Екватор сезону ‘’Осінь 2019’’- перейдено.

Екватор сезону ‘’Осінь 2019’’-  перейдено. За цей час було відправлено тисячі замовлень, які розійшлись по різних куточках України. Ми намагаємось якомога швидше приймати та оформлювати ваше замовлення, зазвичай стандартний термін 2 дні, для того щоб ви поскоріш сповна насолодились своєю покупкою. Кожного дня ми отримуємо від Вас повідомлення із подякою за нашу роботу та за посадковий матеріал,який Ви так чекали. Щиро дякуємо, що залишаєтесь з Matla Flowers та стаєте нашими постійними клієнтами. 

Тепер перейдемо до основного виробничого процесу, а саме формування замовлень.

Невеличка частина складу де знаходяться цибулини. Кожен сорт тюльпанів та інших квітів, знаходиться в окремому пластиковому контейнері, що підписаний кодом відповідному даному сорту. Пакування цибулин відбувається за допомогою крафтових пакетів, це дозволяє рослині дихати, та не застоювати повітря. Ще одним ключовим фактором використання крафтових пакетів є те, що вони зовсім не шкідливі для довкілля. Кожен сорт упаковується окремо та позначається наліпкою із кодом.


Сам процес формування замовлень

Кожен працівник отримує накладну із складом замовлення по якому він і формує його, завдяки тому, що цибулинки оглядаються та запаковуються одразу ж перед відправкою, вдається уникати пошкодженого та не придатного посадкового матеріалу.


Протягом всього сезону в нас діє акція, згідно якої при купівлі будь-якого товару ви отримуєте подарунок, чим більша сума замовлення тим більший подарунок. Детальніша інформація тут.  

Залишайтесь із інтернет-магазином Matla Flowers, та одним із перших отримуйте новини про знижки та початок розпродажу.

Оставайтесь с интернет-магазином Matla Flowers, и одним из первых получайте новости о скидках и начало распродажи.

Коментарі
-->