Подарунок кожному клієнту. Протягом всього сезону '' Осінь 2019''

На нашому сайті діє акція «Подарунок кожному клієнту. Осінь 2019».

  • При замовленні товару на суму 150 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. 
  • При замовленні на 300 грн - в подарунок 3 Тюльпани Міх. 
  • При сумі в 600 грн - 10 Тюльпанів Міх. 
  • При оформленні замовлення на суму в 850 грн Вас чекає подарунок у 10 Тюльпанів Міх  і безкоштовна доставка товару до Вашого міста!

Акція «Подарунок кожному клієнту» - це відмінний шанс купити ті квіти, які Вам подобаються і отримати при цьому не менш прекрасні рослини в подарунок. Чим більше розмаїття рослин у Вашому саду - тим краще. 

Тюльпан Міх

 Це яскрава суміш більш як 30 сортів тюльпанів. Вони прикрасять вашу клумбу дивовижними та насиченими тонами, адже це саме те що потрібно вашому квітнику після довгої, холодної зими з її сірими кольорами.

Також на нашому сайті діє постійна система знижок в залежності від кількості замовленного товару. Подробиці тут.

Топові позиції на нашому сайті

Тюльпани -  пропонуємо Вашій увазі понад 110 різновидів тюльпанів. У нас Ви можете розглянути різноманітні види махрових, січених, високорослих та ботанічних тюльпанів по дуже приємних цінах та високою якістю цибулини.

Крокуси широка гама кольорів цих неймовірних першоцвітів не залишить нікого байдужим, а ціна приємно здивує.

Новинки  сезону ''Осінь 2019''

Пізньоцвіт має вигляд крокуса, що цвіте в осінній період. Пропонуємо Вам пізньоцвіти махрові та звичайні, що будуть неймовірно виглядати на Вашій клумбі в осінній період. 

Підсніжники - провісники весни. У нашому асортименті представлені 3 різновиди з простою та махровою квіткою, за дуже привабливою ціною від 4.99 грн.


Коментарі
-->