0
0

Протруйники насіння і цибулин квітів

Код товару: 500013
0
Антихрущ – ефективний засіб від цілого комплексу шкідників, таких як колорадські жуки, хрущі, личинки та інші.& Засіб ефективно бореться зі шкідниками протягом тривалого часу, забезпечуючи відмінний результат!Належить Антихрущ до нетоксичних, не шкод..
14.99 грн.
Код товару: 500019
0
33.29 грн.
Код товару: 500014
0
Антихрущ – це комплексне добриво від колорадських жуків та інших шкідників. В складі засобу сильнодіючі на шкідників речовини імідаклоприд та біфентрин. Засіб має такі властивості: • Забезпечує захист від шкідників на довгий час; • Укріплює кореневу ..
39.99 грн.
Код товару: 500218
0
194.99 грн.
Код товару: 500011
0
73.74 грн.
Код товару: 500039
0
Засіб Максим – це якісний та ефективний засібвід плісняви, гнилі та інших небезпечних хвороб картоплі та декоративнихрослин.Відноситься засіб до малотоксичних, нешкодить рослинам, грунту та здоров’ю людей. Цей препарат вважається одним ізнайефективні..
168.99 грн.
Код товару: 500281
0
Антихрущ – це комплексне добриво від колорадських жуків та інших шкідників. В складі засобу сильнодіючі на шкідників речовини імідаклоприд та біфентрин. Засіб має такі властивості: • Забезпечує захист від шкідників на довгий час; • Укріплює кореневу ..
165.99 грн.
Код товару: 500024
0
320.82 грн.
Код товару: 500325
0
47.25 грн.
Продано
Код товару: 600061
0
Потруйник комах Престиж – це надійний захисник вашого врожаю.Засібефективний для овочевих культур: картоплі, перцю, баклажанів, томатів такапусти. Також використовують потруйник і для лісових рослин та квітів. В складізасобу такі сильнодіючі речовини..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600028
0
& Престиж – це ефективний потруйникрізноманітних шкідників, таких як колорадські жуки, картопляна міль, мушки,хрущі та інші комахи.У складізасобу сильнодіючі на комах речовини – імідаклоприд та пенсикурон. Вонипочинають діяти одразу ж, тому ефект піс..
14.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 500296
0
Добриво Престиж призначене для комплексного захистуовочевих культур від таких шкідників як колорадські жуки, картопляна міль,хрущі та інші шкідники. Застосовують потруйник Престиж також і до декоративнихрослин. Засіб надійно захищає кореневу систему,..
349.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600064
0
Матадор – комплексний потруйник шкідників та різноманітних комах. Цеінсектицидно-фугніцидний засіб, який ефективно бореться з комахами. У складі засобу сильнодіючі на шкідниківречовини імідаклоприд та манкоцеб. Ефект від оборобки засобом спострігаєть..
129.99 грн.
Немає в наявностi

Протруйники насіння і цибулин в Matla Flowers: якісний захист - запорука успіху!

Успіх для садівника - це красиві і здорові паростки, які в майбутньому будуть радувати око своїми соковитими кольорами і плодами. А для того, щоб прикладені зусилля не стали марними, необхідно подбати не тільки про полив і підгодівлю, а й про безпеку майбутнього рослини ще на етапі його перебування в землі.

Ефективні засоби знезараження та захисту

Справжнім помічником для любителів городніх і садівничих справ стали спеціальні препарати - протруйники. Вони дають можливість уникнути появи різних хвороб на культурних рослинах, а також відлякують найбільш поширених шкідників. Протруйник для квітів зменшує ймовірність пошкодження їх кореневої системи, що призводить до росту відсотка схожості.

Тюльпани, гладіолуси та інші цибулини квітів обробляють інсектоакарицид тільки в момент висадки в грунт. Насіння зернових просочуються засобом, який при їх розвитку буде поширюватися по стеблу, відлякуючи комах.

Matla Flowers - зручний спосіб придбання якісних товарів

Найбільш правильним рішенням стане купити протруйник насіння в інтернет-магазині Matla Flowers. Вибираючи нас, ви отримуєте:

  • товари від кращих постачальників;
  • великий вибір шуканих матеріалів і препаратів;
  • розсилку по Україні за допомогою популярних поштових служб.

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання.