0
0

Насіння айстри

Код товару: 400834
0
Айстра Страусине Перо кремово-жовта- відзначається великими суцвіттями. Великої популярності сорт здобув завдяки тривалому цвітінню яке зберігає свіжий вигляд у зрізах. Особливості сорту: - квіти великої форми утворюють напівсферої форми; - пелюстк..
6.45 грн.
Код товару: 400439
0
Айстра китайська Принцеса лососево-рожева - високоросла рослина у висоту досягає 75 см. Культура формує розлогий кущ з великими, махровими, високо-трубчастими квітами лососево-рожевого забарвлення, діаметром досягають 9-13 см. У березні насіння висів..
4.49 грн.
Код товару: 400451
1
Айстра китайська Шанхайська Троянда суміш - гібридний тип айстри змішаного типу, квіти діаметром досягають 12-14 см. У висоту рослина досягає близько 55-65 см, компактний кущ вкритий чарівним суцвіттям, різнобарвних кольорів. У ящики насіння висівают..
15.99 грн.
Код товару: 400988
0
Айстра Ідеал рожева - безперечно красиві ніжні квіти які надають вишуканості Вашому квітнику. Квіти айстри чудово підходять для декоративного оформленн прибудинкової території, а також для зріку у букети. Особливості сорту: - квіти зібрані у невеликі..
4.05 грн.
Код товару: 400349
0
Айстра Валькірія (пастельна суміш) - рясноквітуча культура, квіти якої мають різноманітні пастельні забарвлення. Суцвіття округлої форми діаметром досягають 12-14 см та складаються з довгих, закручених пелюсток. Для раннього цвітіння насіння айстри в..
10.60 грн.
Закінчується
Код товару: 400657
0
Айстра Сі Старлет, світло - червоні - популярний сорт користується великою популярністю завдяки екзотичному цвітінню. Даний сорт був схрещений з двох сортів  типу “Принцеса” та”Спайдер”. Використовується айстра для зрізу у декоративне оформлення квіт..
87.68 грн.
Закінчується
Код товару: 400655
0
Айстра Сі Старлет, кримсон - високо популярний сорт айстри відзначається екзотичним цвітінням яке стане бездоганною окрасою Вашого квітника. Найчастіше сорт Сі Старлет використовується для декоративного оформлення присадибних ділянок, а також для зрі..
84.90 грн.
Закінчується
Код товару: 400654
0
Айстра Сі Старлет, кремова - високо популярний сорт айстри відзначається незвичним цвітінням. Вирощується айстра для декоративного оформлення присадибної ділянки, декорування клумб, а також зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту:Айстра формує..
87.68 грн.
Закінчується
Код товару: 400653
0
Айстра Сі Старлет, жовта - представник екзотично квіткових сортів айстри відзначається рясним та тривалим періодом цвітіння. Найчастіше айстри сорту Сі Старлет використовуються для декоративного оформлення прибудинкових територій, а також для зрізу у..
87.68 грн.
Закінчується
Код товару: 400649
0
Айстра Дюшес, лілак і кримсон вайт - яскравий однорічник відзначається вишуканим цвітінням. Використовується айстра для декоративного оформлення, а також для зрізу квітів у квіткові композиції. Особливості сорту: Відноситься сорт Дюшес лілак і кримс..
87.41 грн.
Закінчується
Код товару: 400998
0
Айстра Супреме - одна з найбільш неперевершених сортів які мають вражаючий вигляд у груповій та поодинокій посадці. Використовують дану рослина для декоративного оформлення квітників, прибудинкових територій, а також при зрізі у квіткові композиції. ..
5.15 грн.
Закінчується
Код товару: 400646
0
Айстра Дрегон, світло-трояндова - відзначається даний сорт екзотичним цвітінням яке безперечно стане однією з головних окрас Вашого квітника. Особливості сорту:Квіти складаються з великої кількості трубчастих пелюсток ніжно-рожевого забарвлення. Діам..
44.80 грн.
Закінчується
Код товару: 400645
0
Айстра Дрегон, лососево-рожева - ніжний сорт айстри користується великою популярністю завдяки вираженому та тривалому цвітінню. Використовується даний сорт для декоративного оформлення квітника, а також квіткової композиції. Особливості сорту:Яскраво..
44.80 грн.
Закінчується
Код товару: 400643
0
