Саджанці персика

В наявностi
0
179.99 грн.
В наявностi
0
179.99 грн.
В наявностi
0
Персик Флемінг Фюре - популярний сорт плодового дерева. Використовують плоди для споживання у свіжому вигляді, консервації та приготування соків. Виведений сорт у 1996 році у США та за цей час набув великої популярності у фермерів України. Особливост..
179.99 грн.
В наявностi
0
179.99 грн.
В наявностi
0
179.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111937
0
Персик Даймонд Принцес - сорт який стране справжньою знахідкою Вашого саду. Плоди відзначаються високими товарними та харчовими якостями. Особливості сорту: • відзначаються середнім періодом плодоношення; • висотою дерево виростає 300 см; • пагони мі..
179.99 грн.
В наявностi
0
179.99 грн.
В наявностi
0
179.99 грн.
В наявностi
0
179.99 грн.
В наявностi
0
179.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111938
0
Персик Вайн Голд Т3 - один з популярних сортів плодових дерев. Даний сорт був виведений канадськими селекціонерами. Плоди відзначаються високими товарними якостями. Споживається у свіжому вигляді, у дитячому харчуванні та приготуванні соків. Особливо..
179.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111939
0
Персик Фрост - популярний сорт плодового дерева. Використовують плоди для споживання у свіжому вигляді, консервації та приготування соків. Особливості сорту: • належить до середньо-пізніх сортів; • для плодоношення не потребує запилення; • висота дер..
199.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111966
0
Персик Фламінго - один з популярних сортів плодових дерев. Даний сорт був виведений кримськими бонатіками. Плоди відзначаються високими товарними якостями. Споживається у свіжому вигляді, у дитячому харчуванні та приготуванні соків. Особливості сорту..
127.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111968
0
Персик Редхейвен - популярний сорт плодового дерева. Даний сорт був виведений селекціонерами у США. Використовують плоди для споживання у свіжому вигляді, консервації та приготування соків. Особливості сорту: • належить до середнього періоду дозріван..
127.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111936
0
Персик Кондор - врожайний сорт ранньо стиглого персика. Виведений американськими селекціонерами та став світовим лідером у господарському вирощуванні. Особливості сорту: • відзначається раннім періодом плодоношення; • висота дерева досягає 250-300 см..
199.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111969
0
Персик колоновидний Роман - гібридний сорт плодових дерев, української селекції. Даний сорт був отриманий шляхом схрещування персика та нектарини. Плоди мають чудові смакові якості. Особливості сорту: • належить даний сорт до пізньостиглих сортів; • ..
199.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111970
0
Персик колоноподібний Золотий Тріумф - новітній сорт карликового типу, відзначається дана рослина високою врожайністю. Плоди споживають у свіжому вигляді, а також для приготування різноманітних десертів. Особливості сорту: • ранньостиглий типу персик..
199.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111971
0
Персик Кардинал - популярний сорт плодового дерева. Виведений сорту США та є один з найбільш популярних ранніх сортів. Використовують плоди для споживання у свіжому вигляді, консервації та приготування соків. Особливості сорту: • належить до середньо..
127.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111967
0
Персик Вайт Голд Т-5 - новинка на ринку плодових дерев. Сорт був виведений канадськими селекціонерами. Споживаються дані плоди у свіжому вигляді, для приготування дитячого харчування та соків. Особливості сорту: • належить даний сорт до пізньо плодов..
199.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Персик

НазваЦіна
Нектарин Харблейз179.99 грн
Персик Інжирний179.99 грн
Персик інжирний Юла179.99 грн
Персик Вайн Голд Т3179.99 грн
Персик Даймонд Принцес179.99 грн
Персик Роял Меджик179.99 грн
Персик Флемінг Фюрі 5B179.99 грн
Персик Флемінг Фюрі PF24-C179.99 грн
Персик Флемінг Фюре179.99 грн
Персик червонолиста Ред Робін179.99 грн

Багато хто каже: "Його занадто складно вирощувати!" Інші ж ідуть на експеримент і заводять у власному саду персики. Чи підете ви на подібну авантюру, чи зважитеся купити персикове дерево в майбутньому сезоні? 

Якщо ви вже відвідали наш сайт і цю сторінку каталогу, значить вас цікавить не тільки рослина як така, а безпосередньо саджанці. Ми пропонуємо вам широкий асортимент тих посадкових матеріалів, які ви шукайте. У нас ви можете самостійно вибрати саджанці, замовити потрібну кількість рослин, за необхідності заручитися інформаційною підтримкою менеджера. Крім цього, кожен наш клієнт може оформити доставку поштою всього придбаного. Така кількість переваг вказує на те, що ваша кожна покупка буде успішною. Тож поговоримо про торгові пропозиції Matla-flowers.

