0
0

Насіння айстри

Код товару: 400987
0
Айстра Ідеал насичено-лілова - безперечно красиві ніжні квіти які надають вишуканості Вашому квітнику. Квіти айстри чудово підходять для декоративного оформленн прибудинкової території, а також для зріку у букети. Особливості сорту: - квіти зібрані у..
4.99 грн.
Код товару: 400993
0
Айстра Принцеса віолет - високоросла рослина у висоту досягає 75 см. Культура формує розлогий кущ з великими, махровими, високо-трубчастими квітами темно-фіолетового забарвлення, діаметром досягають 9-13 см. У березні насіння висівають на розсаду. На..
7.99 грн.
Код товару: 400985
0
Айстра Ідеал червона - безперечно красиві ніжні квіти які надають вишуканості Вашому квітнику. Квіти айстри чудово підходять для декоративного оформленн прибудинкової території, а також для зріку у букети. Особливості сорту: - квіти зібрані у невелик..
4.99 грн.
Код товару: 400184
0
6.99 грн.
Код товару: 400994
0
Айстра Принцеса яскраво-червона - високоросла рослина у висоту досягає 75 см. Культура формує розлогий кущ з великими, махровими, високо-трубчастими квітами яскраво-червоного забарвлення, діаметром досягають 9-13 см. У березні насіння висівають на ро..
4.99 грн.
Код товару: 400997
0
Айстра Супер Принцеса суміш - одна з найбільш неперевершених сортів які мають вражаючий вигляд у груповій та поодинокій посадці. Використовують дану рослина для декоративного оформлення квітників, прибудинкових територій, а також при зрізі у квіткові..
7.99 грн.
Код товару: 400129
0
Айстра Арлекін Блакитна - кущ пірамідальної форми має висоту до 60-70 см. Листя темно- зеленого відтінку прекрасно поєднуються з махровим суцвіттям. На одній рослині близько 20 квітконосів. Суцвіття блакитного забарвлення діаметр яких досягає 5-10 см..
6.99 грн.
Код товару: 401094
0
Айстра Принцеса яскраво-червона - високоросла рослина у висоту досягає 75 см. Культура формує розлогий кущ з великими, махровими, високо-трубчастими квітами яскраво-червоного забарвлення, діаметром досягають 9-13 см. У березні насіння висівають на ро..
5.99 грн.
Код товару: 400130
0
Айстра Арлекін рожева 0,1 г - айстра даного виду є однією з букетної серії. Високий кущ висотою 60-70 см вкрите темно- зеленим листям з близько 20-ма квітконосами. Округлі суцвіття діаметром 5-10 см мають плоску,махрову форму рожевого кольору. У відк..
6.99 грн.
Код товару: 400262
0
6.99 грн.
Код товару: 400820
0
Айстра Аполлонія суміш - одна з яскравих рослин яка матиме красивий вигляд у будь якій квітковій композиції. Особливості сорту: • рослина формує красивий кущ висотою 65-70 см; • на одному кущі формується до 10 великих квітів; • діаметром суцвіття до..
5.99 грн.
Код товару: 400255
0
6.99 грн.
Код товару: 400835
0
Айстра Аполлонія червона 0,3 г - яскрава хризантемоподібна рослина яка має красивий вигляд у груповій посадці. Особливості сорту: • висота рослини досягає 60-70 см; • кущ розлогий, густо вкритий насичено зеленим листям; • на одному кущі формується бл..
5.99 грн.
Код товару: 400200
0
5.99 грн.
Код товару: 400182
0
6.99 грн.
Код товару: 400988
0
Айстра Ідеал рожева - безперечно красиві ніжні квіти які надають вишуканості Вашому квітнику. Квіти айстри чудово підходять для декоративного оформленн прибудинкової території, а також для зріку у букети. Особливості сорту: - квіти зібрані у невеликі..
4.99 грн.
Код товару: 400996
0
Айстра Станіслав - неперевершена однорічна рослина яка має вражаючий вигляд у груповій, а також поодинокій посадці. Висаджують цибулини для декоративного оформлення прибудинкової території, квітника та зрізів у букети. Особливості сорту: • відзначаєт..
4.99 грн.
Код товару: 400007
0
Айстра Королівський розмір - високоросла однорічна культура, висота якої досягає 70 см. Великі махрові суцвіття, діаметром до 12 см. Даний тип айстри стійкий до хвороб. Для забезпечення рясного цвітіння на постійне місце рослину висаджують ближче до ..
7.99 грн.
Код товару: 400185
0
6.99 грн.
Код товару: 400274
0
6.99 грн.
Код товару: 400466
0
Айстра Місячне світло - яскравий представник однорічних квітів. Використовується даний сорт для декоративного оформлення квітників, прибудинкових територій, а також для зрізу у букети чи квіткові композиції.Переваги сорту:Дивовижні квіти яскравих від..
5.99 грн.
Код товару: 400368
0
Айстра Дрегон (суміш) - представник декоративних квітів. Махрові квіти мають незвичайні трубчасті пелюстки, які зігнуті від центру до країв. Квіти великого діаметру 10-12 см, вкривають пишний кущ пірамідальної форми із розгалуженими стеблами. Середня..
14.99 грн.
Код товару: 400240
0
6.99 грн.
Код товару: 400434
1
Айстра Помпон (суміш) - фантастична однорічна рослина, середня висота якої досягає до 50 см. Середні суцвіття декоративної, та досить пишної форми, мають різнобарвні кольори, діаметром досягають 7 см. На розсаду висівають у березні, після висіву необ..
5.99 грн.
Людмила Курченко 2020-01-11
Хотите видеть у себя на клумбе - пушистые, красивые, разноцветные, яркие астры? Покупайте этот сорт. У меня семена взошли все, даже удивительно. Кусты были густыми, где-то по 10 стеблей на каждом. Понравились очень.
Валентина Зинченко 2020-01-11
Это - королева среди астр. Советую сорт Помпон – цветы очень красивые, лепестки частые. Настоящий помпон. Кустики компактной формы. Да и цена на них приемлемая. К тому же, как устверждают на форумах, она не меняет свой вид после посадки собранными собственноручно семенами.
Дариса Королева 2020-01-11
У моей мамы на даче более 10 видов астры. И я решила порадовать её – заказала вот этот новый сорт «Сиринга». Мама была – довольная, а еще больше когда они расцвели.