Айстра Валькірія, трояндова - великоквіткова рослина користується популярністю не дивлячись на однорічне цвітіння. Сорт Валькірія вражає своїм яскравими барвами квітів які чудово підходять для зрізу.Особливості сорту:шароподібні квіти діаметром 10-13..
46.46 грн.
Закінчується
Код товару: 400634
0
Айстра Балюн яскраво-кармінова - однорічне цвітіння не зашкоджує популярності айстрі даного типу. Відзначається сорт Балюн рясним цвітінням з яскравими барвами. Використовують квіти для зрізу які безперечно стануть окрасою саду. Переваги сорту:- яскр..
72.98 грн.
Закінчується
Код товару: 400728
0
Айстра Арлекін світло-голуба з білим центром - однорічна рослина яка вражає своїм красивий цвітінням.Особливості сорту Арлекін:Рослина формує компактний кущ висотою до 70 см. Листки смарагдового забарвлення досить ефектно виглядають у поєднанні зі св..
50.82 грн.
Закінчується
Код товару: 400772
0
Айстра Арлекін Кримсон - безперечно один з найбільш дивовижний букетний сорт айстри. Використовується даний сорт для зрізу та декоративного оформлення квіткових композицій.Особливості сорту:Квіти формують компактний кущ середня висота якого досягає 6..
50.82 грн.
Закінчується
Код товару: 400656
0
Айстра Сі Старлет, світло - голуба - ідеальні квіти які стануть безперечною родзинкою Вашого квітника. Найбільш поширеним є використання цвітіння айстри у якості зрізу у букети. Завдяки тривалому цвітінню айстри користуються великою популярністю. Осо..
87.68 грн.
Закінчується
Код товару: 400652
0
Айстра китайська Принцеса лососево-рожева - високоросла рослина у висоту досягає 75 см. Культура формує розлогий кущ з великими, махровими, високо-трубчастими квітами лососево-рожевого забарвлення, діаметром досягають 9-13 см. У березні насіння висів..
46.64 грн.
Закінчується
Код товару: 400644
0
Айстра Дрегон, кремово-біла - великоквіткова рослина відзначається дивовижним цвітінням яке безперечно стане однією з головних окрас Вашого квітника. Айстра прекрасно підходить для декоративного оформлення квітника, прибудинкової території, а також д..
44.80 грн.
Закінчується
Код товару: 400642
0
Айстра Валькірія, скарлет - великоквіткова рослина користується великою популярністю не дивлячись на однорічне цвітіння. Сорт Валькірія вражає своїм яскравими барвами квітів які чудово підходять для зрізу.Особливості сорту:великий розмір суцвіть, діа..
46.46 грн.
Закінчується
Код товару: 400640
0
Айстра Валькірія, пурпурова - бездоганно красива рослина яка створить на Вашому квітнику яскраві барви. Даний сорт айстри користується великою популярністю у групових посадках. Найбільш популярне використання квітів айстр йде для зрізу у формування б..
46.46 грн.
Закінчується
Код товару: 400639
0
Айстра Валькірія, жовта - яскрава однорічна рослина яка наповнить Ваш сад насиченими квітами. Сорт Валькірія користується великою популярністю завдяки тривалому та рясному цвітінню. Айстри використовуються для декоративного оформлення саду, а також п..
46.46 грн.
Закінчується
Код товару: 400638
0
Айстра Валькірія, біла - дивовижна однорічна рослина яка вражає своїм забарвленням. Відзначається даний сорт красивими квітами з рясним цвітінням.Використовується айстра сорту Валькірія для оформлення прибудинкової території, а також для зрізу у буке..
46.46 грн.
Людмила Курченко 2020-01-11
Хотите видеть у себя на клумбе - пушистые, красивые, разноцветные, яркие астры? Покупайте этот сорт. У меня семена взошли все, даже удивительно. Кусты были густыми, где-то по 10 стеблей на каждом. Понравились очень.
Валентина Зинченко 2020-01-11
Это - королева среди астр. Советую сорт Помпон – цветы очень красивые, лепестки частые. Настоящий помпон. Кустики компактной формы. Да и цена на них приемлемая. К тому же, как устверждают на форумах, она не меняет свой вид после посадки собранными собственноручно семенами.
Дариса Королева 2020-01-11
У моей мамы на даче более 10 видов астры. И я решила порадовать её – заказала вот этот новый сорт «Сиринга». Мама была – довольная, а еще больше когда они расцвели.

