Цибулини гальтонії

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 387002
4
Яскрава зеленоквіткова гальтонія Viridiflora (Вірідіфлора) стане прекрасною окрасою вашого саду.У висоту гальтонія 100 см, вона схожа на здвіночки. Тендітні квіти рослини будуть гарно виглядати серед пишних квітів у вашому саду.Висаджують квітку наве..
25.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 387001
6
Гальтонія Білувата Candicans (Кандікенс) нагадує ніжні дзвіночки, рослину також ще називають капськими гіацинтом. Собою гальтонія Кандікенс предсставляє високе стебло прикрашене ніжними суцвіттями квітів.& Біла гальтонія буде прекрасно виглядати у ва..
20.99 грн.
Немає в наявностi
Гость 2020-06-22
К сожалению, зеленой гальтонии у меня не будет(Покупала 2 луковички - зеленую и белую.Сейчас распустилась вторая и она так же как и первая белого цвета(Цветок красивый, конечно, но я рассчитывала на заявленные расцветки(
Оксана 2020-06-19
Алла 2018-02-05
А запах имеет?

Вартість Гальтонія

НазваЦіна
Гальтонія Candicans20.99 грн
Гальтонія Viridiflora25.99 грн

Гальтонія - африканська красуня у вашому саду

Квіти гальтонії схожі на дзвіночки, тендітні і ніжні вони прекрасно підходять тим квітникарям, які хочуть створити дивовижну, яскраву і незвичайну клумбу. Свою назву квітка отримали на честь Френсіса Гальтона, дослідника, який вивчав флору південної Африки і відкрив цю рослиину. Інша назва - капский гіацинт, через те що батьківщина гальтонії знаходиться в Капських горах на півдні Африки. В європейських країнах ця квітка набуває популярності з 1870 року і вже під іншої назвою - «пізньоквітучий гіацинт». Гальтонія і справді дуже схожа на гіацинт, різниця лише в тому, що вона росте значно вищою в досягає аж до одного метра.

Посадка і догляд за гальтонією

Для цієї квітки необхідна легка, слабокислотна з гумусом і перегноєм земля. Важливо добре обробити грунт, оскільки садять цибулини на глибину 15-18 см. Висаджують цибулини гальтонії з березня по травень на добре освітленій ділянці, захищеному від протягів. Важливо під час висадки дотримуватися правильної відстані між цибулинами - 25-30 см. Доглядати за рослиною досить просто - достатньо поливати і рихлити грунт. У період зростання потрібно 1-2 рази удобрити квіти мінеральними добривами і збільшити полив, при цьому стежити щоб не залити кореневу систему. Після закінчення цвітіння квітконоси видаляють, для уникнення виснаження цибулини.

Зимовий період

Є два способи зимівлі для гальтонії. Перший - це укрити квіти торфом або листям, а другий варіант - домашнє зберігання (на випадок довгої, безсніжної зими з сильними морозами).

Замовлення і доставка

Купити гальтонію за доступною ціною пропонуємо в інтернет магазині Matla Flowers. Подивитися фото товару і зробити вибір ви можете  на цій сторінці в онлайн каталозі. Ми якісно запаковуємо посадковий матеріал і відправляємо його по всій Україні в короткі терміни. 

Кориснi статтi
10.09.2017
Вигонка золотої квітки хризантеми
Вигонка золотої квітки хризантеми
Хризантема - всіма улюблена осіння квітка, яка привертає увагу строгістю ліній і простою красою. Належить до роду Айстрових. З давньогрецької перекладається як "квітка сонце", на сьогодні відомо понад 29 різновидів. Час висадки - кінець весни, саме в цей час і встановлюється максимально тепла погода і немає загрози заморозків вночі. ..
13.08.2020
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
При замовленні товару на суму 200 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. При замовленні на 500 грн - в подарунок 5 Тюльпани Міх. При сумі в 1000 грн - 10 Тюльпанів Міх + безкоштовна доставка!..
18.08.2021
Кращі сорти чайно-гібридних троянд каталогу 2021
Кращі сорти чайно-гібридних троянд каталогу 2021
Троянди були і залишаються одними з найбажаніших і популярних садових квітів серед покупців. У нашому каталозі ці рослини з'явилися тільки в цьому році, але вже зараз ви можете замовити найрізноманітніші сорти цих квітів...
-->