Протруйники для цибулинного та насіння

В наявностi
Код товару: 500013
0
Антихрущ – ефективний засіб від цілого комплексу шкідників, таких як колорадські жуки, хрущі, личинки та інші.& Засіб ефективно бореться зі шкідниками протягом тривалого часу, забезпечуючи відмінний результат!Належить Антихрущ до нетоксичних, не шкод..
18.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 500019
0
38.28 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 500281
0
Антихрущ – це комплексне добриво від колорадських жуків та інших шкідників. В складі засобу сильнодіючі на шкідників речовини імідаклоприд та біфентрин. Засіб має такі властивості: • Забезпечує захист від шкідників на довгий час; • Укріплює кореневу ..
269.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500155
0
Протруйник Тексіо Велум/ Престиж - високоефективний препарат для обробки картоплі та овочевих саджанців. Переваги: • захист від ураження шкідниками у будь який період росту; • відзначається як стимулятор росту; • тривалий період дії; • безпечний для ..
224.24 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500011
0
Протруйник Селест Топ - високоефективний препарат який відзначається широким спектром дії. У використанні є нешкідливим та не потребує сильних зусиль. Особливості сорту: • стійких до захворювань та ураження шкідниками; • стимулює пришвидження сходів;..
84.8 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500024
0
Протруйник Селест Топ - високоефективний препарат який відзначається широким спектром дії. У використанні є нешкідливим та не потребує сильних зусиль. Особливості сорту: • стійких до захворювань та ураження шкідниками; • стимулює пришвидження сходів;..
368.94 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600061
0
Потруйник комах Престиж – це надійний захисник вашого врожаю.Засібефективний для овочевих культур: картоплі, перцю, баклажанів, томатів такапусти. Також використовують потруйник і для лісових рослин та квітів. В складізасобу такі сильнодіючі речовини..
34.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600028
0
& Престиж – це ефективний потруйникрізноманітних шкідників, таких як колорадські жуки, картопляна міль, мушки,хрущі та інші комахи.У складізасобу сильнодіючі на комах речовини – імідаклоприд та пенсикурон. Вонипочинають діяти одразу ж, тому ефект піс..
17.24 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500296
0
Добриво Престиж призначене для комплексного захистуовочевих культур від таких шкідників як колорадські жуки, картопляна міль,хрущі та інші шкідники. Застосовують потруйник Престиж також і до декоративнихрослин. Засіб надійно захищає кореневу систему,..
402.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500005
0
Матадор – комплексний потруйник шкідників та різноманітних комах. Це інсектицидно-фугніцидний засіб, який ефективно бореться з комахами. У складі засобу сильнодіючі на шкідників речовини імідаклоприд та манкоцеб. Ефект від оборобки засобом спостріга..
91.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600064
0
Матадор – комплексний потруйник шкідників та різноманітних комах. Цеінсектицидно-фугніцидний засіб, який ефективно бореться з комахами. У складі засобу сильнодіючі на шкідниківречовини імідаклоприд та манкоцеб. Ефект від оборобки засобом спострігаєть..
149.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500039
0
Засіб Максим – це якісний та ефективний засібвід плісняви, гнилі та інших небезпечних хвороб картоплі та декоративнихрослин.Відноситься засіб до малотоксичних, нешкодить рослинам, грунту та здоров’ю людей. Цей препарат вважається одним ізнайефективні..
221.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500325
0
Завдяки наявності двох компонентів Венцедор знищує інфекцію в грунті, на поверхні і в середині насіння Препарат має широкий спектр активності серед багатьох патогенів і збудників кореневих гнилей Даний засіб виконує функції регулятора росту на початк..
54.34 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500014
0
Антихрущ – це комплексне добриво від колорадських жуків та інших шкідників. В складі засобу сильнодіючі на шкідників речовини імідаклоприд та біфентрин. Засіб має такі властивості: • Забезпечує захист від шкідників на довгий час; • Укріплює кореневу ..
51.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Протруйники насіння і цибулин

НазваЦіна
Протруйник Антихрущ 10 мл18.99 грн
Протруйник Антихрущ 150 мл Укравіт269.99 грн
Протруйник Метакса 15 мл38.28 грн
Протруйник Антихрущ 30 мл51.99 грн
Протруйник Венцедор 100 мл Альфа Хімгруп54.34 грн
Протруйник Максим 100 мл221.99 грн
Протруйник Матадор 150+10 мл149.49 грн
Протруйник Матадор 60 мл91.99 грн
Протруйник Престиж 150 мл402.49 грн
Протруйник Престиж 20 мл17.24 грн

Протруйники насіння та цибулин у Matla Flowers: якісний захист - запорука успіху!

Позбутися шкідників, ураження рослин хворобами та збільшити врожай на половину! Все це можна зробити за допомогою протруйників. Які існують види і як правильно застосовувати протруйники, щоб не зашкодити цибулинам? Читайте далі.

Основні групи протруйників

Існує кілька різновидів протруйників: від хвороб, бактерій та шкідників. Який необхідний саме вам залежить від мети та основних загроз рослинам.

  • Від грибкових захворювань - фунгіцидні.
  • Від шкідників інсектицидні.
  • Від кліщів - акарицидні.
  • Від бактерій – бактерицидні.

Протруйники дуже важливі на ранній стадії зростання. Зміцніла рослина, якій нічого не заважає насичуватися енергією, корисними речовинами та створювати природну захисну оболонку, в майбутньому приносить хорошу врожайність. У випадку з чагарниками та деревами, такі рослини зберігають гарний вигляд, здоровий та міцний стовбур, а також насичений колір листя.