Якісне насіння айстр для вашого саду в нашому магазині

Айстра (від лат. «aster») – це однорічні та багаторічні трав’янисті рослини родини Айстрові. Налічують більше, ніж 200 різноманітних видів. В Європу квітку айстри привезли французькі ченці з Китаю у XVII столітті. В перекладі з латинської мови «айстра» означає «зірка».

Серед покупців не зникає попит на ці квіти, зокрема й на їх насіння. За своїми характеристикам айстри є досить стійкими, що дозволяє довго зберігати їх в букетах. Водночас, айстри є привабливою окрасою міських вулиць і приватних будинків.

Багаторічні айстри поділяють на ранньоквітучі та осінньоквітучі. Їх можна вирощувати на одному місці протягом п’яти років. Найоптимальніше це робити, посіявши насіння у весняну пору року. Зазначимо, що найкращим для посіву є голландське насіння айстри. Після цього рослину слід пересадити. Багаторічних айстр є дуже багато сортів.

Види ранньоквітучих айстр

Айстра альпійська (від лат. «aster alpinus») – багаторічна низькоросла, оскільки її максимальна висота досягає лише 30 см. Цвітіння розпочинається наприкінці травня. Варто зазначити, що воно дуже рясне, і триває близько місяця. Квіти можуть бути блакитного, рожевого, білого, фіолетового або червоного кольору.

Айстра італійська (лат. «aster amellus») – ромашкова айстра середньої висоти. Дорослі кущі досягають 70 см у висоту. Розпочинає цвісти в липні або на початку осені. Період цвітіння орієнтовно триває близько двох місяців. Квіти цього виду айстр можуть бути бузкові, рожеві або темно-сині.

Види осінньоквітучих айстр

  • Айстра новобельгійська (лат. «aster novi-belgii») – починає цвісти вже в серпні й продовжує до морозів. Висота куща досягає 150 см. Забарвлення може бути різноманітним.
  • Айстра новоанглійська (лат. «aster novae-angliae») – подібно до попередньої, розпочинає цвітіння в серпні, а останні квітки тримаються до першого снігу. Висота може сягати 2 метрів. Суцвіття дуже великі і пишні, як яскравих, так і ніжних кольорів.
  • Кущова айстра (лат. «aster dumosus») – має підвищену стійкість до морозів. Починає цвісти на початку осені. Висота густих пишних кущів не перевищує 30 см. Квіти можуть мати рожевий, фіолетовий, червоний колір.

Однорічні айстри мають наукову назву «каллистефус китайський» («callistephus chinensis»). Це єдиний вид, який дуже близький до роду Айстра (Aster). Однак, виведено дуже багато сортів цих рослин. Вони привертають увагу своїм різноманіттям, тривалим цвітінням, стійкістю. Насіння айстри однорічної можна висівати не тільки весною, але й восени до кінця жовтня, аби вони не встигли прорости до заморозків. Варто зауважити, що для посіву й однорічних і багаторічних айстр, краще підбирати професійне насіння. Оскільки спеціальне пакування забезпечить кращий урожай.

Найрозповсюдженіші сорти айстр

  • Джувел – однорічні айстри. Великі, кулясті, щільні суцвіття. Висота досягає 65-75 см. На одному стеблі може бути до 10 квіток.
  • Балун – переможець за ступенем махровості. Суцвіття кулясті, діаметром 12-15 см. Кущ сягає висотою 50-60 см. На одній рослині може сформуватися біля 8 квітконосів.
  • Леді корал – високоросла серія. Квітки одночасно нагадують троянду і хризантему. Висота досягає 60-70 см. Суцвіття махрові, кулястої форми.
  • Хрізантелла – професійна серія для зрізання. Унікальне поєднання хризантеми з айстрою. Завдяки цьому квіти мають рідкісні пастельні відтінки. Висота може досягати 80 см. Ідеально підійдуть для букетів.
  • Боніта – нова серія, яка відрізняється повністю забарвленими махровими квітками, що нагадують помпони. Однорічна айстра з міцними стеблами.

Доставка насіння айстр і оплата

Доставка насіння і всього посадкового матеріалу, придбаного в нашому інтернет-магазині, здійснюється протягом 2-4 днів в період сезону посадки рослин. Попередньо, для уточнення адреси та умов доставки, з вами зв'яжеться менеджер магазину. Отримати своє замовлення ви можете за допомогою Нової пошти або Укрпошти. Оплата здійснюється готівкою у разі замовлення післяплатою або під час оформлення заявки в режимі онлайн.