Саджанці декоративних дерев

В наявностi
Код товару: 800330
0
199.99 грн.
В наявностi
Код товару: 800334
0
Бук - часто даний сорт називають лісовим або європейським. Це багаторічна рослина яку часто можна зустріти у карпатські флорі. Особливості сорту: • у дорослому віці досягає 20-30 м, іноді може бути вищим; • крона дерева міцна, розгалужена, 10-30 м; •..
199.99 грн.
В наявностi
Код товару: 800151
1
 Береза карликова. Належить до сімейства низькорослих березових. Росте переважно в північній частині Північної Америки та Європи, також зустрічається в гірських районах Шотландії та у підніжжях Альп. Має вигляд куща із великою кількістю гілок, що нап..
74.99 грн.
В наявностi
Код товару: 800347
0
Дуб Червоний - швидкоростуче багаторічне дерево. Належить до типу листопадних дерев. Рослина має вражаюче забарвлення в осінній період, що дозволить створити справжню красу при груповій або поодинокій посадці. Особливості сорту: • у дорослому віці ро..
199.99 грн.
В наявностi
Код товару: 800152
1
Верба Argentea (Аргентія) - представник низькорослих чагарників, який підійде для будь-якого саду. У висоту дана рослина досягає 80-100 см з шириною 180 см. Міцні, тонкі гілки вертикально розгалужені, вкриті дрібним біло-сріблястим листям овальної фо..
74.99 грн.
-25%
В наявностi
Код товару: 500180
0
Добриво підкислювач Рост SOUR для Гортензії - використовується для підкислення гортензій, а також квіткових рослин які полюбляють підкислені грунти. Переваги: • запобігає хлорозу та захворюванням; • містить велику кількість поживних вітамінів; • спр..
197.99 грн.148.49 грн.
Продано
Немає в наявностi
0
69.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Платан Гібридний - красивий кленолистий листяний багаторічник. Відзначається розлогими пагоними які мають вражаючий вигляд у ландшафтному дизайні. Стійкий до вирощування у міських умовах. Особливості сорту: • висота та ширина дорослого дерева досягає..
69.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 5-10 см
Немає в наявностi
Код товару: 800236
0
Магнолія Трипелюсткова - листопадове дерево яке матиме чудовий вигляд у декоративному оформленні алей, парків та прибудинкових територій. Особливості сорту: • висота рослини 7-10 метрів; • пагони розлогі у ширину формують дерево 5 метрів; • стовбур ..
137.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 800320
0
Магнолія Суланжа Рожева - дану рослину можна віднести до середньорослого дерева, висота якого в дорослому віці досягає максимум 5 м. Щорічний приріст магнолії досягає 20 см, як у висоту, так і в ширину. Дерево формується з міцних пагонів, які покрит..
344.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 50-70 см
Немає в наявностi
Код товару: 800999
0
Магнолія Суланжа Біла - чудовий листяний чагарник з пишною кроною. При правильному догляді та вирощуванні магнолія досягає до 8 метрів у висоту та шириною складає близько 5 метрів. Даний сорт відзначається своїм швидким ростом з щорічним приростом б..
344.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 191006
0
Магнолія Суланжа Verbanica (Вербаніка) дану рослину можна віднести до карликового дерева, висота якого в дорослому віці досягає максимум 300 см. Щорічний приріст магнолії досягає 20 см, як у висоту, так і в ширину. Дерево формується з міцних пагонів,..
143.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 191003
0
Магнолія Susan (Сюзан) - вишуканий сорт квітучого дерева, висота якого досягає 3 метрів. Завдяки чарівному цвіту магнолія безперечно стане родзинкою Вашого саду. Дерево формується з міцної розетки пагонів, що густо вкриті яскраво-зеленими листками до..
