Саджанці пухироплідника

-25%
Висота 30-40 см
В наявностi
Код товару: 800051
0
Пухироплідник Little Devil - декоративна кущова рослина, є однією з найбільш вражаючих листопадових багаторічників. Даний сорт користується великою популярністю завдяки незвичному забарвленню. Особливості сорту: • розлогий кущ висотою до 100 см; • у ..
99. грн.74. грн.
-25%
Висота 20-30 см
В наявностi
Код товару: 800052
0
Пухироплідник Luteus - листяний кущ відзначається швидким ростом. Виведений даний сорт у 1864 році та тільки нещодавною став доволі популярним серед ландшафтних дизайнерів. Особливості сорту: • висота рослини досягає 200-300 см; • за формою листя дуж..
99. грн.74. грн.
-25%
Висота 35-45 см
В наявностi
Код товару: 800000
1
& Пухироплідник Red Baron відноситься до калинолистих рослин. Особливо полюбився садоводам завдяки & своєму насиченому, темному листю. Квіти ніжно-білого кольору, гарно виділяються на фоні листя. Вважається швидко ростучим та не вибагливим. Кроно щіл..
68. грн.51. грн.
-25%
Висота 30-40 см
В наявностi
Код товару: 800055
0
Пухироплідник Darts Gold - листяний чагарник який має чудовий вигляд у декоративному оформленні прибудинкової території. Даний сорт користується великою популярністю уже кілька десятків років. Особливості сорту: • розлогий кущ формує кулясту форму; •..
99. грн.74. грн.
-25%
В наявностi
Код товару: 800999
0
Пухироплідник Diablo - калинолиста рослина, що має кулевидну форму та пагони, які хиляться до низу. У висоту може досягати до 200 см. Рослина вважається швидкою в рості, понад 30 см щороку. Листя за формою такі, як і в звичайної калини, бордового ..
149. грн.112. грн.
-25%
Висота 20-40 см
В наявностi
Код товару: 800054
0
Пухироплідник Diablo - калинолиста рослина, що має кулевидну форму та пагони, які хиляться до низу. У висоту може досягати до 200 см. Рослина вважається швидкою в рості, понад 30 см щороку. Листя за формою такі, як і в звичайної калини, бордового з..
99. грн.74. грн.
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Пухироплідник Luteus 40 шт (касета) - листяний кущ відзначається швидким ростом. Виведений даний сорт у 1864 році та тільки нещодавною став доволі популярним серед ландшафтних дизайнерів. основною перевагою для усіх любителів даного багаторіч..
699.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Пухироплідник Luteus 160 шт (касета) - листяний кущ відзначається швидким ростом. Виведений даний сорт у 1864 році та тільки нещодавною став доволі популярним серед ландшафтних дизайнерів. основною перевагою для усіх любителів даного багаторі..
1999.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Пухироплідник Little Devil 40 шт - декоративна кущова рослина, є однією з найбільш вражаючих листопадових багаторічників. Даний сорт користується великою популярністю завдяки незвичному забарвленню. Особливості сорту: • висота дорослого куща ..
699.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Пухироплідник Little Devil 160 шт - декоративна кущова рослина, є однією з найбільш вражаючих листопадових багаторічників. Даний сорт користується великою популярністю завдяки незвичному забарвленню. Особливості сорту: • висота дорослого куща..
1999.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Пухироплідник Diabolo 40 шт (касета) - один із різновидів багаторічногонапівчагарника який створить на Вашому квітника справжню феєрію кольорів. Особливості сорту: • висотою кущ досягає до 200 см; • пагони розлогі , міцні густро вкриті листям..
699.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Пухироплідник Diabolo 160 шт (касета) - один із різновидів багаторічногонапівчагарника який створить на Вашому квітника справжню феєрію кольорів. Особливості сорту: • висотою кущ досягає до 200 см; • пагони розлогі , міцні густро вкриті листя..
1999.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Пухироплідник касетний Luteus 1 шт - листяний кущ відзначається швидким ростом. Виведений даний сорт у 1864 році та тільки нещодавною став доволі популярним серед ландшафтних дизайнерів. основною перевагою для усіх любителів даного багаторічника є не..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Пухироплідник касетний Little Devil 1 шт - декоративна кущова рослина, є однією з найбільш вражаючих листопадових багаторічників. Даний сорт користується великою популярністю завдяки незвичному забарвленню. Особливості сорту: • висота дорослого куща ..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Пухироплідник касетний Diabolo 1 шт - один із різновидів багаторічногонапівчагарника який створить на Вашому квітника справжню феєрію кольорів. Особливості сорту: • висотою кущ досягає до 200 см; • пагони розлогі , міцні густро вкриті листям та суцві..
19.99 грн.
Немає в наявностi
-25%
Продано
Висота 35-45 см
Немає в наявностi
Код товару: 800197
1
 Пухироплідник жовтий Diablo - калинолиста рослина, що має кулевидну форму та пагони, які хиляться до низу. У висоту може досягати до 2 м. Рослина вважається швидкою в рості, понад 30 см щороку.  Листя за формою такі, як і в звичайної калини, світло..
199. грн.149. грн.
Немає в наявностi
-25%
Продано
Висота 10-20 см
Немає в наявностi
Код товару: 800000
0
Пухироплідник diabolo Physocarpus - листяний кущ відзначається швидким ростом. Сорт користується великою популярністю серед ландшафтних дизайнерів. Особливості сорту: • висота рослини досягає 300 см; • за формою листя дуже схоже на листя калини; • ли..
99. грн.74. грн.
Немає в наявностi

