Саджанці абрикосу

Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111901
0
Абрикос Приція - претендує на звання раннього сорту, виведений у Франції. За строками дозрівання випереджає всі ранні селекції щонайменше на тиждень збирання врожаю в кліматичних умовах України з першої декади червня. Особливості сорту: • відноситьс..
179.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111906
0
Абрикос Цунамі - це літній сорт, який відрізняється раннім терміном дозрівання. Колір оранжево-жовтий, приблизно на 60 відсотків покриваються червоним рум’янцем. Особливості сорту: • відноситься до раннього терміну дозрівання; • плодоношення спостер..
179.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111904
0
Абрикос Медіабель - популярний сорт плодового дерева. Відзначається високою врожайністю. Даний сорт був виведений у Франції та за короткий час здобув популярності серед всіх поціновувачів. Особливості сорту: • відноситься до середнього терміну дозрів..
179.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111902
0
Абрикос Меджік Кот - відзначається високою популярністю серед плодових рослин. Характеризується стійкістю до захворювань. Сорт був виведений у США та за короткий період року набув великої популярності у Європі. Особливості сорту: • належить до ранньо..
179.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111903
0
Абрикос Вондер Кот - популярний сорт плодового дерева. Відзначається високою врожайністю. Даний сорт був виведений у США та за короткий час здобув популярності серед всіх поціновувачів. Особливості сорту: • відноситься до ультрараннього терміну дозрі..
179.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111905
0
Абрикос Перла - популярний сорт плодового дерева. Відзначається високою врожайністю. Даний сорт був виведений у Чехії та за короткий час здобув популярності серед всіх поціновувачів. Особливості сорту: • відноситься до середнього терміну дозрівання; ..
179.99 грн.
Закінчується
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111907
0
Абрикос Ананасний - сорт абрикоса середнього терміну дозрівання. Армянська селекція, хоча багато хто вважає його вітчизняним сортом Особливості сорту: • відноситься до середнього терміну дозрівання; • плодоношення спостерігається з 3-4 року після по..
179.99 грн.
Продано
Абрикос Леді Кот
Немає в наявностi
Код товару: 111908
0
Абрикос Леді Кот - популярний сорт плодового дерева. Відзначається високою врожайністю. Даний сорт був виведений у Чехії та за короткий час здобув популярності серед всіх поціновувачів. Особливості сорту: • відноситься до пізнього терміну дозрівання;..
127.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
179.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
179.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Абрикос

НазваЦіна
Абрикос Ананасний179.99 грн
Абрикос Вондер Кот179.99 грн
Абрикос Медіабель179.99 грн
Абрикос Меджік Кот179.99 грн
Абрикос Перла179.99 грн
Абрикос Приція179.99 грн
Абрикос Цунамі179.99 грн
Абрикос Колона179.99 грн
Абрикос колона Карлик179.99 грн
Абрикос Леді Кот127.99 грн

Північний тріумф, а можливо, сорт Амур? Можливо, має сенс купити дерево абрикоса сорту Леді кіт або Перла? Питань багато! Але, якщо ви вже вирішили посадити у вашому саду абрикоси, то будь-яким сумнівам не повинно бути й місця! Мрія має бути реалізована, а тому ми з радістю допоможемо вам купити якісний посадковий матеріал недорого. Тільки є кілька моментів.

Для чудових врожаїв важливо розуміти, які індивідуальні особливості є у того чи іншого сорту. Дуже важливо не помилитися, і купити те, що багато років буде радувати і приносити задоволення. А це означає, що на пильну вашу увагу мають заслуговувати, здавалося б, і зовсім незначні моменти: висота дорослої рослини, переваги культури щодо локації, ґрунту та інші. Поговоримо далі про все докладно і дуже предметно. 

Саджанці абрикоса

Перед тим, як купити живці абрикоса, саджанці, ми настійно рекомендуємо вивчити особливості сорту, про які йшлося раніше. Адже не всі сорти однакові! Досвідчені садівники знають, що абрикоси з великою кісточкою не особливо солодкі, наприклад. Не завжди фахівці купують такі саджанці, які заявили про себе не найкращим чином саме в нашому кліматі. Тому чимала кількість зібраної інформації дасть змогу унеможливити помилки, отримати в підсумку очікувані результати. 