143.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Магнолія Susan - дивовижний сорт листопадового дерева. Рослина чудово виглядає при озелененні алей парків, прибудиноквих територій у груповій, а також поодинокій посадці. Особливості сорту: • багаторічна рослина; • висотою в дорослому віці досягає до..
599.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Магнолія Stellata - вузьколистий сорт багаторічної магнолії. Використовується для декоративного оформлення прибудинкових територій та алей парків. Особливості сорту: • листопадовий сорт дерева; • висотою багаторічник досягає 200-250 см; • ширина росл..
599.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Магнолія soulangeana Speciosa - надзвичайно красиве дерево яке вражає своїм неперевершеним цвітінням. Рослина чудово виглядає у поодиноких посадка. Особливості сорту: • належить до багаторічних листопадових чагарників; • висота дорослого дерева 6 м; ..
599.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 191005
0
Магнолія Sieboldii (Сібольді) - чарівний сорт, який був виведений у 1846 році в Японії, у висоту дана рослина може досягати близько 6-8 метрів з міцними, розлогими пагонами. Крона магнолії вкрита темно-сірою корою. На початку весни на пагонах розпочи..
143.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 191004
0
Магнолія Satisfaction (Сатісфекшн) - листяний чагарник, який з міцних пагонів формує невелике дерево. Пагони вкриті темно-зеленим листям, які блище до зими змінюють забарвлення на помаранчеве, а потім опадають. Магнолія чудово переносить зиму, тому н..
143.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Магнолія Pinkie - декоративний сорт ранньо квіткових багаторічників. Часто дані дерева висаджують вздовж алей, парків, ботанічних садах. Також ефектного вигляду квіти набувають у поодинокій посадці. Особливості сорту: • багаторічна рослина; • кущ у в..
599.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Магнолія Nigra - декоративний сорт квітучних багаторічників. Квіти вражають своїм дивовижним цвітінням, яке можна спостерігати у другій половні весни. Особливості сорту: • багаторічний листопадовий сорт; • висотою та шириною кущ досягає до 400 см; • ..
599.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Магнолія Minfor Festirose - листопадовий багаторічник який заворожує своїм цвітінням навіть при поодинокій посадці. Особливістю рослини є першочергове цвітіння після чого формується листяна частина рослини. Особливості сорту: • багаторічна рослина; •..
599.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Магнолія Leonard Messel - сорт багаторічного чагарника який був виведений в Ангілії у 1900 році та має назву від імені селекціонера який здійсним срещення та виведення даного сорту. Рослина має вражаючий вигляд у поодинокій посадці та не залишиться б..
599.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 20-30 см
Немає в наявностi
Код товару: 800160
0
Магнолія Kobus (Кобус) - один із найстаріших представників квіткового чагарника. Утворює доволі красиве дерево висотою близько 2-4 метрів родом із Японії. Рослина формується з міцних стебел, що густо вкриті насичено-зеленим листям довжиною до 10 см, ..
137.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 100-130 см
Немає в наявностi
0
Магнолія Heaven Scent - листопадовий чагарник який безперено привертає увагу завдяки своєму цвітінню. У вирощуванні не вимогливий, належить до світлолюбивих рослин. Особливості сорту: • багаторічна рослина; • висота та ширина дорослого дерева досягає..
999.99 грн.
Немає в наявностi
Зоряна 2022-05-27
Сьогодні отримала свою посилку. Дуже швидка доставка. Гарний саджанець верби, надійно запакований. Дякую. Рекомендую!