Вартість Пухироплідник

НазваЦіна
Пухироплідник Darts Gold 0,5 л74 грн
Пухироплідник Diabolo 0,5 л74 грн
Пухироплідник Diabolo 1,5 л112 грн
Пухироплідник Little Devil 0,5 л74 грн
Пухироплідник Luteus 0,5 л74 грн
Пухироплідник Red Baron 0,5 л 51 грн
Пухироплідник diabolo Physocarpus 0,5 л74 грн
Пухироплідник жовтий Diablo 1,7 л149 грн
Пухироплідник касетний Diabolo 1 шт19.99 грн
Пухироплідник касетний Little Devil 1 шт19.99 грн

Благоустрій власної прибудинкової ділянки вимагає від садівника грамотного вибору видів та сортів рослин. Крім саджанців плодових дерев не менш актуальними завжди залишаються красиві декоративні чагарники, що часто стає основною причиною рішення купити пухироплідник в Україні. Ця рослина порівняно невибаглива у догляді, а в інтернет-магазині Matla-flowers її ще можна замовити за дуже вигідною ціною з доставкою поштою по території країни.

Опис саджанців пухироплідника

Кожна рослина на присадибній ділянці має свої індивідуальні видові та сортові особливості, але разом з тим їх об'єднують і загальні характеристики. Так, вирішивши купити кущі пухироплідника кожен садівник гарантовано отримує розлогий кущ з кулястою кроною, що поникає, висотою до 3 м. Листя дорослих рослин нагадують калинові: складаються з трьох-п'яти лопатей. Білі прості квітки мають безліч тичинок і зібрані в напівкулясті суцвіття, з діаметром 5-7 см кожне. Період активного цвітіння припадає на початок літа, але ще більшої ошатності кущам пухироплідника надають їх плоди. Вони представлені у вигляді червоних у процесі дозрівання здутих листівок невеликого розміру.

Видові та сортові різновиди саджанців пухироплідника

Вибираючи варіант для посадки на своїй ділянці, варто уважно вивчити характеристики сорту посадкового матеріалу, що сподобався, який ви збираєтеся замовити. Незважаючи на 10 відомих видів такої рослини, на території середньої смуги затребуваними виявилися лише 2 з них:

 1. Амурський (він же Physocarpus amurensis).
 2. Калінолистний (Physocarpus opulifolius).