Після такої обробки шкідникам важко знищити саджанці, оскільки рослини стають у рази стійкішими до різних впливів як на кореневу систему, так і на надземну частину. Головне – правильно застосовувати вибрані комплекси. Тоді ймовірність того, що ви побачите результат, зростає в рази.

Як застосовують протруйники?

Метод обробки насіння та цибулин перед посадкою залежить від типу обраного препарату. Дуже важливо читати інструкцію до кожного виду протруйника, оскільки від грамотного застосування залежить ефективність захисту.

Один із методів протруювання — суха обробка насіння. Для цього застосовуються порошкоподібні препарати. Така обробка дуже швидка, зручна, але частина протруйника втрачається і не залишається на посадковому матеріалі через погану прилипання. Під час обробки та посіву порошок обсипається. Крім цього, такий метод обробки дуже пильний: частинки протруйника небезпечні для людей та інших рослин, які ростуть у вашому саду.

Тому краще вибирати протруйник у вигляді суспензій. Такий метод називають напівсухим. Пестициди обволікають цибулини та насіння, після чого посадковий матеріал не потрібно сушити. Обробляти такими препаратами потрібно дуже обережно. І це триває багато часу. Але натомість ви отримуєте якісну роботу: стимулятори росту та добрива позитивно впливають зростання і врожайність. Саме суспензіями обробляють насіння під час інкрустації та дражування.

Нарешті найефективніший метод — мокре протруювання. Насіння рослин замочують у спеціальному розчині, після чого висушують. Такий прийом займає багато часу, але на 100% виправданий своєю ефективністю.

Який би метод ви не вибрали, важливо домогтися однорідної обробки розсади. Для цього потрібно використати спеціальну техніку. А сам посадковий матеріал необхідно попередньо очистити від пилу.

Такий комплексний підхід дозволить максимально захистити ваш урожай від хвороб.

Що робити не можна! Не протравлюйте цибулини та насіння взимку. У холоді розчини налипають на оболонку та утворюють грудки. Ефективність препаратів знижується!

Зони дії протруйників

Головна функція протруйників — захищати посадковий матеріал від личинок шкідників та інших патогенів, які можуть перебувати на поверхні. Забезпечення імунітету під час проростання є вторинною функцією, яку виконують препарати.

Сучасні комплекси, які відрізняються більшою потужністю, можуть знезаражувати ґрунт і після посадки безпосередньо біля кореневища. Протруйники також поділяються на два типи та за характером дії на насіння.

Контактні протруйники хороші для профілактики, оскільки вони довго залишаються на обробленій поверхні та проникають у верхні шари цибулин та насіння. Таким чином, препарат захищає рослину від фізичного пошкодження шкідниками: жуками, міллю, кліщами. Наприклад, їм часто обробляють клубну картоплю. Дуже важливо, щоб речовина, що діє, рівномірно покривала поверхню посадкового матеріалу.

А ось протруйники із системною дією глибше проникають у насіння, тому можуть не тільки надавати профілактику, а й боротися з насіннєвими, ґрунтовими та аерогенними інфекціями.

Особливості використання протруйників у саду та городі

Одноцільові препарати захищають рослини лише від одного типу загроз. Тому звертайте увагу на цільове призначення протруйника.

Краще вибирати комплексні емульсії. Вони досить складний, багатокомпонентний склад. І це набагато знижує резистентність. (чутливість шкідників до таких комплексів є дуже високою).

Ще такі суміші допомагають стимулювати зростання, дозволяючи зменшити кількість висіву та витрачати менше рідини. Для більшого ефекту перед посадкою краще підібрати стимулятори росту рослин.

А системний і правильний підхід до обробки та застосування потрібного набору компонентів підвищить стійкість рослин до стресів: заморозки та легка посуха будуть не страшні вашим цибулинам та насінням.

Допомога у виборі потрібного протруйника

Щоб купити якісні склади, оформляйте замовлення лише у перевірених продавців.

Інтернет-магазин Matla Flowers — це десятки різновидів протруйників та інших спеціалізованих препараторів за вигідною ціною! Прямо на сайті ви можете написати нашому менеджеру та уточнити інформацію про товар: склад, призначення та інші параметри. Там же ви можете вибрати інші добрива. Всі вони розбиті на категорії та зручно сортуються за допомогою фільтрів.

Кориснi статтi
10.09.2017
Вигонка золотої квітки хризантеми
Вигонка золотої квітки хризантеми
Хризантема - всіма улюблена осіння квітка, яка привертає увагу строгістю ліній і простою красою. Належить до роду Айстрових. З давньогрецької перекладається як "квітка сонце", на сьогодні відомо понад 29 різновидів. Час висадки - кінець весни, саме в цей час і встановлюється максимально тепла погода і немає загрози заморозків вночі. ..
13.08.2020
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
При замовленні товару на суму 200 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. При замовленні на 500 грн - в подарунок 5 Тюльпани Міх. При сумі в 1000 грн - 10 Тюльпанів Міх + безкоштовна доставка!..
18.08.2021
Кращі сорти чайно-гібридних троянд каталогу 2021
Кращі сорти чайно-гібридних троянд каталогу 2021
Троянди були і залишаються одними з найбажаніших і популярних садових квітів серед покупців. У нашому каталозі ці рослини з'явилися тільки в цьому році, але вже зараз ви можете замовити найрізноманітніші сорти цих квітів...
-->