Тому перше, що слід - це вивчити наш асортимент торгових пропозицій. Безумовно, що каталог регулярно доповнюється, а це означає, що з кожним наступним його оновленням посадкових пропозицій буде все більше. І кожна з них буде тільки розширювати ваші можливості.

Як показує практика, висаджуючи в саду всього один саджанець, до нас повертаються за другим і третім. Тому хочемо сфокусувати увагу на тому, як формується наш асортимент. 

  1. Тільки високоякісну продукцію ми пропонуємо своїм покупцям.
  2. Ті рослини, які дають максимальні врожаї, відносно добре переносять несприятливі погодні явища.

А крім цього, ті рослини і культури, саджанці плодових дерев, які в 99 випадках зі 100 точно приживуться. 

Посадка абрикоса

Приводів для того, щоб купити саджанці абрикоса чимало. По-перше, плоди дерева дуже корисні. По-друге, смачні. А крім цього, навесні в саду цвітіння абрикоси дуже складно не помітити. Усе це сумарно спонукає на те, щоб замовити дерево абрикоса, правильно за ним доглядати протягом не одного року. А як же доглядати правильно?

Усе починається з посадки саджанців. Саме якісних саджанців, оскільки слабкі рослини мають високу ймовірність того, що вони не приживуться.  Наш же посадковий матеріал має високі шанси на успіх. 

Висаджувати ми рекомендуємо абрикоси на південних територіях, там, де є сонечко практично весь день. Кінець квітня - ідеальний час для висадки, але не для створення заглиблень.

Зверніть увагу на те, що локацію потрібно готувати з осені. 

Висадка саджанців здійснюється в щільний ґрунт, добре дренований попередньо. Подбайте про те, щоб селітра і земля, перегній і вапно були ретельно перемішані. Дуже важливо не забути, що відстань між саджанцями має бути не менше ніж 5 метрів, якщо мова не йде про колоновидні рослини.  

Полив абрикоса

Що стосується поливу, то потрібно не забувати, що він має бути регулярним. Інтенсивним після цвітіння рослини, приблизно 1-1,5 місяця, стане запорукою хороших і великих за розміром плодів. Зменшення поливу в серпні-вересні дозволить знизити активність росту гілок.  

Добриво для абрикоса

Для вирощування абрикосів різних сортів обов'язково знадобиться добриво. І на різних етапах розвитку і життя дерева потрібен той чи інший вид підживлення. Чому ми створили каталог, що дозволяє підбирати якісну продукцію за доступними цінами паралельно з купівлею саджанців. Подібне рішення істотно скорочує часові витрати покупців, відведені на пошуки товарних позицій. А додатково повністю виключає помилки. Першочергово, ми пропонуємо вам мінеральні добрива, а крім них ви зможете замовити й іншу продукцію з часом і з доставкою поштою в потрібний населений пункт. Це означає, що ви зможете не тільки контролювати процес розвитку саджанця, а й забезпечити відмінні врожаї. 

Не впевнені в правильності вибору? Ми пропонуємо консультації та підказки від менеджера інтернет-магазин Matla-flowers. 

Кориснi статтi
13.07.2018
Кімнатні квіти. Які рослини виростити вдома
Кімнатні квіти. Які рослини виростити вдома
Якщо ви хочете виростити квіти і при цьому зберегти свій час, тоді рекомендуємо вибрати вже пророщені цибулини. Плюси вирощування вже пророщених цибулин полягають у такому: ви отримуєте цибулини, які пройшли всі етапи росту, зможете самостійно регулювати час цвітіння за рахунок штучного освітлення. ..
13.06.2022
Як обрізати троянди після цвітіння?
Як обрізати троянди після цвітіння?
Липень — місяць буйного, пишного, рясного цвітіння троянд. Та аби рослини були гарними, їм потрібен догляд. Тож як правильно обрізати троянди, аби вони продовжували цвісти?..
-->