Саджанці декоративних дерев

В наявностi
Код товару: 800330
0
199.99 грн.
В наявностi
Код товару: 800334
0
Бук - часто даний сорт називають лісовим або європейським. Це багаторічна рослина яку часто можна зустріти у карпатські флорі. Особливості сорту: • у дорослому віці досягає 20-30 м, іноді може бути вищим; • крона дерева міцна, розгалужена, 10-30 м; •..
199.99 грн.
В наявностi
Код товару: 800151
1
 Береза карликова. Належить до сімейства низькорослих березових. Росте переважно в північній частині Північної Америки та Європи, також зустрічається в гірських районах Шотландії та у підніжжях Альп. Має вигляд куща із великою кількістю гілок, що нап..
74.99 грн.
В наявностi
Код товару: 800347
0
Дуб Червоний - швидкоростуче багаторічне дерево. Належить до типу листопадних дерев. Рослина має вражаюче забарвлення в осінній період, що дозволить створити справжню красу при груповій або поодинокій посадці. Особливості сорту: • у дорослому віці ро..
199.99 грн.
Новинки
В наявностi
0
Горіх Фундук - відноситься до промислових сортів і був виведений українськими селекціонерами. Сорт має середній срок дозрівання. Сорт Обільний є лідером серед сортів за вмістом жирів і білків, що робить сорт особливо цінним. Особливості сорту: • пл..
249.99 грн.
В наявностi
Код товару: 800152
1
Верба Argentea (Аргентія) - представник низькорослих чагарників, який підійде для будь-якого саду. У висоту дана рослина досягає 80-100 см з шириною 180 см. Міцні, тонкі гілки вертикально розгалужені, вкриті дрібним біло-сріблястим листям овальної фо..
74.99 грн.
Закінчується
Саджанець в плівці
В наявностi
0
Горіх прищеплений Каларашський - гібридний сорт пеканського горіха. Виведений даний сорту американськими селекціонерами та незважаючи на це добре себе почуває на всій териорії України. Сорт користується великою популярністю при поодиноких посадка зав..
299.99 грн.
Закінчується
Саджанець в плівці
В наявностi
0
Горіх прищеплений Піщанський - даний сорт відзначається від інший сорт завдики тонкорості. Завдяки прищепі рослина добре переносить різкі зміни погодніх умов. Чудово підходить для домашнього вирощування та у промислових вирощуваннях. Особливості сорт..
299.99 грн.
Закінчується
Саджанець в плівці
В наявностi
0
Горіх прищеплений Костюжанський - різновид волоського горіха який широко цінується великою врожайністю. Саджанці чудово підходять для споживання плодів протягом усього року. Особливості сорту: • період плодоношення спостерігається у жовтні; • плоди ..
299.99 грн.
Закінчується
Саджанець в плівці
В наявностi
0
Горіх прищеплений Козаку - сорт волоського горіха який відзначається високою популярністю завдяки великій врожайністю. Завдяки срещуванню даний сорт відзначається високими товарними якостями які широко цінуються американськими селекціонерами. Особлив..
299.99 грн.
Закінчується
Саджанець в плівці
В наявностi
0
Горіх прищеплений Чандлер - високоврожайний сорт волоського горіха. Використовується для поодинокого вирощування. Завдяки великій стійкості до різноманітних факторів даний сорт є одним із лідерів. Особливості сорту: • належить до пізньостиглих сортів..
299.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
0
69.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Платан Гібридний - красивий кленолистий листяний багаторічник. Відзначається розлогими пагоними які мають вражаючий вигляд у ландшафтному дизайні. Стійкий до вирощування у міських умовах. Особливості сорту: • висота та ширина дорослого дерева досягає..
69.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 5-10 см
Немає в наявностi
Код товару: 800236
0
Магнолія Трипелюсткова - листопадове дерево яке матиме чудовий вигляд у декоративному оформленні алей, парків та прибудинкових територій. Особливості сорту: • висота рослини 7-10 метрів; • пагони розлогі у ширину формують дерево 5 метрів; • стовбур ..
137.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 800320
0
Магнолія Суланжа Рожева - дану рослину можна віднести до середньорослого дерева, висота якого в дорослому віці досягає максимум 5 м. Щорічний приріст магнолії досягає 20 см, як у висоту, так і в ширину. Дерево формується з міцних пагонів, які покрит..
344.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 50-70 см
Немає в наявностi
Код товару: 800999
0
Магнолія Суланжа Біла - чудовий листяний чагарник з пишною кроною. При правильному догляді та вирощуванні магнолія досягає до 8 метрів у висоту та шириною складає близько 5 метрів. Даний сорт відзначається своїм швидким ростом з щорічним приростом б..
344.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 191006
0
Магнолія Суланжа Verbanica (Вербаніка) дану рослину можна віднести до карликового дерева, висота якого в дорослому віці досягає максимум 300 см. Щорічний приріст магнолії досягає 20 см, як у висоту, так і в ширину. Дерево формується з міцних пагонів,..
143.99 грн.
Немає в наявностi
Новинки
Продано
Новинки
Продано
Новинки
Продано
Новинки
Продано
Новинки
Продано
Новинки
Продано
Новинки
Продано
Зоряна 2022-05-27
Сьогодні отримала свою посилку. Дуже швидка доставка. Гарний саджанець верби, надійно запакований. Дякую. Рекомендую!

