Саджанці магнолії

В наявностi
Код товару: 1
0
Магнолія привита 3-х річна Soulangeana Cameo в горщику - підходить для невеликих садів та контейнерів. Ефектне дерево-аристократ, гідне найкращого місця в саду Віддає перевагу гумусним, гарно-дренованим ґрунтам. Особливості сорту: • квіти черв..
1209.99 грн.
В наявностi
0
Магнолія привита 3-х річна Shirazz в горщику - сорт виведений в Новій Зеландії і вважається одним з кращих червоних сортів. Це захоплюючий сорт магнолії, відомий своїми вражаючими квітами та ефектною забарвленістю листя. Особливості сорту: • ефектн..
1209.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 1
0
Магнолія привита 3-х річна Yaeko в горщику - дуже декоративний сорт з великими рожевими квітами та прямостоячим габітусом. Особливості сорту: • квітки тюльпаноподібні, складаються з кількох шарів пелюсток рожевих відтінків - темніших зовні і св..
1209.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 2
0
Магнолія привита 3-х річна Daybreak в горщику - це вражаючий сорт магнолії з привабливими квітами та компактною формою Особливості сорту: • квітки мають яскраво-рожевий колір і ніжний аромат, що робить цю магнолію привабливою для бджіл та інших..
1209.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 1
0
Магнолія 3-х річна Randy в горщику - дуже декоративна магнолія, представляє собою невелике квітуче дерево, ніжні рожеві квітки з'являються на початку травня до появи листя, на голих гілках, ранньою весною. • ббутони з’являються на кінцях пагонів,..
659.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 1
0
659.99 грн.
Закінчується
В наявностi
0
Магнолія привита 3-х річна Yellow River в горщику - Цей сорт магнолії с широкопірамідальною формою крони та темно-зеленим еліптичним листям відрізняється ніжно-жовтим кольором квітки від вже звичних, для нашого ока, білих та рожевих. З’являючись на к..
1209.99 грн.
Закінчується
В наявностi
0
Магнолія 3-х річна Soulangeana Speciosa в горщику - невелике, красивоквітнуче деревце з низкопосаженною кроною. Це найбільш поширена листяна магнолія. • квіти мають різні відтінки білого, рожевого, пурпурного і бордового; • висота 4-6 метра; • діам..
659.99 грн.
Закінчується
В наявностi
0
Магнолія 3-х річна Nigra в горщику - це лілієбарвна магнолія, яка поширена в культурі особливо широко. Родом вона імовірно зі східного Китаю, а до Європи рослина потрапила 1790 року. • бутони надзвичайно ніжні пурпурні квіти із білою внутрішньою ча..
659.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 1
0
659.99 грн.
Закінчується
В наявностi
0
Магнолія привита 3-х річна Yellow Lantern в горщику - Це чудовий сорт з привабливими яскравими квітами та прекрасною формою. Особливості сорту: • квіти мають струнку форму, та жовте забарвлення, що розкриваються на гілках перед розпусканням листя; ..
1209.99 грн.
Закінчується
В наявностi
0
Магнолія 3-х річна Stellata в горщику - невелике деревце з округлою кроною. Листя оберненояйцевидні 6-10 см завдовжки і 5 см завширшки, світло-зелені або зелені, блискучі. Особливості сорту: • зірчасті квітки з 12-15 (до 40) пелюстками, білі з приєм..
659.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 1
0
659.99 грн.
Закінчується
В наявностi
0
Магнолія привита 3-х річна Cleopatra в горщику - це видатний сорт магнолії, який відзначається своєю красою, гармонійним ростом та вишуканими квітами. Особливості сорту: • квітки мають яскраво-рожевий колір і ніжний аромат, що робить цю магнолію при..
1209.99 грн.
Закінчується
В наявностi
0
Магнолія 3-х річна Soulangeana Lennei в горщику - невелике, красивоквітнуче деревце з низкопосаженною кроною.На початку 19 століття у Франції виник цей гібрид магнолії оголеної і магнолії лілієквіткової. • бутони квітів темно-пурпурові, квітки вели..
659.99 грн.
Закінчується
В наявностi
0
Магнолія 3-х річна Pink Goblet в горщику - невелике дерево, з низько посадженою кроною, виростає приблизно до 2-4 м у висоту. Його характерною особливістю є красиві, надзвичайно ніжні світло-рожеві квіти із білою внутрішньою частиною. • бутони над..
659.99 грн.
Закінчується
В наявностi
0
Магнолія привита 3-х річна Lois в горщику - дуже декоративний сорт з великими жовтими квітами. Особливості сорту: • квітки тюльпаноподібні, складаються з кількох шарів пелюсток жовтих відтінків; • висота 4-6 метра; • діаметр квітів 20 см; • цей сор..
1209.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 1
0
1209.99 грн.
Продано
Висота 5-10 см
Немає в наявностi
Код товару: 800236
0
Магнолія Трипелюсткова - листопадове дерево яке матиме чудовий вигляд у декоративному оформленні алей, парків та прибудинкових територій. Особливості сорту: • висота рослини 7-10 метрів; • пагони розлогі у ширину формують дерево 5 метрів; • стовбур ..
137.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 800320
0
Магнолія Суланжа Рожева - дану рослину можна віднести до середньорослого дерева, висота якого в дорослому віці досягає максимум 5 м. Щорічний приріст магнолії досягає 20 см, як у висоту, так і в ширину. Дерево формується з міцних пагонів, які покрит..
344.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 50-70 см
Немає в наявностi
Код товару: 800999
0
Магнолія Суланжа Біла - чудовий листяний чагарник з пишною кроною. При правильному догляді та вирощуванні магнолія досягає до 8 метрів у висоту та шириною складає близько 5 метрів. Даний сорт відзначається своїм швидким ростом з щорічним приростом б..
344.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 191006
0
Магнолія Суланжа Verbanica (Вербаніка) дану рослину можна віднести до карликового дерева, висота якого в дорослому віці досягає максимум 300 см. Щорічний приріст магнолії досягає 20 см, як у висоту, так і в ширину. Дерево формується з міцних пагонів,..
143.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Продано
Немає в наявностi
0
Магнолія привита 3-х річна Judy Zuk в горщику - це вражаючий сорт магнолії з привабливими квітами та компактною формою Особливості сорту: • квітки мають яскраво-рожевий колір і ніжний аромат, що робить цю магнолію привабливою для бджіл та інших ком..
1209.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Магнолія

