Поліантес (Тубероза)

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 122003
2
Поліантес Yjjawala - новинка на ринку весняно посадкових цибулинних квітів. Належить даний сорт до сімейства спаржевих. Дана рослина родом походить з Мексики де цінується завдяки своїм забарвленню та ароматом. Квіти мають красивий вигляд у груповій п..
49.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 122001
1
Поліантес The Pearl - новинка на ринку весняно посадкових цибулинних квітів. Належить даний сорт до сімейства спаржевих. Дана рослина родом походить з Мексики де цінується завдяки своїм забарвленню та ароматом. Квіти мають красивий вигляд у груповій ..
49.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 122002
1
Поліантес Pink Sapphire - новинка на ринку весняно посадкових цибулинних квітів. Належить даний сорт до сімейства спаржевих. Дана рослина родом походить з Мексики де цінується завдяки своїм забарвленню та ароматом. Квіти мають красивий вигляд у групо..
12.65 грн.
Немає в наявностi
Надежда 2022-05-01
Туберозу на зиму выкапывают или это многолетник? Подскажите кто может подсказать.
Альона 2021-08-01
Какая прелесть! мне кажется, что белые и желтые самые ароматные
Зоя 2021-07-01
Дуже ніжні квіти. Гарно доповнюють всі квітники.

Вартість Поліантес (Тубероза)

НазваЦіна
Поліантес (Тубероза) Pink Sapphire12.65 грн
Поліантес (Тубероза) The Pearl49.99 грн
Поліантес (Тубероза) Yjjawala49.99 грн


Кориснi статтi
27.07.2017
Прекрасна весняна квітка  — мускарі
Прекрасна весняна квітка — мускарі
Рослину мускарі ще називають мишачим гіацинтом або гадючою цибулею. Належить до роду спаржевих, собою являє довге стебло, прикрашене суцвіттям красивих квітів. Налічується понад 60 видів, які ростуть у лісах, а також на схилах гір. Часто висаджують як бордюрні...
17.02.2018
Веселковий спараксис у вашому саду
Веселковий спараксис у вашому саду
Спараксис - це райдужна рослина, належить до сімейства ірисових. Попри свою вибагливість це дуже популярна квітка. Вона яскрава і її цвітіння дійсно заворожує. Розпускається в травні і радує своєю красою до червня місяця. ..
30.07.2020
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс (в перекладі з латині означає гордість) - цибулинна рослина, призначене для багаторічного вирощування. Вирощують амариліс не тільки в горщику на підвіконні, але і в саду, тобто на відкритому ґрунті. Як це робити ми розповімо вам в цій статті...
-->