Цибулини гальтонії

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 387002
4
Яскрава зеленоквіткова гальтонія Viridiflora (Вірідіфлора) стане прекрасною окрасою вашого саду.У висоту гальтонія 100 см, вона схожа на здвіночки. Тендітні квіти рослини будуть гарно виглядати серед пишних квітів у вашому саду.Висаджують квітку наве..
25.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 387001
6
Гальтонія Білувата Candicans (Кандікенс) нагадує ніжні дзвіночки, рослину також ще називають капськими гіацинтом. Собою гальтонія Кандікенс предсставляє високе стебло прикрашене ніжними суцвіттями квітів.& Біла гальтонія буде прекрасно виглядати у ва..
20.99 грн.
Немає в наявностi
Гость 2020-06-22
К сожалению, зеленой гальтонии у меня не будет(Покупала 2 луковички - зеленую и белую.Сейчас распустилась вторая и она так же как и первая белого цвета(Цветок красивый, конечно, но я рассчитывала на заявленные расцветки(
Оксана 2020-06-19
Алла 2018-02-05
А запах имеет?

Вартість Гальтонія

НазваЦіна
Гальтонія Candicans20.99 грн
Гальтонія Viridiflora25.99 грн

Гальтонія - африканська красуня у вашому саду

Квіти гальтонії схожі на дзвіночки, тендітні і ніжні вони прекрасно підходять тим квітникарям, які хочуть створити дивовижну, яскраву і незвичайну клумбу. Свою назву квітка отримали на честь Френсіса Гальтона, дослідника, який вивчав флору південної Африки і відкрив цю рослиину. Інша назва - капский гіацинт, через те що батьківщина гальтонії знаходиться в Капських горах на півдні Африки. В європейських країнах ця квітка набуває популярності з 1870 року і вже під іншої назвою - «пізньоквітучий гіацинт». Гальтонія і справді дуже схожа на гіацинт, різниця лише в тому, що вона росте значно вищою в досягає аж до одного метра.

Посадка і догляд за гальтонією

Для цієї квітки необхідна легка, слабокислотна з гумусом і перегноєм земля. Важливо добре обробити грунт, оскільки садять цибулини на глибину 15-18 см. Висаджують цибулини гальтонії з березня по травень на добре освітленій ділянці, захищеному від протягів. Важливо під час висадки дотримуватися правильної відстані між цибулинами - 25-30 см. Доглядати за рослиною досить просто - достатньо поливати і рихлити грунт. У період зростання потрібно 1-2 рази удобрити квіти мінеральними добривами і збільшити полив, при цьому стежити щоб не залити кореневу систему. Після закінчення цвітіння квітконоси видаляють, для уникнення виснаження цибулини.

Зимовий період

Є два способи зимівлі для гальтонії. Перший - це укрити квіти торфом або листям, а другий варіант - домашнє зберігання (на випадок довгої, безсніжної зими з сильними морозами).

Замовлення і доставка

Купити гальтонію за доступною ціною пропонуємо в інтернет магазині Matla Flowers. Подивитися фото товару і зробити вибір ви можете  на цій сторінці в онлайн каталозі. Ми якісно запаковуємо посадковий матеріал і відправляємо його по всій Україні в короткі терміни. 

Кориснi статтi
09.07.2018
Квітковий етикет
Квітковий етикет
Уміння дарувати квіти - справжнє мистецтво. Попри те, що сьогодні мало хто дотримується квіткового етикету, не зайвим буде нагадати два основні правила: "квіти та особистість" і "букети та привід", якими варто керуватися під час вибору композиції для подарунка. Дівчатам дарують квіти на високих стеблах, а чоловікам однотонні букети. ..
13.08.2018
Вирощування хіонодокси в горщику
Вирощування хіонодокси в горщику
Хіонодокса - це мініатюрна рослина, належить до сімейства лілійних. У висоту виростає до 15 см, має тендітні та ніжні квітки. Прикореневе листя є одночасно і квітконосами. Квіти зібрані в гроновидне суцвіття з шести пелюсток, вони утворюють дзвіночки діаметром 4 см. Висаджують хіонодоксу в перших рядах клумби. ..
15.02.2022
Інструкція з вирощування мікрозелені
Інструкція з вирощування мікрозелені
Інтерес до мікрозелені не згасає. Ці чудові зелені паростки здатні наповнити організм енергією, дати йому необхідні мікроелементи та корисні вітаміни...
-->