НазваЦіна
Магнолія 3-х річна Andre Leroy в горщику659.99 грн
Магнолія 3-х річна Betty в горщику659.99 грн
Магнолія 3-х річна denudata Festirose в горщику659.99 грн
Магнолія 3-х річна Nigra в горщику659.99 грн
Магнолія 3-х річна Pink Goblet в горщику659.99 грн
Магнолія 3-х річна Randy в горщику659.99 грн
Магнолія 3-х річна Soulangeana Lennei в горщику659.99 грн
Магнолія 3-х річна Soulangeana Speciosa в горщику659.99 грн
Магнолія 3-х річна Stellata в горщику659.99 грн
Магнолія привита 3-х річна Cleopatra в горщику 1209.99 грн

Магнолія – ​​гарна південна рослина, яке славиться своїми ароматними квітами та, при належному догляді, послужить яскравою прикрасою вашого саду. Щоб виростити красуню на присадибній ділянці, потрібно відразу діяти правильно – підібрати відповідний для вашого регіону сорт і посадити саджанець з дотриманням всіх рекомендацій.

Як посадити саджанець магнолії

Перший етап – пошук хорошого місця в саду, а ним стане ділянка, захищена від вітрів і протягів, з легким родючим грунтом і досить освітлена. У південних областях допускається невелике затінення, що особливо актуально для молодих рослин.

Оптимальний термін посадки – осінь, а саме кінець жовтня. Рослина має вкоренитися до настання зимової погоди. Можлива і весняна посадка, багато садівників практикують її, але радять її робити в травні, щоб саджанець не побачив останніх морозів.

Діаметр ями для саджанця роблять у два рази більше кореневої системи. Вийнятий грунт змішують з компостом, і, якщо грунт щільний, додають пісок. На дно кладуть дренаж. Заглиблювати шийку кореня категорично не можна. Після засипки навколо саджанця роблять невелику лунку, грунт ущільнюють і поливають.  Навколо стовбура варто додати мульчу.