Перший трохи рідше використовується при озелененні території, але другий став відмінним матеріалом для створення живоплотів різних форм. Що стосується сортових різновидів культури, то купити кущі пухироплідника в Україні можна в наступних варіантах:

 1. Little Devil - розлога рослина до 1 м заввишки (діаметр крони саджанця - 80-100 см). Листя - бордово-коричневе, із зубцями. Квітки - рожево-білі і з'являються ближче до кінця червня.
 2. Diabolo Physocarpus – кущ, до 3 м заввишки. Листя формою нагадують калинові і змінюють забарвлення залежно від місця зростання: у тіні вони зелені з пурпуровим відливом, але в сонці — фіолетово-червоні.
 3. Luteus - невибагливий до догляду кущ, висотою 2-3 м. Листові пластини з калинами можуть змінювати колір залежно від сезону.
 4. Darts Gold - має кулясту крону, пагони якої досягають 2,5 м у висоту. Дрібні, біло-рожеві квітки зібрані в суцвіття по 20-40 штук і можуть цвісти вже у травні.
 5. Red Baron - має щільну густу крону, з темним листям, що виділяється, до 7 см в довжину. Ніжно-білі квіти добре помітні на їхньому тлі. Відмінний варіант як для одиночних посадок, так і для створення живих огорож.

Якому посадочному матеріалу з каталогу ви не віддали б перевагу, успішність вирощування будь-якого з сортів асортименту багато в чому залежить від правильності проведення посадкових заходів.

Як правильно посадити саджанці пухироплідника

У питанні підготовки та безпосередньої посадки рослини існує кілька основних правил:

 • кращі терміни - початок осені чи кінець весни;
 • ідеальне місце для куща - сонячна ділянка, без високих дерев та будівель на ній;
 • грунт - пухкий, повітропроникний, без присутності вапна у складі;
 • посадкову яму готують за 2 тижні, засипаючи в неї суміш із рівних частин ґрунту, торфу та піску;
 • саджанець поміщають у лунку строго вертикально, залишаючи кореневу шийку лише на рівні землі.

Завершальний етап посадки - закладення кореневої системи рослини ґрунтом, його ущільнення, полив і мульчування пристовбурної зони торфом.

Де можна вигідно купити кущі пухироплідника: опт і роздріб

Від якості посадкового матеріалу залежить життєздатність та декоративність чагарника. Тому, вибираючи недорогу продукцію із представленого асортименту, важливо бути впевненим у її надійності. У каталозі інтернет-магазину Matla-flowers завжди доступні саджанці пухироплідника саме з такими характеристиками, причому навіть при доставці поштою можна не переживати про збереження рослин. Гарантія якості та доступна ціна саджанців – візитна картка компанії протягом багатьох років.

Кориснi статтi
18.09.2018
Правила вибору цибулин для посадки
Правила вибору цибулин для посадки
Кожна людина, яка захоплюється квітами і хоче мати в своєму будинку або саду красиві рослини, ставить собі питання: як правильно вибрати посадковий матеріал? Адже всім відомо, що саме від правильного вибору цибулин і дотримання норм висадки квітів залежить яскравість і пишність цвітіння...
10.08.2017
Пишне цвітіння прекрасної астильби
Пишне цвітіння прекрасної астильби
Астильба - тендітна рослина, яка своїми ніжними квітами тягнеться вгору до неба. Привертає увагу завдяки ніжним маленьким квітам, об'єднаним у суцвіття. Як правило, це рослини ніжних відтінків, які прикрасять сад своєю легкістю і додадуть нотки романтизму. Астильба перекладається "без сяйва", назву квітка отримала від того, що листя у них матове. ..
21.07.2020
Чим відрізняються троянди флорібунда від чайно-гібридних
Чим відрізняються троянди флорібунда від чайно-гібридних
Сьогодні практично жоден великий розарій в Україні не обходиться без таких популярних і поширених груп сортів троянд як флорібунда і чайно-гібридні. Читайте про особливості цих квітів, різновидах і які краще вибрати...
-->