Саджанці персика

У каталозі нашого інтернет-магазину Matla-flowers ви зустрінете чимало сортів персика. Ранні рослини та пізні, високі та низькі. Але головне - всі вони точно підходять під клімат нашої країни. Адже селекціонери не просто створюють нові сорти, а дивовижні персики, які чудово ростуть у найрізноманітніших країнах і навіть містах. А це точно свідчить про зворотне - персики не дуже складно, а захопливо вирощувати. Крім цього, ще й дуже результативно. Тож вам залишається обрати сорт. 

Не зайвим буде і вивчити характеристики та особливості видів і сортів, а далі оформити замовлення. І більше нічого, крім. Крім того, що потрібно враховувати й особливості ґрунту. А він може бути абсолютно різним на різних територіях. І тут хочеться нагадати про те, що над піщаними або, наприклад, суглинними ґрунтами потрібно буде добре попрацювати, окультурити їх. Далі буде потрібен своєрідний догляд за рослинами, полив - і власне очікування результатів. 

Сорти персика

Звісно, немає сенсу сперечатися з тим, що такі сорти персика як Фламінго, Кардинал є дуже популярними. Але слід вказати й ту тенденцію, що останнім часом спостерігається попит на колоновидні сорти. Чому в цьому сезоні, як і в минулому сорти Золотий тріумф і Роман обійшли всіх своїх конкурентів. Справа не в ціні!

Ми припускаємо, що попит ґрунтувався на високій плодоносності рослини, а ще на тому, що такі сорти досить стійкі до різного роду негативних впливів ззовні. Одним із приводів для вибору Тріумфа служить і те, що він належить до ранньостиглого типу. Невелика висота рослини, яка досягає всього 160 см, - це ключова перевага. І особливо в тому випадку, якщо для саду виведена невелика територія. 

Посадка персика

Коли ви зважилися купити саджанці персика, то маєте знати, що висаджувати його слід на відкритих, але без протягів територіях. Рослина любить сонце, яке і слугує запорукою її міцного здоров'я. Саме тому добре, якщо ви висадите персик далеко від гіллястих і високих дерев. При висадці кількох саджанців врахуйте, що відстань має бути до 5 метрів у всіх напрямках.

Для вирощування персиків підходить низькокислотний чорнозем, суглинок. Поглиблення має бути рівним за шириною, глибиною 60 см.

Полив персика

За середніми значеннями поливати персики потрібно з тією інтенсивністю, якої потребує той чи інший сорт. Різниця полягає в частоті та обсягах поливів. Наприклад, ранні сорти вимагають не більше трьох поливів за сезон. А ось пізні, їх слід поливати в середньому до 5 разів. Що стосується об'єму, то один полив не має перевищувати понад 5 відер води. Що стосується часу проведення поливу - оптимальні години вранці, до 10.00-11.00. 

Добриво персика

Без регулярних підживлень персик, як і багато інших плодових дерев, не обійдеться. Тому слід дотримуватися двох правил:

  • своєчасно вносити прикорм; 
  • насичувати ґрунт тим добривом, яке потрібне рослині саме на певному етапі. 

Пропонуємо вашій увазі датовану схему підживлень. 

  • Березень-квітень (початок весни) - внесення азотних добрив: селітри, сечовини.
  • Середина весни - додаткове підживлення ґрунту здійснюється із застосуванням курячого посліду. 
  • Кінець весни (останні числа травня - початок червня) - період проведення калійних підживлень. 
  • Середина червня - внесення калійних добрив (повторно)
  • Кінець осені - внесення суперфосфату. 

Шановні покупці, нагадуємо вам, що в нашому магазині ви можете замовити саджанці персика, придбати добрива з доставкою поштою недорого. Купити високоякісну продукцію для прикорму вашої розсади персиків різних сортів, а також саджанці плодових дерев інших видів.


Кориснi статтi
15.08.2022
Хоста: особливості посадки та догляду
Хоста: особливості посадки та догляду
Дивовижна трав'яниста рослина хоста, про яку спочатку знали лише досвідчені квіткарі, завжди і в різні періоди була окрасою своєї клумби. Серед інших рослин, саме хоста приковувала до себе погляд і утримувала його максимально довго. ..
10.06.2018
Вирощування нарцисів у домашніх умовах
Вирощування нарцисів у домашніх умовах
Нарциси - сонячні й дуже красиві рослини. Прийнято вважати, що середовищем їхнього проживання може слугувати тільки квітник. Але це далеко не так. Ці багаторічні квіти, що належать до сімейства амарилісових, прекрасно ростуть і в домашніх умовах. Висадивши їх у горщику, ви зможете насолоджуватися красою довгий час...
17.02.2018
Веселковий спараксис у вашому саду
Веселковий спараксис у вашому саду
Спараксис - це райдужна рослина, належить до сімейства ірисових. Попри свою вибагливість це дуже популярна квітка. Вона яскрава і її цвітіння дійсно заворожує. Розпускається в травні і радує своєю красою до червня місяця. ..