Як правильно доглядати за саджанцями магнолії після посадки

Юна магнолія вкрай вимоглива до догляду в перші три роки життя. На першому місці – своєчасний полив, при цьому частий і рясний. Строго стежте за тим, щоб земля не пересихала в спеку, залишалася чистою від бур'янів і пухкою. Ось чому таке значення має мульчування. Добрива використовують не раніше, ніж через 2 роки після посадки. Важливо також захищати магнолію від впливу прямих сонячних променів, а взимку вкривати стовбур.

Магнолія догляд і підживлення

Поточний догляд за рослиною полягає у своєчасному поливі, внесенні підгодівлі з вмістом фосфору, калію й азоту. Останній рекомендований в весняний період і до середини липня, а фосфорно-калійні добрива використовують під зиму. Потрібна дереву і своєчасна обрізка, щоб уникнути загущення крони. Зрізи обробляють садовим варом. При виявленні шкідників або хвороб варто діяти негайно. Головний ворог південної гості – павутинний кліщ.

Морозостійкі сорти магнолії

Культура добре відчуває себе в теплих краях, але завдяки селекціонерам красуня дісталася і до широт з помірним кліматом України.  Фахівці радять купувати саджанці морозостійких сортів. В тому числі:

  • Зібольда;
  • Великолиста;
  • Кобус;
  • Суланжа;
  • Лебнера;
  • Оголена

Популярні сорти магнолії для посадки

Найбільш популярними сортами магнолії для аматорського вирощування залишаються ті, мова про які піде нижче. У цьому списку є і зимостійкі сорти.

Магнолія Суланжа Альба Суперба

Давній і перевірений сорт в пошані у садівників всього світу. Кущ досягає висоти 4-5 метрів, радує густою кроною і білими квітками, що нагадують своєю формою тюльпани.

Магнолія Суланжа Александріна

Рослина з пишною конусоподібною або кулястою кроною. Дерево виростає до 8 м у висоту, має великі біло-рожеві квіти з чудовим ароматом. Цвітіння починається в травні й триває до 3 тижнів.

Магнолія Зірчаста

Є одним з найбільш зимостійких сортів. Її ще називають Роял Стар. Квіти, схожі на зірки, мають 18-25 пелюстками, розпускаються у квітні ще до появи листя.

Магнолія японська

Багато сортів магнолії родом з Японії, але японської вважається рослина з назвою Magnolia Liliiflora або Lily magnolia. Її характеризують компактні розміри куща і квіти незвичайного лілового забарвлення.

Магнолія Зібольда

Названа на ім'я свого першовідкривача, який виявив її в 1846 році. Зростає як у вигляд куща, так і у вигляді дерева висотою до 8 м. Листя широкі, великі, а білі квіти 7-10 см в діаметрі зовні схожі на чашу. Успішно культивується в помірному кліматі.

Доставка і оплата

Наш інтернет магазин здійснює доставку замовлень службами "Нова пошта" та "Укрпошта". Оплатити замовлення можна при отриманні післяплатою так і відразу онлайн. Саджанці магнолії доставляються в спеціальній упаковці, що гарантує їх збереження.


Кориснi статтi
27.06.2017
Тюльпан - романтичний провісник тепла з Персії
Тюльпан - романтичний провісник тепла з Персії
Кожної пори року властивий неповторний шарм і чарівність, однак саме настання весни змушує серця тремтіти і битися частіше без видимої причини. Особливого магічного флеру сезону додають його ароматні супутники – квіти. Проліски – перші вісники весни, що проглядаються з-під снігу вже в березні, але, на жаль, радують своєю ніжною красою лише кілька тижнів...
27.06.2017
Ірис - палітра унікальних запахів, поступається тільки красоті бутона
Ірис - палітра унікальних запахів, поступається тільки красоті бутона
Ірис поєднює в собі всі можливі переваги квітів. Гама кольорів включає в себе найнеочікуваніші відтінки, починаючи з білого та завершуючи пурпуним забарвленням, за що саме, рослина отримала назву «Веселка» (з грецької). Палітра ароматів не менш широка і різноманітна...
-->