю стійкістю перед розтріскуванням та цінується за можливість тривалого зберігання. Вирощують, як правило, двома способами: розсадним і безрозсадним (насіневим). Для отримання пло..
4.99 грн.
Тарас Степанович 2020-02-06
Очень рекомендую этот позднеспелый сорт капусты. Во-первых, он выдерживает сильную засуху. Во-вторых, может храниться до 4-х месяцев при этом не теряя свои качества. Я очень доволен этим сортом капусты. Для хорошего урожая я раньше калибровал семена, а теперь делаю проще - высеваю все, а потом слабые, кривые всходы выбраковываю.
Наталья Семенова 2020-02-06
Этот сорт ранней капусты посоветовала мне сотрудница. Капуста очень вкусная, сочная. Заказывала семена через Интернет – магазин. Как было указано – в упаковке 20 шт. семян, так и в действительности было. Я выращивала на открытом грунте и под пленкой. Под пленкой понравилось больше. Очень удобно собирать урожай, так как капуста имеет высокую ножку.
Люда Храмова 2020-02-06
Сорт капусты Нью Йорк люблю за то, что он имеет повышенную стойкость к болезням. А это немаловажно! Капусту всегда высаживаю на открытый участок с плодородной почвой. Лучшие предшественники — огурец, картофель, лук, чеснок. Все знают, что качество урожая зависит от качества семян. Поэтому я всегда семена заказываю через интернет- магазин.

Замовте насіння капусти голландської і української селекції

Складно уявити грядку з овочами без капусти. Цей овоч багато городників цінують за велику кількість корисних вітамінів і мікроелементів, а також за відносну простоту вирощування. Зараз неможливо уявити безлічі салатів та страв без капусти настільки широковживаної та звичною для нашого раціону вона стала. 

Найбільш популярні сорт капусти в Україні - Агресор

Сьогодні великою популярністю користується капуста Агресор. Цей гібрид відрізняється стійкістю до хвороб, має високі смакові показниками. Вирощуванням капусти займаються не тільки городники-любителі, але і великі підприємства. Агресор відноситься до середньопізніх сортів. Його вивели голландські фахівці селекційно-насінницької компанії Сингента Сідс. А як відомо насіння капусти голландської селекції відрізняються високою якістю і дозволяють отримати високий урожай.

Капуста Агресор не страждає пошкодженням трипсом. Рослина стійко витримує погані погодні умови, не страждає від відсутності азотного харчування. Насіння можна висівати у відкритий грунт. Після сходів до настання стиглості потрібно близько 115-120 днів. Качани досягають 2,5-5 кг, не тріскаються, можуть довго зберігатися. Листя соковиті, слабопузирчаті, сіро-зеленого кольору з восковим нальотом. Агресор відмінно підходить для вживання в свіжому вигляді, а також для засолювання і квашення. Купити насіння капусти білоголової є можна прямо зараз в інтернет-магазині. Різноманітність асортименту дозволяє підібрати бажаний сорт.

Зверніть увагу на такі гібридні сорти капусти:

  • Бригадир - середньопізній сорт. Підходить для вирощування на відкритому просторі та теплиці. Щоб рослини не постраждали від холоду, рекомендується висаджувати їх під плівку або агроволокно. Качани мають круглу форму, світло-зелене забарвлення.
  • Мегатон - сорт тішить врожаєм через 102 дня після того, як саджанці були висаджені. Потрібно стежити за рівнем вологості і добривами. Це забезпечить здоровий ріст і відсутність хвороб. Качан капусти може досягти 15 кг. Зберігається овоч близько 4-6 місяців без втрати смакових якостей і презентабельного вигляду.
  • Ринда - по вазі досягає до 7 кг, має приємний зелений відтінок. Головки круглі, з щільною структурою. Дозрівання наступає через 75-80 днів. Гібрид невибагливий в догляді.
  • Уніботра - гібрид актуальний для вирощування в теплицях і на відкритих просторах. Рослині необхідно забезпечити вологий і поживний грунт. Качани мають округлу форму, відрізняються високими смаковими показниками.
  • Кале - гібрид не має типову форму у вигляді качана. Відноситься до сімейства хрестоцвітів, утворює жменю кучерявого листя. Має не тільки оригінальний декоративний вигляд, але і великий запас вітамінів. Не дуже любить пересадку, тому раціонально відразу висівати в грунт.
  • Ларс - середньопізній сорт. Можна вирощувати у відкритому грунті, зрілість настає після 80 днів після посадки. Капуста соковита, тендітна і дуже смачна. Гібрид має стабільну врожайність, може довго зберігається і популярний для консервації.
  • Вестрі - білокачанна капуста, яка відноситься до середньопізніх сортів. Зрілість качанів настає після 105-110 днів. Овоч має типове зелене забарвлення з восковим нальотом. Рослина потужна, підходить для вживання в свіжому вигляді, переробки і для консервації.
  • Амагер - пізньостиглий сорт капусти. Ідеально підходить для консервації і для вживання в свіжому вигляді. Качани мають типову зелене забарвлення з нальотом, а всередині - вони білі. Сорт стійкий до грибних інфекцій та інших хвороб.

Як і коли сіяти капусту

Своєчасний посів дозволить отримати хороший урожай. Досвідчені городники рекомендують проводити посів на розсаду в кінці січня до середини квітня. Все залежить від сорту капусти і кліматичних умов. Насіння ранньої капусти слід висівати в спеціальну тару в кінці січня, а пророслі паростки висаджувати у відкритий грунт в квітні.

Сорти, які відносяться до середньоранніх, висівають в березні - квітні, а висаджують на грядку - у другій половині квітня до середини травня. Пізні сорти висівають в квітні, а пересадку відтворюють в середині травня до середини червня. Сіяти капусту на розсаду потрібно за 60-65 днів до того часу, коли вона буде пересаджена на грядку.

Насіння пізньої капусти і помірно ранні сорти можна висівати у відкритий грунт в кінці квітня і на початку травня. Земля повинна бути родюча, збагачена гумусом, а місце не дуже освітлене. Капуста любить вологу. У неї мало коріння, а листя багато, тому рослина необхідно забезпечити своєчасним поливом. Не зайвим буде підживлення. Перед тим як приступити до висівання насіння, необхідно підготувати поживну суміш. Одна частина дернової землі, перегною і трохи золи. Щоб насіння успішно проростали, потрібна температура 16-18 градусів.

Як замовити насіння капусти в нашому магазині

Зробити замовлення ви можете в нашому інтернет-магазині. Відразу після оформлення з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей. Де б ви не знаходилися - в Києві, Харкові, Дніпрі або в будь-якому іншому куточку України - ми забезпечуємо доставку поштою в максимально короткі терміни. Оплатити замовлення можна онлайн відразу при оформленні або при отриманні у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.