Вартість Саджанці дерев

НазваЦіна
Береза карликова 0,5 л74.99 грн
Бук 2 л199.99 грн
Верба Argentea 0,5 л74.99 грн
Добриво підкислювач Рост SOUR для Гортензії 1,2 л148.49 грн
Дуб Червоний 2 л199.99 грн
Метасеквоя 2 л199.99 грн
Береза карликова 1.5 л229.99 грн
Верба Argentea 1,7 л104.99 грн
Верба Hakuro Nishiki 0,5 л84.99 грн
Верба Hakuro Nishiki 1,5 л143.99 грн

Саджанці декоративних дерев - незвичайний вид звичних для всіх рослин

Кожен господар присадибної ділянки замислюється про те, як облагородити територію навколо будинку. Декоративні дерева - ось без чого не обійтися при благоустрої та озелененні саду, дачі та приватного будинку. З їх допомогою можна, практично, весь рік милуватися багатою палітрою яскравих фарб і ще дивувати всіх тим, що дивовижні дерева з вашого саду, це ті ж верби, берези, клени що і в лісі.

Як і звичайні дерева, декоративні виконують важливі функції:

  • очищають і освіжають повітря, поглинаючи вуглекислий газ і виділяючи кисень;
  • служать «живою огорожею», захищаючи територію від цікавих очей, бруду і пилу;
  • створюють тінь і рятують від спеки.

Якщо використовувати декоративні дерева для ландшафтного дизайну, то важливим аспектом питання є вибір видів рослин. Тому вам потрібно орієнтуватися в можливих варіантах озеленення.

Які декоративні дерева посадити в саду

Щоб визначитися з вибором декоративних рослин слід, перш за все, враховувати клімат місцевості. У разі характерних для регіону низьких температур, бажано висаджувати морозостійкі види. Якщо, незважаючи на це, у вас все-таки є бажання висадити південні різновиди: будьте готові до утеплення саджанців взимку. Для місцевості з теплим кліматом вибір сортів полегшується, але виникає необхідність частого поливу. Зауважимо що в каталозі нашого магазину знаходяться саджанці, що адаптовані для вирощування в кліматичних умовах України, але все одно звертайте уваги на мікроклімат вашої місцевості та місця посадки.

Важливий фактор для рослин - склад грунту: деякі породи дерев не приживаються на певних видах грунтів.

Декоративні садові дерева в залежності від розмірів діляться на:

  • низькорослі і карликові - висотою до 1,5 м;
  • середньорослі - висотою до 3 м;
  • високорослі - до 6 м і вище.

Вибираючи саджанці, обов'язково враховуйте розмір ділянки. Для великих, підійдуть високорослі екземпляри з великою кроною, для маленьких - цей варіант не дуже хороший, так як тінь від крони позбавить можливості нормального росту низькорослих дерев. В останні роки зростає тенденція до використання саме низькорослих декоративних дерев. Вони дають можливість створити більш варіативний дизайн на ділянці і не заважають іншим рослини.

Завдяки селекторам, припали до смаку садівникам нові форми дерев: компактні штамбові, що мають кулясту крону; карликові; плакучі; колоноподібні гібриди. Популярні декоративні дерева з підвищеним попитом - це різносортні: берези, клени, магнолії, верби, сакура, яблуня Ола.

Що краще вибрати карликові або високорослі дерева?

В першу чергу, при виборі потрібно враховувати розмір ділянки. Маленьку ділянку нелегко прикрасити високозростаючими екземплярами. Велику ділянку - необхідно детально розпланувати, щоб всі дерева нормально росли і не заважали іншим рослинам.

Садити карликові дерева чи ні - це справа смаку. Можна скомпонувати красиву садову композицію навіть на невеликій ділянці. Але виходячи з сьогоднішніх тенденцій радимо вам вибрати низькорослі саджанці дерев.

Підібрати і купити підходящі види і сорти, ви можете на нашому сайті. Всі саджанці дерев знаходяться в горщиках, що забезпечує збереження їх кореневої системи при доставці. Додатково ми використовуємо спеціальну упаковку, що запобігає пошкодженню рослини.


Кориснi статтi
18.07.2017
Топ-7 причин, чому не цвіте фрітілярія
Топ-7 причин, чому не цвіте фрітілярія
Велична фрітілярія, або по-народному рябчик, оригінально виглядає на клумбі. Але буває так, що фрітілярія не цвіте, скільки зусиль не вживав садівник. Основні чинники - недоліки в посадці та догляді...
13.08.2020
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
При замовленні товару на суму 200 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. При замовленні на 500 грн - в подарунок 5 Тюльпани Міх. При сумі в 1000 грн - 10 Тюльпанів Міх + безкоштовна доставка!..
01.08.2022
Аквилегія: види, вирощування, догляд
Аквилегія: види, вирощування, догляд
Дивовижна рослина із сімейства Лютикових, аквілегія зачаровує своєю красою. І, нехай навіть більшість сортів мало схожі на лютики, краси та витонченості у них не відібрати...