Вартість Саджанці дерев

НазваЦіна
Береза карликова 0,5 л74.99 грн
Бук 2 л199.99 грн
Верба Argentea 0,5 л74.99 грн
Горіх прищеплений Каларашський299.99 грн
Горіх прищеплений Козаку299.99 грн
Горіх прищеплений Костюжанський299.99 грн
Горіх прищеплений Піщанський299.99 грн
Горіх прищеплений Чандлер299.99 грн
Горіх Фундук249.99 грн
Дуб Червоний 2 л199.99 грн

Саджанці декоративних дерев - незвичайний вид звичних для всіх рослин

Кожен господар присадибної ділянки замислюється про те, як облагородити територію навколо будинку. Декоративні дерева - ось без чого не обійтися при благоустрої та озелененні саду, дачі та приватного будинку. З їх допомогою можна, практично, весь рік милуватися багатою палітрою яскравих фарб і ще дивувати всіх тим, що дивовижні дерева з вашого саду, це ті ж верби, берези, клени що і в лісі.

Як і звичайні дерева, декоративні виконують важливі функції:

  • очищають і освіжають повітря, поглинаючи вуглекислий газ і виділяючи кисень;
  • служать «живою огорожею», захищаючи територію від цікавих очей, бруду і пилу;
  • створюють тінь і рятують від спеки.

Якщо використовувати декоративні дерева для ландшафтного дизайну, то важливим аспектом питання є вибір видів рослин. Тому вам потрібно орієнтуватися в можливих варіантах озеленення.

Які декоративні дерева посадити в саду

Щоб визначитися з вибором декоративних рослин слід, перш за все, враховувати клімат місцевості. У разі характерних для регіону низьких температур, бажано висаджувати морозостійкі види. Якщо, незважаючи на це, у вас все-таки є бажання висадити південні різновиди: будьте готові до утеплення саджанців взимку. Для місцевості з теплим кліматом вибір сортів полегшується, але виникає необхідність частого поливу. Зауважимо що в каталозі нашого магазину знаходяться саджанці, що адаптовані для вирощування в кліматичних умовах України, але все одно звертайте уваги на мікроклімат вашої місцевості та місця посадки.

Важливий фактор для рослин - склад грунту: деякі породи дерев не приживаються на певних видах грунтів.

Декоративні садові дерева в залежності від розмірів діляться на:

  • низькорослі і карликові - висотою до 1,5 м;
  • середньорослі - висотою до 3 м;
  • високорослі - до 6 м і вище.

Вибираючи саджанці, обов'язково враховуйте розмір ділянки. Для великих, підійдуть високорослі екземпляри з великою кроною, для маленьких - цей варіант не дуже хороший, так як тінь від крони позбавить можливості нормального росту низькорослих дерев. В останні роки зростає тенденція до використання саме низькорослих декоративних дерев. Вони дають можливість створити більш варіативний дизайн на ділянці і не заважають іншим рослини.

Завдяки селекторам, припали до смаку садівникам нові форми дерев: компактні штамбові, що мають кулясту крону; карликові; плакучі; колоноподібні гібриди. Популярні декоративні дерева з підвищеним попитом - це різносортні: берези, клени, магнолії, верби, сакура, яблуня Ола.

Що краще вибрати карликові або високорослі дерева?

В першу чергу, при виборі потрібно враховувати розмір ділянки. Маленьку ділянку нелегко прикрасити високозростаючими екземплярами. Велику ділянку - необхідно детально розпланувати, щоб всі дерева нормально росли і не заважали іншим рослинам.

Садити карликові дерева чи ні - це справа смаку. Можна скомпонувати красиву садову композицію навіть на невеликій ділянці. Але виходячи з сьогоднішніх тенденцій радимо вам вибрати низькорослі саджанці дерев.

Підібрати і купити підходящі види і сорти, ви можете на нашому сайті. Всі саджанці дерев знаходяться в горщиках, що забезпечує збереження їх кореневої системи при доставці. Додатково ми використовуємо спеціальну упаковку, що запобігає пошкодженню рослини.


Кориснi статтi
13.07.2018
Кімнатні квіти. Які рослини виростити вдома
Кімнатні квіти. Які рослини виростити вдома
Якщо ви хочете виростити квіти і при цьому зберегти свій час, тоді рекомендуємо вибрати вже пророщені цибулини. Плюси вирощування вже пророщених цибулин полягають у такому: ви отримуєте цибулини, які пройшли всі етапи росту, зможете самостійно регулювати час цвітіння за рахунок штучного освітлення. ..
13.06.2022
Як обрізати троянди після цвітіння?
Як обрізати троянди після цвітіння?
Липень — місяць буйного, пишного, рясного цвітіння троянд. Та аби рослини були гарними, їм потрібен догляд. Тож як правильно обрізати троянди, аби вони продовжували цвісти?..
-->