0
0

Саджанці лаванди в горщику

Код товару: 800222,1
0
Лаванда Lavita Pink відноситься до декоративних багаторічних чагарників яка підкорює своєю елегантністю. Висота квітконоса досягає 50 см. Суцвіття колосоподібні, зібрані з багаточесленних дрібних квіток бузково-фіолетового кольору. Період цвітіння: п..
79.99 грн.
Код товару: 800224,1
0
Лаванда Біла відноситься до декоративних багаторічних чагарників яка підкорює своєю елегантністю. Суцвіття колосоподібні, зібрані з багаточесленних дрібних квіток молочно-білого кольору. Період цвітіння: протягом усього літа. Пагони густі, з сизим ві..
79.99 грн.
Код товару: 800223
0
Лаванда вузьколиста Elisabeth - багаторічний вічнозелений компактний трав'янистий напівчагарник з численними пагонами, і густою кроною. Пагони у нижній частині куща - дерев’янисті. Висота рослини 30-40 см, діаметр 30-35 см. Цвіте лаванда в другій пол..
79.99 грн.
Продано
Код товару: 172004
0
137.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 10-20 см
Код товару: 800128,1
0
Лаванда Rosea. Лаванда вузьколиста Rosea поширений вид англійської лаванди. Цей декоративний сорт підкорює своєю елегантністю. Вічнозелений багаторічний, трав'янистий кущ кулясті форми з великими ароматними квітами. Суцвіття колосоподібне, зібрані з ..
60.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 172003
2
 Лаванда Munstead (Lavandula angustifolia Munstead)Лаванда  Munstead - багаторічний вічнозелений компактний трав'янистий напівчагарник з численними пагонами, і густою кроною. Пагони у нижній частині куща - дерев’янисті. Висота рослини 30-40 см, діаме..
28.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 10-20 см
Код товару: 800129
1
& Лаванда Dwarf Blue (Lavandula angustifolia Dwarf Blue) приваблює не тільки своєю красою, має ще й корисні властивості. Завдяки високому вмісту ароматичних речовин, має заспокійливу дію. Назва рослини «Lavandula» походить від латинського слова «Lava..
56.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Висота 20-30 см
Код товару: 800239,1
2
 Лаванда Hidcote Лаванда вузьколиста Хідкот найпоширеніший вид англійської лаванди. Цей декоративний сорт підкоряє своєю елегантністю. Вічнозелений багаторічний, трав'янистий кущ шаровидної форми з великими ароматними квітами. Суцвіття колосоподібні,..
79.99 грн.
Немає в наявностi
Гість 2020-06-27
Доброго дня. Дана лаванда темно синя чи голуба?
Наталія 2019-06-19
Отримала посилку зі своїм замовленням і дуже Вам вдячна, що Ви так дбайливо запакували всі рослини, доречі, самі рослини в чудовому стані. Дякую за Вашу працю, обов'язково буду купувати у Вас ще.Лаванда раніше була рідкісною рослиною і продукти з неї - пахощі, ліки та олії, були доступні лише найзаможнішим людям. Зараз її саджанці можна легко придбати для особистих цілей - недорого і з гарантіями подальшого зростання.

Каталог саджанців лаванди у горщиках: наш асортимент

Лаванда – це не одна рослина, а понад 40 сортів, об'єднаних під однією назвою. Більшість з них можна використовувати з побутовою метою, наприклад, для створення косметичних продуктів на продаж. Але найпоширенішим варіантом залишається звичайне вирощування.

Наш магазин Matla Flowers пропонує якісний асортимент лаванди в горщиках в Україні - після покупки ви отримаєте квітку з ґрунтом, горщиком і після отримання ви зможете його висадити на вулицю.

Основні різновиди у продажу:

 1. Munstead;
 2. Dwarf Blue;
 3. Rosea;
 4. Hidcote;
 5. Grosso.

Кожен із цих сортів має кілька способів та умов застосування. Неважливо, чим ви займаєтеся - виготовленням домашніх трав'яних зборів та домашнього мила або розмноженням рослин, ціна покупки в інтернет-магазині Matla Flowers багаторазово окупиться.

Навіщо потрібні саджанці лаванди?

Ця запашна квітка зазвичай не обирається як кімнатний "улюбленець" - тому що вона має сильний аромат і далеко не в кожній квартирі ці рослини можуть знаходитися у великій кількості.

Зазвичай його вирощуванням займаються з метою використання у майбутньому для ручного виробництва чи творчості:

 • миловаріння;
 • виготовлення трав'яних зборів, амулетів, ароматичних подушок;
 • ручне виробництво масел та ефірних масел, свічок;
 • виготовлення біжутерії за допомогою епоксидної смоли.

Напевно вже зрозуміло, що замовити лаванду та здійснювати за нею належний догляд вигідно переважно людям творчих здібностей або хобі. Однак у саджанців є ще одна підстава для замовлення – прикраса власної оранжереї, клумби або навіть маленького балконного саду.

Перебуваючи на відкритому повітрі, втрачає більшу частину свого приємного, але важкого у високій концентрації запаху. Це робить її безпечною рослиною для людського сприйняття – замовляти та вирощувати її можна буде у великих кількостях.

Де краще купити саджанці лаванди у горщиках?

Ми пропонуємо широкий асортимент саджанців різних сортів з прямою доставкою з власного розплідника в Тернополі. У нашому каталозі ви зможете замовити як рослини виключно декоративного призначення, так і сорти, які використовуються для ароматерапії та інших призначень.

Ціна формується з урахуванням максимальної вигоди клієнта. При покупці ви не тільки купуєте саджанець у горщику, а ще й послуги, які сприяють максимально вдалому вирощуванню:

 • Підготовка ґрунту та горщика. Кожен саджанець вже знаходиться в горщику і готовий до зростання до дорослої стадії – вам нічого не потрібно робити, лише забезпечувати догляд.
 • Детальне пакування для транспортування. У нашому інтернет-магазині кожна жива квітка ретельно упаковується і клієнт отримує її в цілому стані.

У сезон відправлення товарів відбувається у той же день і доставка провадиться по всій території України та здійснюється зі складу під Тернополем. Вирощування при такій підготовці рослин буде простим - дотримуйтесь інструкцій та рекомендацій і незабаром отримайте здорову дорослу квітку з кожного саджанця. Ми гарантуємо відсутність хвороб та шкідників на всіх рослинах з нашого магазину.