Якісне насіння айстр для вашого саду в нашому магазині

Айстра (від лат. «aster») – це однорічні та багаторічні трав’янисті рослини родини Айстрові. Налічують більше, ніж 200 різноманітних видів. В Європу квітку айстри привезли французькі ченці з Китаю у XVII столітті. В перекладі з латинської мови «айстра» означає «зірка».

Серед покупців не зникає попит на ці квіти, зокрема й на їх насіння. За своїми характеристикам айстри є досить стійкими, що дозволяє довго зберігати їх в букетах. Водночас, айстри є привабливою окрасою міських вулиць і приватних будинків.

Багаторічні айстри поділяють на ранньоквітучі та осінньоквітучі. Їх можна вирощувати на одному місці протягом п’яти років. Найоптимальніше це робити, посіявши насіння у весняну пору року. Зазначимо, що найкращим для посіву є голландське насіння айстри. Після цього рослину слід пересадити. Багаторічних айстр є дуже багато сортів.

Види ранньоквітучих айстр

Айстра альпійська (від лат. «aster alpinus») – багаторічна низькоросла, оскільки її максимальна висота досягає лише 30 см. Цвітіння розпочинається наприкінці травня. Варто зазначити, що воно дуже рясне, і триває близько місяця. Квіти можуть бути блакитного, рожевого, білого, фіолетового або червоного кольору.

Айстра італійська (лат. «aster amellus») – ромашкова айстра середньої висоти. Дорослі кущі досягають 70 см у висоту. Розпочинає цвісти в липні або на початку осені. Період цвітіння орієнтовно триває близько двох місяців. Квіти цього виду айстр можуть бути бузкові, рожеві або темно-сині.

Види осінньоквітучих айстр

  • Айстра новобельгійська (лат. «aster novi-belgii») – починає цвісти вже в серпні й продовжує до морозів. Висота куща досягає 150 см. Забарвлення може бути різноманітним.
  • Айстра новоанглійська (лат. «aster novae-angliae») – подібно до попередньої, розпочинає цвітіння в серпні, а останні квітки тримаються до першого снігу. Висота може сягати 2 метрів. Суцвіття дуже великі і пишні, як яскравих, так і ніжних кольорів.
  • Кущова айстра (лат. «aster dumosus») – має підвищену стійкість до морозів. Починає цвісти на початку осені. Висота густих пишних кущів не перевищує 30 см. Квіти можуть мати рожевий, фіолетовий, червоний колір.

Однорічні айстри мають наукову назву «каллистефус китайський» («callistephus chinensis»). Це єдиний вид, який дуже близький до роду Айстра (Aster). Однак, виведено дуже багато сортів цих рослин. Вони привертають увагу своїм різноманіттям, тривалим цвітінням, стійкістю. Насіння айстри однорічної можна висівати не тільки весною, але й восени до кінця жовтня, аби вони не встигли прорости до заморозків. Варто зауважити, що для посіву й однорічних і багаторічних айстр, краще підбирати професійне насіння. Оскільки спеціальне пакування забезпечить кращий урожай.

Найрозповсюдженіші сорти айстр

  • Джувел – однорічні айстри. Великі, кулясті, щільні суцвіття. Висота досягає 65-75 см. На одному стеблі може бути до 10 квіток.
  • Балун – переможець за ступенем махровості. Суцвіття кулясті, діаметром 12-15 см. Кущ сягає висотою 50-60 см. На одній рослині може сформуватися біля 8 квітконосів.
  • Леді корал – високоросла серія. Квітки одночасно нагадують троянду і хризантему. Висота досягає 60-70 см. Суцвіття махрові, кулястої форми.
  • Хрізантелла – професійна серія для зрізання. Унікальне поєднання хризантеми з айстрою. Завдяки цьому квіти мають рідкісні пастельні відтінки. Висота може досягати 80 см. Ідеально підійдуть для букетів.
  • Боніта – нова серія, яка відрізняється повністю забарвленими махровими квітками, що нагадують помпони. Однорічна айстра з міцними стеблами.

Доставка насіння айстр і оплата

Доставка насіння і всього посадкового матеріалу, придбаного в нашому інтернет-магазині, здійснюється протягом 2-4 днів в період сезону посадки рослин. Попередньо, для уточнення адреси та умов доставки, з вами зв'яжеться менеджер магазину. Отримати своє замовлення ви можете за допомогою Нової пошти або Укрпошти. Оплата здійснюється готівкою у разі замовлення післяплатою або під час оформлення заявки в режимі онлайн.