Саджанці клена

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 800000
0
Клен Гостролистий - належить дана рослина до родини сапіндових. Використовується у декоративних цілях. Особливості сорту: • доросла рослина висотою досягає 25 метрів; • пагони розлогі формують кулеподібну форму дерева; • листя густо вкрите, великого..
74.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Клен

НазваЦіна
Клен Гостролистий 0,5 л74.99 грн

Зазвичай клен - це високе гарне дерево, відоме всім і кожному. Але мало хто знає, що клени бувають різних видів, з різними формами листя і розмірами. Нижче будуть приведені кілька поширених видів клена і способи їх посадки.

Як правильно посадити саджанці клена?

Клени садять за допомогою саджанців або насіння.

При посадці саджанця дуже важливо вибрати правильний, від цього багато в чому залежить і майбутній вигляд дерева. В нас ви можете купити саме такі саджанці кленів. Багато хто схильний вважати, що чим більше саджанець, тим швидше і краще він приживеться і виросте. Це помилково. У маленьких саджанців міцніша коренева система, тому ми відправляємо саме такі саджанці. Також варто звернути увагу на листя - вони не повинні бути зів'ялими.

Перед посадкою потрібно вибрати правильне місце. Клен не любить велику кількість вологи, тому краще вибрати місце сухіше. Або ж зробити дренаж. В ямку глибиною близько 30 см саджанці занурюють так, щоб шийка була врівень з землею. При цьому варто пам'ятати, що після посадки і поливу земля осідає приблизно на 10 см.

Догляд за кленом після посадки

Після посадки саджанця його необхідно рясно  полити. Оскільки саджанці ще не прижилися, то варто їх прив'язати до опорного кілка, а також захистити від сильних сонячних променів. У перший час краще поливати його раз на тиждень і досить рясно.

Популярні види клена

Гостролистий клен - цей вид клена отримав свою назву завдяки гострим листям. У дерева прямий стовбур і дуже густа крона, що зростає шаровидно. Цей клен бажано висаджувати на добре освітленій ділянці.

Червоний клен - його бордова або рожева кругла крона в осінню пору виглядає дуже ефектно. Цей клен нормально себе почувають в заболочених землях, тому його висаджувати краще ближче до води.

Канадський клен - лист цього високого і стрункого дерева з пірамідною кроною - символ Канади. Але дуже добре приживається і в наших умовах.

Японський клен - дуже красива і розлога крона надає цьому дереву особливу красу. Його часто застосовують в декоративних цілях. Цей вид клена дуже любить тепло, тому не для всі регіонів підходить. 

Який клен посадити на дачі або в саду?

Сортів клена величезна кількість, і багато хто з них прекрасно почувають себе в нашій смузі. Тому вибирати клен для посадки на дачі або в саду варто виходячи з конкретних цілей.

В саду можна милуватися декоративними сортами цього дерева. На дачі часто садять гостролисті або червоні клени. Можна посадити кілька різних порід, щоб восени милуватися різноманіттям різних фарб і форм.

Кориснi статтi
13.07.2018
Кімнатні квіти. Які рослини виростити вдома
Кімнатні квіти. Які рослини виростити вдома
Якщо ви хочете виростити квіти і при цьому зберегти свій час, тоді рекомендуємо вибрати вже пророщені цибулини. Плюси вирощування вже пророщених цибулин полягають у такому: ви отримуєте цибулини, які пройшли всі етапи росту, зможете самостійно регулювати час цвітіння за рахунок штучного освітлення. ..
13.06.2022
Як обрізати троянди після цвітіння?
Як обрізати троянди після цвітіння?
Липень — місяць буйного, пишного, рясного цвітіння троянд. Та аби рослини були гарними, їм потрібен догляд. Тож як правильно обрізати троянди, аби вони продовжували цвісти?..
-->